Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

saimaa
9. led 2014

Menzes mi mešká už 20 dní, testy nič neukazujú, nič z toho nebude ☹ Asi pojdem Dr., nech mi pichne vyvolávačku, lebo už som mesiac v strehu a všade so sebou nosím výbavu (analgetiká..), už ma to nebaví. Neviem,už som minula aj celé balenie Femigardu, aj Sarapis, ktorý mi na cyklus vždy pomáhal, a nič..

cervenakarkulka
9. led 2014

@verik2 díky moc za povzbuzení! 🙂 musím říct, že to byl strašně náročný den, ale na druhou stranu už mám po tom strasném nic nevedeni, ktere bylo ubijejici. ach jo.

verik2
9. led 2014

@cervenakarkulka jj to určitě je úleva,víš na čem jsi.Jak říkám hod to za hlavu a fazolka tam vidět bude.Já se teď musím šetřit,občas mě bolí spodek,tak stejně musím mít klid,budu mít bohužel zřejmě rizikový a budu každou chvíli u doktora,neví se jak ten myom bude reagovat na hormony.Ale zřejmě se neztratí.Ale tobě fakt držím palecky....vém si,že jsem na gynde byla začátkem prosince a to říkal že nic,že bych ro měla dostat a já pár dní nato musela otěhotnět a do teď nevím kdy.Test jsem dělala jen tak a jaké bylo mé překvapení,že tam byl duch,já to nečekala.Dejte si vinko a skocte má to,ale musia vědět kdy zhruba ovulujes a uvidíš,že se zadari.

kluziste
10. led 2014

@cervenakarkulka to mě moc mrzí..☹ ale opravdu se tím zkus nenechat odrovnat, to se po vysazení HAK občas stává, mojí kamarádce se to taky stalo. Se vším se dá něco dělat, sice to trošku odloží pokusy o mimčo, ale na druhou stranu budeš pěkně pod kontrolou a po léčbě budeš vědět, že jsi ok a můžete se na snažení znovu vrhnout. Víš co, kdyby se Ti třeba MS neposunula (což se taky klidně může stát), ani bys o tom nevěděla a mohli byste se třeba snažit rok, dva, než by se na to přišlo.. takže vlastně to bylo varovný znamení, díky kterýmu jsi zašla k doktorovi a může se to začít léčit dřív 🙂
Včera to musel být na tom ultrazvuku hrozný zážitek, někdy jsou pod tlakem ti doktoři fakt minimálně soucitní a nepřemýšlí nad tím, co chudák pacient s takovou informací, mohli Ti to hned trošku vysvětlit...ještě že máš tak prima gynekoložku.

kluziste
10. led 2014

@cervenakarkulka nebo Ti doktorka řekla, že to můžete zkoušet i při léčbě? Jak to je?

nikol666
10. led 2014

Ahojte tak vcera som bola u gynekologa robil mi ultrazvuk cysta to nie je ale povedal ze tehu niesom a pichol mi neofollin a nabuduci tyzden mam ist znovu na agulotin tak neviem co si mam o tom mysliet ja citim ze som tehu....to pichanie v podbrusku nie je z nicoho nc je mozne ze este nebolo nic vidiet a preto povedal ze niesom ale sa divim ze mi hned vyvolavacku pichol a ani na krv ma neobjednal......no uvidime snad menzes nepride.....

cervenakarkulka
10. led 2014

@kluziste doktorka říkala, že můžu klidně během léčby pokračovat ve snažení, ale samozřejmě půjde to podle toho, jak tělo zareaguje na hormony- tedy, jestli se cyklus upraví. Jakmile to mi menstruace spustí, koupím si ovulační testy a zkusím pošimrat štěstenu 🙂.
Dneska mi je, holky, vyborne. Včerejšek mě dostal tak na dno, že jsem se asi ted uplně odrazila a jsem ok.
Tak snad to tak vezme i tělíčko a bude to skvělý start i pro budoucího mimíska.

cervenakarkulka
10. led 2014

@verik2 Tak se hlavně opatruj. Asi by bylo lepší, aby jsi byla v klidu doma a odpocívala. Hlavně ten začátek je dost náročný, myslím si. Když už tam tu fazolku máš, tak jí drž a nepouštěj! 🙂

verik2
10. led 2014

neboj opatruju se.Ale je to boj 2 dětí na krku a to těhotenství mě vyčerpáva.Furt jsem strašně unavená.Ale to se srovná.

verik2
10. led 2014

@cervenakarkulka jj člověk se ode dna odrazit musí.A otěhotnět se dá i s nepravidelnou mentruaci,jsem důkazem,jde o ovulaci,kterou ti prozradí bazalni teplota,já ji měřila 2 a půl měsíce a šup zadarilo se.a tahle metoda nic nestojí,ovulaci testy jsou strašně drahý a musíš je dělat obden asi..tu bazalku meris ráno,stejným teplomerem,jen ke zvýšení teploty dojde tak za 2 dny,což když meris tak 3 měsíce,tak víš kdy k tomu dojde 2 dny před tím na to skočit a možná se zadari,hlavně na to nemyslet,to je pak problém.

stritecek
11. led 2014

@mishelita tak nič. už tam videla, že by sa mi mal menzes do pár dní spustiť sám, tak mi ani nepichla injekciu. ultrazvukom mi mrkla vaječníky, oba OK. tak hádam nám to obom čo najskôr vyjde.

peslik
11. led 2014

tak holky jsem v krizi 5 jsem měla sostat ms a nedostala jsem dneska rano jsem si dělala druhý test a zase negativní.... tak fakt nevím... 4 jsem měla jen rano lehke zašpinění a pak už nic... v podbříšku mě už nebolí ale je mi divně nemam na nic chut a točí se mi hlava .... tak co ted

verik2
11. led 2014

@ia. já s klukem poznala že jsem těhotná a byla jsem 14 dni.Test negativní.Jelikož jsem ale otehotnela 6 dní po menzes,tak mi pozitivní test vyšel až v den očekávané menstuace tj ve 3 tt.U dcery mě vyšel test pozitivní až v 7 týdnu a to už jsem poznala téměř okamžitě,dostala jsem mrsku,den na to otehotnela a další skončila a to jsem věděla,že je hotovo...teď u 3 mimi test vyšel pozitivní ve 2 týdnu,ale to jsem příznaky neměla,ale kojila jsem, menzes nepravidelna,tak jsem říkala v lednu opět vyvovalacka,prášky na zastavení laktace,tak jsem před tím udělala test a cumela jsem,byl pozitivní😀 takže některé ženy otehotni a něco tuší....jde to,věř mi.

verik2
11. led 2014

@peslik pokud jsi spinila,můžeš být tehule,jen test to nevidí.Já teď spinila na Vánoce,myslela jsem,že mrška dorazí a nic...pak týden po očekávané menzes pozitivní test.Ty duchy před tím jsem moc nepočítala,zdá chceš mít jistotu zkus ten clear blue.ten digitální.

ia.
autor
11. led 2014

@verik2 věřím, tu diskuzi jsem zakládala v r.2007, od té doby se mi narodily 2 děti 😀 😉

verik2
11. led 2014

@ia. Jé to je pěkný 😀 jsem ráda,že něco takového je.Díky

mishelita
12. led 2014

@stritecek to ma mrzi, ale neboj, my to zvladneme 😀 a potom to pride, ked to ani nebudeme cakat 😉

saimaa
15. led 2014

Dievčatá, asi si idem kúpiť zas test. A ked bude negatívny, idem k doktorke, nech mi menzes vyvolá. Pred nejakým týždnom-9dnami mi vyšli negatívne. Už mi menzes mešká skoro mesiac, ale to nie je u mna rarita, lebo také sa mi už stalo, vždy som ju mávala nepravidelnú, a teraz som dokonca prestala brat HAK, a toto je prvý mesiac bez nej...Takže som možno ani ovuláciu nemala (nikdy som si to nesledovala). Ale stále mi to nedá, v minulosti mi pri vysadení vzdy pomohol Sarapis a Femigard (hoci teraz som brala HAK inú), a menzes nikde. Síce nemám nejaké špeciálne príznaky, na záchod na malú chodiť vždy dosť často, lebo vela pijem, ale viackrát ma už podbruško pobolievalo, že dostanem, a zas nič...Celkovo sa cítim dosť divno, čo však príznak nie je 🙂 no ved uvidím...

smouliiinka
16. led 2014

Zdravím snažilky 🙂 jsem těď 30DC test sněhobílý ☹, první cyklus po ukončení antikocepce 38DC a píšou že první cyklus by měl být o týden delší (anitkocepce Minisiston), tak uvidíme co mě čeká teď .... je hrůza nevědět kdy to má přijít a doufat, že nepříjde ☹ uvidíme, nechám se překvapit. Máte někdo zkušenost s touto antiko. ? Děkuji 🙂

boba25
16. led 2014

Ahoj holky,
jsem tu nová, nikdy jsem do žádné takové diskuze nepsala. Jenže teď už mám celkem nervy a nemám to s kým probrat. Jedno dítě už mám (3 roky), ale to přišlo neplánovaně, nečekaně a těhotenství zjištěno asi cca v 9tt. Asi 8 měsíců před pozitivním testem jsem měla ZT, též to nebylo plánované, otěhotněla jsem přes HA. No a teď k věci. Na konci října jsem vysadila ha s tím, že chceme s manželem druhé mimi. Menstruace se dostavila 19.11 poté 9.12. a pak s 5denním zpožděním 3.1 2014. Za to jsem si to užila teda maximálně. sice trvala jen 3 dny (což u mě není zvykem),ale krve bylo jak z prasete (s prominutím) 😉 Raději jsem se objednala k dr. na UZ. Nejdříve jsme si mysleli s dr. ,že se jednalo o potrat v začátku těhu., pak ale na UZ byla vidět dutinka (zatím teda né moc měřitelná cca 2,7mm). Tak holky jsem z toho celá zmatená. Co myslíte? kontrola za 14 dní, takže 23.1. to nevydržííííííííím..díky

kluziste
23. led 2014

@cervenakarkulka tak to moc držím palce, určitě to brzy klapne 😉 a hlavní stejně je, jak Ty sama se cítíš, tak mám radost - ono člověk přeci jen když ví, na čem je, je to hned lepší. I když to třeba nejsou zprávy, které by uvítal, ale ví se co a jak a řeší se to.
Nám se před týdnem narodila Karolínka, je to úplné sluníčko 🙂 takže se doma zajíždíme, zvykáme si na nový režim a když jsou chvilky klidu, tak se na ten zázrak nemůžeme vynadívat 😵
Tak na vás holky všechny moc myslím, ať to nakonec dopadne! Protože to fakt stojí za to 🙂

cervenakarkulka
23. led 2014

@kluziste já na tebe myslela! Říkala jsem si, že jsi tu dlouho nebyla, že už je asi mimi na světě 🙂.
Moc gratuluji! At se daří tobě i Karolínce, jste šikulky, všechno zvládnete! 🙂.
Už mám za sebou první kůru hormonu, a ted jsem to po dvou mesicich konecne dostala, takze konecne muzu zkouset 🙂 hehe, ted to teprv bude na ,,vostro,, 🙂

kluziste
23. led 2014

@cervenakarkulka 😀 tak šup na věc, vypnout počítače, zapálit svíčky a ať se mužíček nefláká 😉

cervenakarkulka
23. led 2014

@kluziste Ted jeste ne, jeste to stale mam, ale jsem zvedava, jak to ted pujde 😀 rozhodla jsem se nechat tomu volny prubeh, ale stejne budu po ocku sledovat, kdy ma prijit ovu 🙂)))) to v ty hlave stejne je jako budik 🙂.
Takže za týden a neco me tu dlouho neuvidis .-)))

kluziste
24. led 2014

@cervenakarkulka 😀 výborně! Občas se ozvi, jak jsi na tom, budu na Tebe myslet.

cervenakarkulka
25. led 2014

@kluziste Určitě! Budu průběžně informovat o výsledcích z tulení 🙂))))

netanel
30. led 2014

Ahojte holky,
ja neberu prasky uz cca 2 roky, s MS jsem nikdy problem nemela, vzdycky cca 30 dni cyklus, ted uz tyden marne cekam. Bylo mi v prubehu mesice parkrat divne, bolelo me bricho, pichalo v nem a byla jsem hodne nafoukla, ale pricitala jsem to zmene zivotniho stylu, zacala jsem behat a jist zdraveji. Tehotensky test dnes rano zase negativni. V sobotu odlitame na tri tydny do docela exoticke zeme na dovolenou, takze jsem se na patek objednala k doktorce, nicmene sestricka rikala, ze si mysli, ze stejne nepujde nic videt. Miminko chceme a tesime se na nej, nicmene klidne si jeste par mesicu pockame, jenom se mi vubec nelibi, ze nevim, na cem jsem, jestli jsem v tom, nebo se deje neco jinyho.

cervenakarkulka
2. únor 2014

@kluziste Ahojky, tak jak se vám daří holky? 🙂 Dnes je u nás velké O!!!! Včera jsem si delala ovulační test a vyšel nádherně! Uplně ukázkově! 🙂 Tak jsme to pojistili už včera a dneska také, tak jsem zvědavá, jak to dopadne 🙂 Škoda, že zítra nemůžeme, ale myslím si, že když jsme si dali tak moc záležet, tak snad snaha nepříjde na zmar 🙂 papa

kluziste
2. únor 2014

@cervenakarkulka paráda 😵 😵 😵 tak já budu držet palečky co to jen půjde! 😉 nám se daří skvěle, malá prospívá naprosto bezvadně, je to takový malý otesánek 😀 ale to jsem moc ráda. Takže spíš než nějaké stresy o mlíko a prospívání jako spousta mamin řeším po hodině od kkrmenní, že přeci nemůže řvát hlady, když půl hodiny jedla jako o život 😀 no máme se skvěle, jenom se pořád trošku zabíháme, je to obrovská změna. Jsem ráda, že nejsou ty velké mrazy, vyrážíme ven s kočárkem, to se malé líbí a aspoň mám pohyb, i tak je to ale super - už na mě vůbec není znát, že bych byla ještě nedávno těhotná, cítím se taky výborně 🙂 už manžel zkoumá, kdy vlítneme na další mimčo 😀 no mám pocit, že se několik let nevyspím 😀 😀

cervenakarkulka
2. únor 2014

@kluziste chacha, otesánek 🙂)) ale jak rikas, lepsi otesanek, nez chudinka hubena 🙂. Ty jsi dle fotek v tehu moc nepribrala vid? Jsi krasna maminka a kazdodenni pohyb taky dela sve, takze se vubec nedivim, jestli jsi uz fit 🙂 Teda! Další mimi! To je blázen 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru