Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kopa
27. srp 2009

Ahoj Terezko,zkoušela jsi volat na tu gynekologii? 😕

adika89
27. srp 2009

Ahojte babky
pridávam sa na pokec aj ja. Dnes som bola na gyn. a doktor mi povedal ze nie som tehotná, ale ked som sa tam rozprávala s buducimi mamickami tak priznaky mam vera take iste ako oni, robila som si dnes aj test, lebo bolo mi povedane ze na ultrazvuku to nemusi byt vidiet, aj test je negativny, kramy my meskajú 7 dni. Tak neviem ci je to este skoro, alebo fakt nie som tehotna.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kopa
31. srp 2009

Terezko jak se máš??
Dlouho jsi tu nebyla 😕 Tak snad jsi v pořádku.

suki
5. zář 2009

Tak to teď taky řeším 😝 beru antikoncepci...klasickou 21 dní pak 7 dní pauza a menses měla přijít už před 14-ti dny a nic 😝 Nějaké příznaky, hlavně píchání v podbřišku jsme měla fakt hodně, ale testy včetně dneška mám negativní, taky jsem byla dost unavená a celkově ten pocit, že jsem těhotná taky...člověk to nezapomene, když už jedno mimčo má 😀 😀 tak teď nevím co...čekat nebo jít na gyndu. ještě nikdy se mi nestalo kromě těhu, že bych to neměla, tak nevím, ale jak říkám testy jsou neg.

suki
5. zář 2009

Myslíte, že může ten test vycházet neg a já bych byla těhotná? Přes HA? Děkuju 🙂

kopa
5. zář 2009

Suki,co jsem tak pročítala,tak je možné všecko 😅 😲
Záleží jestli si třeba neměla pozdějš ovulaci 😅 a nebo když si brala HA jestli si třeba neměla průjem,zvracení....že by prášky nepůsobily a ty otěhotněla.
Jaký používáš test?

suki
5. zář 2009

Já spíš ty prášky beru hala bala 😅 , někdy zapomenu, tak to vezmu až druhý den a tak 😀
test jsem zkoušela mama test a ten, co se prodává v DM.
No dneska mě i prsa bolí, tak co já vím, jinak je mi dobře, To břicho mě bolelo asi týden, a to si pamatuju jsem měla s Nikolkou stejný 🙂

suki
5. zář 2009

A jinak jsme taky byli hodně moc aktivní, jestli rozumíš 😀 😀 😀 😎

kopa
5. zář 2009

😀 Suki já jsem je taky dřív tak brala 😀
mamatest je nejspolehlivější 😉
Nejlepší a nehrychlejší by jsi měla,kdyb jsi si v pondělí zašla na krev na HCG 😉

suki
5. zář 2009

jj příští týden asi vyrazím k doktorovi, jako musím aspoň zjistit, proč ta pauza 😕
jinak mama test je dobrej, tak si zase říkám, že asi nejsem,ale toho pocitu se jaksi nemůžu zbavit 😅

suki
6. zář 2009

Tak zítra nebo v úterý skočím na gyndu a zjistím co a jak. Jsem teda fakt zvědavá 😀 Vůbec by mi to nevadilo, kdyby te negativní tes nebyla pravda 😀 😎

katkaso
8. zář 2009

Ahojky, holky, chtěla jsem se zeptat. Dnes je to 7 den kdy jsem měla dostat MS, s přítelem se snažíme o mimi. Už jsem si dělala dva testy každý od jiné firmy, ale jsou negativní. Myslíte že i přesto můžu být těhotná?

suki
12. zář 2009

katkaso možné je všechno 😉
Jinak já jsem šla na gyndu, pan doktor říkal, že nic, ale menses stále nikde 😅

tessinka
13. zář 2009

Po tom, čo som pár mesiacov predtým minula kopu peňazí na značkové tehotenské testy, som sa raz po meškaní M rozhodla kúpiť si lacnejší. Zasa mi nevyšiel. O pár dní som si kúpila klasický, čo dovtedy, a vyšiel. Bolo to moje prvé tehotenstvo.

Vraj ak je test pozitívny, je to tehotenstvo na 99%. Ale ak je negatívny, pravdepodobnosť tehotenstva je stále veľká, najmä ak sa robí na začiatku tehotenstva.

aknomis
14. zář 2009

v sobotu v 26 DC som si robila mamatest a bol snehobiely... ☹ menzes mam mat o 2 dni, tak ešte počkam a uvidím...

lujza123
14. zář 2009

Tie testy ukazu niekedy tu druhu ciarku tak strasne slabucku ze clovek nevie ci si ju tam vsugeroval alebo tam naozaj je. Mne 1 test vysiel len jedna, v 2 bola ta ciarocka strasne slabucka. Tak som si o par dni kupila niekolko roznych testov, a podobny vysledok. Budto ziadna alebo hrozne hrozne slabucka ciarka.

kopa
16. zář 2009

Ahojky,
Suki tak co dorazila MS?? 😕 nebo je to těhu? 😵

malejmonasek
17. zář 2009

Ahojky holky,
mám takoví problém....poslední MS jsem měla 5.8.09 a pořád nic....byla bych tak nějak 3 týden a 4 dny.....vždy jsem to měla pravidelně po 33 dnech i mín a ted nic 😨 antikoncepci neberu,máme přerušovaný sex......nastydlá nejsem nic .....a test mě pořád ukazuje negativně nebo hrozně slabounkou čárku....myslíte že bych mohla být těhotná?Ve středu jdu sice k doktorovi,ale ty nervy jsou hrozný......nikdy mě to nevynechalo tak dlouho ☹

nanabc
17. zář 2009

čaute baby
ja len prispejem k vašim poznatkom takže pri prvom tehotenstve mi meškala ms tak samozrejme hneď som si kúpila test a vyšiel negatívny tak som to brala ako že nič sa nedeje vymeškala ms aj na ďalší termín tak to mi už ozaj nedalo tak ďalší test a ten už vyšiel pozitív a to som bola v 9tt. ono všetko je možné 🙂

matulik284
19. zář 2009

ahojte 🙂
Ako tak citam tak nas je vela co nam vychadzaju negativne testy a ms nikde...ja som to brala uz s istotou ze tehu nie som ked mi dva testy vysli negativne, ale ms sa zatial nedostavila. Jeden som robila 31dc a druhy 35dc. Teraz som 38 ale testovat este nechcem...pockam aspon do pondelka. Som z toho taka nervozna

malejmonasek
21. zář 2009

Ahoj holky,tak já to včera dostala a to mě vycházelo všech 6 testů slabounkou čárku ☹ tak snad příště se to povede

orchidejka
25. zář 2009

Ahoj holky, já od vysazení HA (01/2009) měla nepravidelnou MS, od května jsem začala pravidelně na agolutin, vždy 23DC. Pak mi Dr. udělal vyšetření a zjistil, že u mě vůbec neprobíhá ovu... ☹ takže minulý cyklus jsem užívala clostilbegyt. 14 a 17DC jsem byla na UTZ abychom zjistili, jestli zabral - a Dr. prý nic neviděl, tak mi naordinoval příští cyklus dvojitou dávku. 23DC jsem byla na agolutin + neofolin a do 14-ti dnů jsem nedostala MS, proto jsem šla opět k Dr., udělal mi UTZ, říkal, že nic nevidí a píchl mi agolutin podruhé. Dnes je to 3tí den od druhé injekce a MS pořád nikde, test negativní ☹ a už týden mě bolí břicho, jako bych MS měla dostat každou chvíli.......myslíte, že to může být začínající těhu??? Máte některá z vás podobnou zkušenost??? To by asi byla mega náhoda, když nebyla ovu po clostíku, na UTZ nic nebylo a testík negativní, že??? ☹

janik2410
28. zář 2009

AHoj holky, som tu nova a prave riesim zpozdeny cyklus aj ja. Ja mam bolesti uz tyzden, co nie je obvykle, a k tomu zavrate. Mam 35DC a dnesny mamatest bol negativny. Tak som zvedava ako to dopadne...Vaham, ci ist na krev, nebo ne...

denisocka
28. zář 2009

ake mate skusenosti s VIA-MED testom 1+1?

cervena_ciapocka
28. zář 2009

ja som na tom presne ako janik2410, som 35 den cyklu a test co som dnes robila bol negativny. A uz asi 4 den ma boli brucho ako keby som mala mrchu. Myslite ze mam skusit testovat v stredu alebo az neskor?

kopa
28. zář 2009

holky 35DC by mělo být vidět něco na testu 😅 já loni byla těhu a 35DC jsem měla // krásný.Budto je to těhu a měli jste pozdějš ovulku a nebo to těhu není a je to třeba naka cysta 😕 nebo jen zmatek hormonu.
Nejlepší je so dojít na krev,výsledky víte hnedka ten den 😉

cervena_ciapocka
28. zář 2009

Ja som presne pred rokom mala na 35 den cyklu pozitivny test. Teraz si myslim, ze som mala ovulaciu az okolo 21 dna cyklu. A kopa, ako to myslis s tou cystou, mozem aj ja zistit ze ju mam?

kopa
28. zář 2009

S tou cystou jsem to někde četla 😕 nic víc o tom nevím,četla jsem to v jedné diskuzi.Pokavat si měla ovulku 21DC,tak na testu by mělo být už asi něco vidět.Zlus zavolat doktorovi a zeptat se. 😉

cervena_ciapocka
28. zář 2009

no este ide o to, ze kedy doslo k oplodneniu a ako dlho trvalo vajicku kym sa uhniezdilo. Asi je este skoro.

janik2410
28. zář 2009

U mna to bude nejaky hormonalny tresk asi, lebo ak bola ovu neskor, co si nemyslim, tak by to muselo byt neposkvrnene pocatie 🙂))
Od OVU mam 17.den, divne mi je, ze mi je tak strasne zle uz tyzden, vzdy rano a pri zaspani, pri chodeni to prejde... Minuly tyzden som dokonca nasla na papieri krv...
Mam poobede priserne zavrate, studeny pot, ledva sa dopotacam z prace domov... A teploty stale okolo 37.2-37.4. Keby toto nebolo, tak sa necudujem, a cakam mrchu. Ale mam pochybnosti.... Asi je idealne ist na krvny test, a mozno sa to do rana vyriesi samo ☹ Cykly mam inka 28 dni...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru