Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

ratatooy
9. bře 2015

@adriis lidský hormon na který je test dělaný nemuže na testu ukázt nic jineho než těhu,cysta lidský hormon neprodukuje,stalo se mi něco hodně podobneho až stejneho bych řekla ale s tím rozdílem že já začala už cca týden po vynechání ms špinit

milca111
9. bře 2015

@adriis ano,může to být tou cystou,mám to zrovna ted taky,ale už j praskla,tak snad konecne tento měsíc počneme.Jinak je to i v návodu ze pozitivní test může cysta způsobit a jeste ovulace,to mám osobne vyzkoušeno,ze mi tehu test z zky z pozitivní,když mám ovulaci

adriis
9. bře 2015

@bibinka23 zatím nemám jít na kontrolu,mám zavolat příští středu,jestli dorazila MS

adriis
9. bře 2015

Jsem z toho docela jelen už :( Dneska jsem měla negativní testík.. říkala jsem si,že by mohl být už jasný.. buď dálnice,nebo nic.. takže nic.. Ale bylo to odpoledne :D Mám vlastně už taky slušné zpoždění a to jsem nikdy dřív neměla..Dneska mi i otekly prsa a to taky neznám.. i mě pobolívají.. Buď dorazí MS,nebo nevím.. Akorát ta moje bazální teplota mě taky mate.. Zvedla se na 37 a drží se tam...Jenže si pořád říkám,že by v té krvi něco bylo a test by to taky ukázal.. asi prostě zpožděná MS skoro nic neznamená.Ty testíky se slabounkou čárkou už neberu moc vážně.. buď by sílila,nebo by byla prostě jasná.. Jen mi přišlo divné,že je na více testech - jak na slabších ,tak na silnějších.. už vážně nevím,co si myslet 😕

hope01
11. bře 2015

Po přečtení pár příspěvků doufám v zázrak 🙂. Celý život pravidelný cyklus a tentokrát zpoždění týden...Dnešní test jen jedna čárka, tak jsem byla zklamaná, ale teď koukám, že je ještě nějaká šance... 😅

adriis
11. bře 2015

Držím palečky🙂 už jsem 50.DC teplota stále 37.. Asi si udělám brzo daší testík,nevzdám to 🙂

hope01
12. bře 2015

Tak nic no, dneska dorazila MS 😢

adriis
17. bře 2015

56.den přišla MS :(

fantaghiro21
18. bře 2015

tak mne už dnes meškaju kramy 3 týžden, testy negativne, no stale mam brusko ako skalu.... Mam polycysticke vaječniky, som na pozorovani, v podstate liecime to s mojim gynekologom...Ale teraz už fakt neviem čo mi je... To nafuknute bruško sa mi veru nepaci....

romelia
19. bře 2015

Mohl by jste me někdo poradit? mam bolesti podbřišku, pocit paleni a rano i nekdy behem dne me byva jako slabo na zvraceni par minut pak to prejde už to trvá 3 den. Menstruaci bych mela dostat dnes... cyklus mam bezne 23-24dni. včera jsem začala brát antibiotika jelikož si myslím, že se me vrátil zánět který jsem poprvé mela minuly měsíc. .... mela jsem podobné příznaky a bolest jako predtim, ale prášky me moc nepomáhají. ... tedy předtím zabrali ihned. tehotensky test negativní. Děkuji moc.

maki73
19. bře 2015

@romelia na pozitivní test je to ještě moc brzo, pokud ms měla dorazit teprve dnes, tak pozitivní může být klidně až za další týden i déle, jak u koho, ale klidně to může být i těhotenství, já měla první pozitivní test až 14dní po očekávané ms, u prvního těhotenství ještě déle

romelia
19. bře 2015

Moc děkuji za reakci. budu ted čekat zda to dostanu do 2dni..... to břicho me porad trápí... 😣

kristinatynus
22. bře 2015

Ahoj holky, jsem zde nováček a potřebuji poradit. Mám tři týdny zpožděnou MS. Dělala jsem si snad milion testů, na kterých mi vyšel jen slaboučký nic moc dušík (spíš stín). Po třech týdnech bych snad už měla mít na testech dálnici, kdybych čekala miminko... nebo ne? Samozřejmě bych si miminko moc přála, ale takhle mám jen strach, co se děje.

aaababy
22. bře 2015

@kristinatynus zajdi si na krev je to lepsi nez milion testu a na ultrazvuku uz by to melo byt videt.

kristinatynus
22. bře 2015

@aaababy zítra se objednám k MUDr. Snad mě vezme co nejdříve.

levandelka
28. bře 2015

Ahojte,mrkněte prosim ke mě do alba,tady na těch 25 citl.mám krásné čárky,no na 10 tkach dusiky jen,jen.na mamatestu byla dvakrát čárka,ms meska už týden skoro 😕 nevím co si myslet,břicho,panev bolí,vaječníky a mám hustý bílý výtok nějak pár dní,prsa mne neboli vůbec 😖

kristinatynus
30. bře 2015

@levandelka já si myslím, že jste těhotná. Čárky jdou krásně vidět. 🙂

Já jsem si dělala pořád jen "desítkové" testy "cemio gravidity test" a všude slabý dušíčci. Včera jsem zkusila test od Pepína, který údajně duchy dělat nemá a dušíka jsem tam měla taky, ale byl docela dobře vidět. Ve středu mě čeká MUDr. Tak jsem zvědavá, co mi řekne.

levandelka
30. bře 2015

@kristinatynus děkuji za reakci,mate mě to,max test mamatest úplně slabounky dusici,tady na tom čáry,i na jakemsi z kauflandu do proudu moči byl tak nechápu,držím vám pěsti

veru001
30. bře 2015

Ahoj, já měla poslední MS 14. února. Od té doby nic. Testy mi vychází také stále negativní 😒

skarabubu
8. kvě 2015

Ahojte urobila jsem si dvakrát mamatest a mala jsem je pozitivní-naposledy včera a dnes Rano test pepino a je negativní tak teraz neviem.MS mám dostat za 4 dny.Tak uvidim potom co bude.

kristinatynus
14. kvě 2015

@skarabubu ahoj. Narazila jsem na několik diskuzí, kde holky na mamatest nadávaly, že prý dělá "falešné" duchy a že nejsou spolehlivé... No nevím. Já používám mamatest, potom gravitest a měla jsem i pepino. Minulý měsíc jsem to měla tak, že jsem měla duchy jak na mamatestu, tak i na pepínu a nakonec jsem těhotná nebyla. V současné době mám druhý den zpoždění MS, tak ani nevím, jestli mám testnout nebo radši ne. Jak jsi na tom ty?

skarabubu
14. kvě 2015

Ahoj @kristinatynus.v pondelok jsem to dostala,takže jediný Pepiho test mi ukázal správný výsledek-teda negativní.Tak snad příště. Mám už 9 letou dcerku a 32 let takže buhvi.

kristinatynus
15. kvě 2015

@skarabubu ahoj. Mně je taky 32. Děti nemám, ale snad se zadaří.

skarabubu
15. kvě 2015

@kristinatynus a taky se pokousite s partnerom?A jak dlouho?Dcerka se nám podařila NS prvý krát, ale to bolo před 10 lety.

kristinatynus
19. kvě 2015

@skarabubu s partnerem se pokoušíme rok a zatím nic. Teď čekám, jestli přijde MS, tak uvidíme.

skarabubu
19. kvě 2015

@kristinatynus Drzim palecky.

lusy9824
19. kvě 2015

Ahoj holky dneska sem si delala test, 9 dni po nechranenem styku .. Myslite ze se mam spolehnout na to ze de to nepovedlo nebo mam zkusit jeste pozdeji ? ☹ :-O s pritelem se snazime o mimco tepr prvni mesic a nemame moc velke sance pritel je z 70% neplodny a mimco by jsme chtely byl by to zazrak ale asi musime zjouset dal no ☹

trasta
20. kvě 2015

Ahoj holky, mám takovou otazecku. Jsem 37 DC test vyšel slabé pozitivní pak už jsem nedelala .
Včera vecer jsem mela na intimce kapku krve, tak jsem myslela ze budu mít dnes MS a nic. Dnes ráno me pobolivalo v podbřišku a strašně mě svědi prsa. Zítra jdu k doktorovi tak bych rada slyšela nějaký názor na to 🙂
Děkuji moc

megara
20. kvě 2015

@lusy9824 Ahoj, testuješ hrozně brzy, zkus to tak za 14 dní, přeju hodně štěstí 🙂

@trasta Ahoj, já jsem 54 DC, cykly mám 35-37 dní, prozatím mám všechny testy negativní. Nejdříve mě při noční začali bolet vaječníky, pak jsem asi po týdnu lehounce krvácela (asi jako když se řízneš do prstu) a o té doby mě občas bolí vaječníky. Ještě vydržím do pondělka 25.5. a pak se objednám k Dr., stále doufám že to může vyjít. Přeju hodně štěstí 🙂

trasta
21. kvě 2015

Ahoj děkuji za odpověď ☺ ale dnes jsem byla u dr. A nic neviděl na ultrazvuku ani z krve ..... Po víkendu jdu na injevkvi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru