Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

martinkka
16. črc 2011

@marbejkana ahojky, podle mě nemá cenu zkoušet test dřív než 10 - 12 dní po styku, dřív to asi na testu nemůže být vidět, i kdyby jsi těhotná byla a na těhotenský příznaky je taky ještě brzo, tak ti asi nezbývá nic jiného než ještě chvíli počkat 🙂

janie80
16. črc 2011

@marbejkana aky dlhy zvyknes mat cyklus? otehotniet mozes len pocas plodnych dni, t.j. okolo ovulacie (max. 4 dni pred nou a 1-2 dni po nej) a ovulacia je 10-16 dni pred menstruaciou. ak si ovu nemala veeeelmi posunutu, tak ti len meska mrcha...

marbejkana
16. črc 2011

Menstruaci mám nepravidelnů. Nikdy jsem si ovulaci nepočítala. Tak nějak jsem říkala, že až to příjde tak to příjde. A za týden máme jet do Chorvatska a bojím se že to dostanu zrovna tam. Jelikož už jednou se mi stalo že mi menstruace meškala a když jsem byla na ultrazvuku, tak tam byla vidět taková malá kulička a proto mi odebrali krev a na druhý den mi řekli, že těhotná nejsem a měla jsem všechny příznaky těhotenství a od té doby si myslím, že to mohl být jak se říká zamlklý potrat.Tak se bojím aby se nám to nestalo znova :(

janie80
16. črc 2011

@marbejkana ak by to bol zamlcany potrat, tak tehu test ukaze dve ciarky... ale az cca 12 dni po ovulacii, ak ste sa trafili... tak skoro sa to totiz este neda urcit... zamlcany potrat je az vtedy, ked nezacne bit srdiecko a to je az cca 6-8 tyzden, podla velkosti plodu, u niekoho aj trosinku neskor...

marbejkana
16. črc 2011

Nevím jen jsem nevěděla co to bylo na tom ultrazvuku. ale to už je dlouho. Teď jsem to už 5 dní nedostala a otěhotnět jsem mohla před šesti dny.Ale asi se to dá zjistit prý až po 12 dni co jsem tak slyšela, tak nevím

andy91
5. srp 2011

Ahoj, chci se zeptat, jsem měsíc po vysazení HA, poslední MS (ještě s HA) byla 4.7. teď jsem 33DC a MS stále nikde, ani žádný náznak, že by měla přijít. HA jsem brala 5let a jednou jsem musela vysadit a MS přišla přesně 28DC, pobolívá mě v podbříšku a třetí den mě bolí na dotyk bradavky, nechci si dávat falešné naděje, ale myslíte že můžu být těhu? Jinak testy samozřejmě negativní a podle příznaků ovulace měla proběhnout 18.7.

janie80
6. srp 2011

@andy91 ahoj, po vysadeni HAK moze byt cyklus nepravidelny... musi sa dostat do normalu a "zvyknut" si, ze vajicko ma dozrievat... takze moze byt, ze sa ti ovulka posunula... ale ak naozaj bola 18.7., cize si 20 dni po, to uz by test musel ukazat riadne kolajnice... 🙂 mozno sa naozaj len posunula. alebo ide o nejaky iny problem, ale to ti povie lekar...

woolf
7. srp 2011

Ahoj, před třema dny jsem si dělala test, vyšel negativní. Před týdnem jsem měla ms, která byla slabší a kratší, poté několik dní průhledný hlenovitý výtok a už víc než týden mám zvětšená, citlivá a horká prsa. BT se už asi deset dní pohybují kolem 37°. Zítra ráno si chci udělat další test. S manželem se pokoušíme už víc než dva roky, marně. Myslíte, že je nyní nějaká šance na těhotenství? Díky.

zamilovanadonej
8. srp 2011

Ahoj holky, my se taky snažíme o mimi. Mám zpoždění třetí den, ale testy zatím vždy negativní. Ale u prvního syna jsem měla taky asi 4.den meškání negativní test a až ten další pozitiv....tak je potřeba vydržet, i když je to těžké...taky zkusím vydržet a uvidím snad //. Mám bílý výtok a píchání v podbřišku, mrchu vždy pravidelnou....snad to klapne...

lucik92
23. srp 2011

Ahoj všem potřebuju poradit vidím že tu maji problem plno vas...mam 19 den co jsem mela dostat ms...byla jsem u doktorky rekla mi ze to je maly a ze nic neuvidi...nemam zvetsenou delohu....pichla mi injekci vyvolavacku...priznaky mam pouze unavu,zavrate,mdlo mi je,a bolest v podbrisku...boleli me i prsa ale po ty injekci se mi zda ze uz me neboli tolik...boli me jen bradavky...mam bazalni teplotu 37,2 ....doktorka rekla at si prijdu za 14 dni pac mam tu vyvolavacku...delala jsem si 2 tehu testy ale negativni vubec to nechapu...chteli jsme miminko uz 3 roky se pokousime...ted jsem to vzdala a najednou tohle...myslite ze bych mohla byt tehotna...? Je to vsechno normalni jsme uplne yplasena...a jeste k tomu jsem cetla na netu ze kdyz tam neni HCG tak to dite muze bojovat se zivotem s imunitnim systemem matky a muze dojit k potratu...

blueapple
23. srp 2011

@zamilovanadonej
@lucik92
holky, skočte si do laborky na krev, pokud se vám nechce čekat. HCG v krvi těhu prokáže 😉

steelska
26. srp 2011

Ahoj holky potrebuji poradit mam 19 den spozdeni testy negat boli me podbrisek k dr jdu v uteri nevim co si o tom mam myslet nikdy se mi to nestalo dekuji za rady Bara

gubcikova
26. srp 2011

@steelska mne tehu testy ukázali že som tehu až na 25 deň po meškaní

steelska
26. srp 2011

@gubcikova .takze nemam stracet nadeji? 🙂

gubcikova
26. srp 2011

@steelska 😉 no skús si urobiť nejaký spolahlivejší test, trebárs mamatest,alebo ten clear blue či ako sa volá.ja som mala PM 25.4 tak som si 12.5 robila test(vždy som si robila tak 4-10 dní po sexe)neg.potom som si robila toho 25.4 negatívny,robila som si 1.6 neg.nakoniec som si spravila 8.6 a tam mi vyšla čiaročka.šla som k dokymu a ten mi vtedy povedal,že som v 7 tt a oplodnenie bolo 8.5 skoro ma vystrelo.ja som fajčila,mali sme svadbu takže som pila.

steelska
26. srp 2011

tak to gratuluji 🙂 ale stejne to nevijde ☹ jsem smolar nad smolare ach jo ☹ skusim ten mama ale moc tomu neverim ☹

nemo1985
26. srp 2011

Zdravim, chci se zeptat těch, kdo na sobě pozorují ovalaci.

ted jsem četla článek,kdy je nejplodnější den je ten,když děložní hlen je čirý a táhne se cca 3dny před a v ten den a po ovulaci se mění na hustý(hrudkovitý)..
😉

mirushka
27. srp 2011

Ahojte.prosim vas,je mozne,ked mam 32 dc a dnes je uz asi 35-36dc a mrcha nikde a tehu testy negat.vzdy som dostala max. tak 33dc. mozem byt tehu aj ked test stale negativny? dakujem.

majuska29
27. srp 2011

@mirushka tak ja nieco podobne riesim.............ja mavam 26dc, dnes je 28dc a mrcha zatial nikde. ale test som si robila posledny 26dc a bol negativny. tak pockam do pondelka, a uvidim ci mrcha pride(dufam ze NIE) alebo si urobim dalsi test.

i.n.g.a
4. zář 2011

@mirushka
@majuska29
baby,ja som mala 3 testy roznych znaciek a ceny a vsetky 3 boli negativne..no a teraz mame uz 3-rocnu duracelku 😉

crawler
4. zář 2011

@woolf myslím, že ano 😉 přeji hodně štěstí 😉

crawler
4. zář 2011

@nemo1985 a na co se chceš zeptat? s manželem používáme antinu takovou, že si měřím BT a sleduji hlen. nejplodnější hlen je jak píšeš čirý a táhne se mezi prsty - ten pomáhá spermiím, aby déle žily - hlen má příznivé pH.Jinak 4.den od posledního plodného hlenu se již bere za NEplodný (spolu s vyšší teplotou)...

bambulkabambulkova
5. zář 2011

je tu dakto?

martina0308
5. zář 2011

ahojte...menstruacia mi meska uz 10 dni...lekarka mi odmietla spravit krvne testy, namiesto toho mi pichla vyvolavacku...domaci test vychadza negativny...napriek tomu badam zmeny...sladke nemozem ani citit, prestala mi chutit kava, byva mi zle, stale grgam a po veceroch mavam neprekonatelnu chut na maso hoci som vegetarianka uz 11 rokov...myslite ze mozem byt tehotna aj ked domaci test vychadza negativne?

denisenko
5. zář 2011

@martina0308 mne pri prvom tehu vyšiel tri krát negativny test, na sone nič nevideli, 2 x vyvolávačka...a zas negatívny test....a nakoniec....jej, vy už ste desiaty týžden tehotná 😀 😀 😀 😀 ale dovtedy sa drobček ukrýval....dnes už má 5 rokov..... 😉

foaji
5. zář 2011

@martina0308 Co by to nebylo možné? Možné je všechno 😉 Zkus testovat tak za týden znova. Pokud Ti píchla vyvolávačku, tak mimču to určitě neublíží, spíš naopak .-) Hodně štěstí!!

martina0308
16. zář 2011

@denisenko ahoj...a kolko dni ti meskala? ja som bola v stredu u lekarky ze po tej vyvolavacke nic neprislo akurat som tri dni slabunko spinila...test stale negativny, podla sona nic...pichla mi dalsiu vyvolavacku...uz zacinam byt z toho nestastna lebo posledne kramy som mala 29.7.... ☹

denisenko
16. zář 2011

@martina0308 no mne to vtedy chodilo tak, ako sa podarilo....ale posledný menzes som mala 7.septembra a potvrdenie o tehu som dostala 6.12.......Mikulášsky darček...takže...všetko je možné..... 😉 ale tak divne mi bývalo od konca oktobra, taká kovová chuť v puse......a moj muž tvrdil,že on vidí na mne že som tehu...len nikto iný to nevidel..... 😀 😀 😀

denisenko
16. zář 2011

@martina0308 a inak, chuť na mäso...ja nejedávam normálne chlieb....ale v tehotenstve som mala chuť len na chleba so salámou...a teraz toto druhé taky tak..... 😀 inak 5 rokov som chlieb nejedla.... 😀 😀 😀 😀

martina0308
17. zář 2011

@denisenko v utorok idem k inemu lekarovi a budem trvat na krvnych testoch... Toto napatie uz neviem vydrzat... Velmi by som chcela aby vysli pozitivne aj ked to nie je planovane...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru