Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lenulia15
3. lis 2014

Tak jsem byla dnes u dr., hned ráno jsem si dělala ještě test a vyšel negativně. Dr. mi udělal sono a děloha je naprosto v pohodě, je úplně čistá, takže jsem dostala píchanec do dupy a budu čekat...pokud do 10 dní nic, tak mám přijít znovu...Noooo tak uvidíme...

roseforever
3. lis 2014

@lenulia15 Já chci taky injekci ☹ Pořád jen na něco čekám... Dneska už je to 2 měsíce, co jsem to nedostala.

lucinka58
3. lis 2014

Tak u mě dneska // 🙂

lenulia15
3. lis 2014

@roseforever a tak na co se čeká? a kdy jdeš zase?

lenulia15
3. lis 2014

@lucinka58 supééér!!! potichounku gratuluji 🙂

roseforever
3. lis 2014

@lenulia15 Něco na UTZ bylo, tak jestli to ještě neodejde do 3 týdnů samo (teď už jen dva a kousík). A když ne, dostanu vyvolávačku. Ale taky to trochu nechápu, proč mi jí nedal hned... Když už jsem tam byla 8 týdnů od poslední menstruace.

marmor
8. lis 2014

Ahojky, dnes jsem 30DC. MS mívám po 26-28 dnech. Zkoušela jsem včera a dnes testnout (Dr.Max, citlivost 10) s negativním výsledkem. Včera se mi zdálo, že tam pidi dušík je, ale spíš jsem si to jen vsugerovala. Zkusila jsem si i změřit BT - včera 36,8 a dnes 37,2. Vzhledem k tomu, že jsem si ji dřív měřila jen někdy a nepravidelně, tak s měřením BT až tak velké zkušenosti nemám, jen to, že moje max. teplota bývala těch 36,8. Už skoro týden mě dost bolí v podbřišku a posledních pár dnú i v kříži. Myslím, že 14 DPO by už mělo na testech něco být vidět ne? Takže se teď spíš bojím nějakého zánětu nebo něčeho takového.... ☹

cbabu
8. lis 2014

@marmor u prvního tehu jsem byla 16 DPO u dr a krev negativní, první pozitivní test se slabým duchem byl az 25 DPO 🙂

cbabu
8. lis 2014

@roseforever taky nechápu proč ti ji nedal, při prvním tehu jsem ji dostala, ničemu neublíží spíš naopak 🙂

marmor
8. lis 2014

@cbabu Téda až takhle pozdě? No uvidíme. Já mám pocit, že to mám každou chvíli dostat...

roseforever
9. lis 2014

@cbabu Tak si myslím, že tento měsíc už jsem to dostala v termínu. Ale je to hodně slabé, spíš nahnědlé. Takže jsem to i možná měla minulý měsíc, jen to asi bylo o hooodně slabší, že jsem si nevšimla 😀 Možná, že se mi po třičtvrtě roce, co jsem přestala brát antikoncepci na chvíli zbláznilo tělo... Snad se to zase dá do kupy. Taky jsem před 5 dny začala pít kontryhelový čaj. Tak proto to teď třebas bylo už o něco "silnější". Stejně k dr. 21. půjdu. On můj doktor je hodně pečlivý a nic by nezanedbal, ale zase mi říkal, že do mě ncche zbytečně rvát hormony, že počkáme, jestli se to samo do 3 týdnů nespraví. Něco v děloze bylo, tak že to ještě zkusíme, jestli to neodejde samo přirozeně.

emca29
9. lis 2014

U mě nakonec nic, ani UZ ani krev nic neprokázaly, takže jsem na utrogestanu. Mám to brát 2x denně deset dní, pak to dostat a pak mudr. rozepíše to samé tak, aby mi to pomohlo otěhotnět (+ listovku). Škoda...

roseforever
10. lis 2014

Hmmm, tak jsem to měla jen 1 a půl dne...

zakajda7
11. lis 2014

Ahoj chtěla jsem se zeptat nebo spíš poradit,2.listopadu jsem měla dostat MS a do teď nic, trošku mě bolí v podbřišku ale není to moc.Takže mám opožděno,10 dní a dělala jsem si včera odpoledne TT k negativ a dneska ráno to samé.Můžu být těhu? Děkuji za jakoukoliv radu či názor.

tatamama
15. lis 2014

ahojky prosim vas porad te mi byla jsem 27 na insimynaci test jsem si mela delat za 14 dni ten bouzel nevysel menstruace se mi mela dostavit 5 ale nedostavila tak jsem si 13 udelala test a tam dve // ale dělala jsem si ho dnes a bouzel jen jedna boli me podbřišek a nesnesu podprsenku a dneska jsem mela malinko spinave kalhotky v patek jsem byla u doktorky tak mi nabrala krev ale výsledky budou az v utery to se asi zblaznim můžete mi porodit

roseforever
19. lis 2014

Tak v děloze už nic nemám. Vypadá to, že jsem O.K. Mám počkat do další MS a kdyby byla slabá jako ta poslední dostanu trochu hormonů.

luisa28
21. lis 2014

Prosím, máte některá podobné zkušenosti? Užívala jsem dlouhodobě HA (cca od 16 let, nyní je mi 28) a cca měsíc před svatbou, která byla koncem 8/2014 jsem vysadila. MS se nedostavila, takže jsem šla na vyvolávačku 1.9. a 6.9. jsem MS dostala. Od té doby MS opět nepřišla, takže jsem min. pátek šla prohlídku, MUDr. nic nezjistila, aplikovala 2. injekci a nabrala krev. MS se nedostavila- dnes již týden od aplikace injekce. Včera jsem si po týdnu volala o výsledky krve a MUDr. sdělila, ať si udělám ráno test, že jí vyšel Estrogen vysoko, mohla bych být tedy těho. 1 test jsem si dělala hned včera odpo- negativní a dnes ráno také negativní. K MUDr. jsem objednaná až na příští pátek a mám strach, nevím, na čem jsem. Nemáte někdo podobnou zkušenost prosím??

maminkahanulka
22. lis 2014

Negativni test a presto tehotna? Ano stava se to. A stalo se to i me. Ted uz vim ze jsem a myslela jsem si to uz dyl. Ale testy opakovane ukazovaly jen jednu carku. Ikdyz jsem s nema vyckavala a nedelala si je hned. Na zaklade neuspechu jsem to vzdala a prestala verit,ikdyz jsem byla neg.vysledkem prekvapena. Byla jsem si jista ze jo. Navic uz jsem si tim prosla. Jednoho prcka doma uz mam. Skoro po mesici jsem do testu sla znovu a okamzite dve carky a to co jsem davno vedela se oficialne potvrdilo. Tak jsem holky tehu 😉 Parada 🙂 ted uz zbyva jen se objednat k doktorovi a mit se k svetu 🙂 ...podle mych neodbornych vypoctu jsem tak v 10.-11-tem tydnu. Jak se to vlastne pocita? 😝

maminkahanulka
22. lis 2014

Jo a jeste dodam ze tato diskuze mi dodala malou jiskricku nadeje,ze se treba myly ty blbe testy a ne ja 😀 tak za to dik. Tak nehazte flintu dozita. Treba se to tyka i prave Vas. Tak uz zadne neg.testy a spoustu spokojenych budoucich maminek.

luciebx
22. lis 2014

@maminkahanulka pocita se to kdy si mela naposledy ms.. od toho se pocitaji tydny.. jinak ja furt neverim ze tohle se muze stat... ale rada bych aby to byla I nahoda.. ono mozna si mela posunutou ovu nebo tak.... ale je vic a vic holek co fakt nemaji // a pak se ukaze ze jsou tehu a uz hodne dlouho.. 😵 😵 tak drzim palecky

nonacek
22. lis 2014

holky co myslíte den před MS tt negatyvni , myslíte že výsledek 13 den před ovu je definitivní ni?

123luckab
7. led 2015

ahojky dnes jsem si dělala test a negativn po 2hod jsem se podivala a byla tam slaba carka muzu byt těhotna nebo po 2hod ne neplatni dekuji

11eleanor11
7. led 2015

Ahoj holky potřebovala bych poradit. Poslední menstruaci jsem měla 5.11.2014 po 30-35 dnech. Dnes je 7.1.2015 a menstruace nikde. Test jsem si dělala 24.12.2014, když jsem měla 14 dní zpoždění a pak ještě 5.1.2015, ale byly oba negativní, byla jsem i na gynekologii 29.12 kde mi udělali test z krve a řekli mi, že těhotná nejsem. Dostala jsem injekci 29.12. abych dostala menstruaci a už to budou skoro 2 týdny a zatím pořád nic. Mohla bych být těhotná, když se MS nedostaví ani po té injekci? Děkuji za odpověď. 🙂

123luckab
8. led 2015

Ahojky potřebuji poradit MS jsem měla na poslední 19 listopadu a do dnešní MS nepřišla 8 ledna Udělala jsem si test a negativni muzu byt tehotna předem děkuji

makula18
9. led 2015

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat zda někdo nezažil to, co teď zažívám já. Dnes jsem 41 dc, ms mívám okolo 33 dc, ovu jsem tento cyklus neměřila, bazální teplotu taky neměřím, test negativní a ms ne a ne přijít. Děkuji za odpovědi. 🙂

desencanto
13. únor 2015

@makula18 jsem na tom stejně jak si prosím dopadla

makula18
13. únor 2015

@desencanto 45 dc dorazila! Ale třeba u tebe neodrazí.🙂

adriis
8. bře 2015

Ahojky... chci se poptat na situaci- jestli jste někdo zažil,popřípadě,co si myslíte o tomto.. Poslední MS 21.1., takže 45DC.. 5dní po vyvolávačce.. krev negativní,testy slabě pozitivní,MS nikde (dělala jsem testy od 20.2.-do 4.3. asi 11x z toho 7 vyšlo se slabou druhou čárkou,která byla jasně viditělná-všechny z ranní moči.. když jsem zkusila 2x večer -byly negativní, měla jsem různou citlivost a různé značky.. citlivost 20jednotek vždy ukázala slabou druhou čárku,citlivost 10 byly neg.i opět slabě pozitivní)..Ultrazvuk ukázal folikulární cystu jinak nic.. MS mi mešká 14dní a teplotku měřím od 20.2..(3dny po tzv. Nidačním krvácení -2dny jsem špinila) takže teplota byla první týden 36.5-36.7 a druhý týden 36.7-36.9 (měřím denně ve stejnou dobu a to hned po probuzení)..Stalo se někomu něco podobného?Nevěřím,že tolik testů udělá slabou pozitivitu.. Myslíte že za to může ta cysta? 😨

adriis
8. bře 2015

@makula18 šla bych na krev

bibinka23
9. bře 2015

@adriis Ahoj, jsem na tom trochu obdobně, poslední MS 27.1., zítra to bude 14 dní od vynechání. Test 4., 6. a 8.3. - negativní. V pátek jsem byla u dr. - na UTZ nic neviděl, prý je ještě moc brzy.... Ale prý mám zvětšenou dělohu a endometrium, dostala jsem vyvolávačku a buď a nebo. Na krev mne neposlal, takže co krev netuším. Po vyvolávačce zatím nic.
Jestli to může být cystou, řekla bych že ne, ale jistá si nejsem. Kdy máš jít k dr. na kontrolu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru