Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

nini011
22. říj 2011

Ahojte babenky,mne meska ms uz 10dni,boli ma v podbrusku,chodim trosku castejsie na wc,bolia ma krize,a robila som si dnes rano test a aj tak mi vyšiel negativny.Bol to mamatest 10.myslite ze je nespolahlivy.Ked som si tu precitala vase prispevky este mam malu nadej.Myslite ze mam ist k dr. Alebo skusit za pár dni test?.AK nedostanem ms chystám sa ist ku dr. O tyzden v pondelok.ďakujem za rady

monuska342
22. říj 2011

@nini011 ahoj mamatest 10 je velmi spolahlivy test radsej zajdi k dr asi to bude v niecom inom 😉

marketa137
22. říj 2011

@nini011 doktor by něco poznal už ted ale o těhu nejspíš nejde. nemáš spíš zánět močáku? zašla bych na krev a je to jasný. Já měla // ještě před MS. Kolikrát jsme měla dlouhé zpoždění a byl to jen nepravidelný cyklus ☹

meggina
23. říj 2011

@nini011 podľa mňa nejde o zápal močáku. tam sú iné zjavné, citeľné a niekedy aj viditeľné príznaky. takže vyčkaj čo ti povie lekár, ale podľa mňa nádej máš stále🙂
aj my sa snažíme o bábo...mešká mi šesť dní, test som ešte nerobila, tak uvidím čo z toho bude....ale zle mi je statočne - teda tak predkramovo 🙂...tak držím prsty a daj vediet🙂

meggina
23. říj 2011

@monuska342 ahoj, prosím ťa, chcela by som sa opýtať, kedy ti lekár potvrdil tehotenstvo? ktorý den po vynechaní menštruácie?🙂
ďakujem a držím pršteky🙂

monuska342
23. říj 2011

@meggina este mi nepotvrdil idem az v piatok aby uz bolo vsetko vidiet mohla som ist na krv ale to som nechcela bolo to pre mna zbytocne ja viem ze som tehu 🙂

nativanativa
23. říj 2011

mne sa to stalo tiez az dvakrat a predsa som bola ...

pajiskazemlyna
24. říj 2011

Ahojky 🙂
Jsem tu nová a měla bych dotaz..
Dneska jsem 32DC, ale nevím přesně, jak je můj cyklus dlouhý, vysadila jsem HAK teprve před dvěma měsíci.
Vím, že je to hloupé, ale kdy myslíte, že mám testovat, pokud nedorazí menses ??
Který den by mohlo být už něco poznat ?
Děkuji moc za rady a nezlobte se za hloupý dotaz ...

meggina
24. říj 2011

@monuska342 držím ti prsteky🙂 mne stále meškajú, fakt nemám odvahu urobiť test.....počkám ešte tak 5 dní🙂 keď neprídu, tak to testnem🙂

meggina
24. říj 2011

@pajiskazemlyna ahoj. počkaj ešte tri - štyri dni a skús to🙂 je to individuálne... niekomu to ukáže tri dni keď mešká menzes, niekomu neukáže ani po desiatich dňoch 🙂

monuska342
24. říj 2011

@meggina dakujem 🙂 fuha ty mas vydrz ja by som uz davno testovala co som taka nedockava 😉

pajiskazemlyna
24. říj 2011

@meggina Ahoj 🙂 moc děkujim určitě zkusím, jsem nedočkavá ... :D Určitě testnu a dám vědět, ještě jednou moc děkuji 🙂)

monika15
24. říj 2011

ano stalo 🙂)))
3 som robila a nic ....
o 2 dni som sla na ultrazvuk a oni ze som v 13 tyzdni heheheh 🙂
surprise 🙂))
lekarka hovorila ze to sa stava...

pajiskazemlyna
27. říj 2011

Ahojky holky 🙂)
Tak hlásím, že jsem testovala dnes ráno 35 DC a stále negativní, ms nikde a příznaky, že by ms měla přijít taky nikde :D Jinak teda mám pořád věčný hlad, takový hustší bílý výtok, BT se drží nahoře .. uvidíme, myslíte, že mám ještě naději ?? Kéž by .. 😅

ondre
30. říj 2011

@monika15 ahoj. bola si na 14 den po oplodneni na ultrazvuku? ja som dneska 10 den po oplodneni a neviem ci som ci nie.robila som uz 3 testy a vsetky boli negativne na 8 den bola aj krv negativna. mala by som este pockat s testovanim? a kolko mam este pockat?

jania023
30. říj 2011

@ondre ahoj na 14den po oplodneni uz by malo byt vidno na teste a z krvy uz urcite ..ja som robila viac iui a na 14den nam kazali prist na krv-14den od ovulacie

katka3012
30. říj 2011

nie nestalo 😉

ondre
30. říj 2011

@jania023 dakujem. takze tie testy boli zavcasu, velmi ma hneva ked vidim mna tehu testoch ze po 5-6 po oplodneni. tak pockam do 14-15 dna a objednam sa na krv. nevies ci je normalne ze mam vytok,nie je to naznak.

ondre
30. říj 2011

@jania023 gratululjem. ja som absolvovala iui,ivf a isci,bohuzial. skusali sme prirodzene a rada by som vedela ako to dopadlo. zozaciatku som citila ze asi sa to podarilo no teraz necitim nic iba dnes ma trapi ten vytok. neviem co si mam o nom mysliet,ci sa to podarilo ci co

monika15
30. říj 2011

@ondre
ja som si ho robila v 10 tyzdni.... :(

ondre
30. říj 2011

@monika15 no to mi je luto

aska
30. říj 2011

mne sa to stalo ja som bola v 44DC a test negat. uz asi treti.... na 46DC test konecne pozit. na utz vsak este stale nebolo nic vidno az o dva tt 🙂 vsetko je ok maly ma uz 3roky 🙂drzim palceky nech je test coskoro pozit. 🙂

jania023
30. říj 2011

@ondre no mne sa nepodarilo ani iui ale zato ina vf ale iba nakratko..u mna to nakoniec slo prirodzene..a co sa testu tyka tak u mna bol uz normalne pozit. 12 DPO a to som ani netusila ze som tehu len som si urobila test ktory som nasla doma nejaka taka zenska intuicia a to som bola 4dni ped ms..vytoky si uz nepamatam ci som mala 😒 ale akurat ze som sa zle citila tak mdlivo som myslela ze ide na mna chripka

monika15
30. říj 2011

@ondre
@ondre
ale to je dobre 🙂)))) 🙂) mi uz babo mame 🙂

barbarucha
3. lis 2011

Ahoj holky. Já jsem dneska 34DC, MS už tu měla dva dny být (normálně ji mám jak hodinky) a nic. Všechny testy negativní. Tak to jsem zvědavá, co ze mě bude za statistický údaj 😖

mopom
3. lis 2011

mně se to taky stalo...týden po vynechání a testy byly pořád negativní, tak jsem se objednala k dr., bála jsem se cysty a ejhle - těhotenství...takže určo se to stává, tak přeji šťastné konce 🙂

bobi3
3. lis 2011

ahojky, tak ja mám zas opačnú skúsenosť... testík vyšiel pozitívny, // videl dokonca aj môj manžel 😉 no keď som šla na krv, povedali, že je to negatívne 😢 bol to samozrejme šok, ten testík mám ešte doteraz odložený, ale asi bol nejako vadný alebo čo, lebo ináč si to vysvetliť neviem 😖

gretka25
3. lis 2011

Asi pred rokom som bola prevedcena, ze som tehotna. Urobila som si niekoko testov a asi tyzden od terminu menstruacie, ktora nechodila, sa na jednom ukazala slabulinka druha ciarka. Velmi som sa tesila. O 3 dni som zacala spinit, isla som na pohotovost. Krv potvrdila tehotenstvo, no ultrazvuk nie. Vraj hladina HCG bola prilis nizka a k oplodneniu doslo, len sa "to" neuhniezdilo v maternici. Lekarka povedala, ze takychto tehotenstiev moze mat zena za zivot niekolko. Trvalo dalsie styri dni kym mi prisla menstruacia.

enynka12
4. lis 2011

Ahoj všichni. Mám veliký dotaz. Tento týden jsem měla dostat menstruaci a zatím nic. Posledních necelých 14 dní je mi velmi často na omdlení. Týden mívám silné žaludeční nevolnosti, a bolesti v podbřišku (ty přicházejí v nepravidelných intervalech, např. během procházky, nebo po teplé sprše). Výtok byl před týdnem silný, bílý, teď už přetrvává slabší, ale stále bílý. Mám zvýšenou teplotu, jsem unavená. Dnes mě začaly bolet prsa. Až moc vnímám veškeré vůně a pachy kolem sebe, a mění se mi chutě (jediné, po čem mi není zle, je rybí salát, vanilkové mléko a puding - zkrátka to, co jindy opravdu moc nemusím). V puse zvýšená tvorba slin, a podle mého okolí i lesklé oči, atd.. Zkrátka mám veškeré těhu příznaky, jenže: stále negativní test! Menstruace měla přijít ve středu (mívám to na den přesně) a nepřišla. Máte někdo zkušenost s tím, kdy se má dělat test? Popř. s tím, že je žena těhotná a test přitom negativní? Test jsem dělala v neděli (bylo ještě asi brzy) a dnes - oba negativní. Taky mám ještě jeden dotaz: jak má vypadat děložní čípek na počátku těhotenství? Předem moc díky za reakci.

pejullka
4. lis 2011

@enynka12 vim ze kamaradce vysel test az 14 dnu po vynechane ms, zkratka otehotnela tesne pred ms. ntestuj ve stredu a uvidis

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru