Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

martjjja
31. říj 2015

@julca12 Sestřička pravděpodobně myslela, že pokud jsi těhotná byla a nevydrželo to, mohlo by se stát, že budeš krvácet víc než při běžný ms, ale taky nemusíš, takže pokud jsi dostala normální ms, tak návštěva doktora nebude asi potřeba.

baskervile
1. lis 2015

Ahoj,prosím o názor,jsem 18DPO a 38DC.Menzes mešká 5.den,testy negativní.Asi tak od 8DPO mě pobolívá podbřišek,častěji chodím na malou,teď mě při doteku trochu začaly bolet prsa.Můžu ještě doufat v těhu?A po jaké době meškání MS píchne Mudr. vyvolávačku?

sunnies
4. lis 2015

Holky, tak zase čekám, zda dorazí MS. Ale je mi tak všelijak. Často trpím na křížové bolesti, mám pořád hlad, ale říkám si, že psychika je potvora... Dnes 28. DC, tak o vikendu se uvidí 🙂

sunnies
4. lis 2015

@baskervile v těhu stále doufat můžeš. Mě doktor při prvním tvrdil, že těhotná nejsem, že MS je zpožděná cystou, pichnul vyvolávačku a ejhle bylo to tam. Držím palečky 😉

baskervile
4. lis 2015

@sunnies Děkuji,možná jsem právě toto chtěla slyšet 😀 Teď přemýšlím,zda mi cyklus neprodloužil Nosifol,který jsem začala užívat asi v půlce cyklu 😖

sunnies
4. lis 2015

@baskervile to neporadím, nemám s tím zkušenost. Já mám teď taky rozházený cyklus a zkouším ho srovnat kontryhelem...

baskervile
6. lis 2015

@sunnies Ten jsem pila zhruba do půlky cyklu,pak jsem přestala.Teď si nejsem jistá,jestli jsem tu ovu díky Nosifolu neměla déle.43DC a nikde nic 😠

baskervile
6. lis 2015

@sunnies A v kolikátém TT jsi byla, když se těhu potvrdilo?

sunnies
6. lis 2015

@baskervile já to zjistila až cca v 7. týdnu, už bylo slyšet i srdíčko... Teď opět čekám... A doufám 🙂

floresta
6. lis 2015

Jj, týden po termínu ms test negativní, nasadili mi atb, která mohou způsobit poruchy tvorby kostî a zubů, naštěstí to bylo tak brzo, že Mimi nebylo úplně spojené se mnou a tak mám zdravého kluka, zatím se na žádnou vadu nepřišlo, tak snad dobrý. Test po dalších 10 ti dnech byl už pozitivní.

sunnies
11. lis 2015

Tak další měsíc je pryč, já dnes 35. DC a na testu sněhobílo, a to jsem si v den očekávané MS říkala, že tu musí být během pár hodin a ono nic. To čekání je hrozný 😒

andy65
25. lis 2015

Ahojky..Jsem pátý den ve skluzu s mentruací..s přítelem jsme se trefili do ovulace..ale přesto mi dva testy nevyšly...obcas mam mirne křeče v podbřišku a citlivější bradavky..tak nevím jestli mám počkat nebo mám zajít na gynekologii..? 🙂

maneesha
2. pro 2015

Ahoj holky, jsem tady nová, tak doufám, že nevadí, když se přidám 🙂 Jsem dneska na nervy, řeším přesně tohle - zpoždění (zatím jen 2 dny) a dnes negativní 2 testy (stejná značka, nějaký VitalX z Teta drogerie). A to jsem si ráno "vnitřně" byla skoro jistá, že tam tu druhou čárku najdu. Bolí mě prsa, na menstruaci to nevypadá, týden po ovulaci mě píchalo v podbřišku a přes týden mám teplotu a jakousi virózu... Tak si říkám, že už mi asi hrabe. Poslední milování bylo přesně v půlce cyklu 15.11, ale jestli byla ovulace, to nevím... No, ani vlastně nečekám radu, vím, že musím počkat 😀 Jen jsem se potřebovala někde vypovídat, dneska jsem napůl smutná, napůl naštvaná...chjo 😠

berut
2. pro 2015

@maneesha Ahoj, 2 dny je fakt maloucko.. 😅 Predstav si, ze ja mela pozitivni test az temer po 14 dnech zpozdeni! Do te doby uplne bilo..takze chapu tve zklamani, ale nekaz si naladu. Pockala bych jeste tyden a kdyz porad nic, dosla bych si na odber krve hcg. Udelaji ti to jako samoplatci cca za 200 kc a budes vedet hned 😉 Budu ti drzet palce, at to dopadne podle tveho prani. 😉

dreana
3. pro 2015

@maneesha ahojky! Jsem na tom dost podobne. Příznaků tuna, MS zítra by mela dorazit. Dnes test bílo. Přitom sem si skoro jistá ze těhotná sem. Proste sem magor. Protože zítra MS určitě přijde a já budu ještě větší magor. Teď bych si ale vsadila plat ze těhotná jsem. Hold někdy si s nama hlava hraje.😐

lillithka87
4. pro 2015

Preji krasny den....chtela sem se optar

lillithka87
4. pro 2015

Pred 2,tydnama sem si delala test byl slabounce pozitivni...pak sem dostala menstruaci a presto ze pocituji ze sem tehotna mam negativni resty....vcera vecer sem mela I zavrate a zvraceni ktere hned druhy den pominuli....je to zvlastni pocity sou fakt silne ale ty negativni testy me odrazuji...nalhavam si to nebo muzu byt opravdu tehu? Dekuji za odpoved

lillithka87
4. pro 2015

Navic sem takova precitlivela,citim takove pnuti prsou a furt mam chute...na vsechno)

lillithka87
4. pro 2015

Pocit plnosti jakmile trochu neco s nim a zacpa

berut
4. pro 2015

@lillithka87 Samozrejme mozne to je, i kdyz to muze byt psychika. Nejrychlejsi a nejlepsi varianta je zajit si na odber krve a hodnoty hcg jako samoplatce. Stoji to cca 200 kc a delaji to snad v kazde laboratori, vysledek byva uz do druheho pracovniho dne. 😉

lillithka87
4. pro 2015

Ach jo tak snad to vyjde dalsi testy a negativni....uz si pripadam jako blazen:(

fatal_error
4. pro 2015

Tak už jsem tu po nějaké době zas. 🙂 Normálně mám cyklus 35 dnů, dneska jsem 38DC, ovulaci jsem měla cca 20. nebo 21.11., čili dnes jsem 14 nebo 15DPO (19. a 20.11 jsem měla nejsilnější čárky na OVU testu). Těhotenskej test negativní, ani duch, menstruace nikde, pobolívá mě břicho tak jako jinak než před menstruací a to už asi 4 dny. Tak nevim, je ještě šance? A bolej mě bradavky. Jo a ještě předevčírem jsem malinko, fakt nepatrně zašpinila.

Tak jako tak mám v plánu jít v pondělí na gyndu, kdyby se zas stalo, že mám cyklus v háji, sliznici 2mm a tak, to už tady jednou bylo, tak pro jistotu. :/

Moje otázka ale zní, je možné, že jsem těhotná, přestože 14 nebo 15DPO nemám na testu opravdu ani náznak ducha?

fatal_error
4. pro 2015

@lillithka87 Jak je starej tenhle test, co jsi přiložila? Já tam vidim ducha docela zřetelnýho a když ještě vezmem, že fotka zkresluje a čárka na ní vždy vypadá slabší...

lillithka87
4. pro 2015

@fatal_error tak pred 3 tydnama....Ale pak ani dousek prave :(

eliska8228
4. pro 2015

Ahoj Holky, mám zpozdění 2 dny, ale na testu mi pouze 1x ze 3 pokusu byl vidět opravdu jen velmi slabě znatelný duch. každý test byl od jiného výrobce a překvapilo mě že na tom co byl nejcitlivější se neobjevilo nic.
Ráno jsem si udělala test a byl na něm ten duch, tak jsem fičela do lékárny a koupila si další 2 a na těch pak nic. A v lékárně mi řekli, že na tom elektronickém CLEARBLUE se to určitě ukáže.
Snažíme se o první miminko tak nevím co očekávat. Mám zvláštní pocit, že jsem těhotná, ale Ty testy mě zklamaly.
Ted´ jsem zmatená a nevím co si mám myslet.

fatal_error
4. pro 2015

@eliska8228 podle moji zkusenosti test verto 10 viz příloha dela falesnyho ducha vzdy. naproti tomu mamatest mne osobne falesny duchy nedela vubec, i když holky po forech rikaj, ze jim jo.

na jakym jsi mela toho ducha?

eliska8228
4. pro 2015

@fatal_error duch byl na testu unimark
na clearblue a citlivějším mamatestu se mi nic neukázalo
zkoušíme miminko už třetí měsíc a teprve ted´poprvé mám zpoždění a ducha
stále nepřestávám doufat 🙂

lelinka22
4. pro 2015

4 týdny od začátku MS, u lékařky při kontrole, že bych měla být těhotná, ačkoliv na sonu ještě nic vidět nešlo, ale byla zřetelně zvětšená děloha, měkká.... Testy vycházejí stále negativní. Od včera velmi slabounké až nepatrné špinění. Myslíte, že mohu být těhotná? Začínám mít pochybnosti, že to nevyšlo :(

eliska8228
4. pro 2015

@eliska8228 -nešpiním
-mám bolest a píchání v podbřišku - jinak než před menstruací
-stále mám hlad
-bezdůvodně pozitivní náladu, ale dokážu se i snadněji naštvat
-prsa mám citlivá, ale nebolí mě jako před menstruací
-chvílemi mám pocit, jako by na mě něco lezlo

eliska8228
4. pro 2015

@lelinka22 myslím že můžeš, u někoho se prokáže těhotenství třeba až 14 dní po vynechání menstruace, budu držet palečky. Máš nějaké příznaky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru