Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

dyrberg
22. led 2012

Ahoj baby mam 30dnovy cyklus dva dni mi meska ms co je dost neobvykle castejsie chodim na wecko prsia napnutejsie ale test negativny..predtym mi test vzdy ukazal ked som bola tehotna spravne pozitivne..je mozne ze ten test sa myli respektivne hcg nie je vysoke ? stalo sa vam to ?

kata2882
22. led 2012

@dyrberg ahoj, mne sa to stalo pri synovi, testy som mala negativne, az po 4tyzdnoch pozitivny, aj to len slabu ruzovu ciarocku, ale na usg u gyna uz bola mala fazulka🙂)))))
teraz citim,ze som tehotna, a stale mam negativne testy a uz je 4tydne od oplodnenia, takze sa chystam ku gynovi 😉 🙂
tie zmeny mozu znamenat tehotenstvo....

dyrberg
22. led 2012

uz uvazujem nas tym ci nepijem viac vody ..ci nechodim na toaletu castejsie preto..ale to by nevysvetlovalo preco nemam ms..vzdy pred ms som mala 1-2 dni ruzovy naznak ze dostanem teraz nic a meska uz dva dni..som pazrava ale to moze byt aj pred ms..mam chut na vsetko citim sa ako prasa 🙂 ale predtym ked som bola tehotna mi sladke nechutilo teraz ano.

dyrberg
22. led 2012

@kata2882 takze si mala pozitivny test az 2 tyzdne po vynechani ms ?

kata2882
22. led 2012

@dyrberg nepocitam to od ms, kedze manzel je doma raz za mesiac na tyzden, tak pocitam od oplodnenia, od ms mi teraz vychadza 1tyzden 😉 😎

dyrberg
22. led 2012

@kata2882 a mala si aj ine priznaky ako vynechanie ms ? ked si bola tehotna aj napriek negat testu ?

kata2882
22. led 2012

pri samovi ano, no teraz som mala spinenie dost dlhe, bolesti v prsiach a podbrusku. a to mam aj teraz.
no pockaj a za par dni si skus urobit test, hladina hormonu sa moze zvysit, tak ti moze vyjst pozitiv ak si.

dyrberg
22. led 2012

@kata2882 pojdem zajtra k lekarovi radsej .

kata2882
22. led 2012

@dyrberg aj ja idem, tam sa to dozviem najistejsie....daj vediet ako si pochodila 🙂

magdi21
22. led 2012

@dyrberg stalo, a to som ešte mala hnačky, tak reku si spravím testík , kým si dám endiex, a vyšiel negatívne...a tehotná som bola...

dyrberg
22. led 2012

baby bola som na pohotovosti lebo ma zacalo boliet podbrusko co ma pri ms nezvykne.lekar mi nameral 18mm sliznicu a zevraj tam vidi bud gestacny vacok alebo dutinku ale skor sa priklanal ku gestacnemu ale neviem ci bol dostatocne skuseny..tak neviem mam cakat a neskor si spravit test.

piacere
22. led 2012

@dyrberg pokiaľ lekár videl skutočne na ultrazvuku gestačný vačok, už bude test pozitívny 😉 Urob test, ak bude pozitívny, objednaj sa ku svojmu gynekológovi 🙂

dyrberg
22. led 2012

@piacere praveze on sa len priklonil viac ku gestacnemu ale nevylucil ani dutinku ktora ma spustit menstruaciu.zaujimave ze to takto nevedia s istotou povedat co vidia na ultrazvuku.dnes som si robila a bol negat.

abriela
22. led 2012

@dyrberg ahoj. som rada, ze opisujes aj moje priznaky. Este dodam, byva mi zle, niekedy rano, niekedy vecer. Predtym som taka nemala a test mi vysiel pozitivny este pred meskanim mrchy.

dyrberg
22. led 2012

@abriela robili ti tiez ultrazvuk ?

abriela
22. led 2012

@dyrberg nie, nebola som na pohotovosti - pisala som o priznakoch a test som si robila v piatok.

Zle mi bolo uz pred ovulkou, cize na UTZ som bola tesne po ovulke, aj ked som mala pocit, ze nebola. Lekar povedal, ze vidi zlte teliesko, t.j. ze ovulka bola, ale ze ci som tehu ci nie, nevie. Povedal, aj to: "ze zena moze otehotniet pocas cyklu, aj tesne pred mrchou. Priroda je mocnejsia ako my".

salomee
22. led 2012

@dyrberg No tmě se stalo něco podobného, vysoká sliznice, vynechání MS a na UZ dutinka,ale krev na HcG negativní. Tak to prý byla dutinka, trhlinka, nebo něco takového v té překrvené vysoké sliznici- značící, že MS se brzo spustí,.
Na ultrazvuku to asi vypadá prostě stejně..kulička a v ní zatím černo, než tam v případě těhotenství začne být viditelné i něco víc.

dyrberg
22. led 2012

@salomee takze ten lekar tiez nevedel s istotou ze ? a kedy ti potom dorazila menstruacia od UZ ?

jenny_m
22. led 2012

Zdravim Vas damy, mavam bezne cyklus 32 dni, obcas 34........minulky rok som mala 2x take omeskanie raz 40 dni a raz 46.........dneska bol 42 den, cize meskanie 10 dni oproti normalu. Test mi vysiel negativny. Myslite ze sa na vysledok mozem spolahnut?

magic08
22. led 2012

@jenny_m pri 10 dnovom meskani ak by si bola tehotna uz by ti test ukazal.

wollmannova
23. led 2012

Ahojte aj mne sa to stalo mrcha mi meškala 2 týždne a test negatívny tak som išla k doktorovy. Ten povedal že tam nič nevidý pichol vyvolávačku a vraj mým počkať 14 až 15 dní ked sa dostavý menzes. Tak som čakala celá nesvoja. Po 14 dnoch nič tak som si spravila test a boli tam dve ružové čiarky. No a teraz som už v 28tt. Tak vám držím palčeky aby to aj vám vyšlo. 🙂 🙂

anlady
23. led 2012

Ahojte baby, potrebujem poradiť. som 41 DC, 8 deň od pichnutia vyvolávačky a mrška nikde. Mávam nepravidelnú menštruáciu, vždy tak max do 35 DC dostanem mršku. Včera mi ukázal test negatívny. Myslíte že bolo to skoro? keď mávam také dlhé a nepravidelné cykly? pobolieva ma podbruško ako pred mrchou a prsia ma bolia. Bola som u lekára a v tedy tam nič nevidel. to som tam bola pred tými 8dňami. Dokedy mám čakať?

salomee
23. led 2012

@dyrberg No...teda to už je pár let zpátky, ale myslím tak do tří dnů... Ten dr., co mě vyšetřoval, je dost uznávaný, zkušený, takže tomu, že to fakt nejde poznat, věřím.

anlady
23. led 2012

prosím o radu,babulky :(

piera
23. led 2012

Ahojte holky,v prvním těhotenství jsem čekala na pozitivní test 3 měsíce a u druhého jsem měla pozitivní test až začátkem 7 měsíce.Kdybych se měla spoléhat na testy,tak nevím.a znám více žen,co měli pozitivní testy později.Ted se snážíme o třetí.Spoždění mám už skoro měsíc a opět negativní testy.asi jsem vadná 🙂

piacere
23. led 2012

@anlady no pokiaľ mávaš prevažne 35-dňové cykly, tak na 41. deň by už mal byť test jasne pozitívny. No možno práve tento mesiac máš cyklus ešte dlhší (je to možné, telo môže aj takto zaštrajkovať). Neviem do koľkých dní od vyvolávačky by mala prísť mrcha... čo ti vravel lekár? Ak si už prekročila čas, dokedy mala doraziť a nič, volaj lekárovi, že čo ďalej 🙂

anlady
23. led 2012

@piacere ževraj do 14.dní, to bude o týždeň :(

piacere
23. led 2012

@anlady tak má ešte čas, žiaľ... 😖

mates22
23. led 2012

@jenny_m ahoj, nemyslím si, že by test musel něco ukázat po deseti dnech. Mě bolelo břicho, prsa, menses nikde - takže jsem si dělala 3 testy s odstupama 5 dní, ten poslední nějakej super citlivej (asi tak nějak po 20ti dnech) a nic. Takže jsem nabrala směr gynda bylo z toho těhotenství 5tt - ani jsem nechtěla uvěřit. Ale jestli menstruace občas zmešká, tak vydržet ještě deset dní, zkusit znovu test a případně pak gyndu, z HCG je to jistota (tedy skoro, jak tak tady čtu). A jak už jsem někde psala, chovat se jako bys byla - mimi je v prvních týdnech zranitelné.

anlady
23. led 2012

@piacere ja viem, len či náhodou ste nemali niečo podobné a vzniklo z toho tehu... 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru