Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

bora8
24. dub 2008

stalo sa mi to dva krát.... na tretí krát mi to vyšlo, a to som potom vyhrabala tie predchádzajúce testy z koška a po troch dňoch sa na nich objavilil dve //

monik76
24. dub 2008

stalo se mi to u prvního těhu měla jsem zpoždění už 14 dní a potřebovala nutně vědět jestli jsem v tom nebo ne, dělala jsem si několik testů a všechny byly negativní i mudr tam nic neviděl tak jsem s manželem vesele odjela na dovču na Djerbu a tu jsem trávila s hlavou v záchodové míse po návratu jsem si znova dělala test a opět negativní tak jsem šla znovu za doktorem a ten už mi potvrdil že jsem asi v 5 týdnu

zucha
24. dub 2008

mne tiez test neukazal, ze som tehotna a to som bola v 6tt. Lekar nevidel ani zvacsenie maternice, tak mi pichol vyvolavacku. Az ked do dvoch tyzdnov nic neprislo, bezala som k inemu lekarovi a ten mi urobil uzv a ho ho, babo 😅 A je z toho krasna Anna. Skoda len, ze uz som si test nerobila potom, aby som vedela, ci to naozaj u mne nefunguje, alebo co sa to stalo. Pritom som mala test s vysokou citlivostou. Doteraz to nechapem.

palculienkkka
24. dub 2008

aj ja mám test negatívny, lekár nič ultrazvukom nevidel a menzes nikde.... čakám na krásny koniec ako vy 🙂

zucha
24. dub 2008

no mne lekarka hovorila, ze na ultrazvuk treba ist minimalne po styroch tyzdnoch od toho, co si myslim, ze som mohla otehotniet, ale ani to nie je iste, ci nieco na nom uvidi. Tak palculienkkka, drzim palce, nech to ma naozaj krasny koniec 😵 A dufam, ze za chvilu sa budem moct s dalsieho krasneho babatka tesit aj ja 😉

syrael
24. dub 2008

Tak folky, jam mam zpozdeni uz 11. de. Cyklus mivam pekelne pravidelny a presny. Mam ted mit treti menzes od porodu - mam 11 ti mesicniho bobika. Minuly cyklus byl asi tri dny zpozdeny. Porad jsem si rikala, mas to rozhozeny, je to tim porodem a kojis...No, ale uz je to 11. den, dva testy byly negativni, ale mam desny pnuti v prsou atd. Nejlepsi je, ze uz mi bolelo v terminu bricho, jako ze uz to dostanu, bolest prestala a menzes nikde. Tak jsem z toho jelen...Jinak z minuleho tehu mi spolehlive urcil jeste pred datem ms tehotenstvi Rapipreg...ted nic...

marselina
24. dub 2008

mě osobně vycházel negativní těhotenský test až skoro do třetího měsíce,od lékaře jsem už měla potvrzeno že jsem v 5týdnu,měla jsem i už těhotenskou průkazku a těhoták mi vycházel pořád negaivní i přes to že jsem si jej dělala vždycky raději po ránu kdy je HCG nejvyšší.
jinak ted jsem opět těhotná asi tak 5týden a těhotenský test mi vyšel už před dvěma týdny pozitivní,ale cítila jsem že jsem těhotná strašně mě boleli prsa,měla jsem dostat menzes a ten nikde.bylo mi pořád dobře jen ta bolest prsou,nyní mfě pořád bolí prsa a začíná mi být pěkně nevolno,kompenzuju to jídlem,ale stejně to moc nepomáhá a kila jdou neuprosně nahoru ☹

misa.ottovka
25. dub 2008

Ahoj holky, já mám momentálně taky test negativní, a osmý den zpoždění jinak naprosto pravidelného 28DC. Tak uvidíme co to je.

mywiel
25. dub 2008

Je mozne ak sa test robi skoro a hcg hormony este nie su dost vysoke, ze napriek negativnemu testu ste tehu, treba test opakovat o par dni neskor, ale najistejsie je ist k dokimu na odber krvi, lebo zalezi aj od citlivosti testu a nie vsetky vedia detektovat tehu hormon uz v rannom stadiu tehotenstva. 🙂

licina
25. dub 2008

Mě taky vycházel týden po očekávané menzes test negativní.
Tak jsem vydržela ještě asi měsíc a než jsem se objednala kvůli poruše k doktorovi, tak jsem si ho udělala pro jistotu ještě jednou a nevěřila jsem vlastním očím..... byly tam // 😉

misa.ottovka
25. dub 2008

Licinko ale nevím jestli ještě vydržet další měsíc...než se objednám k Dr. Ale když jsem volala Dr.,tak mi řekla že mam přijít později......Chci to vědět co nejdříve, protože jsem docela silný kuřák,abych zavčas přestala

loss
25. dub 2008

ja som mala 3testy negat.a predsa som bola tehu

syrael
25. dub 2008

No, jak to tak ctu, tak abych snad nebalila miminkovsky veci...Zrovna delame pokoj bobanovi a balim ty mimco vecicky na nekolik let do garaze....Skoro to vypada, ze je budem potrebovat driv, nez jsem myslela 😉
Ja stale nic, jsem uz opozdena 12. den...S dalsim testem zkusim pockat jeste aspon do vikendu, ale jak se tak znam, takto stejne nevydrzim 😖

martinka79
25. dub 2008

já měla dva testy negativní a a potom šup ukázalo se, že jsem a dokonce už v 6týdnu. 😉

petruci6
25. dub 2008

no ja som mala pozit test este 3 pred mrchou,ked bol negat vzdy mrcha dorazila,ale zalezi kedy ste mali ovu a kedy ste testovali?

miyya
25. dub 2008

ahojte aj mne ukázal prvý test negat(rapid test). ale na druhý deň už bol pozitívny. Ale to som testovala mamatestom. Ten sa mi zdá najlepší.

martina21
25. dub 2008

ahojte tak mne sa ukazal pozitivny test v den ked som mala dostat menzes, tiez som mala mamatest a druha velmi slabunka ciarka sa objavila asi po 6 minutach, ked som ho uz chcela zahodit ze je vsetko ok 😅

denousek
25. dub 2008

hej pomoc...malejma 4 mesice a me bylo vecer spatne jako kdyz jsem ho cekala..malej jsem i zvracela..uvidime co dnes vecer...ja bych tak brzo mimi nechtela....ms slaboulinka denne 1 vlozka a skoro na ni nic neni... 😒
ale to se mi jeste asi nesrovnalo po porodu...
test negativni ale na svetle u oka maly naznak okem skoro neviditelny ale to asi nic neni takovejch naznaku uzjsem zazila..ja jen ze mam ted strach... ☹

syrael
26. dub 2008

Tak ja nezaznamenala ani ten naznak...Vcera me pekelne bolel levy vajecnik, takze mam obavu z mych obligatnich cyst...Jenom doufam, ze to neni nic horsiho. Ach jo, napada me ledascos. Precejenom uz mam dost velke zpoudeni. Nakonec si rikam, ze tehotenstvi by bylo tou nejidealnejsi variantou, ale nejak se mi to nezda...

julia225
28. dub 2008

ja som bola 8tt a test furt ukazoval neg a tak som si myslela, ze to mam z ustavicnych zapalov mocovych ciest...aj lieky som silne brala, ale upozornila som, ze chystame babo...tak boli safe...nakoniec mi to zistili z krvi na 3krat v 10tt...

syrael
28. dub 2008

No, tak to je teda pekny, ja jsem si uz byla celkem jista, ze tehu nebudu, ale julia225 me zase celkem nahlodala...Zitra uz se to konecne vyresi, snad...

jansinka
30. dub 2008

Ahoj všici,jsem tu nová a chtěla bych taky přispět,páč mám podobný problém...
S manželem se již delší dobu "pokoušíme",v létě to bude dva roky.. mám dlouhý cyklus,běžně tak kol 40-45 dní.Ale je pravidelný.Tento měsíc jsem si již konečně pořídila ovultesty a trefili jsme se.Menstruaci jsem sice dostala,ale byla slaboučká a zcela jiná a neměla jsem vůbec žádné bolesti.Což je u mě fakt divný.A začly se zvětšovat prsa,které po odeznění té divnomenstruace zůstala větší a je znatelná žilnatina a vytéká z nich po lehkém stlačení kolostrum,navečír mě bolí bříško a během dne občas píchne.Nicméně vzhledem k tomu,ž emám delší cyklus,tak jsem dělala testy až po týdnu toho krvácení.Byly negativní.Včera jsem dostala výsledky krve a byly negativní.Tyto krevní testy byly dělány tedy cca 4 týdny po ovulaci.Doktor mě znejistěl,prý je moc brzy dělat testy,tak nevím...
No a jak tak čtu vaše příspěvky,tak jsem znejistěla ještě víc.Ale na druhou stranu,to že jste měly štěstí a nakonec jste těhu byly ještě neznamená,že to štěstí budu mít i já 🙂
Objednala jsem se na příští týden na gyndu,to bude tedy 5.týden po ovulaci...myslíte,že je to brzy,když beru v uvahu dlouhý cyklus???
A co ty příznaky,co na to říkáte,když se mi prsa zvětšily a vypadají tak jak vypadají a ani po tom krvácení to neodeznělo????
Nějak se moc rozepisuji,omlouvám se!!!
Jen ještě jedna věc-manžel našel v neděli večer test,který jsem si dělala v sobotu ráno.Byl najednou pozitivní.Máte s tím někdo zkušenost,jak je to věrohodné,když se na test mrknete po x hodinách(dnech)?
Díky moc za pomoc!Luca 😉
Syrael,jak jsi dnes dopadla?A Julia 225,brali ti krev na třikrát?Jakto?To kvůli těm zánětům?A Denoušek,jak to s tebou vypadá-už je čas na to dělat test??
Přeji vám,aby vám to vyšlo,jak si přejete!!!

syrael
30. dub 2008

jansinka: Vcera vecer mi na ultrazvuka nasla doktorka k memu velkemu prekvapeni pocinajici tehotenstvi. Vubec jsem s tim uz nepocitala, protoze jsem stopro a skalopevne verila testum. Negativni testy pri tehotenstvi pry nebyvaji neobvykle. Tyden se bude cekata a pak se uvidi, jestli jsme se chytli, nebo ne...K tem priznakum - ja osobne jsem se pred prvnim tehu snazila otehotnet vic nez rok a kolikrat jsem si ty priznaky paradne sugerovala...kazda to ame ale jiny a jak to tak popisujes, tak si myslim, ze to vypada nadejne🙂 Jak uz to znam z minulyho tehu, poznala jsem to skoro hned. Ja mam treba neochvejny priznaky jako obcasnou pachut v puse - veci jsou horky, aniz by mely byt a desna unava s pnutim, nebo řezanim v prsou. Tak snad ti to k necemu bude, ale to vis, kazda jsme jina...Drzim ti moooooooooooooooc palecky!!!

melory
30. dub 2008

ano stava sa to....ale mne sa stal opak, ze mi ukala ze som bola a na druhy den som dostala menzes.

jansinka
30. dub 2008

Syrael,moc moc gratuluju a přeji ať týden rychle uteče!!!Buď v klídku,žádnej stresík ani těžká břemena,prostě relax a určo se udrží!!!Proč by taky nemělo!!!Na to vlastně vůbec ani nemysli!!!!!!!!! 😉
Díky za radu a podporu,vlastně si už také myslím,že si příznaky vsugerovávám,zvláště proto,když vycházejí stále negativní testy.No dám se v úterý do rukou odborníkovi a uvidím. 🙂
Díky Melory!Mrzí mě,že to u tebe takhle proběhlo.A snažíte se dál nebo jak to s tebou je?
Díky za rady!Luca

perla200
30. dub 2008

melory ako si vedela, že je to menzes?
a ja mám problém....poradte mi prosím
mala som slabú mrchu, taký hnedý a následne ružový výtok, a v nedeľu som si urobila test a slabunká druhá /. potom si urobila ešte následne druhý a ten /.
a včera aj dnes ráno som si urobila testy a negatívne....čo to znamená? kde sa stratila druhá //???

syrael
30. dub 2008

jasinka, moc dekuju za prani! Jinak s tema bremenama to ale pujde hur, mam 11ti mesicniho bobiska, takze to zrovna ralax nejni🙂

jahodka11
30. dub 2008

ahojte, ja som mala prve dva negativne a treti pozitivny a podla toho, kedy sa maly narodil...atd, musela som byt tehotna uz ked som si robila ten prvy testik 🙂

jansinka
1. kvě 2008

Syrael,to máš teda pravdu,že to asi nebude úplný relax 😀
Tak alespoň jak nejvíce to půjde být v klídku.Hlavně žádný stresík!!! 😉

jansinka
1. kvě 2008

Jo a ještě takový dotázek!Prosím vás,jaké testy (značka či druh) jsou spolehlivé?Esi tedy nějaké spolehlivé jsou...
Díky!!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru