Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

jmisa
9. kvě 2008

Ivano a testy z krve Ti dělal?

mata79
9. kvě 2008

Ahojte baby. Tak ja som isla k nasej liecitelke, ze mam 3 tyzdne alergiu, nech mi na to nieco da, nejake homeopatika a ona, ze mi nic neda, ze som tehotna. Ostali sme s manzelom prekvapeni ale stastni.
Este casto kojim maleho a pouzivame prezervativy. Menzes som po porode mala len raz v marci. Mala som dostat 30.aprila, ak by uz zacala chodit pravidelne. Ane nedostala som. Mala som sice bolesti presne v case, kedy mala MS prebiehat, ale nic. TT negativne. Skusim este jeden v nedelu. ALe dnes mi zacali nevolnosti. Teda neviem, ci su to nevolnosti. Je mozne, ze TT mi nic neukazal, ked stale casto kojim?
Viete mi niektora poradit?

petra2505
9. kvě 2008

Baby ked ste mali tehotenske priznaky tak vas boleli obe prsia?Lebo mna boli jedno viac a to az tak, ze ma v noci ta bolest zobudila tak ma tam divne pichalo - stipalo.

ivanalysonkova
9. kvě 2008

jmisa:
nedělali, dr. mi řekl, že to těhotenství není, že by tam už šlo něco vidět. Tak nevím, počkám si do toho čtvrtka.

knedlicek
9. kvě 2008

Ahoj holky, tak já jsem na tom tak, že už mám 14 dnů zpoždění, mamma test dnes negativní. Byla jsem si na 99% jistá, že jsem těhu, bolesti v podbřišku v termínu MS, posledních pár dnů takový tlak a občas píchnutí, úplně přesně, jako když jsem otěhotněla s dcerkou... Nejde mi to narozum, v pondělí zkusím test znova. Od porodu (před 6 měsíci) jsem měla MS třiktát, sice hodně slabou ale celkem pravidelnou...
Jinak prsa nic, ale mě nebolely ani při prvním těhu...

mata79
10. kvě 2008

Tak a ja som vcera nakoniec MS dostala. Sice s 10 dnovym meskanim, ale dostala. Takze do tejto temy este skoro pisat nebudem. Skoda.
Manzel je stale presvedceny, ze babo cakam, ze krvacanie moze byt aj pocas tehu.
Snad nam to nabuduce vyjde... 😉

mirka.pp
10. kvě 2008

ja som si robila tri testy, lebo som bola presvedcena, ze babo cakam. prve dva ukazali, ze nie. aj tak som si o tri dni urobila este jeden, ktory mi ukazal to, co som chcela vidiet //. Hned nato, mi to potvrdil aj lekar. Teraz som v 19tt 🙂

krpcek
10. kvě 2008

ahoj mirka. po akom dlhom meskani mrchy si si robila prvy test?

knedlicek
11. kvě 2008

Mata: držím palečky, ať vám to vyjde.
Mirka: já jsem taky byla přesvědčená, že jsem těhu, ale první test byl negativní, v pondělí si udělám další, MS stále nikde, břicho pořád pobolívá...

mirka.pp
11. kvě 2008

ahoj krpcek po dvoch dnoch asi, uz si to presne nepamatam

krpcek
11. kvě 2008

tak ti drzim palce, aby ste to dotiahli do stasneho konca! 🙂

andycic
11. kvě 2008

Ahojky mam otazku robila som si tri testy stoho ten druhy bol negativny a ostatne pozitivne a nechapem tomu dosť často vraciam a mam nadute prsniky a bolia ma mrcha mi ešte nedošla a neviem... poradte prosim za odpoved vopred dakujem ☹

knedlicek
12. kvě 2008

Holky může mít kojení vliv na výsledek těhu testu??? Stále meškám, jsem už 45 DC... Za chvíli vyrážím do lékárny pro další testík... Myslím, že asi nebudu těhotná, i když mi taky stále pobolívá v podbřišku... Není mi totiž vůbec na zvracení, a to mi při prvním miminku bylo snad už 5 dní po termínu MS, a navíc jsem od narození dcerky měla MS jen třikrát, a to vždy hóóódně slabou a roztahanou. No uvidíme co řekne druhý testík 😕

bielanevesta
12. kvě 2008

Knedlicek ja som sa na ten vplyv kojenia na // pýtala mudra a údajne to vplyv mať može....... 😅 Ja som takto po por. mala asi 3 testy // ostatné neg ale na UZV nič tak mi povedal, že to može byť aj kojením

knedlicek
12. kvě 2008

takže i druhý test negativní, miminko asi opravdu nebude, asi jsem si to jen namlouvala... 😔

miss_shy
13. kvě 2008

Ahojte baby,
neviem ci je mozne ze som tehotna aj ked mi vysiel jeden test pozitivne a druhy negativne , posledny menzes som mala 27.03.2008 cyklus mam nepravidelny od 28 do 36dni. Poz. mi vysiel modra sprava a neg. rapi clear.

mirinecka
13. kvě 2008

Ahojte kočky, ja som mala po vynechaní MS až tri testy negatívne a až na 13deň po vynechaní som mala konečne slabú čiaročku 😀 a teraz som už v 24tt 🙂 takže, testy u mňa neuspeli

miss_shy
13. kvě 2008

mirinecka, konecne dobra sprava 🙂 a gratulujem 😵

lilu51
14. kvě 2008

ahojte kocky som rada ze som nasla aj tuto nasu temu.Aj mne mrcha uz meska 6 den.Robila som si testik rapid clesr 1 den po vynechany a bol negativny.Zajtra si idem kupit dalsi no dufam ze tam budu 2//.

miss_shy
14. kvě 2008

ahojky baby,
tak dnes som bola u dokiho, a cakam zajtra do 15.00 na vysledky z krvi. Bola som aj na sone lebo mal podozrenie na mimomaternicove tehotenstvo, ale to sa nepotvrdilo. Tak cakam, ale asi z toho nic nebude, ale aspon mi potvrdil ze mam ovu aj ked mam nepravidelny cyklus. Zajtra Vam dam vediet ako som dopadla. 🙂

perla200
14. kvě 2008

misshy...presne ako ja....aj ja som mala modrú správu // a rapi /....a mám čakať do nasledujúcej mrchy...a to je teraz v nedeľu....tak čakám.....

miss_shy
14. kvě 2008

perla tak nam daj vediet ako, ja som zvedava co mi zajtra povedia,ale nerobim si zbytocne nadeje ☹

lilu51
15. kvě 2008

ahojte babenky mate uz niektore nieco nove.No ja bohuzial nie bola dnes u nas v lekarni a nemali tam tehu test. Som z toho hrozne nervozna a nedoskava. Meska mi to uz tyzden a mam take pichanie v podbrusku a mam ho nafuknute ako mech.Niekedy sa citim aj ospala a unavena no ine priznaky tehu nemam.Myslite ze som v tom, bola by som velmi stastna .

miss_shy
15. kvě 2008

lilu ja cakam na vysledky z krvi a som uz nervozna ako pes. Neviem, ja byt na tvvojom mieste tak si urobim tehu test a uvidis aj jed ja im az tak neverim. Inak tehu testy maju aj v DM. 😉

mirka.pp
15. kvě 2008

lilu musis len verit a urcite sa ti splni 🙂

teri3
15. kvě 2008

Ahoj lilu a kde presne bývaš? Za koľko kupuješ tehotenské testy? Ja som kupovala v DM-ku po 40,-Sk (pepino), úplne stačia. V deň, keď som mala dostať, tak som sa testovala a už bol pozitívny. A to som testovala cez deň, už som nevydržala čakať do druhého dňa do rána. Prajem všetkým veľa šťastia 🙂 .

miss_shy
15. kvě 2008

takze baby vysledky su negativne ☹ nechapem teda preco som mala //. co co ostava skusat dalej....

arizona
15. kvě 2008

miss_shy: ako si na tom, hm?? som sem dnes nakukla, len aby som vedela, koľký týždeň Ti doki potvrdí 😀 tfuj, tfuj 😵

miss_shy
15. kvě 2008

arizona nic z toho nebude, skoda ☹ no dufam ze coskoro budeme vsetky tehu 😵

arizona
15. kvě 2008

čožeee??? to je škoda... fakt mi to je ľúto 😒

asi som rušivý element 😠

tento mesiac som minula tehotesty minimálne na polroka dopredu 😎 , takže už sa nebudem mať vôôôbec k čomu vyjadriť 😝 a o tehu ani nehovorím...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru