Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

akcccina
29. říj 2012

@andrejkasi Takže budeme netrpělivé společně. Já se snažim taky testům se vyhýbat a nechodi ani okolo lékárny 😀 řikala sjem si,že to snad vydržim do pátečního rána udělám si ho a uvidim jak dopadnu. Ale nejdýl c pá by ch se fakt nahlásila k MUDr. 😖

akcccina
29. říj 2012

@jonki AHojík.
Tak to je krásné. No, možná to chce jenom trpělivost a v 6.tt to také uvidím. Snad, možná... u každého to je individuální. Je možné,že mám trochu rozházenej cyklus po revizi

akcccina
29. říj 2012

@tereza29 Ahojík. Hlavu vzhůru a buď s náma trpělivá. Možná vyjde test pozitivní a možná taky bude nutná vyvolávačka. Hlavu vzhůru!

akcccina
29. říj 2012

@hannyy
@jonki
@andrejkasi
@tereza29

Rozhodně MUDr. to jistí holky!

andrejkasi
29. říj 2012

@hannyy když tohle je typická ženská vlastnost, že je netrpělivá a chtěla by vědět všechno hned, aspoň u mě to tak je 😀 "Naštěstí" máme tenhle týden závěrku v práci, takže to snad uteče 😉

andrejkasi
29. říj 2012

@akcccina jj, budeme tu čekat společně 😉 Hned se to pak snáší líp.

winterska
29. říj 2012

ahojky, myslíte že mám ještě šanci?
Když jsem 15DPO, a 30DC, jsem 12D po KETu, pobolívá mi bříško, ale všechny testy jsou bílé, a i v kalhotkách je bílo.. Cyklus mívám pravidelný po 28dnech... já už fakt nevím..
poradte..

anjelicek26
29. říj 2012

@winterska - beries duphaston ci ine lieky? Oni umelo predlzuju cyklus.. pockaj den-dva a ked nic, zajdi na krv.

winterska
29. říj 2012

@anjelicek26 beru utrogestan - u něj je možné že mi ms oddálí.. už se mi to stalo v srpnu při IUI že mi oddálil ms až o 5 dnů..

misel711
29. říj 2012

ahojte, tak sa pridam aj ja... ms mavam pravidelne vyse dvoch rokov 27-28 dni.. dnes je 31DC a menzes nikde, testy biele ako prvy sneh... snazime sa od aprila.. mne teraz z krvy zistili znizenu funkciu v druhej faze tehu, od 10teho dna mam brat lutenyl, ale zatial nenastal ani ten 1vy den... manzelovi tiez zistli nejaku znizenu funkciu... ale vraj staci jedina zdrava spermia 🙂 tak nadej umiera posledna nie?

misel711
29. říj 2012

este som zaudla ze bolesti brucha som mala ako pri klasickej ms, aj som si dala tampon keby daco...

hannyy
30. říj 2012

holky jake jste delaly testy , ja jen mamatest s citlivocti 10 , ale slysela jsem na mamatest hodne engativ , tak si zkusim v so koupit clear blue 😉

frapik
30. říj 2012

@misel711 ahoj nakukuju, protože mám též zpoždění a test je bílej, tak nevim, co si o tom myslet.

misel711
30. říj 2012

@frapik
@hannyy
no holk ytak ja som prave dostala.... tak snad dalsi krat... mozno stasna sedmicka... :(

hannyy
30. říj 2012

@misel711 jezis nestras kocko , no tak jak rikas dalsi kolo to vyjde , aspon vis na cem jsi, ja bych brala uz taky jakykoliv verdikt , aj kdyby mrcha dosla tak viem, ze se nemusim nervovat a budeme se snazit dale, ale takto me z toho zacina hrabat 😢 😢

akcccina
30. říj 2012

@andrejkasi Ahojík. tak jsem dneska přišla z práce a udělal sjem si poslední test, kterej mě dráždil v lékárně a byl stále bílý s jednou čárkou ☹ ☹ ☹ ☹ začínám se pomalu smiřovat s tím, že to dopadne pro tento měsíc špatně vyvolávačkou ☹ ☹ ☹ ☹

akcccina
30. říj 2012

@hannyy Mě už taky pomalu hrabe, dneska sjem seděla na nádrží a čekala na vlak a tak se mi zvedl žaludek z kouře. Normálně to snášim dobře, ale jsem teďka nějaká asi citlivější. Nevim čemu to přisoudit, když nemám dvě čárky ☹

hannyy
30. říj 2012

@akcccina me dneska smrdel koleguv citron , ja mam citon rada i pomeranc , ale tohle me po ranu malem zabilo , takze si rikam, to je dalsi maly naznak a zacinam verit ze tehu jsem 😀 😀 😀 😀

akcccina
30. říj 2012

@hannyy držim Ti palečky. Já se raději nechám překvapit než být potom zklamaná

akcccina
30. říj 2012

Myslíte, že digi tes Clear Blue by nám mohl ukázat dvě čárenky?

nikmik
30. říj 2012

Ahoj holky, podělím se se mnou zkušeností. MS jsem nedostala týden, test, co jsem si dělala doma, byl negativní. Šla jsem k doktorovi, na ultrazvuku něco viděl, ale nebyl si jistý, jestli to je těhotenství. Dělal mi test na HCG z krve, když jsem si volala na výsledky, sestřička mi sdělila, že nejsem těhotná. Jenže MS se už delší dobu nedostavila, dělala jsem si znova test, zase negativní. Šla jsem znova k doktorovi, udělal mi ultrazvuk a zjistil, že jsem v 6tt.

hannyy
30. říj 2012

@akcccina ja ho mam v planu v so koupit , myslim, ze ukaze 😀 😀 😀 a pokud ne tak dr. to v krvi zjisti, ale u me je to tak, zacinam tomu verit, kolegynka se me dneska ptala jestli nejsem v tom, ze mam brisko 😀 rikam ze nevim, ze sve bricho pozoruji ale test nic neukazal ze musim tyden vydrzet a budu vedet vic 😀 😀

hannyy
30. říj 2012

@nikmik no to si delas srandu, ne ? teda to jsi me ted normalne sokovala 😀 😀 😀 a pak si kupuj testy a necemu ver 😖 no ale jsem rada, ze jsi nam to napsala, takze dokad neni ms je to dobre 😉

hannyy
30. říj 2012

@nikmik a ten test z krvi to jsi byla po ranu na lacno nebo behem dne , dekuji 😉

akcccina
30. říj 2012

@nikmik Ahojík tak to jsi mě hodně překvapila. Koukám ,vše je možné...

akcccina
30. říj 2012

@hannyy No, možná v pátek si to taky zkusim koupit. Uvidíme. chce to je trpělivost

akcccina
30. říj 2012

@nikmik Mě teďka vychází podle těhu 5+3 takže myslíš, že bych je ještě mohla vidět?

nikmik
30. říj 2012

Srandu si bohužel nedělám. Krev na test mi byla odebraná v odpoledních hodinách. Víc jak týden jsem byla těhotná, takže by se to muselo ukázat. Říkám si, jestli mi ten test vůbec dělali nebo jestli to v laboratoři nespletli, přece jen už měli všichni před koncem pracovní doby...

nikmik
30. říj 2012

@akcccina Co přesně myslíš?

akcccina
30. říj 2012

@nikmik Myslim, jestli bych ještě mohla vidět 2 čárky na testu 😝 Gratulu Zi k těhu a hodně zdravíčka Tobě i miminku.
Mylíš, že by to takhle pomotali? To teda potěš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru