Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

bara_13
23. zář 2015

@lenejewel89 Ahoj, záleží kdy byla ovulka. Máš nějaké pocity - prsa, podbříšek? Já měla MS 32, pak 30, 28 a teď se mi drží na 28 - 29 dní. Třeba se čárka ukáže až později. Já bych asi testovala, pokud bych to nedostala, ob den... 🙂 (i když s mými nervy a nedočkavostí denně... :D

martjjja
23. zář 2015

@fatal_error nene,test je pozitivní. Hodně slabě byl pozitivní asi týden po vynechání,pak tmavl ateď už je úplně. Ale protože mám za sebou už jedno zamlklý těhotenství,tak mám trochu strach se radovat.

martjjja
24. zář 2015

Tak jsem konečně našla odvahu a zavolala doktorce...a ona má do 13.10 dovolenou 😀 😀 😀 má zástup, tak asi v pondělí zajdu tam. Skoro by se mi špatná zpráva poslouchala líp od cizího doktora než od mojí. Ale věřím tomu, že to nebude potřeba 🙂

hermanek1985
25. zář 2015

@barus_ka123 ahoj..tak dnes jsem byla na gynde a řekl mi ,ze dozrává vajíčko. ..ale v neděli a pondělí jsem pryč,tak jsem zvědavá jak to dopadne..a copak ty?jak se máš?

barus_ka123
26. zář 2015

@hermanek1985 Teda tak to přeji ať to dobře dopadne... My teď máme období snažení, tak doufám že se zadari tak uvidíme...řekla jsem.si že se na to nebudu upinat...ale mohlo by tak snad...tak držím palečky..

hermanek1985
27. zář 2015

@barus_ka123 no a od sobotního rána me bolí bradavky..a testik na ovu jsem nedělala. .takze nevim ,zda probehla ci ne a včera odpo jsem musela jet pryč a toho mého uvidím až v úterý. .aa víš ,kdy si měla ovulku? a držím moc palecky

martjjja
29. zář 2015

takže ufff, 7+3 srdeční aktivita v pořádku. Jen bych tedy podle ms měla být o dva týdny dál než jsem. Pravděpodobně jsem musela mít díky té revizi posunutou ovulaci, doufám, že je to opravdu ten důvod. Tím tedy dávám naději všem, kdo i po vynechání ms mají test stále negativní, očividně je možné otěhotnět i těsně před menstruací.

kamilka90
29. zář 2015

Ahojky 🙂 prosím prosím názor. MS 2.-4.9., 18–19dc růžový hlen na papíře, MS slabá trvala 1 den a přišla o 4 dny drive. Od včerejška mě pnou prsa po stranách, ale ráno test negativní…Nějaké zkušenosti?

bara_13
1. říj 2015

@baruuus Ahoj, tak jak se máš? Nějaké novinky? 🙂

sunnies
6. říj 2015

Ahoj holky, tak jdu mezi vás, dnes 32. DC, mrcha nikde a test negativní. Bříško teda pobolívá, cítím pnutí v tříslech a prsa mě po stranách bolí děsně. Kdy zkusit další test? Ono se řekne nemyslet na to, ale nějak mi to nejde 😀

berut
7. říj 2015

Ahoj holky, taky se přidám k vám s dotazem. V červenci mi doktor potvrdil, že je vše ok a můžeme se snažit. MS mám vždycky přesnou, (28 a pomalu na hodinu..) Dnes jsem 35 DC a MS nikde. Pociťuju lehké změny - větší konzumace jídla, lehce mě dva dny polelo v podbřišku, ale žádné křeče, mám větší prsa (i partner se mě sám od sebe ptal, jestli nejsou větší?, boláky v obličeji - nikdy to nebyl hit, ale teď obzvlášť (ale to může být i psychické, takže k tomu váhu nepřikládám). Zkoušela jsem testy ob den (25 i 10) a jsou sněhobílé. Má cenu zkusit Clearblue? Resp. o kolik je lepší než klasické 10? Chápu, že je každé tělo jiné a nechci si dělat naděje, ale je nějaký odhad, jak dlouho můžu/mám testovat? Předem díky za názor 😉

loc
7. říj 2015

@berut pokud ti testy vychazeji snehobile, clearblue bych nezkousela. Budou to zbytecne vyhozene penize. Mozna bych v tvem pripade zasla radeji na krev. Vysledek se dozvis ten samy den a bude to jiste, hcg bud okolo 0 nebo nejaka hodnota, ktera potvrdi rane tehotenstvi. A stoji to stejne jako clearblue. Hodne stesti 🙂

berut
7. říj 2015

@loc Děkuji za názor, potvrdila si mi mojí domněnku. 🙂 jsem sice lehce nervozní, ale ještě počkám, dám tomu max. týden a případně zajdu a uvidíme.

@sunnies Úplně ti rozumím, jsem 35 DC. 🙂 Já dělám testy obden (nebo max. 3x do týdne). Myslím, že dělat testy každý den, nebo i několikrát a spekulovat, jestli tam je nějaký duch nebo ne je spekulativní, prostě buď to bude, nebo ne a dorazí MS. Každopádně se to chce nestresovat tím a nemyslet na to. 😎

cleira
8. říj 2015

@berut
@sunnies úplně vás holky chápu. Já jsem dneska 30DC. Ráno jsem dělala test a byl bílý jak lilie. Občas mě pobolívá v podbřišku, mám citlivé bradavky už asi tak 14dní a čirý výtok. A proto chodím každou chvilku na záchod. Jestli se mi náhodou nerozjela ms... Jsem nervózní a asi teda budu ještě čekat, než se pustím do dalšího testování... 🙂

sunnies
8. říj 2015

@berut
@cleira holky, tak u mě bohužel MS dorazila... A to jsem si říkala, že dneska je ten pravý čas na testík. No nic, jedeme dál. Třeba u Vás to bude jinak 😉

berut
8. říj 2015

@cleira Já dnes 36 DC a také test a také sněhobílo. Včera sem radši volala doktorovi a sestra mi řekla, ať se nestresuju, že klidně prvních 14 dní může být hladina hodně nízká. Takže ať ještě vydržím aspoň týden a pokud nebudou žádné problémy a MS se nedostaví, ať se zastavím..

@sunnies To mě mrzí. ☹ Ale držím ti moc palečky!

cleira
8. říj 2015

@berut Tak to teda bude opravdu lepší, ještě počkat 🙂 Ale ta nervozita je příšerná 🙂 Tak doufám, že se nám ms nedostaví...

@sunnies Určitě to vyjde příště....taky moc držím palce....

berut
8. říj 2015

@cleira Přesně. Myslím, že pokud se to má podařit, podaří se to. To, že budu denně něco testovat- tím to neurychlím, max. si tak vyblouzním duchy a budu v nejistotě ještě víc. Taky sem nervozní, ne, že ne. Ale na druhou stranu to fakt nepopoženeme, takže se snažím na to nemyslet a dát tomu čas. Snažím se myslet pozitivně a nabíjí mě i pozitivní zkušenosti ostatních tady - které taky meškali třeba i víc dní a podařilo se... 😎

cleira
8. říj 2015

@berut tak já už ani čekat nemusím. Byla jsem na záchodě a na papíře, už jsem měla náznak špinění. Bílý hlen s trochou krve....no tak se musíme snažit dál.
Držím palečky, ať ti to vyjde 🙂

berut
8. říj 2015

@cleira to mě mrzí. ☹ Ale ještě bych to úplně nezatracovala - kor i ten hlen..projela jsem nějaké diskuze a vyčetla sem, že to může být i "zahnizdování", resp. je i spousta případů co normálně měla periodu, nebo třeba jen zkrácenou (2-3 dny, špinění) a přesto se to povedlo (např. i moje kolegyňka).. Budu ti držet palce!

fatal_error
9. říj 2015

@martjjja moc ti gratuluju!!! ja jsem ms nakonec dostala 37DC, takze si ted pomalu brousim zuby na druhej pokus. 🙂

martjjja
11. říj 2015

@fatal_error no uvidíme teď v úterý na kontrole, po jednom zamlklým v květnu jsem teď už trochu nervóza. 37DC? To se tam možná už něco rýsovala a nakonec to nevydrželo, teď to určitě klapne 🙂

fatal_error
13. říj 2015

@martjjja moc drzim palce, aby to tentokrat vyslo bez potizi!

to jsem rikala taky, jestli se neco nerysovalo. 18.9 totiz rikala doktorka, ze tam na tom sonu neco vidi, ze by to mohlo bejt tehotenstvi, jenze ja se den predtim 17. po rannim negativnim testu v domneni, ze nejsem tehotna, opila pomalu do bezvedomi, mela jsem strasne moc piv a panaku, nemohla jsem ani chodit, holt firemni akce, tak si rikam, jestli za to nemuzu a zarodek jsem tim nejak nezahubila. ale tak co, jedu dal a ono to casem klapne. radsi jsem prestala i kourit, jak se ted bojim, abych neco nepohnojila. 🙂

pajule88
15. říj 2015

Ahoj holky, mám dotaz. Stalo se vám některé, že byste měla testy proužky lehce pozitivní (ne úplně dálnice, ale krásně viditelné), ale digitální Clearblue by vám vyšel negativní? Testy jsem zkoušela včera ráno z 2.moči (35 DC, 18 DPO) - to si myslím, že by na tom digitálním testu už mělo něco být ☹ Ovulaci vím přesně, testovala jsem se. Myslíte, že je ještě nějaká šance? Začínám se obávat, že asi ne. Přitom mám příznaky (citlivá prsa, nevolnost, bolest jako před menstruací, pocit neustálé nutnosti na záchod, bolest v bederní oblasti, motání hlavy), jen teda nevím, do jaké míry jsou vsugerované ☹ K doktorovi jdu až za týden. Byla jste na tom některá taky tak?

berut
15. říj 2015

@pajule88 ja sem clearblue nezkousela, ale pokud mas prouzky lehce pozitivni, zkusila bych test znovu (prouzek) otestovat za dva dny rano (z prvni ranni moci). Pokud prouzek zesili, bude to jasne. 😊 Me se prvni prouzek s lehkym naznakem (ne uplne silna cara) zobrazil teprve 38 DC, do te doby byl snehobily. Takze zalezi, kdy byla ovu.

pajule88
15. říj 2015

@berut Děkuju za reakci. Přišla jsem teď z práce a slabé hnědé krvácení. Nejspíš začátek menstruace. No nic.....

akinaz
20. říj 2015

Všem dobrý den,
jsem tu nová a mám takový problém. Tedy, s manželem se snažíme o miminko a již jsme registrováni v reprodukčním centru. Tento měsíc jsem po začátku cyklu měla začít se stimulací, ale co se nestalo. MS nikde...opakovaně jsem si dělala test a výsledek je negativní... Dnes zpoždění 13. den. 5. den podána vyvolávačka a stále nic... Máte někdo podobnou zkušenost. Je možné, že mohu být těhotná?

fatal_error
20. říj 2015

@akinaz bejt tebou, tak si zajdu na krev zmerit hcg, protoze jestli 5 dni po vyvolavacce ms porad nikde, tak to klidne mozny je, ze jsi tehotna.

berut
20. říj 2015

@akinaz Ahoj, presne jak pise @fatal_error Mozne to byt muze, kazde telo je jine. Nejrychlejsi zpusob je krev - odber Hcg, udelaji ti ho bez doporuceni lekare jako samoplatci (cca 250 kc) a ja mela vysledek jeste tyz den. Nebudes v nejistote a z krve to bude jasne hned, nez klasicke papirove testy z moci, kde se hcg projevuje pozdeji. Drzim palce 😉

julca12
31. říj 2015

Ahoj Holky, můžu se k vám přidat? Chtěla bych vás poprosit o váš názor. Poslední Ms jsem měla 16.9. o miminko jsme se začali snažit od září. Už mám 14 dní spoždění a testy negativní. Cyklus mívám tak 27-29 den. Nedalo mi to a tak jsem zašla za dr. Ta mi na uzv řekla že sliznice je taková vyšší ale že tam nic nevidí, jen malinkou cystičku na vaječníku,a že to možná brání Ms a že mi vezmou krev a píchnou vyvolávačku. Včera jsem si volala na výsledky krve a že je tam hodnota HCG ale nízká, že se z toho nedá udělat ještě výsledek. Takže jdu zase za týden na krev. A sestřička říkala že když začnu hodně krvácet a bude mě hodně špatně, mám jet do nemocnice... nevím jak to myslela, protože jsem to včera dostala ale jen trošku a dneska je to silnější,.. takže asi těhotná nejsem... ale říkám si jestli myslela tohle krvácení jako že když to dostanu, tak mám jet do nemocnice? teď mi to vrtá hlavou,.??? ale těhotná teda si nejsem, když jsem to dostala... a taky přemýšlím, jestli mám jít na tu krev v pondělí když už jsem to dostala nebo ne,... prosím o vaše názory. děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru