Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

blka
30. čer 2008

Veronkaj: přesně tak. Dělala jsem si test s tím, že tam sejně bude jenom 1 čárka, ale v hloubi duše jsem tiše doufala v čárky 2 😔 .
Já jsem taky těch 7 let neměla žádné problémy, až teď a hnedka 2x v krátké době 😔 . Ale už se těším, až HA vysadím, protože se ládovat tak dlouho hormonama není určitě zdravé a teď, když mám takové problémy, tak jsem ještě radši.
A ty už máš nějaké miminko?

veronkaj
30. čer 2008

blka
ja mám už veľkú dcéru má 12 a tá by brala súrodenca hned lenže som rozvedená, mám priateľa ale ten už dieťa nechce. takže preto hak.
ale keby mimino prišlo tak si ho nechám a viem že to bude rešpektovať ale čo by bolo dalej neviem

blka
30. čer 2008

Veronkaj: aha, tak to máš trošku komplikované. Každopádně já bych si mimčo taky nechala. Víš, ono chlapi říkají, a pak se s tím buď smíří a nebo se nakonec taky těší 😉

veronkaj
30. čer 2008

blka
môj priateľ už má dve dospelé deti 21 a 19 a tak už je rád že má pokoj, teraz musí si ešte doriešiť majetkové veci po rozvode takže to nebude jednoduché no a do toho by prišlo mimi tak nebol by nadšený ale nenútil by ma na potrat.

ale či by som s ním potom žila alebo čo to by sme začali riešiť potom.

a ty ešte nemáš deti?

blka
30. čer 2008

Veronkaj: nee, já jsem ještě mladice 😀 . Mám 23, takže teprve plánujeme 😉

veronkaj
30. čer 2008

a tak to je super, mať tak terajší rozum a tvoje roky

blka
30. čer 2008

Jo, super to je. Ještě mi sice chybí 2 roky studia (pokud je dodělám 😀 ), ale zase nechci na nic čekat, protože si říkám, co kdyby se náhodou nedařilo (člověk nikdy neví), tak ať máme čas na všechny ty lékařské procedury a tak 😉

blka
30. čer 2008

A jakou bereš HA? Já beru Cilest.

veronkaj
30. čer 2008

ja Lyndinette

a neboj podarí sa, a pokial mimnko chcete tak je to iné,

ja mám 35 priateľ 41 takže je to iné a potom on aj ja máme deti z prvých manželstiev a keby mal vyrovnané majetkové bolo by to iné ale takto ho čaká zobrať úver a robiť aby to splatil a kto vie či vôbec úver dostane. no samé problémy, ešte že ja mám svoj byt aj ked maličký ale je len môj.

blka
30. čer 2008

Problémy jsou všude. Neboj, to se nějak vyřeší 😉

veronkaj
30. čer 2008

blka dúfam,

a vám sa podarí krásne zdravé mimino 🙂

blka
30. čer 2008

Veronkaj: děkuji 🙂

blka
3. črc 2008

Já jsem se rozhodla, že to dneska asi doktorovi řeknu. Páč mi pak udělá vnitřní ultrazvuk, tak ať aspoň vím, jestli to je těhu nebo cysta a nebo zase poblázněné hormony 🙄 . Se uklidňuju tím, že si nebude pamatovat, na co jsem se ho před půl rokem ptala, tak nebudu za blbce. A kdyby to měl u sebe poznačené a zeptal se mě, jestli se to zklidnilo, tak mu řeknu, že jo, ale že teď to mám zas 😅 . A je to.
O tom, jestli to říct nebo ne, už přemýšlím od včera večera 😅

bubliii
3. črc 2008

Ahoj,

rada bych se podelila o moje zkusenosti s negativnim testem a priznaky tehotenstvi. Mela jsem 2 tydny zpozdeni. Udelala jsem uz 3 testy a vsechny negativni. Ale bylo mi blbe od zaludku a skoro tyden jsem mela podivny tlaky v brise. Teplotu na 36.9. Pro me jasne priznaky tehotenstvi, tak jsem se rozhodla pro navstevu lekare. A vysledek? Je to cysta. Tim se vysvetlila zpozdena menstruace a tlaky v brise, ty nevolnosti jsem si nejspis vsugerovala. Procitala jsem tuhle diskuzy kvuli negativnim testum a u vetsiny se opravdu potvrdilo tehotenstvi tak jsem jen chtela ukazat ze to tak vzdycky neni. Kazdopadne vsem preju aby to bylo miminko.

blka
4. črc 2008

Bubliii: já jsem také důkaz toho, že ne vždy negativní test znamená těhu 😀 . Ale co to je u mě, nevím, páč nemám ani cystu. Asi nějaký hormonální výkyv 😔 🙄

luciper
5. črc 2008

Která pravidla porušuje: | Zruš takze ted uz nic opravdu nechapu..... Taky dr mi potvrdila, ze MS muze byt i v tehotenstvi. Ted jsem 13 DC a po posledni ovu mam 25 DPO a ted ve ctvrtek jsem mela na tom testu slaboulinkou carku, ale dr na ultrazvuku nic nevidela, takze ted vubec nechapu, jestli teda muzu byt tehu nebo ne. MS byla normalni a dr rikala, ze se to tedy muze stat. Mam si delat dalsi test za 10 dni... Jsem z toho opravdu jelen .

luciper
5. črc 2008

Jo a mela jsem test do proudu moce s citlivosti 20, jmenuje se FOR YOU, nemate s nim nekdo prosim zkusenost, jesti jsou spolehlive???? Jinek me casto boli bricho, nekdy jako pri ovu a nekdy jako kdyz ma mit MS...

poletucha
5. črc 2008

luciper- testy for you jsou urco spolehlivy...ale nekde jsem tu cetla,ze v podstate ovulacni a tehotensky testy fungujou na stejnym principu a muze se stat, ze se ti na tehu testu v dobe ovulace ukaze druha carka a stejne tak kdyz jsi tehu a udelas si ovulacni test,tak tam jsou // ...ale fakt nevim,co je na tom pravdy 😅 ...kazdopadne ti preju aby to bylo mimco 😉

parochna
5. črc 2008

ahojte

wyerka
5. črc 2008

ahojte baby 🙂 no tak ja som mesiac po negativnom testiku dostala dalsiu mrsku ale taku podobnu ako predtym .. slabucku 4 dnovu ziadna sliznica proste nic a teraz ma zacali brutalne boliet krize a nejak mam nafunkute s tvrdsie brusko, nastriedacku som na wc a stale som unavena 😒 len neviem ci mam dat zas test alebo co lebo sa mi to nezda vobec ok.. poradte mi niektora skusenejsia prosim 😅

svoma
5. črc 2008

Ahoj Luciper,já si dělala při druhém těhu test a byla tam světloulinká čárka,jela jsem druhý den k dr. a u ní na těhotenském testu byla jen jedna,na utz taky nic neviděla,píchla mi injekci na vyvolání ms,ale pro jistotu mi vzala krev,měla jsem za týden volat a to mi oznámila,že jsem těhu. 🙂

villka
5. črc 2008

bebanky v desiatom tyzdni tehotenstva by sa mala zjavit na tehu teste uz riadna ciarka do 5min ze?

ilijanka
5. črc 2008

villka- to teda určite a skôr ako do 5 minút, tehu test by mal byť pozitívny podľa kvality testu už v deň, kedy mešká menzes, niektoré testy uvádzajú, že už 5.deň po oplodnení, ale to som neskúšala 🙂

michamicha
10. črc 2008

No já si dělala TT předevčírem, jsem 33DC, ale mám strašně rozházený cyklus, k tomu jsem dělala ovutest, který vyšel pozitivně, takže ovu proběhla i dle bazálky, kterou měřím (už se týden drží těsně pod 37st. v rozmezí 36,7-36,9)...i hlen odpovídá...ale TT vyšel negativní 😒 mám nafouklé břicho už týden a trochu mě pobolívá v podřišku...tak ještě týden počkám a pak udělám další test

ilijanka
11. črc 2008

no- tak teda- ja som tu písala, že niektoré testy uvádzajú, že sú pozitívne už na 5.deň po oplodnení- hahaha- tak som to vyskúšala na sebe- kúpila som si RapidClear test, ktorý toto sľubuje a ešte týždeň po očakávanej mrche bol negatívny, v ten istý deň-teda 35.den cyklu som vyskúšala Gravitest a ten bol jasne pozitívny, takže tak je to- sľuby sa sľubujú a blázni sa.... 😀

kaca007
18. črc 2008

zajímavé téma... předsouvám dopředu, at se nám neztratí...

cipka
20. črc 2008

Ja si myslím, že najlepšie je ísť na sono. Ak vám to je blbé povedať doktorovi, aby ste sústavne nechodili na sono, tak mu povedzte,že máte nejaké komplikácie, aby vás tam poslal. Mám takú skúsenosť ako veľa z vás. Test negatívny, sono pozitvíne. 😀

linda79
25. črc 2008

Ahoj všechny, tak po přečtení této diskuse jsem pěkně zmatená... Dnes mám 50 DC , v úterý 47.DC jsem si dělala test (mamatest), který vyšel negativní a dodnes zatím žádná MS, někde čtu že test to pozná hned po zpoždění, takže jsem už byla přesvědčená že těhu nejsem, tak teď nevím, mívám pobolávání v podbříšku a cítím prsa, tak jako před MS, ale pořád nic, jinak žádné těhu příznaky nejsou. No nejlepší asi bude navštívit doktora, počkám do neděle a v pondělí se objednám. Teď očekávám 4.MS po vysazení, první byla po 42, pak 32 a 30 a teď 50 dní a nic, před braním antikoncepce jsem to měla dost nepravidelné a kolikrát dlouhé cykly, takže teď nevím, jestli se to nevrací do starých kolejí... a jak se projevuje cysta?

binki
25. črc 2008

tak jsem to tady celé přečetla, myslela jsem, že jsem těhu, ale jen jsem měla krvavou cystu v děloze, píchli mi vyvolávačku (to bylo v květnu), další MS taky nic, nechala jsem si udělat testy a vyšly mi komplet rozhašené hormony, takže na podzim na endokrinologii, teďka taky čekám na MS a mrcha nejde a nejde

heri
5. srp 2008

Čaute baby, ja som si robila test a vyšla mi slabučka druha čiarka. Následne po dvoch dňoch som si urobila dva ďalšie (iná značka) a nič ☹ Takže teraz neviem, čo si mám o tom myslieť. Je tam nejaká šanca alebo to bolo spôsobené chybným testom?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru