Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

miss_shy
15. kvě 2008

arizona som na tom podobne testovala som ako blba a aha. no co uz, ale neboj stastie sa usmeje aj na nas. len dufam ze nebudeme cakat dlho. ako dlho sa snazite?

arizona
15. kvě 2008

miss_shy: snažíme sa úplne kratúčko (3 mesiace), ale niekoľko rokov som brala HAK, tak sa mi z toho telo ešte spamätáva a slovo cyklus mu asi nič nehovorí 😎 takže testujem, aby som niečo nepokašľala, o sto - tristo, ale už ma prechádza chuť a trpezlivosť, takže asi bud. týždeň skočím za dokinou...

cukruska1920
15. kvě 2008

Ahojte...chcem sa nieco spytat..od vcera mi je spatne a vraciam..ked sa postavim tak sa so mnou toci cely svet...som 18DC je mozne ze som tehotna alebo je to vylucene?

janino
15. kvě 2008

ahoj cukrus...a test / 😕 ?

môžeš byť tehu, moaj kamoška mala ešte 14 dní po vynechaní cyklu jednu /...a je v 27tt teraz 😵

marinka
15. kvě 2008

cukruska, jestli jsi teprve 18DC, tak je na podobné příznaky ještě hrozně brzo.. Víš, kdy jsi měla ovulaci? Většinou bývá kolem 14 DC a to by teprve vajíčko doputovalo do tělohy, to se opravdu ještě nijak projevit nemůže..

janino
15. kvě 2008

och...ja som si zle prečítala...som myslela, že si 18DPO....ešte nebude ani zahniezdené malinké 😅

teri3
15. kvě 2008

To, že máte jeden test pozitívny a druhý negatívny závisí aj od citlivosti testu. Mrknite sem a hádam budete o čosi múdrejšie. Ja som taký učebnicový príklad, ale nie každá to máme rovnako:

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...

Prajem veľa šťastia všetkým snažilkám 😉

lilu51
15. kvě 2008

Ahoj teri ja byvam v Ludaniciach.Prestahovala som sa sem pred 3 mesiacmi a Topolcany este velmi nepoznam.No dnes mi manzel kupil mamatest tak rano testnem a dam vediet.Prosim ta nevies nahodou o neakom dobrom gyn.v Topolcanoch.

teri3
15. kvě 2008

Ahoj lilu, poslala som Ti IP. Odkiaľ ste sa presťahovali?

lilu51
16. kvě 2008

Ahoj teri byvyla som predtym v Nitre na sidlisku

lilu51
16. kvě 2008

Dakujem ti za radu, ale prave som si robila dalsi testik a negat. 😨 Dnes je to presne tyzden co mi meskaju a dva testy negat.Teraz som mala mamatest.Ja uz neviem ci je este sanca ze som tehu.

miss_shy
16. kvě 2008

ahojky lilu,
sancu este mas. mohla si mat posunutu ovulku, ale najlepsie urobis ked buduci tyzden navstivis dokiho. ja som mala testy 2 pozitivne a 2negativne tak si vyber, ale z krvi mi vcera povedali ze jednoznacne nie som tehu. ja som mala poslednu mrchu 27.03.08, dostat som mala 23.04. (to by bolo na 28 den), ale kedze mam cyklus 28 az 36 dnovy tak som este pockala a az potom som sla k dokimu. no neviem docitala som sa ze // mozu vyjst aj ked testujeme cez ovu tak asi to bol moj pripad 😒

miss_shy
16. kvě 2008

arizona tak sme na tom skoro rovnako,my 4mesiace, ja som anti nebrala ziadnu. tak som zvedava, a s dokim sme sa dohodli ze este pockame ci sa cez leto nezadari a ked nic, zacneme patrat kde je problem.

michamicha
16. kvě 2008

ahoj, já jsem dneska 46DC a mrcha pořád nikde, první test před cca 2 týdny slaboulinká téměř neviditelná druhá čárka, druhý test den na to byla vidět lépe ale pořád slabounká, dalších asi 5 testů již negativní. Je mi mizerně, dneska zase od rána zvracím (poslední měsíc dost často 😒), břicho mám každý den nafouklé jak balón a občas mě bolí prsa (spíš bradavky). Začalo se mi dělat šoufl i když jedu do práce tramvají nebo v autě taky. To jsem dřív neměla...Ve středu jdu ke gyndr, tak uvidím co mi poví.

knedlicek
16. kvě 2008

micha: typuju si, že jsi těhu... držím palečky... 😉 😉 😉 mě bylo při dcerce taky pořád na blití 😝
jinak já stále meškám, měla jsem to dostat 25.4. 😅 takže nějak nechápu svý tělo, testy negativní...

michamicha
16. kvě 2008

Jj, to jsme na tom podobně. Moc bych si přála, abych byla těhu, bylo by to supr překvapení pro všechny příbuzné, a hlavně by mi vyšel termín porodu podobně jako ségře 😉

michamicha
16. kvě 2008

knedlicek: a ty další mimčo plánuješ? nebo by to byla nečekaná náhoda?

knedlicek
16. kvě 2008

Micha: strašně ti přeju, aby ti to vyšlo, být maminkou je strašně nádherný...
No u mě by to byla spíš náhoda, chtěli bychom ještě několik měsíců počkat, ale chceme děti rychle po sobě, taže
bychom se vůbec nezlobili, jen kdybychom už měli vlastní bydlení... ☹

knedlicek
16. kvě 2008

Jé koukám ty jsi z Plzně??? 😉

tonica
16. kvě 2008

Ahoj. Tak tohle asi bude muj pripad. Nejdrive Mamatest asi 32DC a negativni. Dalsi pokus RapiClear 35DC a taky negativni. Zacalo me pobolivat bricho, vzdycky jsem to mela nepravidelny a prestalo me bavit testovani. Vcera jsem se chela objednat na gynekologii na vyvolavacku a s podezrenim na cystu. Bohuzel ma MUDr. dovcu. Dnes jsem si rekla, ze to jen tak zkusim jeste testnout. Jsou tam poradny dve tlustice a jsem 43DC. Docela sok! Zkusim zopakovat test zitra rano... Je to vubec mozny?

lauritka
17. kvě 2008

tonica je to mozne.mohla si ovulovat neskor. dlzka cyklu zavisi od ovulacie. 🙂 gratulujem, uvidime sa v januarovkach ;)

dicinka1
17. kvě 2008

tonica aky dlhy mas cyklus?nevies kedy mas ovulaciu?

tonica
17. kvě 2008

Ahoj Lauritka a Dicinka. Cyklus mam nejakych 29-31 dni. Bazalku jsem nemerila a ani na sobe nikdy nepoznala ovulaci. Dnes rano jsem opakovala Mamatest. Jsou tam zase - pekny dve tlustice. Lauritka, budu na tom asi jako ty - 6tt. Nemuzu tomu uverit!!! 😨 Zadne jine priznaky nepozoruji, jen tlak v podbrisku a lehci obcasne pichani v pravem nebo levem boku. Laurit, uz jsi byla u doktora na krvi? Kdy se dela prvni ultrazvuk?

knedlicek
17. kvě 2008

Tonica moc moc gratuluju!!! 😵 😵 😵
Já jsem měla ještě minulý týden také také tlak v podbřišku a píchání, ale už to přešlo a byly testy negativní, takže asi nic... 😔 Asi bych měla zajít ke gyndaři, ale nějak si říkám, že počkám jestli MS přece jen nepřijde.
😔

tonica
17. kvě 2008

Knedlicek, diky. Jsem z toho jeste vyjukana. Ja byla presvedcena, ze se mi dela cysta. Pri styku jsem mela tak 2-3 mesice bolesti, hlavne v jedne poloze. Taky mi prvni dva testy vysly negativni a to jeste pet dni po vynechani. Pak jsem se na to vykaslala. Jeste nez jsem se chtela objednat na vyvolavacku - nejakych 46 DC, tak jsem si jen tak zkusila udelat test a sok - vysel pozitivne. Tak treba na tom budes podobne...

mirin
17. kvě 2008

Tonica tys měla někdy cystu? Nevíš jak se to projevuje? Mě poslední 3 týdny dost píchalo na jedné straně v podbřišku, ale spíš dole, slepák to nebyl... Může cysta souviset s MS? Já meškám už hrozně dlouho... já si dělala celkem tři testy, poslední asi v 46DC a všechny negativní...

tonica
17. kvě 2008

Mirim, ahoj. Cystu jsem nikdy nemela. Ale nikdy jsem taky necitila bolest pri styku. Tak jsem surfovala a docetla jsem se , ze pravdepodobne to bude cysta. Navic, to zpozdeni tomu nasvedcovalo. No a ted koukam jako blazen. Porad tomu neverim.... Zaroven si rikam, jestli mam cystu i tak, jak to je pri tehotenstvi? Mirim, zkus pak jeste testnout.. nikdy nevis. Po 50DC bych asi stejne bezela na vyvolavacku a overit, zda tam ta cysta neni...

lauritka
17. kvě 2008

tonica gratulujem 🙂 tlak mavam aj ja..a pichanie tiez..pri prudsom pohybe.. 🙂 ja som uz na krv bola, uzv mame teraz v utorok. takze sup sup chod pekne k lekarovi 😉 aspon nech ti vezme krv a objedna ta na uzv.
baby ja som tiez mala male cysty z clostylu este pred rokom, mrcha meskala dva tyzdne, bazalka zvysena a testy negativne. potom sme este pockali, uz chceli pichnut vyvolavacku, ale potom mrcha dorazila.

tonica
17. kvě 2008

Laurit, tak drzim palce at je vse na ultrazvuku OK. Ja se na gyndu pristi tyden nedostanu, maji dovolenou. Tak az po 26.5., to nevydrzim.... 😠

lauritka
17. kvě 2008

tonica dik..no nevadi, aspon ked pojdes potom na uz uz tam bude nieco vidiet 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru