Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

sofi88
23. zář 2013

zienky, dnes som si urobila test ked som prisla z prace... o druhej poobede s testom clearblue s citlivostou 25 (nevsimla som to, chcela som vziat 10) a ja tam toho dusika vidim...aj ked velmi slabulinkeho ale vidim ho tam... je to mozne. aby mi tri testy za sebou ukazali slabulinkeho dusika a nebola som tehu??? bola BT to tak nevyzera... uz vazne neviem co robit a nechcem, aby ma doktorka vysmiala.. ☹

katulka89
23. zář 2013

ahojky holky 🙂 mam problém stále se mi nedostavila menzes ☹ mam nafoukle a tvrde bříško ale podle krve nejsem holky co to muže bejt je kref na 100 pro ?

verik2
23. zář 2013

@katulka89 bud v klidu,já když byla těhotná s dcerkou přes 3 týdny,tak to taky nikdo nepoznal a ani krev nic,test vyšel pozitivni az po 4 tt....na mě nepůsobí,já taky furt testuji,už po 3 a testy furt nic a ja jsem asi fakt těhotná,tak se za 14 objednam na gyndu to uz by viděla na ultrazvuku,tak jsem zvědavá...na to že byl jen 1 nechraneny pohlavní styk,tak dobrý teda.Ale mimi chceme.Takže driv nebo později těhotná snad budu....

zlatickon
23. zář 2013

ahoj no ja jsem test ještě s // nemela.byla jsem u doktorky že me boli v podbřišku a že jsem asi nastydla a ona me vyšetřila a řekla mi že tam je počínajici tehotenství.Juknu na to,děkuji
@majka43

katulka89
23. zář 2013

veverik 2@ a je kref na 100 pro ? a bojím se a mužu mýt v tehotenství tvrde bříško nebo spíš mnekee? 🙂 ☹

ebdc
24. zář 2013

Ahoj,
podstoupila jsem um.oplodneni a cekam, jenze dnes rano byl test negativni, avsak v podbrisku jsem mela uz 14dni takove podivne pocity a vcera jsem zacala spinit. Mate nekdo zkusenost? Myslite, ze muzu byt tehotna? Děkuji.

majka43
24. zář 2013

@ebdc A jak dlouho jsi po ET?

zlatickon
24. zář 2013

ahojky tak z krve take HCG negativni,opravdu to nechapu!!!!!že by doktorka byla tak hloupa a řekla by mi že jsem těhu když teda asi nejsem????????????doma to vyvolalo radostny poplach a ono asi nic☹((((((((((

katulka89
24. zář 2013

@verik2 dekuju ale deti je krásna věc)) jen aby bylo vždycky miminko zdrave to je to duležite a plánuješ další miminko ? 🙂

barborynka
24. zář 2013

já jsem dnes 36DC 4dny zpoždění MS prsa mě bolí o sto šest když měla přijít Ms tak mě bolely hodně vaječníky tad už ne test z dnešního rána po zaschnutí byl tam uplně pididušík ale nevim jestli to už nejsou halucinace takže spíš byl negativní ovulace byla okolo 20DC-25DC.tak asi ted počkám do pátku zkusím testnout 😒

sofi88
24. zář 2013

tak zienky, bola som u doktorky, vzala mi krv...zajtra mam vysledok... ale aj tak si na 99% myslim, ze bude negativny ☹

miamia83
24. zář 2013

taky se k Vám přidám, já jsem měla dnes test negyitvní, ale BT zvýšená (stále nad 37), menstruace se dostavila v termínu, i když se tomutak vlastně ani říkat nadá - 3dny pouze skorošpiním. 9 den po ovulaci jsem měla velmi slabé krvácení - jednodenní.Tak nevim, beztak mi nezbývá nic jíného než čekat a doufat.... 😒

ebdc
25. zář 2013

@majka43 Od 8.9., neboli 2týdny bych měla být těhotná...

ebdc
25. zář 2013

@majka43 Jo a dostala jsem to, ne tak silný jako vždy, nepadají ze mě kusy krve a i mi vložka vydrží déle, ale vypadá to jako normální men.

majka43
25. zář 2013

@ebdc Já myslím, že 17 den po ET to už je MS. Test už by měl ukázat. Jedeš ještě na krev?

ebdc
25. zář 2013

@majka43 zatím ne, mám si ještě po ms udělat 1 těh.test a ten by měl ukázat, co a jak dále

mmarch
25. zář 2013

tak se přidávám k dušíkovému vyčkávání 😀 mám týden zpoždění, děsně mě bolí prsa a několikrát během dne podbříšek jako by už každou chvíli měla dorazit ms, dělala jsem si tt a na dvou mi vylezl po delší době slabý duch a na dvou nic, tak budu dál vyčkávat jestli ještě ms nepřijde , občas ji mám nepravidelnou a taky mám pocit, že už mám mžitky před očima a duchy vidím všude 😀 i když si říkám, že týden už je celkem dlouho na to, aby byla pořádná čárka nebo ne?

dpavlinka
25. zář 2013

Ahojte holky, tak taky nevím, jestli jsem těhu, nebo ne. Mám už týden zpoždění, test byl negativní, tak nevím nevím. Kdy vám testík ukázal těhu? Doktorka mi říkala, že i měsíc po test nemusí ukázat //.

marmazel
26. zář 2013

Ahojky, můžu se k vám přidat 🙂 mám 3 dny poždění, test negativní ☹ o mimi se snažíme od února, už sem měla takhle zpoždění v březnu, ale pak mrcha dorazila o týden dýl ☹

zlatickon
26. zář 2013

Ahoj holky tak me před tydnem řekla lekařka že vidi počatek těhu 😅 ,cely tyden testy negativni 😠 a ted mam dva dny spoždeni 😉 ,lekařka už na ut nic nevidela ☹ a sliznice ma 13mm, 🙂 bazalku mam pořád 37.2 🙂 a dnes jsem trošilinku zašpinila po vyšetřeni 😕 bolest v podbřišku a v kříži je pořád-už asi týden.tak nevim co si mam myslet 😨 poradíte mi někdo?test jsem zatim další nedělala asi zítra rano to prubnu

ninka25
26. zář 2013

Takze moja skusenost: 3 testy negativne, prvy som robila po 5 dnoch meskania, druhy po 8 a treti po 10 a stale nic, ani menstruacia ani dve ciarky. Takze som zasla k doktorke a ta ze sliznica mierne zvacsena takze to mohlo byt tehu ale nemuselo, nevedela mi povedat. Zobrala krv, no a ja cela v strese som tam dnes bezala pre vysledky a on mala PN!!! skoro ma porazilo 🙂 ale zastupujuca Dr. mi ukazala vysledky a boli pozitivne. Mam zatial iba malu hladinu hormonu ale je to tam takze povedala ze tehotna som ale ze to musi byt asi iba nejaky 3 tyzden 🙂
Inac vobec sme to neplanovali takze som celkom prekvapena lebo mazel si daval fakt pozor, no ale nevadi, vedeli sme ze ta moznost tam je tak sme teraz trosku prekvapeni ale tesime sa 🙂

dpavlinka
27. zář 2013

@ninka25 Něco podobného mám právě taky.. Mám cyklus cca 30 dní a dnes už je to 41 dní, ale test stále negativní a MS taky nic.. Tak nevím,. Zkusím ještě příští týden testovat a když nic, zajdu si k doktorovi. Prášky jsem vysadila v březnu a od té doby jsem to měla pravidelně po těch cca 30 dnech, až teď nic, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 😅

olik77
30. zář 2013

Ahoj, pročítala jsem si několik příspěvků, s manželem se snažíme o miminko už víc jak 4 roky, teď mám pocit nafouklého břicha, mám chutě na věci které jsem dříve nejedla, jsem dost unavená, pořádně se nedokážu soustředit, minulý cyklus bylo jen 2 dny a pak asi týden špinění, teď čekám, většinou mám cyklus cca 28-30dní, dříve jsem měla dost nepravidelný, ale už asi 3 roky mám dost pravidelně, teď už 10 dní mešká, dělala jsem si už 3 testy a všechny negativní ☹ , co myslíte? každého dalšího testu se bojím, kdy si myslíte, že si mám udělat další?

n1colette
30. zář 2013

ahojte vsetky..perfektna skupina! tiez sa mi to prave deje...MS meska tyzden, 2 testy (Rapiclear) negativne.
v piatok sa chystam k Dr.
som velice zvedava, co mi povie 🙂
podla niektorych prispevkov posudzujem, ze este nie je vsetko stratene 😅

olik77
1. říj 2013

@n1colette taky si myslím, že ještě není nic ztracené, držím pěstičky, ať to dopadne dobře 🙂, včera mě začala bolet prsa, tak se mi to zdá nějaké divné, příznak těhu a testy negativní :(

verik2
1. říj 2013

@katulka89 no 2 už mám,teď 3 chceme.Ovšem test furt negativní a já mám takovej dojem,že těhotná jsem a podle poslední ms se k tomu přiklání i doktor....no uvidíme,podle mého cyklu bych to měla v sobotu dostat,pokud ne,tak je to jasný,jsem přesná na hodiny.A nepripravuji se na to.Jen vím,že mám zánět,ty jsem měla v tehu a bolí mě ten podelanej myom.Ale ten za pul roku vůbec neroste,tak to je dobry,ale problémy s nim mám....

verik2
1. říj 2013

@olik77 jelikož většinou ovuluje ženská cca 14 den cyklu,tak můžeš mít čas.Já jsem byla 2 x těhotná,ja ovuluju před menzes,tak jsem to dostala na 3 dny pak spineni a test vysel pozitivní az po meskani další menzes.Cyklus jsem mela 28 dni,ale ukazal mi dvě čárky az po 4 tt, který byl ukonceny.Teď jsem to měla jen 2 a pul dne a pak 2 dny spineni,vevsteedu to budou 4 tt od té doby,co jsme na to jednou skocili a test furt nic.A mam taky bojem,že jsem těhotná...no ja uvidim pokud to do týdne nedostanu,tak jsem jasná... U mě to totiž nepoznají ani podle krve....drzim palecky

verik2
1. říj 2013

@dpavlinka buď v klidu mě vychází az po ukoncenym 4 tt,driv ne i když vim,že jsem těhotná.Ja bych teoreticky teď mohla koncit 4 tt a test furt nic.Ale doktor se k tehu priklani.Poslední menzes o den meslala,jsem přesná na hodiny a to rok a pul kojim,prášky neberu,nesnesu je a mimi teď chceme,tak taky čekám.Uvidime zda to dostanu,v sobotu bych mela začít,pokud se tam nic neklube,pokud jo už nepřijde a já jí už nechci....ale čekej,jednou se ukáže pozitivní test a nebo mrška...ono udělají dost i nervy,muže vynechat úplně a my museli dat před měsícem utratit 3 leteho pejska,umíral,tak jsme ukoncili jeho trápení,pokousal přítele,vrčel i na mě a jelikož máme 2 děti,tak jsme se báli,když byl agresivní 😢 a stejně jsem po tomdle meskala jeden den a to může být i tim tehu....prsa mě občas bolí,jsem unavená...no uvidíme.

dpavlinka
1. říj 2013

@verik2 No jsem teda zvědavá.. K doktorovi se mi moc nechce :-/ Beztak by mi chtěl hned píchat vyvolávačku, ale to já nechci.. Jsem ráda, že jsem přestala brát hormony a teď si je nechám pichat?? NE! Myslím, že se s tím moje tělo vyrovná samo.. No uvidím, říkám si, že ještě počkám tento týden a pokud budou testy pořád negativní a MS nikde, tak si tam zajdu spíš jen pro to, abych něco nezanedbala.. Ale když říkáš, že ti to ukázalo až ve 4tt, tak to mám ještě čas. Jestli mi to vychází teda na to, že bych relativně otěhotněla 13.9., což bylo 4 dny před očekávanou MS. Možná to souvisí i s tím, že jsme v neděli 15.9. odlétali na dovolenou (tam jsem to právě měla mít), ale v pondělí jen jednou lehké zašpinění a jinak nic..

olik77
1. říj 2013

@verik2 ahoj, pro upřesnění 23. a 24.8 jsem měla MS a pak pár dní na to špinění skoro týden, teď jsem čekala další MS kolem 20.9 a zatím nic, 2 testy jsem si dělala na začátku září hned po špinění a 1 test včera a všechny negativní, zdá se mi to už docela dlouho, ale je to možné, nevím jak dlouho čekat, k doktorovi se mi zatím nechce, ale zase na druhou stranu nechci nic zanedbat, aby to nebylo něco jiného

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru