Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

verisek91
19. zář 2013

@sofi88 já jsem si to spíš nepřipouštěla,mě to říkali všichni okolo..já jsem zvracela každý ráno,a bolesti v podbříšku... 🙂 ale nějak jsem to i tak,když jsem nevěřila,vycítila.. 🙂))

pavla72
19. zář 2013

@alexxx87 Ahoj, u nas to nebylo az tak pozde, ale (jak se pozdeji ukazalo) na konci tretiho tydne jsem si delala nejakej special, kterej to ma odhalit po 5 - 10 dnech a negativni. Sli jsme s partnerem pomahat tatovi pri stehovani, tak jsem chtela vedet jestli muzu tahat tezky - drela jsem jak soumar a prezily jsme to obe 😀

wildroses
19. zář 2013

@sofi88 hlavne treba mysliet pozitivne, ved raz to musi prist 🙂 budeme si drzat palceky 🙂

sofi88
19. zář 2013

@wildroses dakujem velmi pekne... rozmyslam nad tym, ze skusim dalsi cyklus popri clostyle aj inofolic... mozno by mi mohol pomoct... ☹ stoji to vela penazi, ale chcem to aspon skusit...

verik2
19. zář 2013

@katulka89 já mam spíš kamarádky,co hodně potrati a většinou zamlkly potrat,taky smutný.No ja ty prsa mam víc a víc citlivější,tak uvidím,kojení je pro mě děs a jako na potvoru Tynka přijde i ve dne,vyhrne tricko kouká na prsa a řekne,že chce kojit.Ale test furt nic je brzo,pokud budu,což asi jo,tak 3tt...takže za 14 dní by to měl uz ukázat potvurka jedna.

katulka89
19. zář 2013

veverik 2 no ja to stále nedostala mnela jsem to jen jeden den a nic ale furt mi je nak divne a jsem unavena ale testy jsou negativní jen jeden test ukazal dve čárky ☹

sofi88
19. zář 2013

@katulka89 a pouzivas tie najcitlivejsie testy???

katulka89
19. zář 2013

jj používam )) ale když jsem byla na ginde tak mi braly krev a podle toho nejsem ale jsem furt takova unavena a menzes se nedostavila ( vůbec nevím co mam delat

sofi88
19. zář 2013

@katulka89 tak nech ti skusia dat vyvolavacku a uvidis... ak nie si tehotna, mala by sa ti o par spustit ms a ak si, tak ti to neublizi

niky21
19. zář 2013

Prijemny vecer zienky. Mne tt na 7 den po meskani mz ukazal negat,avsak stale citim velmi bolestive prsniky a uz dva dni som veeelmi nafuknuta,az neznesitelne a casto chodim na wc ale nie na malu ;) zvlastne,neviem comu to priradit,moze to byt priznak ? Menzes meska uz 10 dni. Mali ste to niekedy pri tehu ? 🙂 Dakujem kocky,drzte sa ! ;)

verik2
20. zář 2013

@katulka89 pockej,to chce čas.Ja s Tynkou taky byla ma gynde,těhotná skoro 4 tt,testy negativni,z krve nic a to to prej poznají 10 den,prsa mě bolely,tak jsem řekla gynde at me vysvětlí proč a nevěděla a já že těhotná jsem a za 3 neděle jsem tam byla,pozitivni test vyšel az v 5 tt a já pak šla na gyndu a byla jsem v 7 tt a nechapala,že to nikdo nepoznal....nepoznal....nic neni 100% a pokud menzes nikde,tak jsi jasná,jen to chce čas.Já taky musim počkat,dostat bych to měla tak za 14 dni,ale.podle posledních MS a bolesti prsou a únavě,to asi nedostanu...i kdyz nervy,pred měsícem jsme museli nechat utratit pejska 3 roky starého,mám ten myom,ale kvůli nemu jsem příšerně krvacela,tak nevím a co jsem se bavila s kamarádama,tak nervy MS oddalej,ale vliv na sílu krvácení zřejmě nemají,tak.jsem zvědavá,kdybych nekojila,tak poznám,že.jsem těhotná skoro.ihned,vetsinou do 14 dnů od oplodnění mě děsně bolely prsa....ale ty čekej,testy jsou zpomaleny,zkousej to třeba po 5 dnech.A co rikala kamarádka koupila si ten Dr. Max a.ten ji to ukázal ve 3 tt....se sama divila.

verik2
20. zář 2013

@niky21 to chce čas,já vždy ovuluji před MS a co otehotnim,tak to dostamu max na 3 dny a až po měsíci mě test vyjde....pokud máš MS pravidelne a nemáš nervy,tak tehu jsi akorát to občas trvá,zkus si dojít na tu vyvovalacku a pokud to do 10 dne medostanes,tak jsi jasná.Mimi to neublíží,taky.jsem mela kamarádku,která na ni byla jako těhotná a test ji vyšel az 10 den po ní a měla radost 😀

marikura
20. zář 2013

Ahojky🙂Chci se zeptat. . .MS nikde,uz jsem 36DC a testy jsem delala uz 3 a tam ani naznak. . .snazime se prvni mesic a cykly jsem mela vzdy po 28-29 dnech. . .

niky21
21. zář 2013

Ahojte kocky.. Tak teraz som si robila test a nic :/ jedna ciarka. Navsteva meska uz 10 dni.. A prsia stale bolia ako slak :( v pondelok idem dr. Asi opat cysta... Od vcera jemne ruzovy vytok,ale iba obcas. Tak to asi nebudem. Drzim vam palce ;)

sofi88
22. zář 2013

dobre rano zienky... dnes som si zasa robila tehu test a z druhej ciarky sa mi zjavil taky slabulinky obrys.. co si mam o tom mysliet??? vidno to velmi slabucko ale na prvy pohlad vidno, kde by ta druha ciarka mala byt... com z toho zmätena ☹ nechcem sa tesit.. ale tych sklamani uz zasa bolo tolko... ☹

miuska13
22. zář 2013

@sofi88 ja som si tiež dnes robila test a tiež tam bol iba ten obrys...... mam 38 DC a stale nič. tiez neviem co si mam o tom mysliet a kedy robit dalsi test.... a ani ja sa nechcem tesit dopredu aby som nebola potom sklamana.... ☹

majka43
22. zář 2013

@sofi88
@miuska13 Můžu se zeptat co máte za testy? Jakou značku?

sofi88
22. zář 2013

@majka43 ja mam Alice Pregnancy...

sofi88
22. zář 2013

@miuska13 ja to skusim o dva dni, v utorok pojdem aj tak na vyvolavacku... za to nic nedam a ublizit by mi to nemalo... lebo mam uz velmi dlhy cyklus... no vazne som z toho aj ja zmätena... tak by som chcela, aby to bolo pozitivne ☹

majka43
22. zář 2013

@sofi88 Jo tak ten neznám, já jen že mamatesty ukazují hodně blbě, jen takový obrysy. Můžeš se podívat do tématu Mamatest, kdy se vám objevily //? Jsou tam i fotky.

miuska13
22. zář 2013

@majka43 ja som mala z lekarne DR.Max a test sa volal lady max test comfort....

majka43
22. zář 2013

@miuska13 Tak ten taky nevím, sice jsem ho měla, ukázal dobře, ale to už jsem byla 20 dní po Ketu, to už mě ukázaly včechny pěkně.

sofi88
22. zář 2013

@majka43 videla som v tych diskusiach nieco podobne... sama neviem co z toho bude a az sa toho desim.. tebe gratulujem k tehotenstvu 🙂 je to super... aj aj by som uz chcela... mozno ze nakoniec aj ja skoncim v CAR ☹

majka43
22. zář 2013

@sofi88 Jak dlouho se snažíte?

sofi88
22. zář 2013

@majka43 od marca... viem, ze to este nie je dlho... ale zda sa mi to ako cela vecnost

majka43
22. zář 2013

@sofi88 Tak to máte ještě čas, já už ho neměla, je mě 47 a jsem poprvé těhotná, tak doufám, že aspoň jedno dítě budu mít.

sofi88
22. zář 2013

@majka43 o to viac ti drzim palceky, budem na teba mysliet, nech to dotiahnete to uspesneho konca 🙂 malinke nech sa pekne zahryzne a nepusti sa ta az do porodu 😉

majka43
22. zář 2013

@sofi88 Děkuju moc.

zlatickon
23. zář 2013

Ahojky ženy,chci se optat,doktorka mi ve čtvrtek řekla že jsem na počátku těhotenstvi,vzala mi krev,pořád testuju a mamatest je negativní.menzes mam dostat za 3 dny.Jsem z toho jelen a už se mi honi hlavou ruzne myslenka.Výsledky budou zitra.Děkuji moc za odpoved

majka43
23. zář 2013

@zlatickon Zadej si do vyhledávače Mamatest. Kdy se vám objevily //? Máš tam vyfocený testy. Mamatesty jsou špatný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru