Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

broucek26
30. zář 2008

Naděje umírá poslední, to je jasný, jen se nechci moc těšít, abych pak nebyla o to víc zklamaná 😒

sandrika
30. zář 2008

ja viem o čomhovoríš a veľmi dobre mi sme sa snažili 3 rokyurobila somsihádam 300 testova kopuz nich bolo s falošnými // takže ja som si svoje prežila tiež, nokaždopádne ti to zo srdca prajem a teším sa len a len na dobré správy 🙂

broucek26
30. zář 2008

Díky sandriko, díky moc 🙂 Já jsem spíš člověk, který si nechce připouštět to lepší, protože může přijít to horší.

broucek26
30. zář 2008

Se mi začal normálně stahovat žaludek nervozitou když si vzpomenu, že už zítra budu vědět co a jak. Mám doma jeden test - za 300, takže žádný levný a přemýšlím, jestli ho ráno prubnout než půjdu k té doktorce.

sandrika
30. zář 2008

broucekked už ideštak či tak tak ho nerob, zbytočnwe ťa to môže rozladiť, krv je istota .... 😉 tfuj, tfuj, tfuj 😵

broucek26
30. zář 2008

Díky 🙂 Tak zítra napíšu 🙂

plivanek
30. zář 2008

broucek,taky bych si ho nedelala,sandrika ma pravdu,akorat te to rozladi.Ty jo test za 300,- ani sem nevedela ze takovy prodavaji🙂Tak zitra budu drzet pesti a tfuj tfuj tfuj🙂

ojo
1. říj 2008

sandri, já jsem měla tu testovací čárku jako růžový stín...fakt slaboulinká...a pak jsem testovala po sobě 3 dny a hodně pomaličku sílila...a jak říkam týden na to ještě v děloze nic neviděli...

broucek, ale jak říká snadrika, z krve ti to poznaj na 100% 🙂 tak taky tfuj tfuj

plivanek
2. říj 2008

Ahojky,tak jak se mate?Je tady neco noveho,nebo stale vsichni cekame🙂Ja teda ano a je me dlouha chvile,nejak se ty dni do pristiho ctvrtka tahnou.Cekala jsem nejakou zpravu od broucka a nic.Doufam ze ti to dopadlo dobre.A jestli ne tak to urcite vyjde priste.Mejte se hezky a treba pisnete i kdyz se nedrzim tematu teto diskuse.

jarunyka
6. říj 2008

Zdravím všechny.. pročetla jsem si nár příspěvků a ráda bych připsala svůj.. Už 15den mám zpoždění cyklus. Od dubna beberu anti.. a cyklus mám pořád různý. Brala jsem nějaké léky na srovnání cyklu a poslední dva byly cca po 26-28 dnech. V srpnu jsem měla kolem 26. poslední cyklus a očekávala jsem další kolem 25.9. K dnešnímu dni se nedostavit. Dělala jsem si minulý týden testík a negativní, ale posledních 14 dní se citím malátná, bolí mě bradavky a jako by mě něco štípe v podbříšku a dělá se mi občas zle od žaludku. Můj pan doktor mě poslední dobou léčil podle pohledu. No vážně, ani mi nebral krev, nedělal sono nic, prostě mi řekl že když jsem brala anti.. musím se smířit s tím že cyklus se jen tak nedostaví a abych tělu dala čas. Asi neměl náladu, nebo nevím proč byl tak protivný..Nicméně co mám dělat :o) Můžou být vůbec plodné dny když není pravidlená ms? O mimču doma už uvažujeme, tak by mi ani nevadilo být těhu, ale jde o to jestli mi jen není zle z nečeho jiného.. Já nevím třeba z toho že jsem to jen dlouho nedostala, nebo cokoliv jiného.. Příznaky jsou jako těhu, ale když byl test negativní nevím co mám dělat? Znovu zajít za doktorem? Co myslíte? Budu ráda za všechny příspěvky od vás.. Díky..

broucek26
6. říj 2008

Ahoj holky, nastoupila jsem hned ve středu dovču, tak jsem nemohla písnout. Takže:

NIC ☹ Na UTZ nebylo nic vidět a pí doktorka řekal, že to na těhu nevypadá, ale nevadí. Píchla mi vyvolávačku, takže bych to do soboty měla dostat. Já nevím, pořád si připadám těhotná, ale UTZ asi nelže. A těch tisíc testů před UTZ asi taky ne 😒 No nic, hned jak to dostanu, tak si vydechnu z nejistoty a začneme nanovo. 😉
Krev mi nebrali, takže z krve jsme nemohli poznat nic 😀

Jarunyka: taky mám příznaky co ty, bradavky mě bolí jak blázen a dokonce mám pořád chutě na okurky, ale asi to už je k té MS. Paní doktorka mi říkala, ať se nespoléhám na plodné dny uprostřed cyklu, protože to není pravidlem. Máme to 3 měsíce zkoušet a po novém roce dostaneme prášky na zvýšení plodnosti 😉 Já být tebou, tak k doktorovi zajdu - pro jistotu. Ať ti dá vyvolávačku a uvidíš.

mishmish
6. říj 2008

Mila Jarunyka,

usmievala som sa pri citani tvojich riadkov, lebo ako keby si o mne pisala 🙂
Mala som zacat cykuls 25.9, ale az do dnesneho dna nic... Uz skoro 2 tyzdne si pripadam jak z inej planety, som pomala a malatna a akoby myslienkami inde 🙂
Okrem toho brucho mam akesi nafuknute a prsia mi doslova skacu von z podprsenky...A akoby som mala divnu chut v ustach...
Samozrejme som si robila testy/ dokonca 4, ale ani jeden nebol pozitivny. Tak som dnes zasla k doktorovi.
USG bol v norme (bala som sa nejakeho zapalu....), len maternica mala mimoriadne tenku stenu - ani naznak, ze by som mala dostat M...Urobila mi vysetrenie krvi a potvrdil sa pozitivny tehotensky hormon....
Trosku ma schladila, ze to este nic neznamena, ale idem na krv znova v stvrtok a uvidime....

Plodne dni mas stale, pokial dojde k uvolneniu vajicka... Citala som jeden clanok o tom, ze vela zien je upatych na (klasicke) pocitanie plodnych dni podla konca M., ale ze nie vzdy to sedi, lebo su zeny, ktore otehotneju pocas M, alebo v inom termine...Priroda nie je o matematike....
A myslim, ze ani to, ze cyklus nie je pravidelny nevylucuje pocatie....

Co sa tyka este tvojho doktora, ak mas akekolvek pochybnosti o jehopristupe, alebo cokolvek, tak pouvazuj o zmene. Ja som mala doktorku, ktora od dveri mi predpisala antibiotika a nikdy sa nam nepodarilo problem skutocne vyriesit....
dnes mam fantastickeho doktora, ktoremu doverujem a to je mimoriadne dolezite....

myslim, ze by si mala pockat do konca tyzdna a uvidis, co bude...a potom zajst za doktorom.
kazdopadne drzim palce.... 🙂

broucek26
7. říj 2008

Tak se MS dostavila. Ch jo, to zase bude snažení ....... 😀

lucinka1104
7. říj 2008

boucek to je mi ľúto, ale snaženie je krásnea určite sa vám to do vánoc povede 😉 držím palce

majkajahoda
7. říj 2008

Ahoj Mishmish,

prave som si precitala, co si napisala. Som na tom podobne ako Ty. Mam vsetky mozne tehotenske priznaky od palenia zahy, bolesti hlavy a pripadam si akoby moje telo ovladal niekto iny.

Taktiez som urobila tehotensky test a bol negativny, lenze som sa citila tak zle, ze som sa na druhe rano vybrala k doktorke. Ta na UZV nic nevidela, tak mi dala vyvolavacku. Lenze moje priznaky neprestali, takze budem musiet pockat. Kazdy kto ma stretne mi povie, ze som tehu, ja neviem, je to normalne.

Drzim palce, aby sa potvrdilo tehu 🙂

lucinka1104
7. říj 2008

majka koľko ubehlo od pichnutia vyvolávačky???

plivanek
7. říj 2008

Broucek,to je me lito,vim jake je to zklamani,ja to prozila dvakrat.Nezbyva nez verit a snazit se dal.Preju hodne stesti...jinak jak tady pisete o zmene doktora,no nekdy to neni tak jednoduche.Bydlim v mensim meste a byla jsem rada ze me vubec nekdo prijal.Jinak ja stale cekam,MS nikde a tehotenske priznaky taky nikde.Ani test se me uz nechce delat.Uvidim ve ctvrtek,uz se to blizi.

anjelik85
7. říj 2008

broucek, ja som tiež dostala tehu a na druhý mesiac už nie. tak som šla k dr a už som bola v 7tt + 4 😉 tak ms ešte nemusí nič znamenať 😉 držím palčeky

broucek26
8. říj 2008

Holky díky, MS nemám skoro vůbec, tak nevím. Normálně jí mám celkem silnou. Ale já nezoufám, dala jsem si oraz a soustředím se teď na vánoce. Já vím, je brzy, ale já se na ně letos hrozně těším. Asi už začnu kupovat dárky 😅

Plivanek: držím palečky, aby to ve čtvrtek bylo ke tvé spokojenosti 😉 Já jsem odchod z gyndy trošku probrečela, ale doufám, že příště už budu mít pusu od ucha k uchu. 😀

Anjelik85: tak doufám, že těhu nejsem, protože co jsem dostala negativní zprávu o těhu, tak piju v klidu kávu, jím saláty, cvičím atd. Ale to by snad případnému prckovi neublížilo.

Lucinka1104: díky za přání, snad se to podaří dřív, než z toho začnu chytat depky 😉

shaarka
8. říj 2008

caute baby, a vy si tu ziadna nemeriate bazalnu teplotu? trosku to pomaha, ak mate podozrenie na tehotenstvo, tak sa to bazalnou celkom dobre overuje... 😀

broucek26
8. říj 2008

shaarka: neměřím, ale vzhledem k mé MS (sice hodně slabé, ale je) to asi ani nemá cenu. 😅

ojo
9. říj 2008

shaarka ma pravdu, podle teploty to taky zjistíte 🙂 pokud bude pořád kolem 37, tak to může být těhu, ještě když se mi ukazovali negativní testy, tak jsem měřila a měla něco málo přes 37... 🙂

broucek26, tak můžeš zkusit až ti ta slabá MS skončí ti cvičně změřit 😉 🙂 držím palce 🙂

lillisek
9. říj 2008

ahojte všichni, chci se zeptat, jsem teď 42 DC a nic, test byl naposledy někdy v 39DC negativní a zítra jdu k Dr 🙂 asi na vyvolávačku, v případě,že bych náhodou byla těhu,nemůže tomu ta vyvolávačka ublížit? Díky moc 😀

broucek26
9. říj 2008

Holky zkusím, ale moc tomu nedávám. Nevadí, do konce roku to nebudu moc řešit 😉

lucinka1104
9. říj 2008

lili nie len pomôcť 😉
broucek nádej umiera posledná 🙂

lillisek
9. říj 2008

lucinka1104: díky moc,docela jsem si oddechla, jsem si říkala,jestli nemám dr raději zavolat a říct jí,že příjdu ještě později 🙂 😀

jarunyka
9. říj 2008

Ahoj.. díky moc za reakce.. Dva dny mi nešel internet a netrpělivě jsem čekala za jednu zodpovědí.. tak dnes hltám řádek po řádku a díky

broucek26 - ještě pár dní počkám a v pondělí to bude už 14 dní od toho co jsem si dělala první test (vyšel negativně) a udělám druhý a půjdu za doktorem. Možná jde jen o zpoždění. Když na to myslím tak si totiž ani nejdem jistá styku v době plodných dnů, ale zas kdž píšeš že se na ně nemusí spoleháat mohlo by to vyjít z jiných dnů. Zítra jdu na sono na urologii mám kontrolu protože jsem po operaci kamenů z ledvin tak třeba mi udělá i sono břicha, uvidím. Taky mi brali kre minulý týden tak zítra budu znát výsledky. paní doktorka sice nechtěla dělat rozbor na HCG ale můžou tam být jiné hodnoty které by znamenali že jsem to nedostala.

Díky také

mishmish - moc díky za právu.. zítra držím palce uvidíš jak dopande krev, já si myslela že testy jsou více než 99% ale když ti ze čtyř ani jeden nevyšel a přitom by byla šance že jsi asi na ně nebudu už tolik spoléhat. těhotenský hormon by měl znamenat šanci na těhu :o)

Já o změně pana doktora asi začnu uvažovat, zkusím ještě jednu návštěvu a pokud bez prohlídku určí diagnozu přejdu jinam, chce to opravdu někoho kdo se ti věnuje a pomůže ti když je nějaký problém a já si myslím že sedmý měsíc nemít srovnán cyklus je už malý problém který by měl on se nou řešit. Uvidím ještě zítra po sonu na urologii a objednám se na gyndu v příštím týdnu. A nebo zkusí ještě jeden test.. nevím :o(
Zas tak nespěchám na mimi,ale ráda bych měla cyklus srovnaný, pravidelný a ne jednou za tři měsíce..

Potěšila mě že máš stejné příznaky, když jsem psala na tenhle web říkala jsem si snad nebudu jediná a jak je vidět je nás víc, co máme podobné radosti a starosti.

Všude se píše že plodné dny jsou jen tehdy a tehdy a já jsem tak pitomá že bych věřula jen tomu, včera mi kamarádka taky říkala že to není o matematice, přesně jak píšeš ty..Možná je šance že i když se mi cyklus nesrovná budu plodné dny mít.

Díyk díky díky za rady a psaníčko..Zítra se zas ozvu pa holky..

jarunyka
9. říj 2008

pro:: brouček.. Takže vyvolávačka pomohla na MS? ASi na tom budu stejně... Myslím že ty příznaky jsou proto že jsem to nedostala a já blázním že by šlo o těhu.. příští týden zajdi taky na provokačku a myslím že to dostanu taky.

lucinka1104
9. říj 2008

lili nemáš zača naozaj ak si tehu tak to plod len udrží 😉
ja som cyklus pravidelný nemala a ovulka aj tak bola 😉

lillisek
9. říj 2008

lucinka1104: abych pravdu řekla,tak u mě to asi nebude těhu,spíš jen ten rozhoz. cyklus, když jsem brala poslední plato HA,tak mě v práci naštvali takovým způsobem,že jsem to plato vyhodila v půlce, cca za 6 dní jsem měla špinění 2 dny,ale asi tak 20 minut denně,nic víc a od té doby nic,takže od prvního dne té poslední regulérní MS je to 41 dní ☹((( takže si myslím,že MS jen stávkuje 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru