Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

kolibricek36
6. čer 2016

@jodie8 od MS nejspíše ano, ale taky záleží, kdy byla ovulace ...

monikus
7. čer 2016

Já jdu v pátek na gynekologii jsem celá nervozní ☹

cv3
7. čer 2016

@monikus tak drzim palce, uvidis bude to ok☺ . Uvidis poprve miminko. Pak dej vedet. Jinak mam zpozdeni 1 den. Delala jsem si test v nedelu odpoledne a test negativni ☹ , jsu nafoukla jako kazdy mesic pred ms. Tak ju ocekavam kazdym dnem.

monikus
8. čer 2016

@cv3 třeba nepřijde....dej také vědět..... 🙂

cv3
10. čer 2016

@monikus tak uz dorazila ☹

monikus
10. čer 2016

@cv3 Tak to je mi líto......Já dnes byla na gynekologii na ultrazvuk a dr.tam nic nevidí že jen je malá sliznice dostala jsem agolutin a mám počkat ☹ nějak se mi tomu nechce věřit..... ☹

cv3
11. čer 2016

@monikus páááni tak to je mi lito, ja fakt verila ze jsi tehotna. Jakt dlouho mas zpozdeni? Tak urcite se zadati pristi pokus. Treba to vinde oboum dvoum naraz 🙂

monikus
11. čer 2016

dva měsíce mám zpoždění jsem zvědavá zda to po injekci dostanu......protože já si myslím pořád něco jiného

cv3
11. čer 2016

@monikus tak snad nedorazi

luckavivi
13. čer 2016

Ja mela mensturovat vcera, jiz tyden citim bolesti zad, podbrisku, tlaky v hlave, jsem naladovejsi a chudacek ma 16mesicni dcera to asi take odnasi.....Vetsinou mam menzes na hodiny presne....Ted ale cekam teprv na treti menzes po porodu....Druhy od prvniho presne 28dni jak tomu byvalo driv....Dnes tedy druhy den zpozdeni, delala jsem si rano test, vysel negativne,,,,jestli se menzes do par dni nedostavi, uz to nevydrzim a udelam si dalsi......

monikus
14. čer 2016

@cv3 injekci jsem dostala 10.6. a zatím nic .....

cv3
15. čer 2016

@monikus to vypada nadejne 🙂 , fakt doktorka na ultrazvuku nic nevidela? Rikala zebys mohla byt tehotna? Nebo jen dala injekci a mas cekat?

andreaandrejka
15. čer 2016

@monikus Měla jsem to stejně. Injekce a čekat 10 dní jestli MS dorazí nebo ne. Ale já nějak vnitřně věděla, že to není jen tak a druhý den si koupila digitální Clear blue a bylo jasno 🙂 Na UZ nic vidět nebylo, byla jsem ve 3.týdnu. Za další týden ve 4+1 jasná bublinka a potvrzeno. Přeji to samé 🙂

monikus
15. čer 2016

@cv3 dr.na ultrazvuku nic neviděl dal mi injekci a mám počkat na menses a říkál pokud jsem těhotná injekce mi neublíží pokud nejsem dostanu to......jenže nic jsem zatím nedostala tak jdu v pátek na krev 🙂

monikus
15. čer 2016

@andreaandrejka jůůůů snad mě čeká to samé.......děkuji za reakci.

luciasek1987
15. čer 2016

Holky 2 dny pred ms tt negativni. Pak dosla ms na cas 29 dc ale je slabsi nez obvykle. Den pred ms nechutenstvi ktere trva do ted (3dc). Skoro nic do sebe nedostanu jen jablko a colu :-/ mam zkusit tt? Nebo je to hloupost kdyz ms dosla... Dekuju za kazdy nazor

cv3
16. čer 2016

@monikus tak jsem zvedava jak dopadnes v patek, vysledky budes mit az v pondeli ze? Drzim palce na patek. Treba jsi otehotnela pozdejc nez sis myslela🙂

monikus
16. čer 2016

@cv3 děkuji vše je možné.........hned dám vědět taky si myslím že výsledky budou v pondělí

cv3
16. čer 2016

@monikus to bude dlouhy vikend pro tebe. Skoda ze nemuzes jit na krev dneska. Nemusela bys cekat na vysledky az do pondeli.

monikus
18. čer 2016

@cv3 tak jsem to v pátek dostala......krev už mi dr.nebral...........jen si mám po menses udělat test kdyby náhodou jelikož některé maminky to mají až do 9 měsíce

cv3
18. čer 2016

@monikus to je skoda, tak aspon muzes zacit novy pokus 🙂

petronelle
20. čer 2016

Damy prosim poradte mi. Pred 18 dny jsem mela ovulaci kzerou mi potvrdila gynekolozka. Menstruace stale nikde a to ji mam pravidelnou. Mam 6 dni zpozdeni. Na testech ale nic... Je fyzicky mozne nemit menstruaci po probehle ovulaci a nebyt tehotna?

lenejewel89
23. čer 2016

Holky, muze byt na ultrazvuku viden vacek, ale tehotensky test je negativni? Dnes na mem ultrazvuku pani doktorka videla velky vacek (cernou bublinu) a hned se zeptala, jestli mam s manzelem pohlavni styk a ja ze ano mam a ona pak ze to muze byt i nejaka volna tekutina nebo cysta a pak mi udelala ten test a vysel negativni. Dekuji za odpoved.

emisekkk
23. čer 2016

@lenejewel89 no jsou tu i holky, které mají negativní test a byly těhu.

alaskama
24. čer 2016

@lenejewel89 já měla negativní test i ve 4 měsíci...

luckavivi
26. čer 2016

a ja zacala 30ty den menstruovat a ted je to 14 dni co spinim stale po me treti menstruaci po porodu.....dceri je 17 mesicu....tehotna asi ale znovu nejsem...

saidy
6. črc 2016

@luciasek1987 jak to dopadlo? mám teď něco podobného a TT vyšel dneska negativně

verisek272
6. črc 2016

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Nevím jestli nejsem těhotná a chtěla bych vědět jestli máte podobné zkušenosti. Asi týden mám pocit, že jsem v tom, ale testy jsou negativní. Styk jsem měla během ovulace asi před 3 týdny. A asi týden mám příznaky. Nevím jestli to je porucha hormonů nebo těhotenství. Mám chutě a všechno mi smrdí. Je mi špatně a čich mám jako pes. Bolí mě v podbříšku a taky prsa. Dokonce mi vytéká mlezivo. Není to moc brzy ?

bachovy_esence_poradna
6. črc 2016

@verisek272 brzo to být nemusí 😉
vydržte a udělejte test za pár dní... ono někomu se pozitivní ukáže třeba pár dní před očekávanou ms, jinému ale třeba i týden i dva po očekávané ms... je to individuální

verisek272
6. črc 2016

@bachovy_esence_poradna
Test jsem si dělala už 2X a delší dobu po sobě a nic... Četla jsem si, že někomu se během těhotenství test prokáže negativní. Nechci se těšit zbytečně než půjdu k lékaři.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru