Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

ja_klara
13. led 2013

@dm tak to je síla. Hlavně že jste to nenechali a jednali sami... no, jsem zvědavá, ve středu jedu na kontrolu a jen testem z moči, jako mě testovali v létě už se odbýt nenechám... tak ať jsi hlavně v pořádku

dm
13. led 2013

@ja_klara dakujem, netreba sa nechat, im je luto totiz aj 2 euro za krvny test...prajem vela sily a dobre nech to dopadne!:o)

jani2012
14. led 2013

@piacere A jakou má clearblue citlivost? Já jsem někde četla, že je to 25 mI.U./ml, což by znamenalo, že je mnohem míň citlivý než mamatest, který ukáže čárku už při hCG 10 mI.U./ml. Mamatest taky dřív prodávali v citlivosti 25, ale už to zrušili a nechali jen ten přesnější. Tak si říkám, jestli jsem třeba u clearu nenašla jen nějakou starší informaci. Abych mu nekřivdila....Mně se totiž ten test moc líbí. Díky displayi, jsem taková hračička ;)

jani2012
14. led 2013

@meggie87 pořád jsi na tom stejně, já totiž mám přesně totéž, co popisuješ - MS mi nepřišla, břicho nafouklé, tlak v podbřišku a včera bodavá bolest na pravé straně. Test negativní. Ještě je tedy možná brzy, ale stejně jsem jak na trní. Tobě to pořád trvá?

piacere
14. led 2013

@jani2012 tak to netuším, len viem, že si ho dievčatá chvália. Ja s ním osobnú skúsenosť nemám, mne vyhovovala vyvolávanie duchov na mamateste 😀

jani2012
14. led 2013

@piacere jo, tak asi. Ducha viděti = naději míti, štěstí v budoucnosti 🙂 Jako když už jsme u toho, já mám na letošek všechny horoskopy úplně příšerné, manžel když jsem mu to dávala postupně číst, tak se strašně smál a říkal, že pokud on si vsadí sportku, tak já se nebudu dotýkat tiketu 🙂 Ale jednu věc jsem jsem měla všude (poprvé v životě, podotýkám). Mimčo. Takže i když zatím všechno negativní, pořád věřím, že si koupím správný test a ukáže se mi tam, co chci 🙂

meggie87
14. led 2013

@jani2012 ahojky jj pořád jsem na tom stejně, volala jsem k doktorce tak víc budu vědět až po vyšetření, zítra tedy doufám v to, ale je to hruza ... a co ty jak dlouho máš zpoždění??

meggie87
15. led 2013

@jarka88 a @jani2012 tak jsem byla u doktorky na vyšetření, nic tam není, dostala sem pěkně injekci na vyvolání a do 14 dní má přijít MS, už ted me začíná pěkně bolet břicho takže si to asi pořádně užiju :/ no nemůžu se dočkat a co vy nic nového?

zzuzz
15. led 2013

Ahoj, asi se tady přidám, jsem 5 měsíců po mimoděložním těh., cyklus mám vždy 29-30 dnů. Teď už jedu 35. den a pořád nic. Asi před týdnem jsem dostala takový ten intenzivní pocit, že jsem opět těhotná.... ale to už mi hraničí s laktačně psychotickým stavevm... tak nevím, nechci znovu žít v naději, která se jedním mávnutím smaže a do toho se mi teda na testu stále vůbec nic neobjevuje. Jinak jsem tak nějak nevrlá, utahaná, všechno mě bolí a v břiše takový ten příjemný tlak v oblasti dělohy... Čtu tady ty diskuse ale chytrá z toho nejsem... Takže do konce tohoto týdne a pak asi k doktorovi...

barea
17. led 2013

no,meska mi menzes,test negativny....na sone mi lekarka objavila akurat 3cm cystu a nasadila Dufaston....co vy na to?

barea
17. led 2013

medzi extra priznaky je bolestive prsia,bolesti v krizoch a furt plny mechur.....

zuza01
17. led 2013

@zzuzz Mám to stejně, cyklus 35 dní, teď jsem 40 den a test negativní. Příznaky jsem si nejspíš vsugerovala. Ale četla jsem názor dr., že se má počkat s testem 7 - 10 dní od termínu MS, tak třeba ještě... i když asi ne.

zzuzz
17. led 2013

@zuza01 No já jsem to už nějak nevydržela a na úterý jsem se objednala. Mám stav jak při chřipce, bolí mě kolena, kotníky, hlava a chce se mi každou chvíli zvracet, a záda mě bolí furt, žádná změna... a jemný častý tlak v oblasti dělohy... ale přesto mým Zuzi01 taky dojem vsugerovaných pocitů. A to je mrzuté...

zuza01
18. led 2013

@zzuzz Tak třeba už se povedlo... Nám opět ne, už to vím jistě. Asi už mi hrabe.

zzuzz
18. led 2013

@zuza01 no jejda... to je škoda... jak dlouho už na tom "pracujete" 🙂? když jsem se na tohle začali těšit a vysadili jsme antikoncepci, je to vlastně rok. Jen čumím kolem sebe, jak třeba kamarádky, co začaly zhruba stejně, mají už dvouměsíční škvrňata... Ale bude mi stačit, když se mi to v mém životě povede... holt z té lepší stránky 😎 to příjde

zuza01
18. led 2013

@zzuzz Půl roku. Já vím, že je to tu oproti jiným v podstatě chvíle, ale vzhledem k mému zdr. stavu už to vzdávám... ale už jedno máme, tak jsme asi skončili.

zzuzz
18. led 2013

@zuza01 ono to bez křeče jde někdy líp... tak ť se daří.

nikoola
7. únor 2013

ahoj před dvouma dnama jsem si udelala těhotenský test a vyšel mi negativní menstuace jsem dostavala pravidelně ale bylo mi divné že mi bivá špatně příbírám zakulacuje se mi břicho mám chutě sice jen někdy už by to mělo být 3 měsice a 20 dní ale podle testu nejsem mám docela i strach

mocicak
7. bře 2013

Ahoj hoolky.. chodíte jsem ještě někdo??

mocicak
7. bře 2013

Já beru proveru ( abych měla pravidelnou MS) má s tím někdo zkušenosti?? Vždy jsem to po ní dostala přesně na den, ted mám 7 dní zpoždění od poslední MS je to 36 dní, dělala jsem si testy a negativ 😒 😒 . Jsem s toho smutná. o mimi se snažíme 6 let.. a ted jsem v depce. achjo:(( 😖

zabka88
7. bře 2013

@mocicak neboj, nedepkuj.. su vraj baby co im tehu ukazalo az dva tyzdne po vynechani menstru, ja som dnes 40 DC a tiez nic, vynechavat mi nezvykne, tak raz za rok.. mozno si len vajecniky vzali mesacnu pauzu.. davam im este tyzden a potom naklusem k dokimu.. drzim palceky

mocicak
7. bře 2013

@zabka88 Děkuju za tak rychlou reakci .... Já jdu k Dr v uterý 12.3. tak se bojím co se děje,achjo
Taky držím palečky..

pajab
8. bře 2013

Mě se ti stalo u syna. Stále nic a dělalala jsem si jich snad 10 😀 dokonece i ty za 200kč a stejně se nic neukázalo, nakonec jsem těhotná byla. Ted bohužel řeším tu stejnou situaci. O mmi se snažíme a už 3týdny mám zpoždění s tím těhu. test opět nic 🙄 U doktora jsem byla (ale asi moc brzo) a nic tam nebylo. takže jsem dostala injekci a opět čekám. Ještě mám týden a potom zase jdu ...

mocicak
9. bře 2013

I já byla už u dr. taky nic neviděla.. a taky jsem dostala žihadlo:(( achjo to je trápení:(( 😢

nemesy
12. bře 2013

ahoj holky, potrebuju poradit. V nedeli sem si delala tt Predictor early a vysel jasne pozitivni..tak ja sem se radovala. 🙂 no a dneska sem si delala mamatest a rapiclear a nic, ani naznak ...mate nekdo zkusenosti???

vaapeter66
12. bře 2013

@nemesy ano,mame,presne taku istu,ako ty ,zo vcera....vcera rano jasne pozitivny a dnes uz nic.,...vazne som z toho na nervy a keby nevidim na vlastne oci,ako sa okamzite ta ciarkocka robi,tak neverim/(((...nechapem,co sa deje--ziadny duch,ciarka. riadna,no od odtein slabsia...

nemesy
12. bře 2013

@vaapeter66 je to na nervy

vaapeter66
12. bře 2013

@nemesy je,ale ja som mala dva dni krvacanie,pred nim negativne testy,potm dva dni krv,potom jasny pozitivny a na druhe rano negat..citam tu vsetko co pisu,no nic take osm nenasla.----

nemesy
12. bře 2013

@vaapeter66 u krvaceni je to slozitejsi...ja pri minulem tehu sem krvacela a nakonec to stejne nedopadlo.... ono je to u kazdy zensky uplne jinak ..takze tezko rict

betka29
12. bře 2013

odpověď na otázku - ano, stalo, ten můj negativní test má momentálně 4 a půl měsíce 🙂, takže holky nevzdávejte to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru