Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

svoma
11. srp 2008

Ahojky brygit,jak dlouho jsi to nedostala? Na utz je prvně vidět taková černá tečka v 5 tt. Já byla na utz dva dny po vynechání ms a dr. tam nic neviděla,ale těhu jsem byla,říkala,že jsem musela ale otěhotnět později než v půlce cyklu.

brygit81
11. srp 2008

aha zapomněla jsem napsat že měla jsem menzes,

svoma
11. srp 2008

Ms můžeš mít i jako těhu,ale fakt teda nevím,když ani dr. nic neviděla,tak ti měla vzít krev,mě jí taky brala,až z ní zjistila,že jsem těhu.Měla jsem to trošku zamotané,já totiž doma udělala test a byla tam sklaboulinká druhá čárečka a dr. mi udělala taky test a ten byl negativní,asi měla méně kvalitní nebo nevím.

svoma
11. srp 2008

A chtěla bys být těhu? Oni se ty příznaky totiž dají dost dobře vsugerovat,pokud si někdo opravdu přeje být těhu.

brygit81
11. srp 2008

jo chtěla bych,strašné chci dceru,totiž mam same kluky

svoma
11. srp 2008

Koukala jsem,máš hezké kluky. 🙂 Tak zkus ještě počkat a udělat si znova test.Je divné,že ti nevzala tu krev,mě udělala test a i když byl negativní a v děloze nic neviděla,tak mi pro jistotu vzala krev,ale asi nepočítala,že bych mohla být v tom,protože mi dala i injekci na vyvolání ms.

brygit81
11. srp 2008

aha,tak mysliš ze je to možný,ted muj gynekolog ma dovolenou,tak musim čekat,nechci k jinemu,počkam,pujdu hned na krev ,a pak se ozvu jestli jo nebo ne...

svoma
11. srp 2008

JJ,dej vědět a držím ti,ať to dopadne,jak si přeješ.Moje známá měla ms normálka do pátého měsíce,ona dítě nechtěla,ale kvůli tomu,že měla ms,tak na to přišla až už bylo pozdě na potrat.

adushka
11. srp 2008

Baby a co tie moje priznaky, ktore som opisala na druhej strane?? neviete poradit aj mne?

brygit81
11. srp 2008

jo diký moc,napišu,ahoj

svoma
11. srp 2008

Adushka,promiň,nedočítala jsem,těhu být klidně můžeš i přes negativní těhu test,někdy se to stává.Zkus změnit značku testu nebo rovnou zajdi k dr. 🙂

adushka
11. srp 2008

mna len zaujimalo, ci aj podla priznakov mozem byt tehotna ..ale prsia ma nebolia. Aj dnes som robila test a je negativny, ale aj tak citim, ze nieco mam v brusku.

svoma
11. srp 2008

Já neměla vůbec žádné příznaky a byla jsem těhu.Zajdi k dr. a uvidíš. 😉

adushka
11. srp 2008

a este cosi ..mas naaadhernu dcerku ..ako babika je krasna ..tvoj maly sa musi poriadne tesit z tak krasnej sestricky. musis byt velmi stastna. ach, aj ja by som chcela mat dietatko. tak velmi s manzelom tuzime po miminku a stale nic... 😢

svoma
11. srp 2008

Adus nesmutni,určitě se to podaří a třeba už i podařilo. 😉

Díky,malá je krásná,ale neuvěřitelně vzteklá.

Ona je taky možná chyba v tom,že to chceš až moc,nemysli na to a nech tomu volný průběh,ono to přijde. 😉

adushka
11. srp 2008

dakujem za mile slova. a tebe a tvojej rodinke zelam len to najlepsie. ved pockam este a ak sa podari dam vediet. urcite sa pridem sem k vam pochvalit.

svoma
11. srp 2008

Díky,držím ti,ať to vyjde a konečně se dočkáte. 😉 Určitě se ozvi. 🙂

sandrika
12. srp 2008

brigit ten pocit mám aj ja 😉 no podľa Bt tehunie som test som si robila jeden no to bolo 8 DPo a to je skoro na test..
adushka a ty si koľký DC??

maryah
12. srp 2008

ahojte, minuly mesiac som vystihla ovulku (na zaklade ovu testov), ale dostala som mrchu, ale velmi slabu... dnes som 12 den cyklu a uz asi treti den ma bolia bradavky na dotyk. dva tehu testy mi vysli negativne... pred mrchou a hned po nej. som trosku znepokojena ked som vystihla ovu a testy boli negativne ☹

poletucha
12. srp 2008

maryah-to boleni bradavek bude asi zase znacit blizici ovulaci,jsi 12DC,takze to muze byt 😉

maryah
12. srp 2008

dakujem poletucha, ked mi zacali bolesti tych bradaviek tak ma bolelo v podbrusku ako na mrchu a ako aj ked mam ovulaciu... je mozne, ze som ovulovala v nejaky 9. den cyklu?

hribek
21. srp 2008

Ahojky holky, taky se trochu přidám. Klasickou MS jsem měla naposledy 2.7., pak 30.7. jsem měla zpoždění 2 dny pak přišla mrcha ale začla ráno a večer skončila. Od července mívám bolesti břicha (křeče), nemám chuť na jídlo. Testů jsem dělala asi 5 včetně mamatestu a všechny vyšly /. Beru ještě HA, tak nevim. Co myslite? MS mák dostat ve středu tak snad pak něco zjistim.

akinorev84
27. srp 2008

Ahoj holky, mám 6. den zpožděnou menstruaci, ale testy stále nagtivní. V pátek jdu na gyndu, ale jsem hrozně nedočkavá...myslíte že zvětšený děložní čípak může znamenat těhotenství? Příznaky žádné nepociťujia pokud ano tak jsou to spíš věěci, které mám běžně. Bolest a motání hlavy, bolest břicha, zácpa nebo naopak...tak nevím. Je možné že jsem těhu?

svoma
27. srp 2008

Akinorev,těhu být můžeš,když tak si zkus udělat jinou značku testu. 😉 A jestli tě to uklidní,tak moje známá měla negativní testy i skoro dva týdny po vynechání ms a těhu byla.

akinorev84
27. srp 2008

svoma: Právě jsem zkoušela jen mamatest, protože většina tvrdí, že je nejspolehlivější, ale jak se znám - já zas budu ta vyjímka 🙂

svoma
27. srp 2008

Akinorev prostě zkus jinou značku a uvidíš a hlavně se nestresuj,i kdyby to nevyšlo teď,tak příště určitě ano. 😉

etnicka
28. srp 2008

Ahojte, ja som si robila prvy test 4 dni po meskani "mesiacikov" a bol negativny - no a asi o 5 dni dalsi a ten uz bol pozitivny 😀 ono asi zavisi na znacke 😉

akinorev84
28. srp 2008

etnicka: A jaký testy jsi zkoušela?

svoma
28. srp 2008

To já to zase měla tak,že doma se mi ukázala čárka na testu a u dr. ne.Asi jsem měla kvalitnější nebo nevím.

nikusa9
28. srp 2008

ahojte 😉
co sa tyka tehotenskych testov, tak ja som voci nim asi odolna, ja som si robila tolko testov a kazdy mi vysiel negativny, a to aj dva mesiace po tom co mi meskali..ked som vedela, ze som tehotna, tak som skusila si urobit, este som mala doma zvysny test a predstavte si aj tak mi vysiel negativny... 😕 😝 takze ja sa na test nemozem spoliehat vobec!! 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru