Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

milca111
13. kvě 2014

@marryetka a test jsi zkoušela???

marryetka
13. kvě 2014

@milca111 ano,právě že několikrát a negativní,tak buď je opravdu ještě brzy, když některým se objeví // až třeba po 14ti dnech a nebo to ještě dostanu,ale příznaky na to nemám teda ☹

milca111
13. kvě 2014

@marryetka no tak já právě teď řeším něco podobného,měla jsme slabě pozitivní testy,ale až po limitu a některé zas úplně negativní. Po týdením zpoždění se dostavilo malilinkaté špinění na dva dny a pak ms,ale nic velkého jen taková na 2 vložky za den by to tak bylo a zas jen 2 dny a teď zas jen špinění. Tak třeba je to přece jen miminko. Tak držím palce a dej vědět jak to vypadá. Já to asi nevydržím a zkusím zítra koupit test a jak to špinění úplně skončí tak se asi ještě testnu 😀

milca111
13. kvě 2014

@marryetka no a u prvního těhu jsem taky neměla žádné příznaky až snad do 9 týdne. Kdybych dostala ms tak mi to divné vůbec nebylo 😀

marryetka
13. kvě 2014

@milca111 no já jsemprávě z toho úplně mimo protože u prvních dvou dětí jsem ihned poznala že jsem těhotná,test byl hned pozitivní ale teď jsem v pasti 😀 nevím jestli se modlit za to aby přišla MS nebo ne 😀 uvidíme...Tak držím palce a taky se pak ozvy 🙂

milca111
13. kvě 2014

Tak to jsme na tom fakt stejně 😀 mě to neda a ještě testnu 😀 jinak taky jsem takové dilema jeste neměla, ale mám zas pruznaku hodně, ale asi těhotná nebudu 🙂@marryetka

lucinka1502
13. kvě 2014

Ahoj holky. U me stejny problem. MS meska od patku, tj. 5 dnu. MS dostavam 28-29DC a zpozdeni jsem nikdy nemela. Krome nepovedeneho tehu v sprnu (ted v kvetnu bych rodila), ale o tom to tu neni.
Mam uz asi 7 dni takovy pruhledny vytok (nejdriv bily, pak pruhledny). V nedeli v jednu chvili malinko nahnedly, vcera kdyz jsem sla z prace to same-lehce nahnedly vytok a pak zase nic
myslela jsem si, ze uz to dostanu a nic. Dnes to same.... Testy bohuzel zatim negativni
podle boleni bricha byla ovu 20DC 1.5. (tzn jsem 13DPO). KDY BY MOHLO BYT NECO NA TESTU, POPR KDY SKOCIT NA GYNDU NA PROHLIDKU A PRIPADNOU VYVOLAVACKU??? DEKUJI

milca111
13. kvě 2014

Těžko říct kdy jde něco na testu videt, pokaždé je to jinak. Někdo píše, ze test měla negativní i do třeba 5 týdne, kdy už z krve dávno věděla, že je těhotná.Musíme čekat, mě to nedá a i když jsem podivnou ms měla, tak ještě za 2 dny testnu, nějak se mi to pořád nezdá.

luckakaja
14. kvě 2014

@lucinka1502
I ja mela prvni test negativni a tehotna jsem byla.Doktor to pry pozna az kolem 6.tydne,do te doby je plod mimca malinky,tak vydrz a testik zopakuj..ale ne hned,vydrz 😉

milca111
15. kvě 2014

Tak holky u mě nic. Jsem zase udělala test a zas mrcha negativní,takže půjdu na gyndu a bude to asi zdravotní problém ☹ co vy? Jak jste na tom? @marryetka
@lucinka1502

ssarula
15. kvě 2014

Tak já zatím negativní test už neřeším, počkám si do data další MS (24.3.byla, 28.4.nebyla, takže počkám do konce měsíce) a až pak půjdu k dr. První těhu mi test také vyšel pozitivně až těsně před další (tedy již druhou vynechanou) MS a byla jsem jen v 6tt místo v 8 jak by to bylo podle MS. Testovala jsem teď v pátek, tak teď až v neděli. Ale pořád doufám a přeji vám holky aby se vám brzo ukázaly //

milca111
15. kvě 2014

Tak to mi dáváš ještě maličkou naději 😀 myslela jsem,ze už žádná u mě neni, ale já kdybych těhotná byla, tak max 3-4 týdny @ssarula

marryetka
16. kvě 2014

U mě taky test negativní ale chodím pořád na záchod a včera mi bylo celej den tak špatně,že jsem musela jenom ležet ☹ a pořád mám nesnesitelnej tlak v podbřišku...v pondělí zajdu k doktorce protože nemíním čekat až se test rozmyslí ukázat dvě čárky 😀

ssarula
16. kvě 2014

z toho co tu holky píšou tak stejně nemá cenu k lékaři spěchat, protože pokud je to teprve začátek těhu, tak jak píšou holky, někdy to ani testy z krve neukážou. Ke všemu jsem ještě asi týden nachlazená, ale dnes je mi tak nějak zle, knedlík v krku a trošku šoufl, takže pořád věřím, protože takhle mi nikdy při nachlazení nebylo. Ze své zkušenosti opravdu můžu jen doporučit čekat. Kdybych nebyla doma s malou a chodila do práce, tak to ani neřeším, ale doma to nějak neutíká ty dny, tak jsem netrpělivá :D Hodně zdaru holky a napište pak jak jste dopadly

hanule89
19. kvě 2014

Ahoj holky zrovna řeším podobný problém jako vy ostatní poslední MS jsme měla 13.4 a od te doby vůbec nic dneska mam 9 den zpoždění zkoušela jsem dvakrát TT a byl negativní. Od ovulky mě bolely šíleně prsa (což jsem nikdy nezažila ani před MS) píchalo mě v podbřišku a měla jsem i divný tlak teď už je mi během tři dnu 2krát špatně od žaludku a navíc mam bílý výtok .. co si o tom myslíte???

lenkasaf
30. kvě 2014

Tak se k vám přidávám holky. Jsem dnes 38 DC, MS mívám pravidelnou tak 31 DC. Ovulka byla až 24DC, takže jsem dnes tak cca 13DPO. Mrcha stále nikde, což je mi divné, nikdy takové zpoždění nemívám. Testy jsem dělala už 2x, po vynechání v úterý a dnes a nic. Na středu jsem objednaná k MUDr., tak uvidím. Jen to čekání je hrozné. Taky mám pořád pocit, že už to přišlo, vlhko v gaťkách, ale nic. Prsa bolí, občas je mi trochu divně od žaludku, ale to už jsou asi všechno jen moje představy. Tak držím palce, ať najdete nakonec //. !! 🙂

misakb
9. čer 2014

ahoj holky, tak z toho co vše sem tu četla su jalová ještě víc... už 14 dní mi pobolívá v pdbřišku - ne tedy pořád, prsa to mi bolí bradavky - když má dorazit MS tak bolí celá, čuch tak to je katastrofa, maso nemůžu ani pozřít a vejce také, MS měla dorazit před 3-4 dny - mám to vždy pravidelně a teď pořád nic - jen dnes ráno maličko špinění růžové ale to jen fakt úplně nepatrně, kdybych to nehlídala, tak si toho ani nevšimnu, dnes sem dvakrát bulela a to kvůli píčovině, dopoledne su pořád utahaná a to aji když se pořádně vyspím... testy vychází negativní a už mi z toho asi hrabe... je to 24 dní od možného oplodnění, co myslíte, je naděje? nebo je to jen v palici....

misakb
9. čer 2014

jo ještě sem zapomněla bazálka pořád 37 .....

marketa11112
11. čer 2014

tak ja mam také zpozdeni. jsem 10 dpo, predevcirem tehotensky test bily, dnes jsem zkusila ovu test ( nekde pisou, ze na nem byva videt vice a drive --nevim zda je to pravda) a mela jsem tam druhou carku--ale o trosku slabsi nez je ta kontrolni. jsem nervozni a nedockava. asi nebudu moci dospat rana --zkusim opet tehotensky test. neboli me nic, jen mam citlivejsi bradavky a stále divny pocit v brise, chodim vice curat --no divne. tak nevim ---třeba ještě menses dorazi --ale kdyby ne? to by bylo něco. drzim palce vsem. 🙂)

hedulienka
12. črc 2014

Dobry den prajem. mohli by ste prosim nejako pomoct rozuzleniu mojej dylemi? S mnazelom sa pokusame o druhe babo, a maly sme sex na moje plodne dni.. Mavam 28dnovy cyklus. Aka je sanca na otehotnenie? Tyzden pred menzesom ma pobolievalo podbrusko tak soms sla s tym k doktorovi a on mi zistil ze mam cystu ktora mi praskla a krvaca a preto ma to boli ☹ a zobral mi hned aj krv ci som tehu, no z krvi sa tehu nepotvrdilo. Robila som si dva testy a tie vysli pozitivne. Neviem teda ci som ci nie som tehotna. V utorok mi ma prist menstruacia a vtedy budem vediet na isto lebo mi to chodi uplne presne. Stalo sa vam to uz niekedy?

snezenka123
4. srp 2014

Ahojky, máte někdo zkušenost, že jste měli krevní testy na hcg negativní a přesto z toho bylo miminko?brala jsem tento měsíc antibiotika, tak jestli se mi tím třeba neposunula ovulka..dneska je to 9 den od očekávané menstruace(37DC)krev je negativní,když to do konce týdne nedostanu,tak mi píchne vyvolávačku..jinak mám pravidelný cyklus(28) a o miminko se snažíme...díky moc 😵

michaela2662
12. srp 2014

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, ve 20 jsem vysadila prášky menstruace mi chodila vždy pravidelně minulý měsíc mi přišla o pár dní dříve nyní o 10 dní dříve, ale jen tak matně a slabě. s přitelem jsem zkoušeli miminko, jeden test mi vyšel slabě dvě čárky, další negativní a další jen tak slabě. Známá která je těhotná mi říká, že se mi hezky kulatí bříško, ranní nevolnosti se sem tam objeví, pobolívají mě prsa a ze spoda mi začíná tvrdout břicho je možnost ,že jsem těhotna? Na Kontrolu jsem objednaná ale i tak se se zvědavosti ptám. 😵

dezyre
12. srp 2014

@michaela2662 ty příznaky, které popisuješ se objevují až později, kor tvrdnutí bříška. Jinak ty příznaky jsou celkově nejisté.. může to být přicházející menstruace, i těhotenství. Držím pěsti..

nonnni
12. srp 2014

@michaela2662 no tak tvrdnuti bricha urcite neni klasickym priznakem takhle ranneho tehotenstvi. Ja bych to spis videla na hormonalni chaos po vysazeni prasku, ale za kontrolu nic nedas. Pokud se ti test zbarvil slabe jeden den, tak dva dny na to uz by mel byt silnejsi a nadale co dva dny (tri) dny silit...zkusej vzdy jeden typ testu, at muzes porovnavat.

snezenka123
12. srp 2014

Ahoj,tak já mám podobný problém...s přítelem se pokoušíme o miminko,milujeme se téměř denně..po poslední MS 29.6-3.7 jsem měla angínu a 10 dní atb a pak týden na to zánět moč.cest a opět 10 dní atb...ale ms nepřišla,testy negativní
Cykly mám pravidelné-28 dní.Zpoždění max o jeden den...
37 DC krevní testy negativní...dle utz také nic...
Zítra to bude týden od píchnutí vyvolávačky.
Myslíte,že bych mohla mít třeba posunutou ovulku díky těm nemocím, a otěhu až dýl?
Včera večer jsem si dělala mama test těhu a negatovní...tak já už nevím...v sobotu,čili 3 dny od píchnutí agolutinu jsem měla dopoledne silné bolesti podbřišku,jako kdyby měla přijít ms, tak jsem počítala,že příjde,ale přešlo to a ms nikde..Dneska jsem už 45DC :-/

snezenka123
15. srp 2014

AHojky,tak dneska jsem byla na krvi a hcg 50 🙂 za dva dny jdu znova na krev,aby se vidělo,jak to stoupá 🙂 🙂

punta102
15. srp 2014

Gratuluu 🙂

snezenka123
17. srp 2014

@punta102 děkuju moc🙂

evly
31. srp 2014

@snezenka123 gratuluju a pak sem určitě napiš,jak se to vyvíjí. Já jsem dnes 47 dc,ms nikde, testy nehativní,tak zítra zkusím jinou značku a jinak dr. Jinak cykly mívám 34 dní

snezenka123
1. zář 2014

@evly jdu na další utz v pátek,byla jsem minulou středu a byla dutinka se žloutkovým váčkem,a podle dr.to vypadá že jsem musela otěhotnět opravdu až mnohem dýl...o ty tři týdny!!prostě hooodně posunutá ovulace,no...taky držím palečky,k dr.určitě zajdi 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru