Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

janik2410
28. zář 2009

Alebo mi na teste robi chaos liecba antihistaminikami, aj o tom som uz pocula.... Ale ak pride MS, bude to radost, brucho sa mi za posledne tri dni zvacsilo o 11 cm, a to som schudla 1,5 kg, aj ked sa cpem jedlom 🙂

marbejkana
3. lis 2009

Ahojte holky jsem poslední dobů taková zvláštní.Mám 7 dní zpoždění a když jsem si dělala těhotenský test, tak mi vyšel negativní. S přítelem se chráníme, ale jednů si nebyl jistý zda mu aspoň něco do mě neušlo 😀 Kdybych byla těhotná tak bych byla moc ráda.Pořád se dívám na net jaké jsou těhotenské problémy, ale i tak si myslím že když mě bolí v podbřišku a mám hodnš citlivé bradavky, tak je to asi nejspíš tím že už asi každů chvílu dostanu menzes a nebo myslíte že bych mohla být těhotná??Bolí mě podbřišek, mám citlivé bradavky a zdá se mi že mám takové pevnější břicho ale nevím možná si to jen namlouvám

barborka291
17. lis 2009

marbejkana ako si dopadla? ja cakam, resp. necakam.... MS v piatok, a tiez mam pocity ako ty, my sme isli tento mesiac naplno. tak napis ako to pokracuje...

monaberuska1
17. lis 2009

ahojky holky, stalo se vam nekdy ze vam test vysel negativni ja mela menstruaci 3.10 mi skoncila a najednu za tyden jsme dostala dalsi MS takze 10.10 a skoncila mi 15.10 a to mi dr napsala ascorutin tak jsme ho brala od 11.10 do 16.10 a dneska je 17.11 a ja porad nic porad jsme MS nedostala ale test mi ukazuje negativ, nevite nekdo???

ojo
17. lis 2009

mona, já teda měla MS pravidelně po 28dnech, ale také jsem mimo ni občas krvácela a taky brala ascorutin...test jsem dělala v den co měla přijít MS (nepřišla), měla jsem mamatest a negativní, pak za další 2 dny test, stále negativní...měřila jsem si bazální teplotu a byla stále vysoká...no a 5 dní po očekávané MS se mi ukázal slaboulinký duch, ale nebyl to mamatest, ale ten samý princip a myslím, že to byla taková modrá krabička 😉 a pak už čárka sílila 😉

monaberuska1
17. lis 2009

ojo, moc dekuji aha ja mam teprve 2 dny vlastne jakoby nebo ja nevimbud 2 dny a nebo 7 dni mam uz zpozdeny a tedy nevis jak se jmenovalo to mopdra krabicka???

aknomis
17. lis 2009

čo si myslíte o tomto? mešká mi týžden menzes, a tak som si v piatok robila mamatest a vyšli mi //. dnes som test zopakovala, čiarka bola len jedna. dnes som 32 DC a práve teraz som našla na toaletaku slabú krv, ale bolo to fakt velmi slabe, len taka krvava žilka. meriam aj BT, v posledný týžden to bol had - stále 37 st., predtým okolo 36,5. čo sa mohlo stat, ked zmizla druhá čiarka?

bzzmajka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vlcatko
6. pro 2009

Ahojky,
tak poslední menstruace 27.10. - nyní ještě nic a testy negativní - nejprve jsem zkoušela testovat minulou středu- /, čtvrtek /, pátek:/, pak jsem si řekla, že počkám přes víkend, ale vydržela jsem jen v sobotu a v neděli, tedy dnes, jsem si udělal další: /!!!
Ach jo.... už 10. den od předpokládané mršky!!! Chtěla jsem se objednat k Dr... a objednal mě na nejbližší termín: 5.1. 2010!
Myslíte, že by ještě nějaká šnace na // byla??? Krásná dáreček pod stromeček... ach jo 🙂

syraell
7. pro 2009

Ja jsem testovala 3 dny po ocekavanem terminu m. a test byl jasne negativni. Nejak jsem na papirek pozapomnela a kdyz jsem za tyden uklizela na zachode, nasla jsem ho se dvema carkama🙂 Tehu se potvrdilo...

laura1301
11. pro 2009

Ahojte dievcata, ani by som neverila, ze tie testy môzu takto zavadzat... 😕
Ja som mala mat ms 27.11. a este stale nic. robila som si 2x test, prvykrat 2dni po vynechani ms, druhy 9dni po vynechani ms a obidva vysli negativne. prekvapilo ma to, lebo posledne 3mesiace som mala 28dnovy cyklus, a min. mesiac sa nam 2x podarilo ist na ostro, tak som si normalne myslela ze som uz tehu a nic. inak ma pobolieva v podbrusku a mam strasne citlive prsia. uz zacinam byt z toho cakania pekne nevrozna, nerada by som bola, keby mi tam nieco nasli a tehu by som nebola 😖 .

laura1301
11. pro 2009

..preklem, nie 27.11, ale 27.10.!!!!

marbejkana
15. pro 2009

Ahoj barborka teď jsem tu dlouho nebyla. Těhotná nejsu. I když mi ultrazvuk ukázal možné těhotenství. Doktorka mi řekla že pokud jsem těhotná tak jsem ve 3 týdnu ale není to jisté. Odebrali mi krev a za dva dny mi řekli že těhotná nejsu. Ale nechápu doteď co to bylo na tom ultrazvuku. Byla tam taková malá bublinka. Celé jsem to obrečela. Dítě moc chci i když vím že máme asi ještě čas. Děti miluju a moc bych si jedno přála. Dělám v prodejně kočárků, takže ani tohle mi moc nepřidá.

mimibb
24. pro 2009

Ahojte babeny...možem byť tehu aj napriek tomu, že mi to už 12 dni mešká a test je negatívny? teda je tam aj druhá čiarka len veľmi veľmi slabunká len taký šedý tienik čiže to pokladám za negatívny výsledok...ale nejde mi to do hlavy cyklus mám pravidelný 32dňový nikdy som nebrala HAK a navyše som posledné dni veľmi ospalá bolia ma prsia a dokonca mám aj opuchnutú a prekrvenú sliznicu nosa čo sa mi len tak nikdy nestalo... 😖 dokonca som mala týždeň pred klasickou MS slabé špinenie...ale je pravda že som si robila len test pepino 3x a na každom to isté... hmmm prosím ak máte nejaké skúsenosti budem rada ak zareagujete...ďakujem

syraell
25. pro 2009

mimibb
jakkoliv slaba carka plati - s nejvetsi pravdepodobnosti bys mela byt v tom...

ameliejulliette
25. pro 2009

Ahoj holky, jsem ráda, že jsem objevila tohle téma, dodává mi to tak nějak naději, že i mé dva testy lhaly 🙂 a že si ze mě posledních 14 dní moje tělo nedělá jenom srandu - píchalo mě v podbřišku, docela nezvyklým způsobem, pořád mám hlad (to já normálně nemám 🙂) , BT kolem 37,2 a dvakrát se mi udělalo zle na omdlení, no včera jsem očekávala MS a nic, ale těhotenský test (Mammatest citlivost 20) se mi vysmál... (Předtím jsem si dělala jeden s citlivostí 10, už nevím značku, kvůli tomu pocitu na omdlení, a taky negativní). No tak proteď jsem se rozhodla, že se na ně vykašlu. Zpožděnou MS nemívám, když už něco, tak přišla dřív. Další testy doma nemám a otevřeno bude všude až v pondělí 😀 Tak se uvidí, snad se uvidí // 🙂 a nebo hned v úterý na ultrazvuku.

Mimibb, taky si myslím, podle toho,¨co jsem kde všude četla, že i slabounká čárka je dobrá zpráva, navíc, když Ti vyšla 3x.. !!! Dej vědět.

adelaine
26. pro 2009

...ahojte, ja som bola na tom rovnako, 2 testy negativnem menstruacia nikde..az lekar potvrdil tehu najprv testom z mocu, potom HCG s krvi 😉 takze ja sa v buducnosti na testy spoliehat uz nebudem...

mimco
26. pro 2009

Tak se hlásím taky, jsem na tom podobně.
37DC, MS nikde a test z úterka negativní. Další jsem si nedělala.
U nás je,ale problém v tom, že podstupujeme několik let umělé oplodnění kvůli manželově extrémně špatnému spermiogramu.
3x jedm těhotná byla, ale pokaždé jsem potratila. Přirozené těku by tedy byl zázrak.
A tak si říkám co když, občas mám na papíru takové slabé špinění, ale nic závratného a cyklus mám 30dní.
V září jsem podstoupila poslední revizi s dvojčátkama, pak se zdálo, že tělo funguje normálně.
K tomu jsem 1.12. přišla o maminku☹. Tak si říkám, že se třeba fakt stal zázrak a nebo je to z nervů.
Uvidí se nejspíš v pondělí

mimco
26. pro 2009

Ještě jsem vlastně nenapsala, že mě bolí břicho, jsem taková nafouklá, prsa taky začínají bolet a obličej mám jak puberťačka.
Jelikož jsem byla 3x těhotná, mám s čím srovnávat, jenže po ET jsem si já nedočkavka dělala test ož 6-tý den a byl tam už stínek, možná je to po umělým oplodnění jiné, vzhledem k lékům a prodloužené kultivaci, kdy dávají 3-5ti denní embrijka. No jsem napnutá jako kšandy. Nechci se na to moc upínat, o to to pak bude horší.

adelaine
26. pro 2009

mimco, to co pises, je moc aj na vola ☹ budem ti drzat palce, nech tam to mimi je 😉

mimco
26. pro 2009

adelaine, máš pravdu, je to moc i na vola. Občas si říkám, že jsem ještě neskončila v blázinci.
Mamuška byla nemocná, žemřela na naši žádost doma. Nikdy na to nezapomenu, pořád se mi o tom zdá.
Tak si říkám, že jestli se stal zázrak, může za to jedině ona. Moc jsem ji milovali.

adelaine
27. pro 2009

mimco, chapem, mamam je len jedna...ja som zazila obdobne, uz nemam nikoho okrem manzela..o to viac sustrediim celu lasku na neho, a teraz a na nase mimi, tak ti prajem, nech si na tom rovnako, nech vsetku svoju lasku a nehu budes uz coskoro sustredit na tvojho drobca.

ameliejulliette
28. pro 2009

Mimco, moc držím pěsti !!! Zázraky se rozhodně dějí!

Mezitím u mě - MS udeřila, takže jedem znova, nechápu, co to se mnou teda bylo, no snad nic vážného, spíš jsem si to tolik přála, že asi tělo začalo spolupracovat a předstíralo, že jsme těhotný? Tak jedeme dál.

hella123
2. led 2010

ahojky,beru 3 měsíc Clostylbegyt menzes 34DC dnes 37DC a test negativní..máte někdo zkušenosti s vynechaným menzes při Clostíku?..netestuju moc brzo?..díky za odpovědi

ameli
2. led 2010

Ahoj hello123, ja brala clostilbegyt 4 cykly a menstruaci jsem dostavala po nem pravidelne po 28 dnech, nikdy mi nevynechala. Normalne mam cykly dlouhe 31 dni po clostilu se mi prave zkratily. Ale neotehotnela jsem po nem, vykaslala jsem se na to a prestala ho uzivat a potom jsem po pul roce otehotnela prirozene.
Testovala jsem hodne a nikdy se mi carka neukazala, az opravdu kdyz jsem byla tehotna a to celkem brzy asi 13DPO uz byly jasne videt //. Vis kdy jsi mela ovulaci? Podle toho by se dalo odhadnout jestli je na testovani moc brzy .......

hella123
3. led 2010

ahoj ameli,děkuju za odpověd,dnes jsem 38DC ráno jsem testovala a zase nic,vypadá to,že to bude spíš nějaká porucha,už se s tím začínám smiřovat.Začnem zase nanovo 🙂 ...ovulace podle ultrazvuku měla být zhruba 16-18DC...budu v očekávání co se vyklube..každopádně..nepřestávám doufat...krásnou neděli

misicka85
3. led 2010

Holky,já to tak měla u prvního těhu - snažili jsme se 2,5r., ms jsem díky lékům měla pravidelně jako hodinky 30DC a najdenou nic, tak jsem zkusila test 31DC, 33DC,36DC a všechny /,tak jsem se na to vykašlala a říkala si že asi zas nějaká porucha, 40DC mě začaly bolet prsa tak jsem skočila do lékárny ještě pro jeden test a už byly // 🙂 Takže mi vyšel první test až 10.den vynechání ms 😉
Držím palečky ať to všem snažilkám brzy výjde a dočkají se ještě letos uzlíčku v náručí!!!! 🙂

mariebrzoskova
4. led 2010

Ahoj holky, potřebuji poradit, jestli má někdo podobnou zkušenost...se svým snoubencem plánujeme miminko tak za půl roku, ale ted v prosinci jsme se nechránili, bylo to 15 den od prvního dne mé menstruace, menzes mi chodí pravidelně, max. jeden den dříve, ale nikdy ne později, no a ted jsem to měla dostat 1.1 2010....ale doted jsem to nedostala. Už 30.12 mě bolely prsa, podbřišek,prostě typické příznaky jako před menzesem, ale to přešlo a já to nedostala... Prsa mě pořád pobolívají a už třetí den jakoby píchá v podbříšku, u vaječníku....včera jsem i odpoledne spala, což se mi nestává, prostě unavená...dělala jsem si test, včera, ale byl negativní...včera to bylo 13den od styku..myslíte, že bych mohla být těhotná??díky za odpovědi

stacinka
4. led 2010

Ja som sa tiez dostala k doktorovi, ze mi meskaju. Na ultrazvuku nebolo vidno nic, o tyzden tiez nie a na dalsi mi zrazu hovori- vy ste tehotna, v 6 tt🙂) Medzitym som si robila asi 3 testy a vsetky boli negativne... takze neviem neviem. Kazdopadne som tiez mala bolave a natecene prsia, bolelo ma brucho, akoby sa mi mal spusti tmenzes. Dokonca to boli take kontrakcie, kazdu hodinku, pol hodinku. Ked mi tie testy ukazovali jednu ciarocku a doktor mi len potvrdzoval, ze tehotna nie som.. bala som sa. Ale moj priatel mi uz asi odo dna oplodnenia hovoril, ze som taka ina a ze urcite budem tehotna... a mal pravdu🙂

eloana
4. led 2010

ahoj ted jsem mluvila s kamaradkou - byla na inseminaci -takze ovulace nacasovana - 14 den po IUI test nic -tak to brala ,ze se nepovedlo ,ale 10 dni to nedostala, tak zkusila test znovu a byl slabe pozitivni a nyni je v 9tt.
Ovulaci mela vyvolanou -takze nelze rict ,ze by bya pozdeji.
Ja toto neznam me to test ukazel jeste pred MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru