Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

meggie393
5. pro 2013

@shelly123456789 ahoj ja mam presne to iste teraz,uz mi meska 10 dni,dva testy oba negativne,tlacima stale v podbrusku,pobolievaju ma krize,ale aj ladviny,takze to prikladam k prechladnutiu,ale uz milion razy som bola chora od spodu,a dostala som to nacas len s vatcsimi bolestami....takze nechapem co to je :/

janaviky
11. pro 2013

Ahojky,
také se snažíme už několik měsíců o miminko, už moc nezvládám ta zklámání. Nyní jsem prostě přesvědčená, že jsem těhu, mám snad úplně všechny příznaky... Dva dny po očekávané menstruci jsem začala špinit a to trvalo týden. Dnes vůbec nic, hned ráno jsem tedy zkusila test a negativní. Nechci to vzdát a přemýšlím, kdy to zase zkusit...

macetka
12. pro 2013

ahoj holky, cyklus mám 30-32dní včera teď jsem 34 a MS nikde a těhotensky test negativní :( a od pátku do úterý jsem měla bolesti jako při MS. Myslíte, že by později mohl být test pozitivní? Děkuji.

padme7
13. pro 2013

Urcite,podle toho,co tu holky pisou,tak ty TT reaguji na kazdeho jinak.Zalezi jestli vis,kdy jsi mela ovulaci,klidne mohla byt pozdeji,nekdo rika,ze mu vysel pozitivni test uz 12 dni po Ovu,me treba az 20 den,takze u kazdyho je to jinak.ted merim bazalni teplotu,tak to poznam vzdycky pokud neklesne jde pravdepodobne o tehotenstvi.takze sance je vzdycky!!

z_kopretinka
13. pro 2013

http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html - podle tabulky může být test pozitivní v rozmezí 14-21 dní od ovulace.

verik2
15. pro 2013

@andy2110 Na gynde jsem byla,vycistila jsem se naštěstí sama.Teď.je vše ok.Tak uvidíme.Je to těžký,ale znám holku co se o mimi snažila 10 let a co ji gyndarka řekla,že mít vlastní dítě nebude,tak za 2 měsíce koukala na pozitivní test....už ti dělali různá vyšetření a nebo zkusit umělé oplodnění.Jsou různé metody.Držím ti palce aby jsi to zažila,je to skvělý..-

verik2
15. pro 2013

@kristy5001 jj bohužel jo.Tak se zánětem se dá něco udělat.antibiotika to zpravii a bude dobře,ty jo mě dneska bolí hlava jak strep!Chjo a to venku svítí sluníčko

verik2
15. pro 2013

@padme7 jj bazalku taky věřím jen teď nechápu že mám 36,7 pak 36,4 pak 36,7 a dneska zase 36,4 věřím ve stejnej čas a stejnej teploměr,mám ho pod polštářem,lítá ti to někdy takhle?Uvulku jsem měla,ale jak lítá ta bazalka,tak se to blbě ukazuje,ale poznala jsem to podle děložního hlenu...

padme7
15. pro 2013

@verik2 no ted uz mam bazalku zase v pohode,ale na zacatku cyklu jsem mela jeste tyden zvyseny teploty a vubec nevim proc,asi nejaka viroza o ktere jsem nevedela,ptz se mi udelala takova svediva vyrazka po celym tele a na koznim mi rekli,ze asi nejakej virus,ale ja jsem se citila uplne v pohode,akorat ta bt byla porad zvysena.Ale ted uz je zase,vsechno v pohode.Takhle mi bt nikdy neskakala,ale merim teprtve ctvrty cyklus,tak zase tak zkusena jeste nejsem,ale ovulku uz na sobe poznam,tak tu teplotu ted spis merim jen tak orientacne,spis abych vedela,kdy prijde MS.tak snad se ti to taky brzo upraví!

mirkamartin
16. pro 2013

já si dělala dva testy, ale moc brzy 🙂 tak byly samozřejmě negativní. Ale o týden později už třetí test byl pozitivní 🙂

macetka
17. pro 2013

achjo, testy stále negativní a MS nikde... :(( ... doktorka má dovolenou.. bych se poto...

mariannaz
17. pro 2013

Dobrý večer, viem, že to sem nepatrí ale nevie mi niekto poradiť? Dcérka zobrala lieky a o pol hodiny vracala.Myslíte že jej zabrali??

leya3243
18. pro 2013

@macetka Ahoj, jsem na tom podobně, ale mám zpoždění teprve dva dny. Testovala jsem včera odpo a negativní, ale i testovací čárku jsem měla hodně slabou, zkoušela jsem dvakrát... možná vadné testy... nevím... dr má určitě nějaký zástup ne? Skoč si na krev... za to přece nic nedáš 🙂

zuzusar
18. pro 2013

Ahojte,to že testy vám nevyšli je úplne normálne a zvlášť u mňa, takže je možné aj tehotenstvo. Robte si testy vždy s týždňovým odstupom, ak to vydržíte.Mne meškala M strašne dlho a až na 3 ,5 týždeň od očakávanej M som mala slabú čiarku a ked som bola u lekára na sone nevidel nič a o 9 mesiacov bola z toho nič naša malá a nevidel ju ani po týždni, až po dvoch týždnoch, ked to dokázali aj krvné testy, ktoré mi dal spraviť, už mal podozrenie na mimomaternicové tehotenstvo,všetko je možné, testy vám zachytia tehotenstvo skôr ako vidno na sone, ale nie skor ako v 2/3tt....Pre zaujímavosť ja som otehotnela v čase očakávanej M.Pre tie ktoré majú nepravidelnú M odporúčam testovať najskôr od 40dna od M.,a potom s odstupmi po týždni alebo aspon po dvoch dnoch... aby ste neboli zbytočne sklamané.

monnycka
18. pro 2013

Čauky ženyyy... 🙂 mám takéé spoždění ale testy stale negativní. HA neberu pul roku (brala jsem jen rok) ...MS mívám mezi 21-24 dnem. Dnes 28 den a stále nic, od včera mi je tak nějak "divně". Testy jsem si dělala dva - negativní.Tak pokud se MS nedostaví do pondělí,udělám si test a nevyjde li pozitivní asi pomažuu na gynduu..... 😠

macetka
18. pro 2013

@leya3243 ahoj, zástup nemá:( je to malá ordinace. Na krev? To musím mit doporučeni od doktora, ne?

lukynka1
18. pro 2013

Ahojky, tak koukám, že je nás spoustu, co máme stejný problém, asi nějaké erupce na slunci..🙂
Já mám cyklus cca 28 dní, dneska jsem 38DC, test jsem dělala 36DC a ten byl samozřejmě negativní.. ☹ Víceméně jsem smířená s tím, že z toho nic nebude, ale skákala bych do stropu, kdyby jo...🙂 Bohužel BT neměřím, protože je u mě prakticky nemožné měřit si teplotu pravidelně, takže vlastně ani netuším, kdy byla ovulka...:( No držím nám všem palce, aby se nám ty // taky konečně ukázaly...🙂

leya3243
19. pro 2013

Se musím podívat jak tam je můj dr... páč kdyby ms nedorazila, tak přece nemůžu být napjatá celé svátky... že jo? 😎 sice zpoždění nemívám, ale jsem teď teprve 33DC a cyklus mám 30... ještě dotaz může Clostík prodloužit cyklus? Nebo může mít diabetes vliv na testy? Máte někdo zkušenosti?

chupetka1
25. pro 2013

Zdravim holky dnes jsem 31DC a ms nikde predevcirem rano delan tt se slabym duchem vcera rano skoro neviditelny duch :-/ tak si myslim ze se mrcha opozdila jinak mam bolesti v podbrisku obcas pichnuti a strasnou zravou 😀

milluska
26. pro 2013

Ahojte, my sa nejak extra s mm nesnazime, ale zase nam nevadi, ak sa zadari (pouzivame preruśovaný sex), no fungujeme takto dva roky, od malej narodenia a doteraz nic, ale tento mesiac mam uz od 1dpo biely kremovy vytok, po par dnoch ostal tahavy, nic ma nesvrbi, nezapacha a tiez stale citim lavy vajecnik, jak ovu, ale meriam aj btt a ovu urcite prebehla a dnes som 12dpo. Test som robila na 24.12 (10dpo), nedockava a negat 😅 Tak neviem, bolo to skoro? ms mam dostať nedelu, ak btt neklesne, testnem 😝

cervenakarkulka
26. pro 2013

Ahoj holky, už potřebuji s někým pořešit svoje trápení a vzhledem k tomu, že nechci, aby to někdo z okolí věděl, rozhodla jsem se napsat vám. Zhruba od října neberu antikoncepci a s přítelem jsme všemu nechali volný průběh. Vím dle kalendářního výpočtu, kdy bych měla mít ovlulaci, ale jinak jsem si jí nehlídala. Ted už mám týden zpoždění, večer občas nevolnost, hlavně se mi zvedl žaludek ze štědrovečení večerě emoticon a hlavně mě dlouho pobolíval podbřišek. Ted už ustal, jen občas píchne. Těhotenský test jsem si dělala dnes ráno a negativní. Máte někdo zkušenost, že se vše ještě obrátilo a třeba za týden by mohl být pozitivní? Už jsem se hodně upnula na myšlenku toho, že jsem těhotná a bojím se, že tomu tak nebude a nakonec budu smutná emoticon. Doktorka bude ordinovat až 6. ledna, takže do té doby jsem odkázaná jen na těhot. testy z lékárny.
Díky, že jste mě vyslechly a třeba poradíte. Díky holky

kluziste
26. pro 2013

Mně se přesně tohle stalo, tak neklesejte na mysli 😉 měla jsem víceméně pravidelný cyklus, ale den sem, den tam, jsem moc neřešila, několik měsíců jsme si jen "dávali pozor", až jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh, ale vysloveně jsme se nesnažili, neřešila jsem ovulaci, nic. První měsíc toho "volného průběhu" jsme byli přes tři týdny v Nepálu, a po návratu MS nikde.. mně se už jednou stalo, že po časovém posunu se mi cyklus šoupnul, tak jsem myslela, že je to podobný případ, ale samozřejmě to ve mně hlodalo, tak jsem si asi při pětidenním zpoždění udělala test a negativní. Za týden znovu negativní. Šla jsem k doktorovi, na UZ nic neviděl a asi si myslel, že jsem bláznivá, že k němu hned letím 😀 ale za pár dní mě začaly bolet kolena a kyčle, pak se přidala příšerná citlivost prsou, to už jsem si byla skoro jistá a test to potvrdil - takže asi až po 14 dnech od očekávané MS. Pravděpodobně si mi trochu ten cyklus posunul při tom cestování, proto byly nejdřív testy negativní i v termínu, kdy by měly být pozitivní při "normální" ovulaci. Takže se to klíďo může stát, ne každá z nás je jako hodinky 🙂

cervenakarkulka
26. pro 2013

Tak uvidíme 🙂 nejhorší je to čekání.... kdyby aspon clovek vedel na čem je, ale zas si říkám, že naděje umírá poslední. Přečetla jsem si tu dost příběhů o tom, že holky přišly na to, že jsou těhotné až třeba 14 dní po vynechání nebo klidně až za tří týdny.

kluziste
27. pro 2013

člověk na to musí pořád myslet, to je jasný 🙂 pamatuju si to jako dneska, že to napětí a čekání bylo nekonečný, taky jsem strávila spoustu času v tomto tématu 😀 tak budu moc držet palce, a kdyby to náhodou neklaplo teď, tak nebuď smutná, ono to přijde 😉

cervenakarkulka
27. pro 2013

Tady je prave to, ze se mi to cele rozhodí, tím že to mám ted zpožděné. Takže to bude na dlouhé lokte. V neděli si chci udělat další test, i když si myslím, že se tam druhá čárka neukáže. Ale neztrácím hlavu a věřím ve fazolku 🙂 a jak se držíš měsíc před porodem? 🙂

kluziste
29. pro 2013

@cervenakarkulka tak co, už jsi testovala? 🙂
No já mám celé těhotenství hodně pohodové, ale už je to fakt dlouhý a bolí tohle a tamto a jsem neohrabaná.....už bych přivítala, kdyby se malá rozhodla vykouknout na svět 🙂 tak si říkám, ještě počkáme do ledna, a pak šup šup 😀

cervenakarkulka
29. pro 2013

@kluziste no, ráno jsem ho nedělala. Najednou vstávám ve 4 ráno kvůli čůrání, a když jsem vstávala v devět, tak mi to přislo zbytečné. Dělala jsem si ho ted, ale vypadá to bledě. Nebo spís bíle :/. Zkusím v úterý mno.
Ještě mě napadlo, pokud nemám menstruaci, je přesto možné, aby proběhla ovulace??? Možná hloupý dotaz, ale dneska mě to napadlo.
Pohodové těhotenství je vzácnost, to bych si také přála 🙂)).

kluziste
29. pro 2013

@cervenakarkulka to víš že jo, ta příroda dokáže všechno možný, cyklus se může posunout, nebo být klidně i úplně bez ovulace, i když přijde menstruace normálně, i proběhnout ovulace a opozdit se menstruace......je spousta variant, těžko říct, copak se zrovna děje u Tebe. Jak posunuté to je teď? A půjdeš k doktorovi?

cervenakarkulka
29. pro 2013

měla jsem to dostat 19. prosince, takže týden a půl zpoždění a zatím všechny testy negativní. Doktorka bude až 6 ledna, takže do té doby mám smolíka pacholíka :(.

kluziste
29. pro 2013

no jo, tak nezbývá než vydržet.. uvidíš, hlavně žádný stres. I kdyby to bylo prostě posunutí cyklu, tak budete pokračovat a miminko na sebe určitě nedá dlouho čekat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru