Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

evly
22. srp 2012

tak asi patřím taky do této skupinky 🙂 Měla jsem to dostat teď v neděli (minulá MS 22.7., plodné dny vycházely na 5.8., tak jsme toho využili), minulý týden mi bylo jedno ráno na zvracení, motala se mi 2 dny hlava, chodila jsem v noci 2x na malou a šíleně mě bolí bradavky už přes týden. Dříve mě bolela tak prsa celkově 1 den týden před očekávanou MS, to bylo jak radar, ale teď už se to vleče déle a jen ty bradavky. Včera ráno jsem si dělala test a ani náznak druhé čárky.. tak uvidíme. Asi koupím po cestě z práce další testík a zítra to prubnu znova.

zvolsiinylogin
22. srp 2012

mne testy nic neukazovali - vlastne ukazovali, ale len slabeho dusika na vsetkych moznych, ale kolajnece nikdea mala som aj normal menzes, ked som mala kolajnece, za tri dni to vsetko skoncilo zle....aj tento cyklus mam slabuckeho dusika, ale uz odvtedy som netestovala, cakam, ci pride, alebo nepride a podla toho sa zariadim, ale pre istotu ziadne kavickovanie a dalsie hazardy so zivotom..( co som pisala vyssie, pila som aj 5 , 6 kav denne, lebo ze je to aj tak negativ..) citim teraz aj prsia, pribrala som, priatel si mysli, ze som v tom, ze mam vsetky priznaky, davam si uz proste na seba pozor...tak uvidime..

sanny228
24. srp 2012

baby stalo sa vám žeby vám mrcha meškala dva týždne no tehu test vám ukázal že je negatívny aj napriek tomu že ste boli naozaj v tom ? potrebujem poradiť lebo som z toho už fakt nervózna :-/ v pondelok idem k lekárke tak uvidíme...tak neviem či si mám dať pichnúť vyvolávačku alebo čo...lebo takto dlho mi ešte nikdy nemeškala... :-/

alzbeta.hod
26. srp 2012

@terezet to mě mrzí.... tak snad se brzy MS ukáže a pak se to povede

lucinka1104
26. srp 2012

@maxilienka skus merať mne to pomohlo 😉

mystery1
26. srp 2012

@sanny228 podla mna si nedavaj vyvolavacku ak si myslis ze by si mohla byt tehotna... ja som dokonca ked som bola v 1.mesiaci s1.dcerou dostala aj menstruaciu dalsi mesiac mi meskala 2 tyzdne urobila som si test u kamosky1.ciarka...zahodili sme ho do kosa. kamoska isla vcer vysypat smeti a hovori ze tam mam 2ciarku ja ze no urcite ved sme na ten test pozerali pol hodinu a bola som tehotna na sone mi malu este pomaly mesiac poriadne nevideli... vzdy som musela vypitveeeela vody alebo mi povedal pridte o 7dni potom zaz o 7....ach jaj 😉

lucinka1104
26. srp 2012

@evly a ty si ako dopadla?

terezet
26. srp 2012

@alzbeta.hod tak dnes dorazila... a znovu 1. DC...

alzbeta.hod
26. srp 2012

@terezet přeji hoooodně štěstíčka a brzké těhulkování

sanny228
26. srp 2012

@mystery1 fuuha no pekne....zajtra idem teda k dr. chcem aby mi vzala krv na hcg a urobila ultrazvuk... 🙂 no teraz sa mi stalo že ma asi pred dvoma hodinami bolelo brucho ako keby mi nakoniec chcela prísť mrcha....ale tak nič neprišlo zatiaľ...tak teraz fakt neviem... :-/

dadkaabarino
26. srp 2012

Ahojte babulky mam taky problem no neviem ci problem no skvor otazku 🙂 cca pred 4.8 som dostala ms normalnu ako mávam a asi pred 2dnami som mala slabulinke krvacanie taz ze nepotrebujem ani vlozku iba papieri na wc mam trosku krvy neviete co to moze byt bojim sa 🙂 podotykam ze osm si robila test a bol negativny ☹

terezet
26. srp 2012

@alzbeta.hod moc děkuju za povzbuzení🙂

mystery1
26. srp 2012

@sanny228 ved uvidis ako to dopadne moj muz volal nasu malu 2 tyzdne chripka🙂...drzim ti palce 😉

sanny228
26. srp 2012

@mystery1 no pekne :D ja som teraz taka nervozna...uz by som tak chcela mat jasno :D

marcellllka
26. srp 2012

Ahoj ja mela nebo doufala ze mam priznaky teh. boleni hlavy vpod brisku ospalost zravka a bradavky me bolely pak i casty curani...,doufala pak ze jsem v tom dnes delala testy ale vecer a negativni..::/ jak tady ctu tak asi pockam nejakej patek a udelam je znova a znova a kdyz dojdou mesicky tak priste:/

evly
27. srp 2012

@lucinka1104 přišla MS a to fakt silná, jsem úplně hleděla, tkže další pokus tak za 14 dní 🙂

marcellllka
27. srp 2012

dneska se kupuje dalsi test a snad zitra mi ukaze ze jsem ...,menzes se zatim nedostavily bolest bradavek a zravka stejna doufam porad...🙂

valerievackova
27. srp 2012

ahojky holky potřebovala bych poradit,za týden mám dostat ms, ale neberu antikoncepci dělala jsem si test a na prvním vyla slabá druhá čárka a na druhém jen jedna , volala jsem dr. a ta mi řekla že mám počkat do ms, další test dělala jsem si dnes ještě jeden tedt a opět slabá druhá čárka ale asi po deseti minutách zmizela, jsem stoho blázen četla jsem něco otom , že se oplozené vajíčko nemusí zahnízdit a odejde s mentruací něco takového mi říkala i dr. že nemá zatím cenu brát krev že hcg bych měla zatím dost nízké jen bych chtěla vědět jestli je teda možné že vajíčko je oplodněné ale třeba odejde s menstruací nebo jak to je?????????

valerievackova
27. srp 2012

jinak se nijak jako těhotná necítím sice mi občas je špatně ale to si myslím , že z těhu není , mám dvě děti a tohle se mi nikdy nestalo

piacere
27. srp 2012

@valerievackova týždeň pred termínom mrchy je veľmi, veľmi skoro na test (ak teda myslíš týždňom 7 dní)... test ti najskôr spoľahlivo ukáže výsledok 3 dni pred mrchou. Ak čiarka zmizla, môže byť, že to bol iba kanálik, kde by tá testovacia čiarka mala byť. Na veľa testoch ho veľmi pekne vidno, kým je test mokrý. Základ je, aby čiarka po uschnutí nezmizla a bola ružová (hoc aký pidi duch, ale musí byť ružový). Ak je čiarka sivá, je to len ten kanálik.
Čo sa týka toho, že vajíčko sa oplodní, ale odíde s mrchou... áno,je to možné, je to biochemické tehotenstvo (kuk môj album, ak chceš, zažila som to 3x). Vajíčko sa oplodní, ale neuhniezdi sa v maternici dobre a s mrchou v termíne alebo po niekoľkodňovom meškaní odchádza s menštruáciou.

valerievackova
27. srp 2012

@piacere děkujimti moc za odpověd já už si myslela jestli nejsem divná 😀 já vím , že je brzy na test ale zkusila jsem to a ono mi to takhle vyšlo kamarádce test ukázal druhou a to byla terve tak ve 3 týdnu na krev musela 2krát měla nízké hcg ale ted ěkně těhulkuje+ 🙂 takže mám být v klidu a bud to dostanu a nebo ne?nebo mám ještě za pár dní zkusit udělat test?a co když vyjde slabě poztivní a ak to dostanu?jsem stoho nějaká nesvá a doktorka mi to ještě podala tak jako vždyt se ic neděje

piacere
27. srp 2012

@valerievackova ak budú testy slabo pozitívne a dostaneš mrchu, zašla by som k lekárke na kontrolu. Pretože sú aj také ženy, ktoré majú mrchu v prvých mesiacoch tehu... ale pri skutočne slabo pozitívnych testoch to bude skôr biochemické tehu, ktoré sa proste mrchou ukončí... žiaľ. Ak chceš, tak môžeš za dva-tri dni skúsiť znovu test, z ranného moču a nejaký kvalitný... mamatest, clearblue, viamed. Ak táto čiaročka, ktorú opisuješ bola skutočne zachytením hcg, tak o dva - tri dni bude test jasne pozitívny a si tehu 😉

valerievackova
27. srp 2012

@piacere a ty jsi to teda párkrát zažila že se ti vajíčko neusadilo?řeší se to potom nějak nebo jste se pak snažili dál?

piacere
27. srp 2012

@valerievackova áno, trikrát. Dvakrát pred pôrodom a raz po pôrode. U mňa to lekárka neriešila nijak, aj keď to prvé tehu sa ťahalo takmer do šiesteho týždňa, ale našťastie sa maternica vyčistila sama, takže som nebola ani v nemocnici, len ma odsledovali na ultrazvuku a brali mi viackrát po sebe krv na hcg, či klesá na nulu. Pri biochemickom tehu nie je potrebná pauza, takže my sme sa snažili hneď a na druhý mesiac po prvom som mala druhé biochem. Tehu test jasne pozitívny a s párdňovým meškaním nakoniec prišla mrcha... vtedy som už ani nebola u lekárky.... A teraz po pôrode som mala tiež slabo pozitívne testy a po dvojdňovom (tuším) meškaní mrcha prišla....

valerievackova
27. srp 2012

@piacere to mi je líto, že si to někdo musí v životě musí projít tolikrát muselo to být velké zklamání ☹ já měla dvě těhu v naprostém pořádku možná mi jen ukázal špatně test a ani těhotná nejsem, uvidíme jen bych měla ještě dotaz při tichhle těhotenstvích bylo ti špatně pocitovala jsi to nějak na sobě?

piacere
27. srp 2012

@valerievackova nie, nemala som žiadne príznaky. Jediné, čo mi vravelo, že sa zrejme niečo deje bola iba bazálna teplota, ktorú som si merala... preto aj tie testy. Ináč by som zrejme netestovala a čakala na meškajúcu mrchu.

valerievackova
27. srp 2012

vůbec nechápu proč mě tím vůbec doktorka strašila ted mě to bude tížit jako kámen ☹

wewe22
27. srp 2012

@sanny228 ja som tak mala dva tyzdne po ocakavanej a na teste nic, ak ti Dr. da vyvolavacku nic sa nedeje, mne daval pri prvom tehu a este mi vysvetloval ze vyvolavacka neublizi babatku ale podpori jeho rast teda ak tam je

valerievackova
27. srp 2012

tak děkuji za odpověd uklidnila jsi mě aspon trochu stejně nejlepší rada je od ženských který to zažili a ne od doktorky která to podá jako běžnou věc

marcellllka
29. srp 2012

Ahoj menzes porad nic a test az zitra nebyl cas ho kupovat az dnes...,no ale bojim se ze bude negativni...treba unava me bere silene....,skoro porad spim...,bradavky bolej a bricho porad nafoukle....,jsem zvedava no....,snad to vyjde...,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru