Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

sandrika
26. zář 2008

petulda na test bolo skoro zopakovať až 1.10 a budú tam // 😉

petulda007
26. zář 2008

sandriko, moc ti dekuju za odpoved, jen podle ceho jsi vypocitala 1.10.? stydim se, jsem zacatecnik v tehu poctech a ted navic ubulenej 😎

sandrika
26. zář 2008

podľa ničoho,alemne všiel test až na 9 deň meškania tak ak si rovnaký prípad tak preto 1.10 😀
nemáš začo pýtaj sa len idem ešťe s malým von lebo zlostí nespinkal od 11,00 tak tu budem tak o 19,15 zase pá

plivanek
26. zář 2008

Ahoj holky,tak mě to nedá zapojit se do diskuse 🙂 Mám něco na srdci a nevím s kým se o tom pobavit.S přítelem se už delší dobu snažíme o mimi.V květnu jsem vysadila antikoncepci a od té doby nic...několikrát jsem si dělala testy protože MS mě vždy meškala,ale vždy test negativní.A teď mám 34dní od poslední MS a začala jsem mít problémy s výtokem.Tak jsem skákla do lékárny a koupila si tabletky a přitom i těhu test.Nedalo mě to a večer si ho udělala.Vyšly 2 čárky,testovací samo slabší.Ale nikdy jsem neměla ani slabou.Tak jsem ráno test zopakovala a taky 2 a taky druhá slabší.Někde jsem četla že je dobrý vyzkoušet i jinou značku.Tak jsem si koupila jinou a ještě to ráno si udělala.A taky slabá druhá.Večer jsem to ještě zopakovala a stejné.Takže 4 pozitiv testy v limitu.Nedalo mě to a hned ve čtvrtek jsem šla k lékaři i kvůli výtoku.Na ultrazvuku nic.Musím teď čekat,pokud se do 14 dnů nedostaví MS mám přijít.Jsem nervózní a to čekání mě zabíjí.Chtěla bych vědět jistě zda ano nebo ne ☹ O 3 dny později,dnes jsem si večer dělala ještě jeden test....a druhá testovací čárka je silnější.Tak nevím.Příznaky ani moc nemám,krom těch co mívám před MS.Četla jsem mnoho diskusí na téma falešně pozitivní test a jsem z toho trochu skleslá.Těším se a zároveň mám strach.Ale zase mě přijde divný aby 5 pozitiv testů bylo falešných ☹ Tak uvidím.jsem ráda že jsem se mohla vypsat alespoň sem.Zatím se o tom nechci s nikým bavit,je to pak nepříjemné když se to nepovede a každý mě plácá po rameni že příště to vyjde.Mějte se hezky,trochu sem se rozepsala,jinak to popsat ale nešlo.Nemáte někdo podobnou zklušenost???

sandrika
27. zář 2008

plivanek určuite si tehotná neboj sa čo mne vyšli falošne tak tá druhá nebola ružováskôr len takáprisitná žesi ju tam musela hľadať ,ale bola tam nie takto ako tebe a keď čiarka zosilnela určite si tehu. ZO srdca to gratulujem.
A dr bol pesimista do 5 tt na sonenie je nikdy nič vidieť tak sa naozaj neboj a začni sa kľudne úprimne tešiť. Si tehulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dejna3
27. zář 2008

plivanek, aj som si tiež robila test cca 35 - 36 deň cyklu, pretože som ho mala nepravidelný, tak som si chcela počkať, než byť zbytočne sklamaná. Vyšiel mi pozitívny. Hneď druhý deň som utekala na gyndu, pretože práve v tom období som mala aj nejakú virózu, takže ma tam vlastne nahnal obvoďák. Gynekolód mi robil sono. Podľa PM som mala byť asi tak 5tt. Na sone videl len gestačný vačok, no ani to si nebol isý, či je to ono, pretože to bolo ešte veľmi skoro. Potom mi sestra vzala krv a o pár dní boli pozitívne výsledky.
Myslím si, že pokiaľ Ti vyšlo 5 pozitívnych testov, určite si tehotná a gratulujeeeem 😵

plivanek
27. zář 2008

Dekuju za odpovedi,hodne me to pozvedlo naladu.Stejne me nezbyva nez cekat.Ale radeji to jeste nebudu nikomu rikat,az to potvrdi dr tak snad tomu uverim uplne🙂Jinak dr nechapal proc sem si vubec delala test,je opravdu pesimista a ja se citila jak blazniva tesilka☹No uvidim za 14 dni.Jo a dnes rano sem si delala jeste jeden testik(to je tak kdyz jsou v baleni 2🙂hih)a vysel taky pozitiv🙂Tak uvidim.Jeste jednou dekuju.Mejte se hezky.

sandrika
27. zář 2008

plivanek neznášam takých doktorov pesimistov mne pár hodín po pôrode povedali, že môj synček umre a bojoval síce vyše mesiaca v inkubátore no dnes má 5 mesiacov a je z neho zdravý krásny chlapček

pajmis
27. zář 2008

Ahojky holky, chci se zeptat... moje kamrádka je nyní asi 45DC - tuším nebo alespon tak nějak a MS ještě nedostala... testy si dělala, ale všechny ji vyšli negativní... na krev byla už v pondělí a ta ji vyšla taky negativní... Dr. jí řekla at dojde za týden a uvidí se... takže tam jde ted v pondělí... ale jen by mě zajímalo, je -li možné, zda může být těhotná když má i krev negativní... domníváme se, jestli ji ta krev nevyšla třeba na hranici ANO/NE a Dr. jí to neřekla , aby nedělala plané naděje... a že má dojít v pondělí jestli se ji to už třeba v krvi ukáže... myslíte si že to je možné?? nebo že má jen zpoždění?? O miminko se kamarádka snaží už 10. měsíců a zatím se jim nedařilo...akorát na nepravidelné cykly trpěla a léčila to clostilbegitem a proverou... a ted už to nebere... tak nevím... co myslíte?? je možné že by mohla být těhotná?? já bych ji to moc přála , ale zase nechci aby si dělala plané naděje protože se vždycky trápí když dorazí MS... Dr. ji na vyšetření v to pondělí řekla, že sliznici má hodně vysoko a že to vypadá na případné těhotenství...ale ta krev je negativní... co myslíte?? je nějaká naděje???

sandrika
28. zář 2008

krv môže byť negatívna ak nanej bola tehotná menej ako 14 dní takže ,keď by sme zobrali, že mala riadne posunutú ovulku tak to teoreticky možné je , neviem prečo jej nepichla vyvolávačku táje 100-percentná ak tehu nie je dostala by a ak by bola pomohlo by to k udržaniu tehu. Každopádne jej držím palce

pajmis
28. zář 2008

sandrika - no, my právě hleděli když si volala na krev a Dr. ji řekla, když to nedostanete do týdne tak dojděte a něco s tím uděláme... ale tak nevím... ono je dost možné že ovulaci měla posunutou protože na nepravidelné cykly trpěla... tak děkuji za odpověd, alespon malinká naděje tady je 😉

pajmis
28. zář 2008

Chci se ještě někoho zeptet, neví tady někdo jak dlouho před MS má být vysoká sliznice??? Ta moje kamarádka, když byla na vyšetření 20.9. tak ji Dr. řekla, že má dost vysokou sliznici a je to možné těhu nebo nástup MS... ale MS se ji ještě nedostavila a těhu není potvrzeno... tak kdybyste někdo věděl, tak mi prosím napište... sme obě zvědavé... 🙂 chtěli bychom spolu vozit kočárky 😉

pajmis
28. zář 2008

oprava... 20.9. byla sobota, takže kámoška tam byla 22.9. 🙂

ojo
29. zář 2008

clarepimple, mě se taky ta slaboulinká čárečka ukázala asi skoro po hodině... 😀 pak už se to zkracovalo, další test se mi ukázala po 15 minutach a ten nejposlednejší asi po 5... pak už mi gyndař potvrdil těhu z krve, i když v děloze ještě nic nebylo vidět, protože jsem měla hcg ještě nízko....

ojo
29. zář 2008

plivanku, taky si myslím, že budeš těhu, jestli ti teda ta druhá / sílí, tak ano....a jak už jsem psala, mě v děloze nic neviděli, ale podle krve jsem byla těhu, tak si mysleli, že se jedná o mimoděložní, tak jsem musela čekat 4 dny, že by se měl tam objevit gestační váček a objevil a potvrdili těhu....
slyšela jsem teda, že pozitivní testy můžou vyjít i kvůli cystě, ale z krve je to nejjistější.... 🙂
no a když jsem se ptala Dr. jestli to jen v tý děloze neviděli a třeba to tam je, tak mi odpověděl: "No, i zázraky se dějí" 😀 😀 😀

pajmis... o sliznici tedy nic nevím 😅 ale jestliže test z krve jí vyšel negativní, tak si myslím, že těhu asi nebude, protože, to by měli zjistit už po 10 dnech od oplodnění... ale možná byla na hranici 😀 a vyvolávačku právě nechtějí píchat dokud stopro neví, jestli neni těhu, tak čekají... takže naděje stále je 🙂

sandrika
29. zář 2008

mne povedali, že zkrvy po 14 dňoch 😨
ojo a inak teba som sa chcela opýtať tá druhá čiarka bola ružová, alebo len ako taký priesvitný tien????

broucek26
30. zář 2008

Ahoj holky, tak to nechápu, po pravidelném 30-ti denním cyklu mám teď 12 dní zpoždění a testy jsou negativní ☹

sandrika
30. zář 2008

broucek skusila si aj mamatest - comfort????

broucek26
30. zář 2008

No právě ten jsem si dělala a zase nic. Zítra ráno jdu k doktorce, tak uvidíme. Už nevěřím tomu, že jsem těhule, spíš se přikláním k variantě, že se mi rozhodil cyklus ☹

sandrika
30. zář 2008

broucek ,ale ja som napr. na tomto teste vydelu tú druhú / až potom ako som ho rozobrala a podrobne prezrela cez to umelé okienko som nevidela nič 😨

broucek26
30. zář 2008

Když tam píšou, že se ukáží zřetelně //. No nevím, uvidím zítra, ale momentálně je mi z toho smutno. Snad mám jen nízkou HcG a mimís se mi nechce ukázat. Asi dělá fóry 🙂

sandrika
30. zář 2008

no mne jedna holka písala že jej sa urobil tiež len taký tienik akoby nechtom spravenýa bola tehu...
a čo príznaky máš dáke???
Ja tiodporúčam urobiť ešťe jeden z raného moču, práveže tam píšu, že pri akomkoľvek sfarbeníje to tehu len hladina HCG je nízka. Napr. mne stúpa strašne pomaly. Test mi vyšiel na 40 DC aj to bolo ledva vidieť. Ovulkzu so mohla mať tesne pred termínom mrchy a preto test nemusel vynsť.

plivanek
30. zář 2008

Sandrika,to muselo byt hrozne.Kdyz ti vezme i dr nadeji ktera je ta posledni kterou vzdy mame.Ale vidis,je to taky jen clovek ktery se muze mylit.A maly to urcite citil a bojoval.Ted musis byt stastna.Tak preju jen to dobre at roste a sili🙂

broucek26
30. zář 2008

No příznaky by byly, ty už jsem vypisovala - citlivé bradavky, nechutenství - u mě dost neobvyklé 😅 , do očekávané MS bolesti v podbřišku, pak bílý hlen jak kdyby při ovulaci. Hlavně ty prsa, to je hrozný.

plivanek
30. zář 2008

Jinak jsem si vcera delala posledni test nez pujdu k dr.Mam 37den od posledni MS.Delala sem si test ForYou,asi zatim muj nejdrazsi.A testovaci carka behem minutky byl ruzova,docela dost🙂Tak zatim to vypada slibne.Zacinam trochu verit a trochu se skryte radovat.Tak drzim pesti i ostatnim🙂

plivanek
30. zář 2008

ojo,z toho mam nejvetsi strach,aby to nebylo mimodelozni nebo ta cysta.No dekuju za tvou zkusenost trochu me to pomohlo vic verit.Ale u kazdeho to je jinak.Uvidim za par dni,jestli se te navstevy dr dockam🙂

broucek26
30. zář 2008

Plivanek tak to je super. Kéž by i u nás zrůžověla .....

plivanek
30. zář 2008

broucek,nezbyva nez verit🙂Ja nemam zadne priznaky,krom teda sakra citlivych a nateklych prsou,vytoku a obcas me pichne v podbrisku.Ty moje prvni testy,taky sem tu druhou carku hledala jak blazen,ale byla tam sice jen velmi slabounka,skoro neviditelna🙂

broucek26
30. zář 2008

Tak já jsem si včera málem píchla ten test do oka, abych něco viděla a nic. Trošku se zítra té návštěvy dr. bojím, aby mi neřekla - tak je to jen zpožděná MS. To by se mnou asi celý den nic nebylo. Ale počítám s tím víc než s větou - tak gratuluju maminko.

sandrika
30. zář 2008

plivanek , ďakujem ak s ružovela do min tak sa môžeš tešiť poradne gratulujem určite budeš maminkou...
brocek som zvedavá ako dopadneš u dr daj potom určite vedieť, držím palce ja si myslím, že nádej tu je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru