Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

enynka12
4. lis 2011

Díky za radu. Opravdu nevím - podle všech příznaků (vč. výkyvů nálad, i nafouklého břicha a více viditelných žil) jsem si téměř jistá, ale test to vyvrací. Nejhorší je to čekání. Zkusím to tedy ještě později a snad to vyjde.

domi1988
5. lis 2011

ahoj baby,potrebujem radu... 28. som mala dostat MS. samozrejme nedorazila. robila som si uz milion testov, su negat, ani naznak druhej ciarky. boli ma spodok brucha skor nalavo ale vcera uz aj napravo.. mozem byt tehona? ci je to skor nieco ine? vaznejsie? poradte prosim.. diky

jetynka
5. lis 2011

Počkej ještě dva až tři dny minimálně a udělej test, pokud budeš mít bolesti nebo jiný problém běž raději na gyndu, na ultrazvuku stejně teď nic nepozná to až minimálně 14dní po vynechání menzes. testy jsou celkem spolehlivé neměly by lhát.

00matula
6. lis 2011

@domi1988 ahoj, mne test tiez ukazal len jednu ciarku, teda, 1 zo 6 mal len taku slabulilinku, ze som si ju poriadne ani nevsimla, az moj priatel ju tam zbadal,ale po dalsom tyzdni uz boli vsetky pozitivne a dnes mame krasnu 14,5 mesacnu dcerku :D takze si myslim, ze test ti moze aj nemusi dat odpoved. Skus zajst na gyndu..🙂

domi1988
6. lis 2011

@00matula ahoj a po akom case od ocakavanej ms ukazalo? po 2 tydnoch? no mne je nejak zvalstne celkovo, rano zle.. ale ciarky ani ms nikde... este tyzden a pojdem na gyn.

00matula
6. lis 2011

@domi1988 ahoj, ja som v podstate sla k Dr. asi 3 dni pred ocakavanou ms, ale testy som si robila priebezne, este v ten den mi ukazalo ze negat, potom som si robila test asi o 7 dni, pretoze som z nich bola uz zufala, dovtedy som ich urobila cca 9 , a vsetky mali pisane ze uz 5 dni po oplodneni... Ono to zalezi od vysky hladiny Hcg...ta sa tvori az ked sa vajicko zahniezdi, a to je u kazdej zeny rozne. Dokonca teraz si myslim a mam pocit ze som opat tehotna, znovu tie iste priznaky, ale kedze malu stale kojim, tak niektore neviem, ci su priznak, alebo od dojcenia-bolest v prsnikoch :D a zatial test len na jednu |. Kazdopadne skus zajst k lekarovy, vezme ti krv a tie vysledky su smerodatne. Kamaratke dokonca test vobec neukazal, ze je tehu, iba lekar potvrdil..a to uz bola cca v 2 mesiaci 😉 Drzim palceky 🙂

enynka12
7. lis 2011

@pejullka Ahoj, tak jsem dnes byla u dr. . Těhotenství se zatím nepotvrdilo ☹. Pro jistotu mi ještě vzali krev, a zítra volám na výsledky. Bohužel mi však našli dost velkou cystu a doktorka říkala, že mohou být veškeré potíže od ní. Je to okamžitě na operaci, anebo nechat ještě chvíli být zda sama nepraskne - jenže mi zároveň řekla, že je riziko, že by krev mohla vytéct do dutiny břišní. Tak jsem z toho všeho hodně smutná 😢 . Takže, pokud bude zítra krev negativní, jdu na injekci a zkusíme vyvolat menstruaci. Je to celý pravdu hodně divný, ptž mě menstruace vždy přišla po 28dnech na hodinu přesně. Ach jo ... ☹.

pejullka
7. lis 2011

@enynka12 ta kbud rada ze aspon vis na cemm jsi, ted te daji do kupy a pak uz bude vse ok🙂

enynka12
7. lis 2011

@pejullka Snad. Jak říkám, výsledky budou až zítra - to už to bude 100%. A na operaci se mi moc nechce. Tak uvidíme. Díky moc.

pejullka
7. lis 2011

@enynka12 lepsi operace nez riskovat, ja jednou zqazila ze mi vysel pozitivni test a byla to cysta. Sama praskla, byla mala. Drzim palce a at je to rychle za tebou.

hela82
7. lis 2011

@enynka12 Jsem na to obdobne jako ty, akurat ze mne MS meska jenom par dnu. Sice jsem mela obcas nepravidelnou MS, ale posledni mesice prisla vzdy 29-30 DC. Ted mi zjistili hyperstimulacni syndrom, mam na vajecnicich cysty, chteli si mne kvuli tomu nechat i v nemocnici ale nakonec mne pustili do domaciho leceni. Taky myslim ze MS nedorazila kvuli cystam, a pritom mi uz pred tydnem pro jistotu pichli Agolutin nebo tak neco... pristi tyden jdu na kontrolu s temi cystami tak uvidime... Cekam jestli se to vstreba nebo se mnou budou muset neco delat ☹ Je fakt ze kdyby to puklo tak jsou to pry hrozne bolesti 😢

zaneta2
10. lis 2011

Ahojky holky jsem taky nová. Tak já jsem 37 DC a testy pořád negativní. Vysazeno mám od 02/11. Cyklus celkem pravidelný, max 28 den dochází MS. Občas cítím v podbřišku takové zvláštní lechtání, prsa zatím necítím. jenom se mi občas zamotá hlava. 35 den jsem slabě špinila. Myslíte, že bych mohla být v očekávání? U doktora jsem ještě nebyla, mám nahlášenou roční prohlídku na 16.11, tak asi počkám. moc děkuji za odpověď, rady a postřehy

mersy
15. lis 2011

Ahoj holky,
jsem na fóru nová. Mám dotaz. 27.10 mi sama vypadla Mirena. (vložená druhá v červenci a i při ní jsem mívala
slabé špinění vždy ke konci měsíce)
chceme další mimčo., tak nám to přišlo vhod. Od té doby mám příznaky těhu - bolest v podbřišku, citlivos na pachy, nevolnost.....MS nepřišla a to jsem ji měla mít 30.
Jen testy mi 2x vyšly negativní. Můžu být těhu i při tom nebo se testuju moc brzo?
Poraďte. díky

meddy
15. lis 2011

@mersy najlepšie by samozrejme bolo, ak by si skočila k doktorovi... 😉 Ja som si tiež robila tehu testy, ktoré mi vyšli 3x neg a napriek tomu som tehotná bola 🙂

mersy
15. lis 2011

meddy ,
k doktorovi se chystám, ale má dlouhé objednací lhůty. Takže až ke konci listopadu.
a ta nejistota je šílená 😖

barunka1987
15. lis 2011

Ahoj holky,
jsem ráda, že jsem našla tuhle stránku, přesně takový problém totiž teď řeším.. Menstruaci mám přesně jako hodinky po 28 dnech. Poslední byla 4. října a od té doby nic..Měla přijít 1. listopadu a dnes tedy meškám 14 dní... Testy jsem si dělala a negativní ☹ Poslední nechráněný sexík s přítelem byl 2. října, těsně před menstruací, což je asi malá pravděpodobnost na otěhotnění, že? Ale co jsem tady tak pročítala, může se to stát 🙂 Dnes jsem ráno trošku špinila, ale krev to nebyla..jen takové hnědé špinění. Co myslíte? Je ještě možnost, že bych mohla být těhu nebo radši mám upalovat k dr, aby to nebyla nějaká cysta či hormonální porucha?
Děkuju moc za názory 🙂

bocinka
15. lis 2011

@barunka1987 já bych šla k doktorovi, myslím, že test by po 14ti dnech těhu rozhodně ukázal, pokud nebyl vadný.... 😕

jaanika
1. pro 2011

Ahojda, chtěla bych se poradit 🙂 dnes mám 40dc a ms nikde. Pozitivní test taky nikde🙂 Poslední tulení bylo 16dc pak manžel odjel, od 20dc beru duphaston (20-22-24-26) takže předpokládám, že ovu mohla být max 20dc. 26dc jsem měla šílený pálení prsou a od tý doby mám citlivé bradavky (to normálně nemívám). Po duph mi vždycky přišla ms po 27/28dc a ted nic. 37dc jsem byla u dr, nic neviděla (kdybych měla ovu ten 20dc tak by ani nemohla) ale říkala, že ještě počkáme (nad tím, že mám neg testy se ani nepozastavovala), že se ji děloha zdá dost prosáklá... což taky nic znamenat nemusí, že. Počítala jsem s vyvolávačkou, ale nedostala jsem ji, jenže mě neposlala ani na krev, tak mě to pořád vrtá v hlavě🙂
Četla jsem tu hodně příspěvků, že některým holkám vyšly testy hodně po vynechání, ale otázkou je, jestli zrovna neměly posunutou ovulaci (většina prespokládám sexuje i po předpokládané ovu).
Nevim no, nechce se mi nějak věřit, že bych byla zrovna já byla ten případ, že by mi vycházely neg tt třeba až do 12tt 😀
Dík předem za reakce🙂

koutnapavla87
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
piacere
29. pro 2011

@koutnapavla87 a čo tak zbehnúť do lekárne a kúpiť test? 😉

berenika39
29. pro 2011

@koutnapavla87
úplně nejvtipnější je otázka č. 17 😀 😀 😀 😀.
Pokud jste si dělala těhotenský test, byl pozitivní?

a) nedělala jsem si test

b) byl pozitivní

c) byl negativní

berenika39
29. pro 2011

@koutnapavla87 stejný příspěvek jsi dala na milion jiných maminkových webů, reklama, či čo?
http://www.google.cz/search?q=koutnapavla87&ie=...

jania023
29. pro 2011

@koutnapavla87 nic vzlom ale to je len nejaky reklamni tah ako tahat z ludi prachy a este za take s prepacenim chujoviny pre nast-rocnich 😠 ...Pozeram ze si tu nova takze predpokladam ze mas viac nickov

berenika39
29. pro 2011

@jania023 jistě, pod jiným nickem založila diskusi na stejné téma.

ivana21m
19. led 2012

Ahoj holky, dnes jsem si delala test a vysel mi negativne, presto me boli prsa a citim se tak divne .... ten hrozny smutek co jsem citila, kdyz mi test vysel negativne byl hrozny... doufam, ze to bylo testem a ja skutecne tehotna budu, nic vic si s pritelem neprejem!
Snad budeme mit stesti

romca13
19. led 2012

@koutnapavla87 tak tohle je největší blbost, jakou jsem kdy viděla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tomu snad nemůže věřit ani 15 tiletá dívka 😀 😀 😀 😀 😀

val1
19. led 2012

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 @koutnapavla87 nebylo by lepší si koupit test za 40 Kč než odpovídat na dementní otázky za 90 Kč??? Nechápu, že to někdo využije a pošle sms.... 😝 😝 😝 😝 😝

salomee
19. led 2012

No právě,jen jsem projela pár otázek ze začátku, jsou to takové, které bych i já (vyškolená koníkem a zkušenostma) položila taky. Je to jak takové ty testy v časopisech, kdy ty otázky jsou kladené tak průhledně, že výsledek si člověk domyslí sám.
Myslím, že mamtesty a případně trocha trpělivosti jsou stokrát lepší, než test za kilo, který nakonec ve výsledku řekne asi něco jako "možná jste těhotná, navštivte lékaře" atp.

brita
19. led 2012

Babenky, ved to je nejaka podvodna stranka. Ani si ten test nespustajte. Uzivatelkin prispevok som nahlasila adminovi, toto je podla mna proti pravidlam MK. Niektori ludia nemaju sudnost! 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru