Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

romannaa
16. únor 2009

zdravim,tak uz jsem z toho jelen,dnes jsem 41DC,dnes jsem delala test a negativni,ovu jsem mela 30.1. dnes je sestnecty den po.....pritom,nemyslim si,ze by menstr.mela prijit,....mam pocit,ze tehu jsem,chjoooo.... 🙄

alicka2
16. únor 2009

Ahojte aj ja som mala 3 testy neg. a mám teraz malého už ročného chlapčeka. Takže držím prsty všetkým mamičkám čakateľkám. 🙂

romannaa
16. únor 2009

alicka2 :a jak dlouho po ovu jsi mela negativ.test?....ja uz mam 16.den a porad negativni

alicka2
16. únor 2009

Ahoj romannaa uz som mala potvrdene tehu krvou v nmocke a test bol negat. to bolo 18 den a pred tym som mala dva rozne testy negat. 16 den, takze neviem. Ja by som počkala este den dva a isla na krv. Držím prsty 😉

murynka
16. únor 2009

romanna tak já to 41DC dostala 😉 jen sjem ti to chtěla napsat držím pěstičky!!!!!

andinaa
17. únor 2009

ahoj,já taky dlouho test negativní a v krvi těhu potvrzeno.

romannaa
17. únor 2009

Ahoj murynka:opravdu?mrzi me to za tebe a drzim pesticky aby to co nejdrive vyslo 🙂 dnes jsem 42DC a uz jsem si rano myslela,ze prijde mrcha,mela jsem bolení jako kdyz to dostanu,ale nakonec z toho nic nebylo,chjo,test ale stale negativni a to jsem ovulaci mela s nejvetsi pravdepodobnosti 30.1. myslim ,ze test uz by mi davno ukazal... 😖

romannaa
17. únor 2009

Alicka: jeste 18.den po ovu jsi mela negativni test?to je zvlastni teda 😨

murynka
17. únor 2009

roman mě to nemrzí naopak jsme raději prodělala jsem tu revizi a větší odestup je asi lepšíjá ovulku
měla před 14 dni kdy měl dojít ms přesně 27DC mě bolelo břicho a měla jsme hlen takže ovulka byla až 27DC a po 14 dnech dorazila MS což je v pořádku mám dobrou luteální fázi 😉

při minulém těhu jsme také otěhu až 23DC proto testy pozitivní až 34DC!!!

mám delší cykly a pozdější ovulku

od tohoto měsíce jdeme do toho 😀 😀

tobě držím palečky at MS přijde jako mě bez injekce!!!!!nebo at máš těhu potvrzené krví!!!

romannaa
17. únor 2009

murynka dekuji,vim,co se Ti prihodilo,cetla jsem,snad priste budes mit stesti,preju....ja popravde ani nevim zda chci nebo nechci aby menstr.prisla.....antikoncepci jsem vysadila pred rokem...a od te doby mame s partnerem nechraneny styk.respekt.davame si pozor,jelikoz on rodinu uz ma....a ja uz dva roky slouzim jako milenka 😢 hold sama jsem si zavarila,ale tak rikam si,ze kdyby priso dedatko,lecos by se vyresilo....mno uvidime.... 😨

lucinka1104
17. únor 2009

romana a určite si mala ovu 30.1?

murynka
17. únor 2009

romanna 😕 jako milenka ☹ ty jo to bych asi nezvládla chce to asi hodně moc sil 😉
tak držím palečky aby se to co nejdříve rozseklo a byli jste štastní 😵 😵
ale nevím nevím jestli by to mimi vyřešilo 😔

lucinka1104
17. únor 2009

romana a nebojíš sa , že budešs dieťatko sama?

romannaa
17. únor 2009

murynka: dva roky,to uz neni romanek,ale mas pravdu,sil je za potrebi hodne,je to boj 😔 ale ukazalo se,ze to stoji za ty nervy a tak jsem trpeliva,hlavne s manzelkou ziji oddelene,kazdy ve svem,ale i tak....chapes.... 😖 ....vim ,ze on deti chce,otazkou je kdy....a za jakych okolnosti 😔

alicka2
17. únor 2009

Ahojte, romannaa mozno tie testy boli zle ja neviem ale naozaj to tak bolo. mali sme cestovat na dovolenku tak som to musela vediet....

romannaa
17. únor 2009

lucinka:to vis,ze se bojim,premyslela jsem i ze bych sla na interupci,ale to jsou chmurne myslenky 😔 ,ja nemysli si,ze by se na me vykaslal,ale samozrejme premyslim o tom,nikdy clovek nevi jak druhy zareaguje.....a ovu jsem mela kolem toho tricateho,mam dlouhy cyklus

murynka
17. únor 2009

romann a proč se nerozvede?? 😕

romannaa
17. únor 2009

murynka: pry kvuli malé,on ma malou dcerku,pry tak kvuli ni plni rodinu,tezko mu mohu neco rozmlouvat 😢 trochu me z toho boli srdce,ale oba meli moznost se k sobe vratit,ale on nechtel....ja to vidim jednoduse,on vsak ne....

murynka
17. únor 2009

☹ ☹ víš na tohle já nemám návod 😔 a bohužel si o tom myslím své chce mít vás obě 😢 😢

romannaa
17. únor 2009

chapu...treba brzo prijdu k rozumu a opustim ho....jen kdybych ho tak nemilovala 😔

ellik
18. únor 2009

Ahoj Holky, potřebuvala bych se zepta, jestli si myslíte, že je možné aby mi v třetím měsíci těhotenstvý vyšel negativní test a přez to bych byla v tom. MS mám , ale děsně málo

romannaa
18. únor 2009

ellik:myslim,ze to mozne neni....

ellik
18. únor 2009

Já si to právě také myslela, ale chtěla jsem znát ještě názor někoho jiného. K čemu by pak ty testy byli že? Kdyby i v třetím měsíci ukazovali špatně... Tak moc děkuju a přeju hodně štěstíčka 🙂

romannaa
22. únor 2009

murynka:ahoooj,tak si predstavze menstruace stale nikde,test jsem uz nedelala,chtela jsem pockat,zitra ho udelam a pomazu k doktorovi.....

martinka2000
6. bře 2009

ahoj holky prosim nemate nektera zkusenosti?ms jsem mela dostat 26 unora tu jsem dostala presne 28DC spineni druhy den jsem zacala krvacet silnejsi ms az do soboty v nedeli ze me vysla jen krev rano a pak uz jen do pondeli spineni v nedeli mi to nedalo a udelala jsem si test s nazvem HCG vysel pozitivni slabe ale do limitu pak mamatest negativni v utery UNIMARK pozitivni slabe vcera unimark druhy prouzek opet pozitivni slabe take do limitu bezela jsem na gyndu tam na utz nic ani ze jsem tehotna nebo ze to je mimo vzali mi krev ale vysledky budou az v utery delohu mam cistou az na par krecovych zil z predesleho tehu rikal mi ze se to obcas stane ze je test falesne pozitivni ale ja si delala v den kdy jsem to mela dostat take test pepino a vysel negativni poradte prosim nekdo dekuji

katy2
6. bře 2009

martinka, ahoj, nechcem ta stresovat, ale z vlastnej skusenosti viem, ze testy hcg, best 2 a im podobne ukazuju // kedykolvek.... Ja by som sa riadila mamatestom....
v kazdom pripade som zvedava, ako ti dopadnu krvne testy na hcg.... 😉

martinka2000
6. bře 2009

katy2 , jeste dnes jeden zkusim mamatest a pak to necham lezet do toho utery stejne se neda nic jineho delat nez cekat na tu krev taky si nadeje nedavam ale clovek tak nejak porad doufa testy by existovat nemely 😀 urcite dam vedet jak jsem dopadla

pipinka
25. bře 2009

ahojky, prosím nemáte někdo zkušenost?Dr mi bral krev, vyšla negativně a na testu se mi stále objevuje druhá slabá čárka-je možné že by se o těhu skutečně jednalo?20.2 jsem byla na laparoskopii, hysteroskopii.19.3 jsem začala krvácet-jasně červená krev(krvácení jen 1 den), od té doby jen špiním.nemáte s tím někdo prosím zkušenost?děkuji za odpovědi

murynka
25. bře 2009

pipi bohužel mě test vycházel také slabě pozitivní mamatest v době ovu asi hormony 😔 😔 😔
viděl jí i manžel..ale nic krev negativní ☹

vím jak dlouho se snažíte je to smutný ale až na testu najdeš jasnější a obden bude sílit budeš těhotná....

ale znám holčinu které také pořád hází mamatesty stínek a těhu není možná nějaké hormony nevím 😕 😕

pipinka
25. bře 2009

děkuji, sna d to příště vyjde. jak se cítíš jako těhu?Buď na sebe opatrná 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru