Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

ojo
5. zář 2008

Sandri, tak ty máš asi pravdu, dneska ráno jsem si změřila BT a byla 37…tak jsem si řekla: „tak stále vysoká, tak testnu“, šla jsem na záchod a MS nikde….

Tak jsem testla a na testu se po 15 min objevila slabounká čárečka...opravdu slabá, ale byla tam 🙂

sandrika
21. zář 2008

ojo tak ako??? Si predsa len tehu???

ojo
24. zář 2008

jojo Sandri, kvůli slabému krvácení si mě nechali v nemocnici na pár dní, ale včera jsem byla na kontrole a už jsme viděli srdíčko 😀 a už mě nechali doma na riziku...

sandrika
24. zář 2008

ojo veľmi sa s tebou teším a zo srdca gratulujem a prajem krásne bezproblémové tehu 😉

ojo
25. zář 2008

díky sandri, už se těším až budu mít bříško 🙂

broucek26
25. zář 2008

ahoj holky, prosím o radu. Četla jsem tady vaše případy negativního testu. Mám možná stejný problém. Mám týden po očekávané MS a dnes ráno jsem si dělala test. NIC, jen jedna /. Přesto mám příznaky těhu, ale možná to je jen před MS - nateklá prsa, která mě pnou, únava, nespavost - u mě dost neobvyklé a ani už mi nechutná to, co mi zákazali 😉, a v neposlední řadě před očekávanou MS bolesti podbřišku a ty jsou občas i teď - pichlavá chvilková bolest. Ve středu jdu na gyndu a tam mi snad těhu potvrdí či vyvrátí, ale nechce se mi věřit, že bych měla negativní test a byla v tom.

sandrika
25. zář 2008

broucek no ak si mala posunutú ovuláciu nemusel test výnsť ani týždeň po vymeškaní skus testnúť o 4 dni znova, alebo počkaj do tej stredy k dr, ale každopádne môžeš byť tehu poznám dievča čo jej testnevyšiel ani v 2 mesiaci

broucek26
25. zář 2008

Sandrika: díky za odpověď. Jsem si vždycky myslela, že se to prostě ukázat musí. Copak musím mít vždycky něco exktra??? 😅 Já nevím, nechci tomu zatím moc věřit, že jsem těhu, ale jestli jo, tak je to supééééééééér 🙂

sandrika
25. zář 2008

veru sa radčšej moja veľmi neteš vravím z vlastných skúseností,a bysi nebola potom sklamaná 😔

broucek26
25. zář 2008

No právě, radši si říkám, že to je zpožděná MS, než že to je těhotenství. V červnu jsem vysadila práška a 3x mi přišla MS přesně po 30 dnech. A teď nic, tak nevím.

ojo
26. zář 2008

broucek, já to taky tak měla, že jsem testla a bylo to negatvní...tak jsem testla po týdnu a už tam byla vidět slabounká čárečka... a nezkoušela jsem mamatest, ale comfort, protože mamatest mi ukázal negativní, zatímco comfort už tam byla vidět slaboulinká druhá /

já totiž taky měla posunutou ovulku o týden 😀

broucek26
26. zář 2008

Tak já fakt nevím, dneska jsem zase ráno dělala test a nic, ani náznak. Dělala jsem mama test, tak zkusím koupit jiný. No nevím, asi těhu nejsem. Uvidíme v tu středu, ale je to hrozný ta nejistota. Mám si tedy koupit nějaký drahý test?

sandrika
26. zář 2008

broucek mamatest je dobrý test podľa mna ajkeď mije to ľútosa ti už iný kupovať neoplatí skôr ešť možno tak o 4 dni , že ak bolo ešťe stále na test skoro....hcg stúpa každýé dva dni mala si s testom počkaťdo zajtra mne vyšielna ten 9deň tak počkaj do utorka a sprav v utorok kludne aj mamatest 😉 na gyndu ideš tak či tak, či len pre podozrenie z tehu ? Sú fakt baby čo im testy nmeukazujú ešťe nádej neumrela a čo príznaky

ojo , na koľký dc ti to ten testvyšiel myslím tak 40???alebo koľký?

broucek26
26. zář 2008

Na gyndu jdu kvůli případnému těhu. Nechci něco zanedbat, ale mám i dotazy na mé časté pobolívání břicha. Mám to bohužel od puberty, tak snad to nic není. Dnes jsem 37 DC. Příznaky mám, ale nevím, jestli jsou to těhu příznaky - špatně spím, nemám na nic chuť - u mě neobvyklé

broucek26
26. zář 2008

Ještě k příznakům - mám pevná nateklá prsa a docela citlivé bradavky. Do očekávané MS mě bolel podbřišek, ale ten mě teď nebolí tak často. Tak nevím, možná je to vsugerování, uvidíme ve středu. Jo a taky mám pořád takový bílý hlen, to jsem nemívala.

sandrika
26. zář 2008

broucek veľa krát som čítala že baby čoboli tehumali príznaky len do očakávanej mrchy a potom to prešlo 😉

broucek26
26. zář 2008

Díky za podporu, miminko plánujeme, chceme, ale nechci tomu moc věřit. Minulou MS jsem probrečela, protože se mi na testu ukázala slabá druhá čárka, ale asi to byl špatný test. Řekla jsem to manželovi, a pak druhý den MS přišla. Oba jsme z toho byli smutní, tak mu zatím nechci nic říkat, kdyby to zase nebylo ono.

sandrika
26. zář 2008

nebopj broucek inak nepísala som doteraz tu,ale aj ja mamneskutočný pocit že som tehu a testy negatívne a aj krv nomne sa to aj tak nezdá

broucek26
26. zář 2008

Jé, tak to budu držet palečky. Máš krásného chlapečka 😉

Já došla až tak daleko, že jsem očekávanou MS předstírala. 😅

sandrika
26. zář 2008

ako predstierala ja som ťa nepochopila 😀 a ďakujem pekne

broucek26
26. zář 2008

No řekla jsem, že jsem jí dostala a přitom nic. Manžel mi mezi nohy nekouká, tak to nemůže zjistit 😀

sandrika
26. zář 2008

aha 😀 asi mi stál niekto na kábly 😉 tak verím, že ti to vynde zosrdca ti to prajem

broucek26
26. zář 2008

Díky moc, já bych si to přála taky, už kvůli manželovi. Já se taky strašně těším a moc se těším na chvíli, až mu to řeknu. Snad to bude tahle středa 🙂

ojo
26. zář 2008

sandri, já měla pravidelný cyklus 28 dní a mamatest mi vyšel pozitivní až nějaký 39 den, zatímco komfort mi ukázal slaaaaaboulilinkou čárečku už 33 den...

broucek, já měla asi jen jeden příznak těhu, mě třeba boleli prsa, když jsem běžela po schodech... 🙂 jinak mi vůbec nic neni.... 😎 jen trochu problém se špiněním, díky kterému jsem na riziku, ale jak jsem doma, tak ho vůbec nemám 🙂

sandrika
26. zář 2008

ojo aha díky za info

clairepimple
26. zář 2008

ahojky, ja mam asi takovej problem,jsem bez MS 12 dni a vsechny tri testy co jsem zatim udelal jsou negativni. Ale nedovedu si vysvetlit, co jineho nez tehotenstvi by to bylo, protoze predtim jsem mela cyklus pravidelny bez problemu a najednou skoro dva tydny nic ☹ v pondeli jdu k doktorovi, ale to cekani je strasny ☹ stalo se to nektere z vas? takove oddaleni cyklu snad neni normalni, ne? na jednom testu semi ukazala malinka carecka, ale to bylo po limitu....dlouho po limitu, takze to se asi nepocita,co?

sandrika
26. zář 2008

po limite sanepočíta, ale počula som o babách čo im test nevyšiel ani v 9 tt takže nádej tu je ,ale jasné že to môže znamenať aj dáku hormonálnu poruchu a čo iné príznaky daj potom určite vedieť mna to teda veľmi zaujíma či si tehotná. Držím ti palce

clairepimple
26. zář 2008

dekuju sandriko :-/ ja bych tolik chtela, i kdyz je to neplanovane ☹

sandrika
26. zář 2008

verím ti a čo tie iné príznaky..............

petulda007
26. zář 2008

Ahoj holky, jsem tady nova a potrebovala bych poradit. MS byla 22.8., ovulace posunuta 6-7.9., potom zpozdeni asi tri dny, znovu MS (22.9.) - jina nez jsem zvykla- slabsi, den ano a malo, den nic, pobolivani v brise. Test mam negativni, pobolivaji me prsa, na kterych mam modre zilky, zravost vystridalo nechutenstvi a jsem strasne labilni- dnes jsem si poplakala v praci, v tramvaji...coz u me neni rozhodne normalni, brecela jsem naposledy pred lety! jaka je vase diagnoza?🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru