Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

cervenakarkulka
6. led 2014

@kluziste Ahoj kluzištátko, tak dnes jsem byla u doc a dopadlo to následovně. Udělala mi vyšetření s tím, že mám mírně zvětšenou dělohu, ale v tuto chvíli nic nevidí (nenahmatala 🙂), takže mě poslala ve čtvrtek na ultrazvuk a tam se uvidí. Ted jsem si delala test a stále negativ, takže se spíš bojím, aby mi tam nenašli třeba cystu... ach jo, takže čekáme dál.

radu1
6. led 2014

Ahoj všichni,
já mám 2 dny zpoždění MS. Dnes jsem si dělala test na moč a vyšel negativní. Tak teď nevím, jestli jsem testovala příliš brzo nebo to něco znamená. Příznaky by byly, bolí mě hrozně prsa, i břicho a je mi tak nějak divně. Poradí někdo?

majkuska
6. led 2014

@radu1 vzdyje to 50 na 50 mozes nemusis

radu1
6. led 2014

@majkuska
je to divné, zpoždění jsem nikdy nemívala, tak asi ještě počkám a pak to zkusím znovu

verik2
6. led 2014

@radu1 na test můŽe být brzo...mě u dcery vyšel až po týdnu zpoždění.A letos teda to už jsem měla zpoždění 4 dny a jen slabej duch,test od doktora maxe,za 3 dny to už byl týden zpoždění furt slabej a za 2 dny jsem dělala ten digitální a ten ukázal 2-3 tt...takže čas je a jde o to,aby jsi měla test co ukáže rak ranne stadium,pokud těhotná jsi...můžu se dát i foto toho ducha,pokud budeš chtít 😀

kluziste
6. led 2014

@cervenakarkulka Ách jo, já doufala, že už budeš mít i hotový ultrazvuk! No to je hrůza viď, takový čekání.. hlavně si nevytvářej žádný katastrofický scénáře 🙂 všechno se dá řešit. Já když jsem byla ve stejný situaci, tak doktot neviděl ani nic na UZ, jenom vyšší sliznici...tak že prý to může být počínající těhotenství stejně dobře, jako stav těsně před MS 😒 a ať přijdu za dva týdny. To bylo hrozný čekání. A za ty dva týdny jsem si den před kontrolou dělala test, který tedy už vyšel pozitivní, ale doktor tomu nasadil korunu s tím, že sice tam je počínající těhu, ale vzhledem k tomu posunutí cyklu a blá blá blá....že ať si nedělám moc velký naděje, že se klidně může stát, že začnu sama od sebe krvácet a potratím. Další kontrola za dva týdny 😠 takže to byly ze začátku jedna hrůza za druhou. No naštěstí všechno dopadlo dobře a i ten doktor se nakonec skvěle vybarvil a je bezvadnej, ale taky jsme si teda užili.
Neboj se, zkus se odreagovat (vím, že to je fakt dobrá rada nad zlato 😀 ) a ono se uvidí ve čtvrtek 😉 budu na Tebe moc myslet.

radu1
6. led 2014

@verik2
tak sem sním 🙂

verik2
6. led 2014
verik2
6. led 2014

@verik2

@radu1 ten první je po týdnu zpoždění,duch sotva vidět,2 test s 9 denním zpožděním.Na to že mám rozhazeny hormony,vlivem dlouhodobého kojení a jsem neplodna...no bez vyvolavacky jsem to nedostala ani po 2 měsících.

cervenakarkulka
6. led 2014

@kluziste Já si právě nechci připouštět žádný scenáře, ani špatný, ani dobrý. Ted ještě k práci dodělávám školu, takže mám toho dost k odreagování 🙂)) ale nic mě ted nebaví, na nic se numuzu soustředit. Jediný, co mě dokáže kvalitně zabavit je nakupování, ale to už mám ted utrum, pred vyplatou 🙂)))). Jsem tak ráda, že se ti můžu svěřit. Je to jinak utrpení. A výsledek nejistý. Jak je miminku? Máte vše ok? .)

cervenakarkulka
6. led 2014

@kluziste za jak dlouho celkem se ti nakonec ukázal pozitivní test? Jak dlouho už jsi jí měla zpožděnou? Mě to příjde divný, že přes dva týdny pryč a test bílý... :(

radu1
6. led 2014

@verik2
vypadá to zvláštně 🙂. Já jsem měla jednu intenzivní čárku na testu. Ani památka po druhé, ale tak to ještě nemusí vůbec nic znamenat. S partnerem jsme spolu cca 12 let, z toho 3 roky manželé. A o miminko se snažíme už takových 5 let. Tak třeba to jednou vyjde 🙂. Ale jinak děkuji za foto 😉

adks
6. led 2014

verik2 - ja som si robila presne tie iste testy ako ty a vysli mi uplne rovnako a teraz som v 21tt 🙂

verik2
6. led 2014

jaj a ty jsi byla už na nějakém vyšetření?A nebo je to když se na to moc myslí.A manžel je taky v pořádku?Já mám teda nevýhodu jsem mo chytlava,s 1 dítětem jsem otehotnela i přes prášky.Až teď jsme čekali 3 měsíce,ale bojím se,mám myom a nevím jak se zachová. Do 13 tt reaguje na hormony,že se buď ztratí a nebo strašně vyroste.

verik2
6. led 2014

@adks super,se 3 testama,které jsou pozitivní taky čekám,že tehu potvrdí 😀

hviezdicka111
6. led 2014

@cervenakarkulka ahoj, ja som mala prvy pozitivny test az na 40dc...a ovu bola 13dc

verik2
6. led 2014

@cervenakarkulka já u dcery to dostala druhý den otehotnela a test mě vyšel pozitivní až po 14 dnech zpoždění další menstruace,to už jsem byla tak 6-7 tt...fakt dost pozdě a serge se stalo,že byla v 8 tt potvrzené tehu od doktora a test negativní...fakt neves hlavu.Občas prostě selzou

kluziste
6. led 2014

@cervenakarkulka to je jasný, že Tě nic jinýho neba.. naprosto chápu. Hele teď jsem projela kalendář a zjistila jsem, že jsem měla ten pozitivní test až tři týdny po očekávané MS. Ono totiž některé ženy nemají tak vysokou hladinu HCG, když se to ještě pak nakombinuje s posunutím cyklu, tak to zpoždění klidně může být velké. To víš že se svěřuj, plašit tímhle svoje nejbližší moc nejde, taky jsem se o tom nikde nešířila.. Ani manžel nevěděl, že testuju 😀 tomu jsem pustila až pozitivní test a taky mi prozradil, že už si říkal, jak je možný, že pořád sexujeme bez týdenní pauzy 😀
My jsme úplně v pořádku, dneska jsme absolvovali kontrolu v porodnici a na žádnou brzkou akci to nevypadá 😠 🙂 já bych se nezlobila, už je to dlouhý a vyčerpávající, nemluvě o tom, že ten super zážitek v podobě porodu bych taky už ráda měla za sebou a na malou už se moc těším 🙂 jsem na ní hrozně zvědavá, jak bude vypadat a tak... 😵

verik2
6. led 2014

@kluziste to cekas teď 1?Já 1 porod měla skvelej a plnej emocí.A s chlapem u ruky,tu jsem mu asi rozdrtila...teď už 3 a poslední porod...

kluziste
6. led 2014

@verik2 ahoj, jojo, bude to naše první 🙂 jé, to je nádhera, tak já se po Tobě budu trošku "opičit", jo? 😀 a rodila jsi v termínu? Taky budu mít manžílka u sebe, pokud ho teda v průběhu nevyhodím, jsme domluvení 😀 no fakt jsem na to všechno strašně zvědavá.... A Tobě moc držím palce do třetího těhotenství 🙂 a co Ty víš, třeba ještě nějaký další porod bude.... 🙂

verik2
6. led 2014

kl
@kluziste kluka jsem přenášela o 2 dny měl 3580 a 53 cm a porod po 6 hodinách super,2 kontrakce a byl venku.Dcera musela ve 38 tt ven,já nebyla připravena po 12 hodinách kapacky,bolesti jak blázen,a za hodinu byla venku,sice měla 3120 a 48 cm, ale rodila se o hodně hůř.Já jsem ráda,že povolili mimi teď.Mám myom a navíc 4 děti je moc,máme hypotéku,takže 3 je dost 😀 ale neboj až bude mimi chtít ven,tak si řekne,i když já mám oba porody vyvolaný a s Tynkou jsem měla problémy 7 kilo zhubla a do porodu nabrala zpět jen 4 .A cp ty?

kluziste
6. led 2014

@verik2 tak koukám, že u Tebe paradoxně byl opravdu ten první porod lepší, to asi většinou nebývá. Hlavně že u Týnky všechno dopadlo dobře, i přes ty komplikace, viď. Tak pevně doufám, že teď bude těhotenství pohodovější a všechno zlvádnete, pravda je, že i bez ohledu na zdravotní problémy jsou v dnešní době tři děti vlastně luxus 😀
Já jsem měla celé těhotenství naprosto bezproblémové, ani ranní nevolnosti, otoky, nic, jen tak do sedmého měsíce ohromná a permanentní chuť na sex 😀 a výkyvy nálad to jo, ale to se dá. Kdybych takhle byla těhotná pokaždé, tak klidně jedno za druhým 🙂 ale nechci říkat hop, ještě uvidíme, co ten samotný příchod na svět 😅 🙂

verik2
6. led 2014

@kluziste ale jedno ti slibim,já hned po porodu si žádný bolesti zapomněla,bolet to bude,ale to miminko tu bolest zazdi a je to nádherný pocit.😀

verik2
6. led 2014

@kluziste já u kluka taky v pohodě.Ale u Tynky jsem do 5 měsíce blila jak alik,mě bylo že všeho zle,proto jsem strašně zhubla.Pak i krev v moči, samej problém,tak doufám, že 3 i když rizikové tehu bude v pohodě a tobě držím palecky a pak dej vědět co a jak a kdyby jsi chtěla nějakou radu...třeba v kojení kojila jsem dceru skoro 2 roky,teď mlíko nechce,tehu hormony změní chuť a tudis se mi ztrácí samo.Jinak jsem rok a půl kojila tandemove 😀

verik2
6. led 2014

@kluziste já u kluka taky v pohodě.Ale u Tynky jsem do 5 měsíce blila jak alik,mě bylo že všeho zle,proto jsem strašně zhubla.Pak i krev v moči, samej problém,tak doufám, že 3 i když rizikové tehu bude v pohodě a tobě držím palecky a pak dej vědět co a jak a kdyby jsi chtěla nějakou radu...třeba v kojení kojila jsem dceru skoro 2 roky,teď mlíko nechce,tehu hormony změní chuť a tudis se mi ztrácí samo.Jinak jsem rok a půl kojila tandemove 😀

kluziste
6. led 2014

@verik2 děkuju, jsi moc hodná 🙂 tandemový kojení muselo být zajímavý 😀

cervenakarkulka
6. led 2014

@kluziste Já jsem to nevydržela a přítel o všem ví. Jsem ráda, že jsem ho do toho zasvětila, protože na to alepson nejsem uplně sama 🙂 navíc, taky je spolupachatel, tak at se snaží 🙂 mě překvapilo, že mě doktorka nejdřív neposlala na krev a až pak na ultrazvuk, ale asi pro to má nějaké opodstatnění....uvidíme.
Jsem zvedava, až napíšeš, jaký byl porod - když máš takhle v pohodě těhotenství, tak by jsi to mohla mít takhle krásné až do konce 🙂 moc ti to přeji!

Jinak všem holkám moc děkuji za podoporu! 🙂

acinka83
6. led 2014

Ahoj holky, tak jsem se tu po delší době opět ukázala. To pročítání diskuzí mi nějak nedělalo dobře, stále jsem jen myslela na toužebně vyhlížející mimčo. ☹ A teĎ opět stejná situace jako před pár měsíci... Už dva dny zpožděná MS, bolest břicha a na rozdíl od posled, stále BT 37,3. Přes den mám i teplotu kolem 37,5. Tak bych byla šťastná, kdyby to už skoro po dvou letech vyšlo.. Krom té teploty a rýmu, kterou mám za normálních okolností tak jednou za tři roky vůbec nic.. Na chřipku to teda nevypadá. Uvidím, co přinesou následující dny. Zítra, pokud teda do rána nepřijde, tak zkusím testík 🙂 Držte palce 🙂

verik2
6. led 2014

@kluziste klukovi jsem mlíko odstrikavala,dceru kojila z prsa,bylo to skvělý,kojení mě bavilo

verik2
6. led 2014

@acinka83 tak to budu i když i blbá rýma může bazalku zvednout ☹ tak ať to konečně vyjde.Dej vědět.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru