Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

ja12
9. pro 2012

ja vim ale porad čekala ☹

ajurka
12. pro 2012

Ahoj chtěla bych se zeptat... Měla jsem to dostat 14.10. dnes je 12.12. a ještě pořád jsem nedostala. Asi 25.10. a 7.11 jsem si dělala test a nega. Zašla jsem si k lékaři a ta mi píchla vyvolačku 6.12... Ještě pořád jsem to nedostala... Je možné, že bych byla těhotná? Mám si udělat test? Děkuji

ined77
12. pro 2012

@ajurka ...no a ověřovala ta dr. těhotenství? 😕

ajurka
12. pro 2012

Né... pouze mi dělala ultrazvuk

mamamonika
12. pro 2012

Ja mam iny problem dnes som mala dostat menzes a stale nic tak som si urobila test s citlivostou 10, vysiel mi pozitivne avsak som zistila, ze je po zaruke, tak teraz neviem, ci nebude skresleny vysledok.Co si o tom myslite? Nechce sa mi teraz hned utekat do lekarne kupovat novy, urobila som si dva a oba boli pozitivne, ale oba su po zaruke. 😒

piacere
12. pro 2012

@mamamonika Neverím, že test po záruke ti urobí falošnú čiarku.... a ešte takúto krásnu 😉 Skôr si myslím, že by mohol vyjsť falošne negatívne, resp. neukázať ani kontrolnú čiarku.... Blahoželám 😉

ajurka
12. pro 2012

@ined77
Mám tedy koupit test a udělat si ho znovu? Může vyjít // Bolí mě v podbříšku a také prsa tak jako bych to měla dostat. A také jsem měla asi před 2 dny slabý výtok hnědé barvy... Nevím co mám dělat

piacere
12. pro 2012

@ajurka no to by si už bola v dosť vysokom týždni na to, aby na ultrazvuku doktorka nevidela tehotenstvo.... ale pre pokoj duše skús test, už MUSÍ vyjsť pozitívne... resp. si môžeš zájsť do laboratória a dať si zobrať krv na HCG ako samoplatca.. tam máš istotu.
Ale je možné, že ti niečo (stres, choroba) rozhodili cyklus a teraz nie a nie nabehnúť.... Si 6 dní od vyvolávačky, čo je myslím norma... ešte môže mrcha prísť.

ined77
12. pro 2012

@ajurka ...hmmm...po takové době už by bylo na utz určitě něco vidět. tak zkus test a uvidíš, jinak opět k dr. 😉

kstablova
12. pro 2012

@piacere dle mého názoru ani test po záruce nebude reagovat pozitivně, pokud v telě už není těhu hormon. Taky ta druhá čárka už je docela silná. Spíš by prošlý test, pokud by s ním nebylo něco v pořádku, reagoval negativně, stejně jako když je hladina těhu hormonu ještě nízká. Sečteno podrženo, podle mě jsi těhotná 😉.
Další test zkusit můžeš, ale spíš bych si naordinovala kyselinu listovou a objednala se k lékařce.

ined77
12. pro 2012

@mamamonika ...myslím to samé co @piacere 😉 .

piacere
12. pro 2012

@kstablova 😀

kstablova
12. pro 2012

@piacere koukám, že ta odpověď, co jsem napsala, měla být spíš pro @mamamonika 🙂 🙂 🙂

mamamonika
12. pro 2012

Dakujem pojdem dnes vecer kupit taky, co nie je po zaruke a dufam, ze tam budu //. 🙂 Dam VAM vediet. 😉

ajurka
12. pro 2012

@piacere
@ined77
Děkuji za odpovědi... určitě nebudu těhotná... Jen si pořád dělám naděje... Ach jo..

mamamonika
12. pro 2012

Ajurka ak to mne vyjde 🙂 , tak nezufaj, ja uz treti rok neberiem tabletky a stale nic ,minuly mesiac som zacala od menzesu po ovulaciu pit denne alchemylkovy caj kazdy den pol litra, tak ak kupim test, co nebude po zaruke a budu tam // tak mozno aj ten cajik pomohol 😉 .O tom caji som sa tu docitala.Tak kazdopadne vyskusaj pit od dna, ked ti zacne menzes po ovulaciu.

ajurka
12. pro 2012

@mamamonika Děkuji zkusím ho také koupit a pít.. Jinak držím palečky... Určitě to výjde. 😉

mamamonika
12. pro 2012

Pozri ak to aj nevyjde, skusim na buduce, ja uz na to ani nemyslim, co ma prist, to pride, co ma byt , tak bude. 🙂 😎 Drzim Ti palceky. 😉

ajurka
12. pro 2012

@mamamonika Děkuji...

mamamonika
13. pro 2012

Tak vyslo to, 🙂 aj na novom teste dve ciarky, takze ak mate aj test po zaruke a su tam dve ciarky, tak je to potvrdene. 🙂

kstablova
13. pro 2012

@mamamonika No tak to gratuluji, opravdu bych se moc divila, kdyby to tak nedopadlo 😀 😀 😀

nikaniko
14. pro 2012

tak holky mne včera taky vyšel negatívný test.robila som si ho po 9dnoch od styku.ale na teste bolo že preukáže už v piaty den tehotnost.bol to test citlivý. neviem teraz co robit a ci verit. menzes mam dostat 29 decembra. poradte mi babule 😔

jetynka
14. pro 2012

@nikaniko ještě počkej je to brzo, k oplodnění mohlo dojít později, počkej 2-3dny a uvidíš 🙂
Moje kamarádka byla 10.týden a měla negativní testy. Přeju ať máš brzy bublinku v bříšku 🙂

nikaniko
14. pro 2012

@jetynka nevim ci brzy styk sme mali len raz a to 5decembra takže fakt neviem co a ako. fnuk.

piacere
14. pro 2012

@nikaniko počkaj.... mrchu máš dostať 29. decembra.... to znamená, že dnes si cca 13-ty deň cyklu... a styk si mala 5. decembra, čo vychádza na nejaký cca 5-ty deň cyklu... tak čo stresuješ? 😕 99% žien nemáva ovuláciu na 5-ty deň cyklu 🙂 Bez ovu nie je vajco, bez vajca je spermii smutno... smutná spermia + žiadne vajco = žiadne tehotenstvo, žiadne dieťa.... Pozerám, že máš v profile "snažíme sa otehotnieť". Tak si naštuduj, ako funguje ženské telo, lebo takto sa vám to nepodarí tak skoro.... 😕

Carpe diem 😵

nikaniko
14. pro 2012

nie menštruaciu mam dostat 22 decembra som pomýlila číslo. poslednu som mala 24 novembra. 5sme maly styk a od 7 som mala plodné dnicky

nikaniko
14. pro 2012

@piacere 22decembra mam dostat. posledná bola 24novembra a podla výpočtu som mala plodné dnicky od 7 decembra. styk bol 5decembra

nikaniko
14. pro 2012

@mamamonika gratulujem.kéž by som ja mala na dnesnom teste 2čiaročky 😔 😔 😔 😔 😔

akcccina
14. pro 2012

Ahoj holky, já nevim co ty moje vyječníky dělaj. Já mám zase zpoždění jako blázen. Měla jsem to 4. 11 a dodneška nic. těhu test stále negativní. Přijde mi, jako by mi fungoval pouze jeden vaječník. Dle jedé kalkulačky by mohlo být 5+5 tak že si myslím,že vánoční dárek zase nebude ☹

lila69
15. pro 2012

Ahojte baby. Som na tom podobne. Tiez mi meska ms uz 6 dni a pocitovo nic nenasvedcuje tomu ze by sa chystala prist. Takto dlho mi nikdy nemeskala, vzdy max 3 dni a samozrejme testy mam negativne. Mala som vsak aj divny predchadzajuci cyklus. Po skonceni ms som stale spinila az do ovulacie (bola som na preventivke, takze podla sona bolo vajicko na 14ty den cyklu nachystane na "cestu" z vajecnika). A na 17 den cyklu som zacala silno krvacat asi 3 dni, potom vsetko ustalo. Mali ste aj vy niekedy krvacanie v strede cyklu a nasledne meskajucu ms? Buduci piatok som sa objednala k lekarovi nech viem na com som - samozrejme ak sa ms dovtedy nespusti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru