Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

ngo
15. pro 2012

Ahojte, ja som bola predvcerom u lekara a ked mi robil ultrazvuk, tak mi povedal, ze som asi tehotna, ze tam vidi zvečšenie endometria. Potom mi povedal, ze mi da urobit tehotensky test. Ten vysiel negativne. Potom mi predpisal duphaston. Ked som dosla domov a precitala som si pribalovy letaz, ze ako moze ten liek v zacinajucom tehotenstve ublizit plodu, tak sme sa s partnerom rozhodli, ze ho nebudem brat. Priznaky ma taketo: zväčšné prsia a bolestlive, zväčšené bruško, počas dna mi niekedy na zvracanie, ale nezvraciam, som fajciarka a cigareta mi nechuti, niekedy ma z nej napne, strasny chvilkovy hlad, ocenie v hlave a dva krat sa mi stalo, ze sa mi znizil cukor od nahleho hladu a od druhej obeda vkuse zívam. Priznaky na to aby som mala dostat menstruaciu nemam. Som uplne s toho vsetkeho zmetena a neviem co si o tom mam mysliet. oslednu menstruaciu som mala 9.novembra 2012. teraz by som mala byt cca 5 tyzden a 1 den....poprosim vás o vase skusenosti a co si o tom mam myslit, ze lekar povedal, ze asi som tehotna a test ukazal ze nie

svoma
18. pro 2012

@ngo ahojky,já byla u druhého těhu u gyn a řekla mi,že těhu nejsem,dala mi dělat test a byl negativní,i vyvolávačku na ms mi píchla,ale pro jistotu nabrala krev,pak mi volala,že těhotná jsem. 😉

skibaby
18. pro 2012

@ngo mne pri dcerke tri testy ukazali, ze tehotna nie som, ale z krvi HCG uz bolo;) duphaston tebe ani babatku neublizi, to sa nemusis bat. ja som ho brala do 14. tyzdna kvoli spineniu. Dava sa aj na udrzanie tehotenstva v zaciatkoch, takze no problem;)

nikaniko
19. pro 2012

takže babule už len dva dni a mam dostat mrchu. ak nepríde tak 24 decembra si robím test. ja len dufám že nepríde. no test mi ukázal negatím. robila som si ho ale hned 9den po styku 😒

lienka82
20. pro 2012

Dievčatá potrebujem pomoc.. Moja mrska mešká, robila som si test v utorok to bol 34 deň kedy mala prísť mrcha ( mám nepravidelne) tak som si urobila test v utorok a mala som tam slabeho ducha... Bola som rada a tak som si dnes urobila další a myslela som si že nude ten duch trochu silnejší ale ten duch tam už vôbec nebol ☹(((( neviem čo to má znamenať..mrcha mi neprišla a prsia mám trochu naliate a brucho mám nafucane.. Neviem čo mám robiť, či mám dúfať ale nie... Máte s tým nejaké skúsenosti? Ďakujem za všetky rady.. Pekný deň baby🙂

cechulda
20. pro 2012

@lienka82 ahojky řekla bych, že na pozitivní testík si ještě musíš počkat, když jsem čekala prvního syna, tak test byl 3x negativní, měla jsem zpoždění a pozitivní byl až za 14 dnů po termínu MS až když mi ho udělali v ordinaci, šla jsem tam, že mám asi nějaký zánět, že test je negativní a pořád jsem to nedostala 😀 A až tam se ukázalo, že jsem těhotná 😉 No a teď jsem konečně těhotná podruhé a bylo to nachlup stejné, pozitivní test byl až 14 dnu po termínu MS a to jen velmi slabě, dělej si ho určitě z první ranní moči, ale řekla bych, že 34 den je moc brzo, to ten hormon HCG ještě není dost silný, ale jestli tam byl první duch tak máš určitě realnou šanci, že je to pravda 🙂 Jen trpělivost 😉 Držím pěsti 🙂

cechulda
20. pro 2012

@ngo a vzali Ti krev?? Mě test taky vyšel 3x´negativně, ale jen proto, že bylo brzo 😉 Být Tebou tak si zajdu do laboratoře na krev, sice si to zaplatíš, ale budeš mít 100% jistotu a nebo si udělej ještě jeden za pár dní z 1.ranní moče 😉 Držím pěsti 🙂

lienka82
20. pro 2012

@cechulda ďakujem veľmi pekne.. Ešte pockam ale rada by som manželovi dala na Vianoce krásny vianočný darček 🙂 ale keď to bude potom pozitív 🙂 tak pockam rada 🙂 ďakujem

cechulda
20. pro 2012

@lienka82 to chápu, taky jsem si to tak plánovala, že to manželovi řeknu pod stromečkem, ale nevydržela jsem to 😀 Moc Ti přeju aby Vám to vyšlo a mohli jste se radovat ikdyby až po Vánocích, takový silvestrovský dáreček taky není špatný 😉 😀 Přeju krásné Vánoce 🙂

lienka82
20. pro 2012

@cechulda dakujem pekne aj vam krasne vianoce.. a ten silvestrovsky darcek tiez nieje spatny...dakujem a zabudla som ti povedat ze blahozelam k vasemu babu 🙂 vsetko dobreeeee 🙂

m_atil_ka
21. pro 2012

Ahojte,mne prvy test rapiclear vysiel jedna ciarka silna a druha slabucka,na druhom tiez velmi slaba a dalsi bol negativny. Mam tlak v podbrusku a v krku akoby hrcu a citim sa divne,kolkokrat na vracanie. 24 mam dostat mrchu tak som zvedava,stale rozmyslam ci skusit iny test kedze boli vsetky rovnake

lienka82
23. pro 2012

@/m_atil_ka/ ja som na tom istom. 2 testy pozitív a 2 negatív. Čo má trochu znepokojuje je že tie negatívne boli od clearblue, čo si myslím sú kvalitne. 2 tie 2 druhé boli čo som kúpila v obchode, ale vyšli mi ciarky až po 5 hodinách. Mrcha mi neprišla mala prísť okolo pondelka ale nic. V prsiach ani nic necítim len ročnú a niekedy taký tlak, v podbrusku mám Pocit ako keby tam niečo bolo, a cítim sa ako v 2 mesiaci, lebo mám brucho väčšie a ide mi tak od spodu. Ale normálne sa obávam lebo neviem či mám robiť. Doktorka ma dovolenku až do konca roka. Tak neviem, bol by to pekný darček. Ale uvidíme. A ty ako? Ešte sa cítis na mrchu? Alebo na bábätko?

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka ta sprava bola pre teba 🙂

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 ahoj 🙂 ten posledny bol tiez ten digitalny co som si myslela ze ten by mal byt spolahlivy. Prsia stale nebolia co uz cca tyzden pred mrchou zvyknu,dnes ma zacali boliet ale bradavky,su take nejake citlive aj cez podprsenku,v podbrusku stale tlak,hrca v krku zostala ale nic viac. Mala by som zajtra dostat ale neviem,ani podrazdena nie som :p co zvyknem byt. Strasne som to chcela dat muzovi ako darcek :(. A to brucho tiez mam nafuknute tiez ale to je asi aj pred mrchou. A to mas prve ci druhe?

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka to je nase "druhe" ak sa samozrejme podari..🙂 dufam, ale tiez som chcela dat ako darcek pod stromcek ale neviem ci to mam povedat alebo nie. Tie prve dva este teraz tam je vidno ciarka ale tie druhe dva nic....a to jeden som si robila vecer a to som si aj myslela ze nic neukaze lebo bol vecer a dnes nic...ale mrcha mi meska vzdy..mna bradavky boleli tiez teraz ani ie tak ale citlive ich mam. podbrusko citim...a nohavice nezapnem. Vzdy chodim s jednymi lebo tie su trochu volne..a citim sa lepsie. 🙂 velmi by som chcela ale myslim si aj ked mi meska ze asi to oplodnenie bolo v neskorsi den...a preto to HCG nemam vysoke..ja neviem..

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 mi tiez chceme druhe ale skusili sme to len tento mesiac tri krat 🙂 mne nezvykne meskat a vzdy ma dopredu prsia bolia a teraz nic,brusko nikdy dopredu necitim a teraz hej,ale tie testy tu take matuce. Pri prvom som to tak neriesila,tam to trvalo dlhsie a test som si robila o dost neskor,a citala som ze moze byt hcg nizke,u kazdej je to ine tak sa tym tak utesujem 🙂 a tie nohavice,no haluz aj mna tlacia :D ja som ten prvy test nevydrzala a ukazala muzovi s tym ze je skoro ze treba pockat,tie dalsie som mu uz nevravela. Odkial si? Podla mna nejaky sukromny lekar by za poplatok urobil sono nie? Ked nedostanem zajtra hned vo stvrtok volam dr dufam tam bude

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka ja som pri prvom tiez az po 2 tyzdnoch nechodenia MS urobila test a bolo to presne 15.02.2006 den po valentinovy.. 🙂 pekny darcek..:D oneskoreny...ale pri prvom som ani nemala potrebu robit si testy,, neviem preco..ale teraz som ako zmyslov zbavena pomaly...vzdy dufas a nic...aspon len maly dusok..a teraz uz aj ja blbnem lebo si myslim ze v tom teste dnes vidim necelu ciarku...ale neviem ci si namyslam alebo ju tam vidim len ja 😅
a s tymi nohavicami som sa zasmiala...som rada ze nie som sama :D
ja som zo svajciarska ale zo slovenska som z popradu..a ty???a ake velke mate to prve??my mame 6 rocneho syna.
neviem ako tu ale na slovensku by za poplatok urobili nie len sono ale aj prve vysetrenie..a chcela by si ist??
ja som manzelovi ani nevravela ze si robim testy...sice mozno ich videl ale riadne ich skryvam ;)
dve som mu ukazala ale to este minuly mesiac..

m_atil_ka
23. pro 2012

Tym ze sme sa snazili niekolko mesiacov pri malinkej a niekolko testov negativnych uz som sa potom na to vykaslala a nerobila ziadne :p ale teraz presne ako vravis zmyslov zbavena 🙂 nasa malinka Ninka ma 3 a pol roka 🙂 a som z bratislavy. Ked nepride mrcha urcite idem po vianociach dokimu. Skus hodit foto toho testu 🙂 ja stale dufam ale nechcem byt potom sklamana tak si vravim ze no co ked nie ideme sa snszit dalej a radsej ratam s tou mrchou hnusnou :(. Skus sa na to tam u vas popytat a sup som zvedava 🙂 ja tie testy tiez schovavam nech si nemysli ze som hysterka :D
Ste sa tam s muzom odstahovali alebo mas muza svajciara?

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka nie ja som tu prisla pred 9 rokmi a mazela som stretla v jednom bare kde nas dali dokopy kamarati..a je portugalec..svajciarske mame len naseho synatora 🙂))) tam asi neuvidis nic ale skusim len musim pozriet ci mi urobi dobru fotku...tak cakaj..a posli aj ty ak budes mat cas a neuvidi manzel.. ;)

m_atil_ka
23. pro 2012

H
@lienka82 hihiii Slovenka spozna Portugalca vo Svajciarsku :D perfektne. Ja som fotku toho prveho davala do temy nejak ze skore priznaky po oplodneni a to bola taka slabunka :(. Jeeej cakam nedockavo 🙂

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka mne to nejde. ta fotka je len rozmazana a neda sa rozoznat. ale skusam dalej..ok...
vidis kde ma vietor zavial tam som spoznala aj mojho muzicka 🙂 :D

lienka82
23. pro 2012

Tak to je to..tie datumy su 18.12. , 20.12., 22.12 vecer , 23.12. rano...zda sa mi alebo tam je ciarka...ale preco sa objavila az tak neskoro????

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka tu ju vidno lepsie

anjelicek26
23. pro 2012

@lienka82 - ak je ten posledny najnovsi, tak je tam mini mini duch

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 no a teraz vysvetlenie pre nas menej inteligentnych 🙂 v tom vacsou okienku myslis kde je ciarka vodorovna?

lienka82
23. pro 2012

@m_atil_ka ano 🙂 musi byt ako krizik ako +. v tych prvych je tiez ale na tejto fotke ich nevidno..
@anjelicek26 ale on sa mi ukazal ked som na neho asi tak poobede cumela ako blazon ci tam nieco je alebo nie ..

anjelicek26
23. pro 2012

@lienka82 - tak dufam,, ze mas este jeden test doma a rano ides na to 🙂

lienka82
23. pro 2012

@anjelicek26 mam ale on mi neukaze nic... tak ako dnes a budem na neho cumiet a nic tam nebude...:( neviem co mam robit...

tina5555
23. pro 2012

Ahoj! Osobne stym skusenosť nemám mne sa ukazal test pozitivny hneď,ale kamoske jeden negativny test leží uz rok a pol v postieľke a duhý čaka na svoj príchod v apríli. Stalo sa jej to pri oboch detoch! Takže radím ísť k doktorovi,ak máš pocit že čakáte 🙂 Držím palce!

m_atil_ka
23. pro 2012

@lienka82 myslim ze je tam slabulinky duch 🙂 na tom poslednom.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru