Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

sssimi
27. říj 2008

Ahojte! Mne vyšli 3 testy negativne pocas prveho mesiaca tehotenstva. Uz som chcela ist k lekarke ked sa mi nedostavila po mesiaci ani druha menstruacia, ale manzel uz nemohol vydrzat a kupil mi test a vyšiel pozitivny. Takze az v 8 týždni tehotenstva mi test ukazal, ze bude mimi. Vsetkým co sa snazite drzim palce. A aka teplota sa ma drzat pocas tehotnosti? Nad 37? Este som to neskusala. Su na to aj nejake specialne teplomery??? Dik za odpoved.

lucinka1104
27. říj 2008

sssimi uplne klasické a mala by byť okolo 37 až 37,3 😉
gratulujem k tehu super 🙂

jarra
27. říj 2008

Ahojte, s manzelom sa 6 mesiacov snazime o druhe babo. Poslednu MS som mala 18.09 a kedže ku mne tento mesiac nezavýtala kúpila som si test. Mal citlivost 10 a robila som ho v piatok. Dhuhá / bola veľmi slabucká a tak som si v sobotu aj v nedeľu urobila ešte po jednom a tie vyšli negatívne ale ich citlivost bola 20 a 25. Tak som sa rozhodla ze sa objednám k doktorke a tá ako na potvoru má dovolenku takze idem az 06.11. Myslite ze mozem byt tehotna? A mam to skusit este s nejakým testom a ked hej tak kedy? Mam aj sem tam bolesti v podbrušku a dnes som zacala mat trosku citlive bradavky.dakujem za odpoveď. Drzim vsetkym palce 😉

sssimi
27. říj 2008

jarra ak ti vysiel jeden test pozitivny myslim si ze by si mohla byt tehotna. Skus este v piatok. A ake mas bolesti v podbrusku? Ja som mala bolesti hlavne rano a ked som sa natiahla. To bolo az take neprijemne pichnutie. prsia ma ozaj zacali boliet az v 8-9 týždni.....

jarra
27. říj 2008

sssimi o.k skusim este v piatok. Tie bolesti su podobne ako pred menstruaciou, akurat ze niesu take intenzivne a mam ich dva tri krat pocas dna par minut a uz asi tyzden. Rada by som ti tiez poradila ale co sa tyka tej teploty nemam ani sajnu. 😒

sssimi
27. říj 2008

Neva uz viem, Lucinka mi poradila(Inak Dakujeeem). A vidis ked uz sme pri tom skus si odmerat teplotu a ak je nad 37 mala by si byt tehu. Aj ked neviem ci je to 100%-tne. To by ti vedeli skor holky napisat. Ja som to este neskusala.
Teke bolesti som mala aj ja, dkonca este stale mavam. To by sa ti mal drobcek uhniezdovat. A kedy si mala poslednu menstruaciu ak smiem vediet?

lucinka1104
27. říj 2008

jarra su to tehu príznaky môžeš byť tehu. Robila si si testy z ranného moču????
Teplota sa meria vždy ráno po prebudenáí predtým akovstanete z postele...to že je teplota 37 ešťe nezaručuje tehu, ale je tu nádej, pre tie čo merajú stále vedia, že ak sa udrží 18 dní takto hore tak tehu sú.......je,ale oárbáb čo boli tehu aj pri 36,8 no tých je málo a pár u ktorých sa to merať nedá vôbec....
jarra nenapísala si na koľký deň meškania si si robila testy...
mne vyšiel na 40 DC teda 9 deň meškania dovtedy všetky negatívne 😕
veľa šťastia

sssimi
27. říj 2008

Lucinka a ak by sa stalo, že ti odumrie plod, stale by bola ta teplota cez 37? Nevies mi poradit?

jarra
27. říj 2008

Dik skusim to. Poslednu som mala 18.09 a vzdy mam nacas plus minus dva dni. A ta teplota ma byt pocas celeho dna alebo urcitu dobu?

lucinka1104
27. říj 2008

sssimi myslím, že ano teda pokiaľ ešťe žena nekrváca .......
jarra vždy po prebudení , lebo cezdeň je skoro vždy nad 37

sssimi
27. říj 2008

Je to take blbe ked nevies co sa deje s mimi ked este nemas pohyby. A ja som lezala aj v nemocnici so spinenim, tak sa aj tak trosku obavam o krpceka aj ked som zo dna na den gulatejsia 😀 . Uz sa tesim na 6.11. idem na poradnu....

jarra
27. říj 2008

lucinka dakujem za radu, test som robila 4 dni po vznechaní to bol ten s citlivostou 10 a na nom bola ta slaba ciarka a potom nasledne na 5 a 6 den tie mali citlivost 20-25 a vysli negat. Vsetky som robila z ranneho mocu. sssimi neboj a zbytocne sa nestresuj ja som pri malej necitila pohyby do 23. tyzdna a zbytocne som sa stresovala no potom mi to patricne vynahradila a dnes je s nej nase slniecko. Uvidis ze vsetko bude o.k

lucinka1104
27. říj 2008

jarra jaby som skusila test ešťe , ale mamatest mne inak vyšlo na 4 slabulinká a nebola som 😒

bobisek
28. říj 2008

Holky s tou teploto, dost jsem si toho načetla kvůli měření a pokud jsi těhotná a měříš se a furt máš "svojí" teplotu stejnou nebo i vyšší, tak je to v poho. Ale pokud náhle dost klesne, tak píšou, že je to zvěst blížícího se potratu. 😢

bobisek
28. říj 2008

http://merenibt.xf.cz/index2.html

DOBRÝ STRÁNEČKY, KDE JSEM SE TOHO DOST DOZVĚDĚLA

sssimi
28. říj 2008

bobisek dik, super stranka 🙂

jarra
28. říj 2008

fakt je to super stranka, stoji za to sa tam mrknut, bobisek vela sťastia v snažení 😉

bobisek
28. říj 2008

Holky díky moc, vám přeji taky brzský kladný výsledek. U nás se zatím nekonná ☹

chymenitta33
28. říj 2008

ahojte🙂 mne sa viac stalo že bolo aj ano aj nie a vždy to bolo NIEEE!!! a ked som si myslela že zase sa testík pomýlil tak to bola pravda Kočenky držkám palčeky aby ste mali vytúžené bábänko

bibnka
1. lis 2008

ahoj holky, toto téma jakoby bylo stvořené pro mě 😉 . MS jsem měla dostat 28., cyklus mám poměrně pravidelný tak 27-30 dní. Místo MS jsem od úterka slabě špinila, špinění zmizelo a objevilo se znovu až dnes. Testy jsem si dělala celkem tři, první byl jasně pozitivní a další dva jasně negativní. Jsem z toho zmatená, jedno dítě už mám a tak jsem si myslela, že už "všechno" o těhu vím 😅 . V prvním těhu jsem měla pozitiní výsledek asi dva dny před MS a žádné špinění. Máte někdo zkušenosti s takovým začátkem těhu? Jaký typ testu je asi nejlepší?

lucinka1104
1. lis 2008

bibi Mamatest je najspolahlivejší a špinenie v čase mrchy v tehu je uplne bežné takže môžeš byť tehu a ja soi myslím, že aj si. 🙂

blizenka1
1. lis 2008

Bibi, slabe spineni pry byva - je to pry tim, ze se tam miminko "zahnizďujeů a muze u toho prasknout nejaka zilka. Preju co nejpohodovejsi tehotenstvi a zdrave miminko!

michamicha
11. lis 2008

holky, ale bibnka tu psala, že první test byl pozitivní a další dva byly negativní 😕

lucinka1104
11. lis 2008

micha, ale to zavisí aj od druhu testu a možno v tých drhých dvoch testovaniach nebolo v moči dosť HCG ako v prvom prípade...no ktovie vie...ja testom neverím ani trochu

broucek26
13. lis 2008

Ahoj holky, tak opět jsem 37 DC a nic. Ani MS, ani //. Ale tentokrát mám pocit, že snad těhotná jsem . I když to už je asi psychika. Ráno nemůžu nic sníst, protože jen se podívám na jídlo, tak se mi houpe žaludek, píchá mě v podbřišku jak před MS, svědí mě prsa a jsem pořád strašně unavená a spala bych i ve stoje (což bude asi tím podzimem). Asi budu muset na další vyvolávačku. Ch jo ☹

lucinka1104
13. lis 2008

broucek no su to všetko tehu príznaky to áno, ale takisto viem, čo dokáže narobiť psychika, keď žena veľmi túži po miminku. My sme sa tiež snažili dlho a nedarilo sa nám a často krát som mala pocit , že už už to vyšlo a nič z toho nebolo. Viem aké ťažké je nesústrediť sa na to či si , alebo nie si tehu, či máš, alebo nemáš príznaky....skus počkať ešťe 4 dni a testnúť ak si tehu už ťi to musí ukázať. Držím alce, aby si čoskoro držala v náručí ten voňavučký batožťek vašej lásky a zistila aká veľká a nekonečná je materinská láska.

broucek26
13. lis 2008

Lucinko díky, mě ani tak netrápí že se to nepovedlo, jako spíš otázka proč se mi tak rozhodila MS. Kdyby byla aspoň pravidelná jako dřív a já vždycky 30 DC bych věděla, že to nevyšlo, tak budu klidnější. Takhle jsem z toho vyplašená - negativní test a MS nikde. No jo no, tak uvidíme co bude dál. Potřebovala jsem útěchu a díky za ní 😉

lucinka1104
13. lis 2008

broucek ten cyklus je tiež psychikou 😉 ja som mala strašne rozhádzaný, dietou 😝
zobrala som na to pred vyše rokom 2 mesiace HAk vysadila a mrcha dorazila len nedávno 😀

broucek26
14. lis 2008

No zkusím zítra testnout a když bude test negativní, tak za týden půjdu k doktorce. Ch jo, to je děs to čekání 🙄

katharina1
19. lis 2008

Ahojky holky sem tu nová, moc se mi líbí vaše zkušenosti a názory. Chtěla bych se zeptat . Vždy mám menstruaci po 23,24,21,26 dnech a každý měsíc je to jinak a střídá se to, ale nepřesáhne to 26dnů. Poslední menzes sem měla 12. října. Měsíčky sem měla dostat 4.-7. listopadu, dnes je 19. a pořád nic. Při prvním dítěti sem otěhotněla při menzes, vzhledem ke krátkému menstruačnímu cyklu ovuluji těsně po menzes a asi i před. Poslední mazlení bylo toho 3. a 6. listopadu před očekávanou menzes. Jestliže sem otěhotněla tak sem opravdu krátce, 2 týdny mám zpoždění menzes, ale testy jsou negativní. Včera sem to nevydržela a šla na gyndu, dr. mi bral krev a dnes sem volala na výsledky a krev negativní. Už sem z toho jelen, příznaky začínám mít, hojný výtok, bazální teplota 37,4 a zvyšuje se každý den, bolesti podbřišku atd., čípek tvrdý. Nikdy mi menzes nevynechala, jen jednou a to sem byla těhotná. Prosím o radu, stalo se někomu, že měl i krev negativní a byl těhu? Děkuji a zdravím všechny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru