Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

fatelin
31. srp 2015

@mialagia já mívám ovu později, ms zase moc nesleduji... Ale bývá 28 cyklus, asi tím jak Na to myslím se mi zkrátila na 2 dny jen...
Bolesti v podbrisku jsem měla min týden bez ms ...jen jsem malinko spinila ... Prsa jsou citlivá ale fakt jsem si asi uhnala falešnou březost 😀

siima12
31. srp 2015

@aerin1 Ahoj chci se zeptat kolik dní si měla spoždění? Já už mám spoždění 16 dní. Před 6 dny jsem dostala vyvolávačku. Ale furt nic. Ještě týden a půjdu na další kontrolu. 🙂 testy jsem si dělala ještě před tou vyvolávačkou, a nic :(

jajinkaass
2. zář 2015

Ahojky holky vim ze to sem nepatri ale cele prazdniny sem nedostala menstruaci a pred 14 dni sem si delala test odpoledni a pak druhy den rani a oba byli pozitivni,byla sem u pani dokzorky a jssem tehotna
.ale co me trapi nejvic je to ze to male ma teprve 5 mm tak se divila ze mi ukazal test kdyz u predchoziho teho..mi to na ult ukazalo az maly mel 12,5 cm driv tam nic nevidela tak jsem se vas chtela zeptat jestli to treba nemohli byt dvojcatka a nebo jestli stim matw nake skusenosti? Predem moc vsem dekuji

veronika1603
2. zář 2015

Ahojte babule.precitala som celu temu tak pisem aj ja.menzes meska 3 dni a testy negativne.uplne som na nervy.v auguste sme sa snazili maximalne.naposledy 18.8 a od 14 som mala ovulku.po nej husty biely vytok bez zapachu prsa zacinaju bolet az teraz predtym bolievali pres ms aj 10-14 dni totalne.cakam este tyzden a musim gyndovi..pobolievanie podbruska tahajuca bolest krizov dnes trochu ustala.bazalku nemeriam nakolko ovu vzy citim aj hlien som mala ako ma byt pocas ovu..hmmm je to tazke..

martjjja
2. zář 2015

Tak já pokračuju stále stejně...38dc, tedy v mé případě zpoždění asi týden (i když po předchozí revizi mám cyklus asi rozházený), na testu by se dala možná tušit už druhý den piko čárka, ale fakt jí víc tuším než vidím. Prsa bolí, únavou padám na pusu...a čekám, co se z toho vyklube...

veronika1603
2. zář 2015

Martjjja a prsia ako bolia?a vytok taky hustejsivsi nemala?

aerin1
2. zář 2015

@siima12 ahoj, testů byl dělány 6-ty den zpoždění..drzim ti palecky!!

martjjja
3. zář 2015

@veronika1603 první asi den nebo dva bolely vyloženě bradavky a teď už celý prsa. Pri klasickým sáhnutí ne,aleje když na nich ležím nebo si o ně opřu ruce,tak bolí celý. Výtok jsem zatím nezaznamenala.
Úplně se bojím dalšího testu.

vendy200
3. zář 2015

Dobrý den taky se přidávám mám zpoždění MS už 9 dní, dělala jsem si dva testy naposled 5 den zpoždění a nic, ani duch tam nebyl. Snažím se na to nějak neupínat kdyby to třeba nebylo ono ale cejtím se teď nějak jinak a občas až podrážděně, občas cítím jakoby píchání na vaječníkách nebo v podbříšku ale ne zas tak často. Normálně v noci spím na břiše a teď mi to moc nevyhovuje. Co se týče prsou nějak zvlášť citlivé mi nepříjdou, tak nevím zda to mohlo klapnout nebo ne, v pondělí bych šla ráda na krev ale nevím zda se tam už může něco zjistit, děkuji za váše odpovědi 🙂

blanii
3. zář 2015

Zdravím, jsem na tom úplně stejně vendy200....
Já na sobě žádné známky jako třeba bolavá prsa nezaznamenávám, jen když jsem to měla před 8 dny dostat, tak mi nebylo dobře, ale říkala jsem si, že to asi dostanu, divně jsem se cítila do pondělí a teď jak říká vendy200 občas mě jen píchne.
Volala jsem doktorce a ta mě objednala až na 15, tak snad budou už //. Nebo uvidím.... ach jo jsem netrpělivá :(

vendy200
3. zář 2015

@blanii Jsem ráda že to má někdo stejně, o trpělivosti ani nemluvím 🙂 k doktorce jsem si zatím nevolal protože objednávací termín by byl až tak nejdříve v řijnu je to šílené. a tak jsem se rozhodla zajít do laborky na krev a zaplatit si to v tuhle chvíly ty peníze fakt obětuju něž čekat takovou dobu, a znervozňuje mě i to že třeba někde píšou že test jim těhotenství ani neukázal a přišlo se na to až krve tak nějak teda nevím čemu věřit no. Někdo má // hned a někdo né no. 🙂

blanii
3. zář 2015

@vendy200 a kdy jdeš na ty testy, tak pak dej vědět, jak to vyšlo?? Mě nejvíce znervoznilo, když mi sestra u doktorky řekla, že mam asi hormonální poruchu. Ty testy mě taky pěkně štvou, mělo by to být pro všechny stejné 😀 Přeji mooooc pozitivních zpráv 🙂

vendy200
3. zář 2015

@blanii v pondělí ráno tam frčím, tak to snad nebude tak jak říkala, musíme myslet pozitivně 🙂 a všechno bude. A dám pak vědět jak jsem dopadla 🙂

veronika1603
3. zář 2015

@martjjja ja mam dost priznakov.ms meska 4dni a testy negat.kamoska mi poradila dat si vecer vino cervene ze bud sa spustia alebo pojdem na vyvolavacku bud.tyzden.dnes rano nic poobede som mala kvapku krvi na toaletaku a doteraz nic.este sa nespustili kurnik ale stve ma to ze som dufala kazdy druhy den.po ovu nastal husty biely vytok.bolelo podbrusko krize.prsia ma bolievali vzdy pred ms aj 10 dni a teraz nic.az ked mala prist ms tak som zacala citit bradavky a teraz bolia zboku ku bradavkam.ja uz to asi kaslem.pockam ci pride...bodaaaaj by neee

veronika1603
3. zář 2015

Kazdy druhy den sme sa snazili o mimi tak som to myslela

martjjja
6. zář 2015

@veronika1603 tak jak pokračuješ?
Já dneska 12 dní zpoždění. Neodolala jsem a znova udělala test. Pozitivní je, ale hodně světlej...tolik dní po zpoždění by tam už měla bejt dálnice. Mám za sebou jedno zamlklý, kdy sice těhotenství bylo, ale nevznikla srdeční činnost. A přesně takhle to začínalo ☹

veronika1603
6. zář 2015

@martjjja na na prd.menzes sa mi spustil.bola som z toho smutna ale uz to preslo.tebe teeeda gratulujem to uz su krasne ciarky.neboj postupnw urcite budu tmavnut.ja pojdem po ms ku gyndovi ci je vsetko ok a tak.ja mam potvrdene HPV dufam ze sa to nezhorsilo a nebudem muset znova na konizaciu..no uvidim.sa vytesujes co?dufam te aj mne sa to coskoro podari..cervene vinko pomohlo spustit ms.testy som mala furt negativne aj tak som dufala...

barus_ka123
7. zář 2015

Ahoj holky, taky se k vám přidám 🙂 Poslední 3 měsíce jsem měla pravidelný cyklus přesně na den 34. den došla MS...dnes už 3.den zpoždění testy negativní :/ ale cítím se jinak, zaprvé mám strašné chutě :/ a to jsem poslední rok jedla řekla bych zdravě a to co jsem snědla za poslední týden jsem nesnědla ani nepamatuji 🙂 pak mám sem tam bolesti jak kdyby měla dojít MS, takže pořád lítám na wc kontrolovat a nic :( no a taky jsem strašně unavená usínám už kolem 21hod což u mě není normální :D tak nevím jestli doufat, že to může být těhu a nebo se strachovat jestli je všechno v pořádku :/...testovala jsem jen v pátek 1.den zpoždění a dnes ráno :/ další jsem si řekla, že nejdřív ve středu to už bude 5.den zpoždění tak by tam už mohlo snad něco být a nebo nevím po kolika dnech to nějak řešit..po jaké době jste se objednali na gyndu?

vendy200
7. zář 2015

Holky potřebovala bych poradit mám 13 zpoždění a dneska jsem byla na odběru krve na Hcg a výsledky vyšli <1 U/l a ref.meze je 0 - 3 a hodnocení je I I*I I . Nějak tomu nerozumím a ráda bych kdyby mi někdo poradil, vím že z toho asi nic nebude ale abych věděla pro příště. 🙂

martjjja
7. zář 2015

@barus_ka123 je to 50:50 všechny jsme tu na tom stejně, u některých to vyšlo, u některých ne. s gyndou bych ještě počkala, srdeční činnost bývá 6-8tt, dřív ti stejně finální resume neřeknou a budeš tam zbytečně lítat týden co týden a zbytečně se stresovat.

@veronika1603 jáááj, to mě mrzí, příště to vyjde.
no, po 12 dnech to zrovna moc hezký čárky nejsou, ale uvidíme.

mialagia
7. zář 2015

@barus_ka123 to můžou být jak příznaky těhotenství tak premenstr.syndromu..to je na tom nejhorší, že člověk to nepozná, já jsem to tedy nepoznala..to co popisuješ jsem přesně pociťovala a byla už těhotná..pamatuju si, že ten začátek byl celkem psycho bála jsem se že mám ňákou hormonální poruchu či co..držím palce!

barus_ka123
7. zář 2015

@mialagia tak děkuji za malou naději 🙂 a test jsi měla negativní? Nebo kdy se ti ukázaly dvě čárky?? Já chci počkat do středy nebo do ctvrtku a zase testnout...kéž by mi to dopadlo jak tobě a byla už taky těhotná 🙂

mialagia
7. zář 2015

@barus_ka123 měla jsem první test negativní a až další tak po 14 dnech byl už jasně pozitivní - to jsem si pro sychr koupila hodně citlivý a bylo to jasný..znám to moc dobře my jsme tomu nechávali volný průběh tak 2 roky a pak to zničehonic vyšlo - vůbec nevím čím to..

barus_ka123
8. zář 2015

@mialagia jj tak uvidím jak dopadnu já 🙂 Dnes mám už 38DC 4 dny zpoždění a nic...pořád mám, ale pocit, že už takže pořád lítám na wc...tak počkám a zítra zkusím ještě test ;) právě si říkám jestli to nemůže být nějaký problém, cysta nebo tak něco :/

santna
8. zář 2015

Jasně, to že nevyjde těh.test pozitivně neznamená že nejste těhotná. ...=) Hodně štěstí ...

lilith86
8. zář 2015

Ahojte 🙂 tak aj ja sa k vám pridám.Menštruáciu mávam pravidelnú +-1 až na tú poslednu,ktora došla o 3 dni skorej trvala asi 2 dni a bolo to len také špinenie.Neišlo mi to do hlavy lebo ju mávam riadnu tak som si urobila test,negat.Hned po skončení špinenia som asi týžden vkuse hnačkovala (neviem či to ma suvis,asi ne ale spomínam to lebo to nie je u mna zvykom ),odvtedy ma začali boliet dost prsia na dotyk a su take plnšie,stále by som čosi jedla,mám sem tam pichanie v podbrušku a je stále dost nafúknute ako keby,tento cyklus som ani nespozorovala ovulku.toto trva 3 týždne,v pondelok mám dostat menštruáciu tak som zvedavá.Test som naposledy robila v sobotu a bol neg.Okrem toho posledné asi 3 dni chodím často čúrat aj ked fakt málo pijem a začal mi aj taký biely,riedky výtok tak mám s toho halo,lebo ak počítam od poslednej RIADNEJ menštruácii tak by som bola teraz cca v 7.týždni.No na nervy 😀

lilith86
8. zář 2015

Chcela som napísat že brucho mám nafúknute 😀 a to dost a je to dost vidiet kedže ja som taká vychrtlinka,vyzerám jak 3mesiaci 😀

pavlinpaj
8. zář 2015

@barus_ka123 já jsem u dcery měla ,,citlivý,, test a obyč. Když jsem měla 5sní zpoždění, tak jsem si udělala oba a obyč ukázal neg. a citlivý úplně jasné //. Další týden lékaž potvrdil těhotenství 🙂

zlatkavlk
8. zář 2015

@vendy200 ahojky, to znamená že hladina tvého HCG je méně než 1, přičemž to rozmezí 0-3 je bráno jako "normální" hladina, která se v těle vyskytuje, takže ho máš v "normě", ale na těhotenství to nevypadá...

barus_ka123
8. zář 2015

@pavlinpaj Ahoj 🙂 tak děkuji, pořád tam teda nějaká ta malá naděje je 🙂 já mám test s citlivostí 10 tak myslím, že mám koupit s lepší??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru