Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

latvia
19. dub 2010

a bisoprolol oficialne v tehotenstve neskodi, len este nebol dostatocne testovany na ludoch, zvieratkam neurobil nic, tak sa neboj, ak si nahodou tehotna tak malinkemu neublizis 😉

latvia
19. dub 2010

dalea 😀 chod spaaat

chiwule
19. dub 2010

těhu by bylo naprosto neplánované, a v podstatě nechtěné, protože právě kvůli stabilizaci tlaku čekáme do podzimu. Navíc máme první dítě z IVF, tak by to byl spíš zázrak. Mám ještě Dopegyt, který drží tlak v relativně dobré hladině (140/97), nicméně betablokátory jsou zvlášť humus na placentu tj. na vyživování dítěte. Vzhledem k tomu, že jsem měla problémy s placentou i u prvního dítěte, si to nerisknu. Těch pár dní než se těhu potrvdí nebo vyvrátí to s trochu vyšším tlakem vydržím. Ale můj tlak sem teď nepatří...
Potřebovala jsem vědět jestli některá nemáte zkušenost s tím, že by těhu test 7den nic neukázal a přesto byste byly těhu. To je vše 😉

tinka349
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denne73
21. dub 2010

Ahojte dievčtá neviete mi poradiť? Dnes som 28dc. mrchami mešká 3 dni . Cyklus mam tak 25.dnovy. No teplota- BZ teplota sa mi drží na 37.1 , Robila som si už dve tehot.testy vasledok negativny. tak čo to potom je?? Aj tak môže isť o tehu??? Ďakujem 😉

misana
21. dub 2010

Ahojky Denne,mi ukázal test až 5 den meškání a to je ještě slabě a po limitu. 😉 Zkus zase za 2 dny. 😉

kalexis
21. dub 2010

ahojte baby🙂 mohly by ste mi poradit ? 5.4 som mala nechraneniy styk no dali sme si pozor, ale bolieva ma podbrusko, byva mi na vracanie zvecsa rano a cez den, a nedaj boze ked mi niekto rano donesie nieco jest..., prsia pobolievaju, dokonaca mam pocit ze sa mi malilinko zvacsili ( no to moze byt moja paranoja🙂 ) no mama som mrchu asi 3 dni a to tak naozaj ze slabu mozno jedna volzka denne , ja sice mavam slabu ale tak az takto sa mi zda divne, lekarka nic nevidela povedala ze je vsetko v poriadku a ze mam ist na gastroentorologiu ze mam aktivne creva ,a ze to je z toho, osobne o tom dost pochybujem, ja si svoje telo poznam lepsie tak ale pre jej pokoj v dusi tam pojdem no na vysetrenie ma objednali az o mesiac:/ tak neviem co si mam o tom celom mysliet. testy mi stale vychadzali negativne tak v piatok si chcem spravit dalsi ze uz by to mohol zistit. mohli by ste mi poradit povedat vase nazory ze ci by som mohla byt tehotna alebo nie? lebo mam pocit akoby si moje telo robilo zo mna srandu

dagmarkaaa
21. dub 2010

kalexis to mi něco připomíná 😉 , já tedy žádné příznaky těhu necítila (ovšem tak to bylo i celé těhotenství) ale měla jsem takovou slabou menstruaci pár dní a to už jsem byla těhotná nebo spíš se uhnizďovalo vajíčko, dozvěděla jsem se to ale o měsíc později tím pádem... možná je na testy ještě brzy, záleží jak dlouhé míváš cykly. Já je mívala dlouhé tak průměrně 40 dní a pak ta slabá ms byla jakoby krátký cyklus po 28 dnech... a na testu nic vidět nebylo tak jsem to nechala další měsíc plavat. 😉

kalexis
21. dub 2010

no ja mavam normalny cyklus 28 dni no, mrcha mi vtedy meskala asi 4 dni. tak ja cakam stale cakam 🙂 len som nedockava, chcela by som to vediet co najskor. a uz si vsetci okolo mna myslia ze si to nahovaram tak neviem vies 😉 kazdopadne budem cakata testovat. lebo som si robila asi 8 testeov a stale som nemohla uverit ze su negativne, capes proste som mala a aj mam pocit ze stale vychadzaju zle 🙂

latvia
21. dub 2010

kalexis, ved chod k dr. nech zistia hladinu hcg a budes mat klud 😉 niektore zeny mavaju dokonca do 4m aj normalnu ms a su tehotne

mimi21
21. dub 2010

ahojte
chcela by som sa vas opytat na vas nazor
mrchu som mala dostat v nedelu, prisla v pondelok, ale velmi slabucka - presne tak to bolo aj ked som bola prvykrat tehu
od porodu mavam inac aspon prve dva dni velmi silnu
robila som si test v nedelu a v pondelok - oba negativne - s citlivostou 25
dnes som si kupila s citlivostou 40 a asi po pol hodke sa objavil jemnulinky naznak druhej ciarky, po hodine slabulilinka druha ciarka, v letaciku je napisane ze vysledok po 10minutach uz moze byt skresleny
ale aj tu som citala, ze babam sa po dlhsom case objavili // tak teraz neviem co si mam mysliet a hlavne neznasam cakanie - asi ako vsetky co sem piseme do tejto temy 😀
tak co si o tom myslite?

latvia
21. dub 2010

mimi, ja na tvojom mieste si zajtr aidem dat odobrat krv na hcg k lekarovi 😉 ja som mala to iste, po 5 minutach slabunka ciarka, tak som dufala ze ziadne tehu nebude a ono bolo 😝

mimi21
21. dub 2010

no ja som tu ciarku tam mala tak po pol hodke
a teraz kukam na test, tak citlivost len 10, neviem ci sa teta v lekarni sekla alebo co....

latvia
21. dub 2010

no, to ti nikto nepovie ci ano alebo nie 😉 bud cakaj alebo chod na tu krv 😉

mimi21
21. dub 2010

latvia ja viem, ze mi nikto nepovie ci ano, ci nie, ja som len chcela vediet vas nazor a skusenosti 🙂

latvia
21. dub 2010

mna by to tahalo k dr 😉 predsalen, ja som velky netrpezlivec 😀

mimi21
21. dub 2010

no len ten moj je sice super, ale dovolat sa tam je skoro nemozne a neviem ci mi sestricka len tak bez vysetrenia vezme krv 😕
rano tam zavolam

latvia
21. dub 2010

na ostatne vysetrenia je este skoro, ultrazvukom nic neuvidi, odspodu tiez nie 😉 bud by ti navrhol vyvolavacku, ale ked mu povies ze test vysiel slabunko pozit.tak by ti mohol odobrat hcg

mimi21
21. dub 2010

pri prvom tehu, ked som mu povedala, ze mi vysiel pozit test tak mi ani krv nebral, ze to uz je jasne tehu, vzal ma na sono, od 6tt je uz vidno srdiecko a ja by som uz pomaly mohla byt aj 6tt

no a teraz som vygooglila, ze cim nizsie cislo citlivosti testu, tym mensiu koncentraciu hcg dokaze zistit, ale ze tie s 10cotlivostou mozu vykazovat falosne pozitivne vysledky - to je kooopec srandy 😅 😅 😅

latvia
21. dub 2010

tak mu povedz ze ti pozitivny vysiel az po polhodke a mala si blby test 😝 ved jedna ampulka krvi ho nezabije 🙂 ale ekd mas dojem ze by si mohla byt v 6tt tak srdiecko by uz vidiet mal

latvia
21. dub 2010

a ako ze by si mohla byt uz v 6tt?mi to nejak nevychadza...kedy si mala poslednu mrchu?

mimi21
21. dub 2010

no teraz som si natiahla tehu kalkulacku - tak mala by som byt v 5tt presne, poslednu mrchu som mala 20,3

latvia
21. dub 2010

no, mne to velmi takto ani nevychadza 😅 posledna mrcha sa mysli posledna menstruacia a konkretne jej prvy den.....chapeme sa spravne? a este by ma zaujimalo kolkodnovy cyklus mas///pravidelny 28 dni? lebo podla toho by si v 5tt nebola ani nahodou...tak ma oprav

mirkita
21. dub 2010

mimi21 ja som mala poslednu 23.3. a myslim ze som 4tt...tak ty by si mohla byt takmer v 5tt, to by sedelo podla mna

latvia
21. dub 2010

23.3. beres ako prvy den poslednej menstruacie?

latvia
21. dub 2010

lebo treba mysliet na to, ze ovulacia je cca 14 dni po zacati poslednej menstruacie, takze v tom pripade by to na vas nesedelo ani na jednu 😉

mirkita
21. dub 2010

ano myslela som prvy den PM
ja viem ze ovu je cca 14 dni po aj ked to nesedi na kazdeho
ale ono sa to tak naozaj pocita...babo je "stare" len cca 14 dni, ale tehu sa pocita od prveho dna PM
a termin porodu pocitaju tiez od tohto dna, neskor sa to spresnuje vysetreniami
ja viem ze 23.3. este babo nemohlo byt, ale tehotenske tyzdne sa pocitju od toho dna

kalexis
21. dub 2010

latvia : som u nej bola minuly tyzden nic nevidela, krv mi nebrala a este na mna kukala jak na sprostu :/ a zevraj mam nieco s crevami a ze je to z toho ale ja viem ze ja s crevami nic nemam........myslis ze mi aj obvodny moze zmerat hladinu hcg ?

latvia
21. dub 2010

mirkita, az na to ze srdiecko vidiet tukat ked je plod stary cca 5tt a nie ked je tehotenska kalkulacka nastavena na 5tt...takze pochybujem ze jej plod je stary 5tt, to som tym chcela povedat...

latvia
21. dub 2010

kalexis, ak si si ista ze jediny den,kedy si mohla otehu je 5.4., tak nic vidiet zatial nebude ani na zvuku, ale hladina hcg by mala byt uz nad normu, ak si tehotna, tak skus poprosit obvodaka, aj ked neviem ci ma tieto "pravomoci", resp.ochotu...a tehu test si zopakni tak o tyzden, ak to hcg nebudes mat vysetrene z krvi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru