Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

nella6621
29. bře 2016

Nie nedala ze mam pockat a ked nedojdu mam prist

alicie_k
29. bře 2016

Ahoj holky, tak se sem tak trošku přidám... PM byla 29.2., ovulace mi podle aplikace v tel. vycházela na cca 13.3. Ale asi týden potom mě celkem dost bolelo na pravé straně podbřišku a podle UZ mi doktor řekl že mám ovulaci (nějaký 22.dc). Považovala jsem to za blbost, ale ovulaci na sobě nepoznám, takže to tak být klidně mohlo. Teď na testu nic není, podle tel. aplikace mám už dva dny zpoždění ale kdybych věřila doktorovi tak jsem dnes cca 8.dpo a to bych ještě logicky na testu nemohla nic mít. MS pořád nikde, bolí mě prsa i píchá v podbřišku. A protože už jsem byla 2x těhotná (ač neúspěšně), tak teď bych řekla, že mám zase ty stejné příznaky... Cykly úplně pravidelné nemám, ale teď mi asi prostě nezbývá než čekat 😒 Děkuji za jakoukoliv reakci 🙂

nella6621
30. bře 2016

Nie nedala

nella6621
30. bře 2016

Ani krv mi nebrala nic a uz 5rokov jej hovorim ze chceme babo a nic nerobi

nella6621
30. bře 2016

Uz som z toho zufala moze mi MS meskat tak dlho ked uz na buduci tyzden mi ma dojst druha a stale nic?

kolibricek36
30. bře 2016

@nella6621 no tak zajdi k jiné - nebo k obvodní ta by ti taky měla vzít krev k určení těhotenství

nella6621
30. bře 2016

No ved pockam este tento mesiac a potom pojdem

yukonek
9. dub 2016

@alicie_k ahoj, můžu se zeptat jak jsi dopadla? Já mám skoro to samé co ty... 2x neúspěšné těhu (říjen 2015 revize, minulý měsíc samovolný potrat) no a teď mi měla mrcha dorazit ve čtvrtek, testy negativní, bolí mě akorát šíleně prsa nic víc...tak jsem z toho jelen...u předchozích dvou mi testy ukázaly ducha už 2 dny před očekávanou MS...tak se bojím jestli nemám spíš něco rozhozenýho

alicie_k
9. dub 2016

@yukonek Měla jsem zpoždění asi ještě týden a pak jsem to dostala... 😒 Test byl pak už negativní, ani žádný duch...

hanulka90
13. dub 2016

Ja jsem dnes 10DPO a na testu snehobilo. Posledni ms byla 22.3 takze bych to mela dostat az za 4 dny. Vim ze se nema tak brzo testovat ale po 3 potratech chci byt od zacatku od dohledem u dr. Jsem uz nervozni jestli se ta druha čárka objevi

megginka11
3. kvě 2016

ahoj, je možné být těhu, když 12.den po ovu mám bolesti v podbříšku ( to už tak 5 dní ), prsa bolí, záda bolí, únava...ale test negativní? MS mají přijít za další dva dny. Je to reálné, dle zkušených? Moc bych chtěla mimi, první, oba jsme dle Dr. v naprostém pořádku, ale pořád nic...děkuji za rady a názory

byra
3. kvě 2016

@megginka11 myslím, že odpověď dostaneš právě za ty dva dny. Možné je všechno - testovala jsi kdy?

megginka11
4. kvě 2016

ahoj, včera a dneska ráno jsem šla dle rad zkušenějších na testy z krve a poslali mi na email nějakou divnou zprávu, samé zkratky, ale je tam Ref.meze 0,0 - 4.0, takže to nevěstí asi nic dobrého ☹ 😢 od listopadu každý měsíc čekám s nadějí a nic...

vercanika
4. kvě 2016

@megginka11 tak si tam raději zavolej a zeptej se co to znamená !! mě samotnou by to taky zajímalo ... snad to bude O.K. kdy se má v těch doktorských zkratkách vyznat ...

megginka11
4. kvě 2016

@vercanika Právě, jenže byla jsem na odběrech na poliklinice, odtamtud odeslali krev do nějakého centra a dali mi email, že si tam mám napsat o výsledek. po hodině mi poslala nějaká paní email s přílohou, kde nic kloudného nevyčtu. bohužel, v emailu nebyl žádný kontakt a na otázku mejlem už nikdo nereaguje... myslím, že vůbec nechápou co to je pro ženskou každý měsíc s nadějí čekat... ☹ 😨

vercanika
4. kvě 2016

@megginka11 věř mi že já to chápu ... 7let a furt nic ... zkus si zavolat na tu polikliniku ať ti to vysvětlí !!

megginka11
4. kvě 2016

@vercanika ☹ tak to mě moc mrzí, 7 let je dost... já už jsem asi blázen, bojím se jít už pomalu na víno, abych něco nepodcenila. Držím palce, zkusím si najít kontakt na tu laborku a zavolám tam, poliklinika od vzorků dává ruce pryč hned po odeslání do laborky, v ČR klasický postup 🙄

vercanika
4. kvě 2016

@megginka11 zkus su dát na chvíli oraz od snažení třeba to pomůže .. jak dlouho se snažíš ??

megginka11
4. kvě 2016

@vercanika snažím se dát oraz, ale vždycky se přistihnu, že v podstatě na nic jiného nemyslím...

vercanika
4. kvě 2016

@megginka11 to chápu .... vím jak je to těžké ... já jsem teď čerstvě po KET tak uvidíme co se z toho vyvrbí ... v pátek jdu na krev(zrovna máme s manželem výročí tak si snad dáme krásný dárek)

megginka11
4. kvě 2016

@vercanika tak budu moc držet palce ať vám to vyjde 🙂

vercanika
4. kvě 2016

@megginka11 děkuju ... už aby byl pátek 13:00 a já už věděla na čem jsme ...

cv3
10. kvě 2016

Ahoj mam zpoždění 5 den test negativní. Ovulaci jsem mela o týden pozdějc tak +-20 den cyklu. Může se těhotenství ukázat pozdějc? Děkuji.

kolibricek36
10. kvě 2016

@cv3 no, může, nechceš zkusit si zajít na krev

megginka11
13. kvě 2016

@vercanika ahoj, tak jak jste dopadli???

kolibricek36
14. kvě 2016

@cv3 já měla taky zpoždění týden, důvodem toho byla ale cysta - zatraceně 😒

cv3
20. kvě 2016

@kolibricek36 tak nakonec jsem to dostala sice nebyla tak silna jako vzdy ale byla ☹

hana1515
21. kvě 2016

Ahoj, pridam taky svoji zkusenost. Pred mesicem mi doktor vyndal Mirenu a zacali jsme se s pritelem snazit. Ted jsem 34 DC a menstruace nikde. Jeste nikdy jsem takhle dlouhy cyklus nemela, navic mam vsechny priznaky jako bolest prsou, asi 10 dni poboliva bricho, oslabena imunita, prujem. Vcera jsem si delala test a vysel negativni. Asi se z toho picnu! Zase pockam par dni a zkusim to znovu!

monikus
22. kvě 2016

Ahojte, prosím o radu.Beru léky clostik 1-1-1 nedostala jsem menstruaci týden mám pichani v podbřišku,bolesti prsu, nevolnosti.Test se mi ukázal negativní tak jsem šla na gynekologii kde vždy dostanu po vyšetření agolutin ta mi vyvolá vždy menstruaci a o pět začínám brát clostik. ............A ejhle tentokrát gynekolog mi udělal ultrazvuk viděl zvětšenou sliznici a řekl mi. .....těhotenství nevylučují, injekci nedostanete, přijdete za 3 týdny. Vůbec nevím na čem jsem ☹ Pěkný den

cv3
23. kvě 2016

@monikus ahoj ja myslim ze bys mohla byt tehotna. Akorat mimi je jeste malinky a nejde videt na ultrazvuku. Za ty tri tydny jak tam pujdes tak uz ho krasne uvidis. Drzim palce at je tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru