Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

megara
21. kvě 2015

@trasta já pořád doufám, na začátku této diskuse holky psali,že neměli nic v krvi ani na utz, a přesto pak byli těhu 🙂

anetkamm
30. kvě 2015

ahoj holk🙂 sem 35 DC memstruace nikde, mam ji vzdy pravidelnou jako hodinky 28 DC, boli psa,podbrisko,vsechny tehu priznaky, test sem,delala 4 dny po ocekavani, a byl nega,za dalsi,dva dny znovu a zase nega .,dneska mam presne tyden zpozdeni,je mozne ze sem tehu i kdyz testy byly negativni???

nyami
31. kvě 2015

Ahoj, mám to samé co ty, taky jsem 35DC, menstruace nikde, cca 10 dní mě bolí prsa, nejdřív bradavky a teď bolí z boku, do toho poboliva břicho jakoby měla přijít MS a občas tam píchne. Testovala na jsem 31 DC Mamatestem 10 - negativní a druhý den jsem zkoušela digitální CB a taky nic ☹ Ale co jsem procitala diskuze, tak je možné být ťehu i když je test takhle brzy negativní, ale bůh ví, jaká je pravděpodobnost. Držím palce aby to vyšlo a dej prosím vědět, jak jsi na tom 🙂

anetkamm
31. kvě 2015

@nyami zatím se menzes nedostavila,boli me bradavky jako cert, mam hrozne stavy kdy se mi chce kazdy den kolem druhe hodiny odpoledne spat, mam takove navaly kdy se mi zacne motat hlava,hned zavrat a zle od zaludku,mam to nekolikrat za den. Ja si delala test asi 6 den po ocekavani a byl nega,ale k tomu nemuzes moc prihlizet, je to brzo a hormon muze mit nizkou hladinu ze i kdyz si tehu dalsi tri tdny ti to test neukaze. Proto na to kaslu,pockam jeste tyden,bud to dostanu nebo pujdu na krev. Ja mam prvni zpozdeni za snad dva roky,vzdy mam cyklus jak hodinky. Takze se uvidi..... ono to otehotneni je v dnesni dobe docela veda bych rekla :D taky drzim palce,hlavne se na to zbytecne neupinat ,pani doktorka mi rekla ze psychika je pulka uspechu 🙂 takze i kdyz je to tezke musi byt clovek tak nejak v pohode 🙂

nyami
31. kvě 2015

To se řekne neupinat 😀 Už nevím, čím se zabavit, naučila jsem se háčkovat, abych zabila čas, přítel má moc práce a já jsem věčně doma sama. Tak snad mrcha nedorazi 🙂 🙂

kristinatynus
1. čer 2015

Ahojte. Už mám pomalu třetí týden zpožďáka a furt nic. Ach jo. Už víc jak týden jsem netestovala, protože nic jiného než slabého ducha jsem na testu nenašla, tak mě "svrbí" ruce, že si dneska pro nějaký testík zajdu 🙂

nyami
1. čer 2015

@kristinatynus Ahoj a byla jsi u doktora? Teď už by to mělo být na uz vidět.

kristinatynus
2. čer 2015

@nyami u MUDr. jsem nebyla. Byla jsem tam naposledy před dvěma nebo třemi měsíci se stejným problémem a jen mi řekl, že "se to tak prostě stává". Podle ultrazvuku jsem zrovna měla ovulaci, tak mi nepíchl ani vyvolávací injekci. V té době jsem měla zpoždění téměř dva měsíce.

nikola94
5. čer 2015

Ahojte, chci se zeptat. Místo menstruace jsem jenom 4 dny špinila. Udělala jsem si hned po tom těhotenský test, ale byl negativní. Je možné, že bych mohla být těhotná i tak? Stalo se to někomu z vás? Děkuji za odpovědi.

ivet2015
3. črc 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda li ma někdo taky takove zkusenosti, s pritelem se snazime o mimi ms jsem mela mit kolem 28 v mesici, 26.den jsem to dostala ale jen mirne krvaceni a trvalo 2 -3 dny , ted jsem si delala test a je porad negativni , presto se mi zvecily prsa i bradavky mužu byt tehu? diky za odpoved 🙂

juliebadurova
21. srp 2015

Ahojky...... Chci se zeptat... Už pár dní je mi zle. Zvracím mám zvýšenou teplotu a jsem tak nějak hodně unavená a píchá mě v podbřišku. Dneska jsem si delala tes a byl negativní a na druhém testu se mi objevily dvě čárky ale ta nejdna byla hodně tenka, tak nevím co to znamená. Mužete mi poradit co mám delat nebo co si o tom mám myslet????? Děkuji 🙂

andy80
21. srp 2015

Ahoj, přidám svou skoro čerstvou zkušenost. Poslední MS 8.5.2015. Další MS se měla dostavit 2.6. a a nic. 8.6. jsem si dělala test - negativní - skoro týden po vynechání MS. Po pár dnech mi to nedalo a dělala další a hopla byl tam duch. S doktorem jsme podle velikosti miminka vypočítali, že jsem musela otěhotnět v době, kdy sem už pomalu čekala MS, že se mi vajíčko někde zapomněla. Do té doby jsem měla MS pravidelnou. Takže náhoda a asi to tak mělo být 🙂 . V únoru nás bude o jednoho více 😉

@nikola94 při první těhu jsem dostala MS, dva dny špinění a nic, ale test byl hned pozitivní

susmevem
21. srp 2015

@juliebadurova... Ahojky, tak to bys mohla byt nejspíš těhotná. Záleží, jaký test, kdy a s jakou citlivosti sis dělala. Každy je jiný. Nejlepší bude testovat znovu, ideálně z ranní moci a koupit si balení, kde jsou testy dva 🙂 . Nebo pak připadne test clearblue , ten už ti rovnou i připadne ukáže, kolikaty týden, je ale dražší... 🙂

juliebadurova
21. srp 2015

To nevadí že je dražší.... :D hlavně já mám v podbrisku me boli docela dost hlavne kdyz jsem v práci. Dělam v kuchyni v jedne restauraci a kolikrat je ta bolest az nesnesitelna je tam hodne námahy.....Takže radši zajít i na gyndu tam bych se to mela dozvedet asi nejlip.

susmevem
21. srp 2015

No to bez, udělá ti odběry krve, ultrazvuk a budeš vědet hned... Každopádně držím palce, ať se vydaří... 🙂

lawazzaa
23. srp 2015

Mně vyšel pozitivní test az 14 dní po datu očekáváne MS, takže furt tam naděje je. Můžete mit delší cyklus nebo prostě jen nízkou hladinu hormonu ;) Já taky už nedoufala ale MS nikde a ted je z toho 2 měsíční Kristínka a už ted se teším kdy se začneme snažit znovu ale ted je problém to ze MS není, ovulace nejistá takže není podle čeho se orientovat :D

siima12
30. srp 2015

Ahoj děvčata, já mám 15 den spoždění. Byla jsem před 5 dny na vyvolávačce. A zatím nic testy negativní 😯 na ult. nic nenašla. Občas mě píchne pod bříšku. Prsa mě občas zabolí ale nevím no 😮 máte některá zkušenosti? Sestra to třeba zjistila až ve 3 měsíci. Do té doby neměla žádné příznaky.

martjjja
30. srp 2015

Minulé těhotenství...týden po vynechání ms testy stále negativní,tak jsem to přestala řešit a někdy za 14 si na to vzpomněla a test pozitivní,nicméně hodně slabý. Nakonec tedy těhotenství ano,dokonce dvojnásobné a bohužel i zamlklé. Poté revize,dva měsíce na to první ms a druhá už má teď skoro týden zpoždění a test stále negativní. Buď to mám po revizi stále rozházené nebo uvidíme,jisté náznaky by se najít daly,ale možná jsou jen vsugerované 🙂 a u těhotenství se synemjjsem ani nepomyslela,že bych mohla být těhotná,ani nehlídala ms,takže test jsem dělala až 27 den po oplození a tam tedy už byl test jasný. Kdo ví,jak a jestli by vůbec byl o deset dní dřív.

fatelin
30. srp 2015

Zdravím 🙂
Jsem dnes 33dc, v době ms tzn 28dc jsem měla ms slabší...2 dny, jeden večer mě šíleně chytla křeče a pak to najednou ustálo, 3. Den ms nic a pak jen malinko spineni
Vyšel mi pozitivní tt 30.dc a pak 34dc duch...
Před tím jsem testovala a na tt nebylo nic, tak je mi dívny ze by to odešlo a pak byl tt pozitivní..
Cítila jsem cely týden podbrisek a prsa občas, včera šílený migrény a dnes zase prsa cítím... Jsem za toho magor
Je možné mít pozitivní test v tak dlouhém obdobi cyklu?
Osu měla byt kolem 15-16 dc
Mám Už 2 děti, je mi 36
Spis to teda vypadá na nové snažení, ale ty příznaky jsou zvláštní asi jsem dobra v sugesci))
První foto ze čtvrtka a druhé z pátku ( 30dc, 31dc)

fatelin
30. srp 2015

Duch který tam fakt byl../

fatelin
31. srp 2015

Dnes rano, 25ml a druha ranní moc

baskooskavy
31. srp 2015

Ahoj holky tak ja se vám taky pochlubim s mojí zkusenosti... mam cca 5 dni zpozd. predevcirem jsem si delala test a mam tam ducha... (foto) pak sem si koupila mama test a jasne negativni... kdyz jsem byla poprve tehotna tak mi test ukazoval tehoten. az v 8tt.(bouzel o mimi jsem prisla) tak si myslim ze nektere testy proste nejsou citlive jak maji byt. dneska jsem byla na krvi tak jsem zvedava 🙂)))))))

baskooskavy
31. srp 2015
aerin1
31. srp 2015

Ahoj,rada se přidán do diskuze a snad vás uklidnit ☺mam pravidelný cyklus 31-35 dnů, 38 DC testy stále negativní a podívejte,co na mě vypuklo dnes🙂 asi jsem otěhotněla později v cyklu..

fatelin
31. srp 2015

Je tam dušik 🙂

aerin1
31. srp 2015

🙂

mialagia
31. srp 2015

Ahojky,muj poslední cyklus taky podivný- při zpoždění víc než 14 dní jsem si udělala testik a negativní..po dalším týdnu k mudr a na utz nic neviděl takže jsem dostala vyvolávací injekci..když se další týden nic nedělo,další test už byl k mému překvapení pozitivní což mi mudr ihned potvrdil vnitřním utz.. 😵 teď jsem v 8.měsíci..

fatelin
31. srp 2015

@mialagia
To je hezké))
Já měla 2 dny ms a pak se mi objevila čárka na tt, jenže asi plány poplach
Dnes jsem cca 16dpo a ducha na tt sice mám, ale nic to nebude...prý by to byly už dálnice touhle dobou...
Myslela jsem si ze podle bolesti prsou jsem teh ale asi se to nedá tak určit ))
Mám už 2 děti a je mi 36...))

fatelin
31. srp 2015

Jinak já jsem dnes 34dc, ale spis už to budu počítat jako ze jsem 7dc....chjo)

mialagia
31. srp 2015

@fatelin tělo a hormony jsou fakt nevyzpytatelné..ja zpětně vidim, že jsem měla ovu o cca 3 týdny později než měla být a to jsem jinak mela vždy cyklus pravidelný..takže kdo ví.. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru