Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kalexis
25. dub 2010

tadotami: no ja som si ich robila asi 6 ci 7 dokonca vsetky negativne, ale proste sa citim nejako inak, aj priznaky mam, len mi bolo divne ze mi lekari proste nevzali krv tak som si na vyziadanie dala vziat za 30 eur, tak hadam budu pozitvine, umrela by som stastim asi :D

tadotami
25. dub 2010

kalexis velmi ti to zelam 🙂 ja som si robila asi 4 a vsetky negativne.len nechcem aby si bola nakoniec sklamana ☹ ozaj a kolko ti meskaju?

latvia
25. dub 2010

ja vam to tak prajem holky 🙂 a aj keby to nevyslo, tak to vyjde mozno o mesiac 😉

kalexis
25. dub 2010

tondami: meskali 4 dni a potom som 3 dni velmi slabucko krvacala a teraz je uz tyzden po. tak je tu moznost ze som len paranoidna, ale nevzdavam sa nadeje 🙂

tadotami
25. dub 2010

poviem ti ze po dcere sm chceli mat druhe ale 6 rokov nic.a ked som si na to zvykla a neriesila to tak bum.dve ciarky jak kolajnice.ale zelam ti to 🙂

kalexis
25. dub 2010

dakujem 🙂 sa tesim splu s tebou z tych dvoch ciarok 🙂 hned ako budem vedet vysledky tak ich oznamim ci uz budu dobre aleo zle 🙂 😉

mimi21
25. dub 2010

kalexis a kedy budes vediet vysledky?

jonki ja som tiez mala ten rapi clear test a o nich som na nete citala, ze su velmi citlive a preto casto pozitivne skresluju vysledok
rano sa chystam na dalsi test 😀 teraz uz mam citlivost 20, tieto su vraj v pohode, tak potom napisem co a ako 😉
ale ja sa ako tehu necitim...tak som zvedava kolko ciarok bude 😕

latvia
25. dub 2010

kalexis zajtra 🙂 takze zajtra budu 2 vysledky, som zvedava ake 🙂

mimi21
26. dub 2010

dobre ranko

// 😀

kalexis
26. dub 2010

baby, ja som si vcera vecre robila rapiclear test, a len tak z recesie som si ho polizila na okno ze tak dalsi negat :( ale rano sa zobudim kuknem a on je pozitivny tak ja cela happy :D no a vysledky mam volat az o 12:00 tak pevne verim ze budu pozitivne 🙂

kalexis
26. dub 2010

mimi12 : zo srdca ti uplne najviac blahozelaaam 😵

mimi21
26. dub 2010

kalexis, tak budem na teba myslieta a som zvedava, co sa tu poobede docitam 🙂

inac aj ja som mala ten rapiclear a ten mi tak po polhodke ukazal slôabulinku ciarku, potom asi o 2 dni zase len slabulinka, a teraz som mala iny test a druha ciarka sa objavila tak po 5 min.
no uvidime, este si pockam kym mi to doki potvrdi

latvia
26. dub 2010

😀 mimi, gratulkoooooooooooooooooooooo
kalexis, cakaaaame a dufame 😉

kalexis
26. dub 2010

tak baby bola to len moja paranoja:( krv vravi jasne 0,01, negativne :(
nevadi, mozno sa prihodi inokedy🙂

latvia
26. dub 2010

nevadi...

tadotami
26. dub 2010

kalexis...ahoj 😀 nesmut,uvidis ze to pride ked budes najmenej cakat.ono to tak byva.

kalexis
26. dub 2010

tak to dufam no 🙂 neham to na osud 🙂

tadotami
26. dub 2010

kalexis ja 6rokov cakala a ked sa to najmenej hodilo tak to prislo.asi dost robi psychika.

kalexis
26. dub 2010

to ano psychika robi mrte, asi musi byt zena v pohode a vyrovana aby aj babatko prislo vsak ?

tadotami
26. dub 2010

kalexis tak neviem ci v pohode ale u mna to bolo tak ze som zacala podnikat a mala som uplne ine starosti a druhe dieta mi ani nenapadlo v tom case.no a stalo sa takze teraz som doma,bez prijmu,s dlzobou a som tehotna.ale beriem to tak ze to tak ma byt.skus si najst nejaku cinnost ktorej sa budes naplno venovat a trochu zabudnes na ovulaciu,tehotenstvo....

kalexis
26. dub 2010

mas pravdu, netreba tlacit na pilu a nehat tomu volny priebeh 🙂 tiez mam inestarosti a koli tym stresom ze ci bude babo alebo ie som ich uplne odlozila bokom :D dam na tvoju radu 🙂
a nerob si starosti, vsetko sa vyriesi🙂

tadotami
26. dub 2010

ber to tak,si mladucka a vsetko mas pred sebou.este mas dost casu.ale ak ti mozem trochu poradit nestresuj sa tym ze terz praqve ovulujem tak teraz ideme na to.zostane ten pit v tebe a zase sa budes len na to sustredit.bude ako bude.

megee
4. kvě 2010

ahoj holky, potřebuju radu...poslední dobou mám nějak rozhozený cykly takže tak po 30 - 35 dnech....dnes jsem 38DC a ms pořád nikde a těhotenský testy jsou negativní, můžu být i přesto těhotná? je fakt že mě dost bolí prsa a je mi blivno, ale nevím jestli si to jen nenamlouvám...

tadotami
5. kvě 2010

megee....vsetko je mozne.skus si teplotu odmerat.

megee
5. kvě 2010

tadotami a kolik by tak teplota měla být kdybych byla těhu?

megee
5. kvě 2010

ještě doplňuji, že jsem si ji dnes měřila a naměřila 36,9

mataharyy
10. kvě 2010

Ahoj mám dotaz, nemáte nějakej ověřenej test. Po porodu mám cyklus pravidelnej 28-30 dní, teď se (od března) snažíme o mimčo, poslední MS jsem dostala 15.3. od té doby nic a testy pořád tvrdí že nic, tak jsem dost naštvaná, ještě čekám až mě pojistí a pak si dojdu k Dr. ale co do té doby, nesnáším nejistotu 🙄 Navíc je mi blbě, sem tam se mi motá hlava pobolívají mě prsa a bolí mě záda a břicho, ale když ty testy nic, tak si říkám že už si to asi vsugerovávám 😅 jináč fakt nevím 😨

petrunka01
10. kvě 2010

matahary..přidávám se k dotazu..já mám zpoždění teda jen pár dní,ale testy zatím taky negativní..mně se teda jen trochu motá hlava a taky si říkám,jestli si to jen nevsugerovávám....Zítra ráno si chci udělat další,tak uvidíme

mataharyy
10. kvě 2010

Tak si tu můžem vsugerovávat společně 😀 jináč na netu jsem našla Axiom hCG je to českej výrobce a prý ukazuje dost brzo tuším tam psli až dva dny před MS tak když ho seženeš... Já tady nemám šanci tu mají jen pár testů a ty jsou na nic při tom dnešním jsem zjistila že ne děv // ale mám tam dokonce tři a to jen ta testovací je na správném místě ty dvě je nějakje bulud, pač test hned potom prokazatelně neg. 🙄 Chtěla jsem mamatest, ten minule ukázal, ale taky nemají... 😒

petrunka01
10. kvě 2010

¨Dík za tip.zkusím kouknout..kdyžtak si budeme popisovat těhu příznaky bez testů.no...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru