Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

piacere
8. led 2013

@999happyday pozri..... vrchný večer, slabý duch. Spodný ráno... už viditeľná pekná čiarka

Duch musí byť ružový (resp. musí mať odtieň farby kontrolnej), nesmie byť sivý a cca každé dva-tri dni MUSÍ silnieť... ináč je to len kanálik

999happyday
8. led 2013

@piacere dpo je skratka čoho?

haniplanetka
8. led 2013

Já měla 3x testy negativní a přesto jsem byla těhotná, ale poznalo se to až podle výsledků krve u dochtorky.

piacere
8. led 2013

@999happyday deň po ovulácii, teda po možnom oplodnení 🙂

999happyday
8. led 2013

@haniplanetka a kedy si si ich robila?

999happyday
8. led 2013

@piacere na tom druhom ti kedy vyšla tá čiarka? do koľko?

999happyday
8. led 2013

@piacere no styk sme mali 4 dni pre očakávanou mrchou, neviem či mám vtedy plodné dni...s malou som mala plodné dni v polke cyklu...12 -14 deň

haniplanetka
8. led 2013

@999happyday 3 dny, 5 dní a týden po termínu mensesu, který jsem nedostala.

piacere
8. led 2013

@999happyday okamžite... pri prvom, aj pri druhom teste... do limitu. A tým ako testy schli už iba tmavli.

999happyday
8. led 2013

@haniplanetka a druh?

haniplanetka
8. led 2013
piacere
8. led 2013

@999happyday cyklus sa môže vždy z akéhokoľvek dôvodu (aj keď len jeden mesiac v roku) predĺžiť, teda ovulácia sa posunie na neskôr. Ale tým pádom sa posúva aj termín mrchy. Takže ak by si mala štyri dni pred očakávaným termínom mrchy ovuláciu, tak automaticky neplatí ten očakávaný termín mrchy, ale posúva sa tiež...

andy03
8. led 2013

@ninive211
@jarka88
baby ja som na tom dnes podobne..ms mi meska dva dni a v den ked mala prist som si test spravila a nanom nebolo nic... vcera rano mi to nedalo ze vsak co ked 😅 😅 😅 😅 😅 a test som si spravila ale inej znacky a bola tam len jedna ciarka..mali sme navstevu a ja spokojna som si dala poharik vinka vsak tehotna nie som...vecer prisiel mangel s testom ze on tam vidi druhu slabucku ciarku, no poviem vam ze ma zamrazilo riadne, lebo som pred 2 mesiacmi potratila a neviem ci je ta vhodna doba uz.....celu noc som nespala a dnes rano si robila zasa test a ciatka bola uz dost viditelna takze // ale dostala som k tomu aj slabucky hnedasty vytok a jak citam tak to je ai takto nazaciatku namiesto mm v norme...

stellamaris
8. led 2013

@piacere aj ja som si myslela,ze sa mi nejak cyklus posunul,boli sme na dovolenke...ale predsa,nedalo mi,vcera som robila test a bol tam taky slabulinky duch ako na tvojom hornom,tusila som to,bolia ma prsia a je mi stale zle 🙂 jaj novorocne prekvapko 🙂 🙂...... inac tie testy vedia blbnut,pri minulom tehu som mala tiez par negativnych....

999happyday
8. led 2013

@stellamaris takze asi budes mat deticky kratko po sebe ak som to pochopila dobre...

999happyday
8. led 2013

@piacere v skutocnosti mas tu ciarku tmavsiu ci? a gratulujem k babatku... 🙂 🙂 🙂 🙂

piacere
8. led 2013

@999happyday nie, v skutočnosti sú testy presne také ako na foto 🙂 a ďakujem 🙂

999happyday
8. led 2013

@piacere fuuuha by som povedala ze su to duchovia..tak tie moje neviem neviem...ale su tam az po limite a nesilneju,su stale take iste uz niekolko dni

piacere
8. led 2013

@999happyday pozri, u mňa to postupovalo takto:

ten prvý test (24 deň cyklu) bol u mňa deň očakávanej mrchy (keďže som mala veľmi skoro ovuláciu)... A testy silneli rapídne, hcg stúpalo. Nemôžeš mať niekoľko dní na teste ducha po limite a byť tehotná. Hcg proste nestúpa, tehotenstvo (ak nejaké je) neprosperuje.

jarka88
8. led 2013

@andy03 tak to gratuluji 🙂 já mám dnes dva dny zpoždění a dělala jsem si ráno test a je,tam duch, tak uvidíme 🙂)

andy03
8. led 2013

@jarka88 dufam ze to tentoraz uz az do stastneho konca...zeby septembrovky ??xixixi

jarka88
8. led 2013

@andy03 taky doufám, že bude šťastný konec, strach budu mít hrozný .... Jj třeba ten měsíc budeš ten šťastný 🙂 a zároveň by to byl nás vánoční dárek, ovu jsem měla přesně na štědrý den 🙂

jarka88
8. led 2013

I@piacere doufám, že mi to taky bude tak pokračovat, dnes jsem měla stejný, jako tvůj druhý 🙂

andy03
8. led 2013

@jarka88 😀 😀 😀 😀 jani ja presne tiez 😀 😀 sme si srandu s mangelom robili ze to bude oneskoreny vianocny darcek 😀 😀 ja len uz pevne verim ze to bude stastny koniec..ale mam aj obavy lebo vysledky z genetiky bdeme mat az za 2 tyzdne.dufam ze to bude ok 😀 😀

jarka88
8. led 2013

@andy03 tak to je dobrá trefa :D

ninive211
8. led 2013

@meggie87
@jarka88 Tak jsem testla včera (z nervozity špatně - nechala jsem působit krátce, takže špatný test) a dneska...a vypadá to že ani náznak ducha....tak uf, uf? Měla jsem ten Mamatest, kterej by měl být docela citlivej. Je tu už docela dlouho. Dneska v práci jsem byla jeden velkej nervík, pořád jsem se pozorovala a pěkně jsem se těma nervama zpotila...ale MS jako taková furt nikde ☹ Tak budu muset za dva dny pro jistotu udělat znovu...abych měla jistotu.
Být to za půl roku, tak tak nenervuju, v srpnu svatba, tak s 2.měs.břichem bych to zvládla (ikdyž jsem se teda nikdy nechtěla vdávat těhotná)...ještě jsme chtěli na dovču a taky jsem chtěla to svoje tělíčko na těhotenství pořádně připravit, očistit od hormonů, trošku upravit životosprávu a tak...takže nyní to těhu by byla pěkně velká čára přes rozpočet.

stellamaris
8. led 2013

@999happyday presne ako pises,jedno mame a bude teraz druhe,tesime sa 🙂

999happyday
8. led 2013

@stellamaris a nebojíš sa ako to budeš zvládať s dvomi tak maličkými deťmi?

stellamaris
8. led 2013

@999happyday no pravdu povediac,este neviem,snad pride obcas mamka alebo kamaratka trosku pomoct dvoj nasobnej mamicke a muz mi pomoze tiez 😉

999happyday
8. led 2013

@piacere kupila som si gravitest píšu citlivosť 10 tak ako mamatest, a nič ani duch..tak už neviem buď nie som ozaj tehu alebo som na začiatku, hcg nestúpa alebo mamatest sa vždy mení na pozitívny..zajtra kúpim mamatest a jeden dám ocikať sestre a uvidím či aj ona bude mať ducha....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru