Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

mates22
24. led 2012

@domi1988 snad to nebude nic vážného, někdy stačí jen nějaké menší rozhození organismu (nemoc, psýcha...), ale když ten výtok nezapáchá, tak bych to neviděla tak černě, každopádně moc držím palce

pavlinka_zetko
24. led 2012

Mela jsem tri negativni tehu testy i slabou kratkou ms. Pri ultrazvukovem vysetreni mi dr rikala, ze vidi nejakou dutinku, ale zda se ji to spis jako pocinajici menses. A ejha. Dneska je mu skoro 9 mesicu.

domi1988
24. led 2012

@mates22 dakujem 🙂

domi1988
24. led 2012

@pavlinka_zetko po kolkych dnoch od ms si robila test?

pavlinka_zetko
24. led 2012

@domi1988 To uz si nepamatuju, jeden byl brzo, ale dva zbyvajici podle navodu.

blondynka400
24. led 2012

@domi1988 on cyklus občas hapruje, nědělala bych si z toho hlavu. Ale ta teplota nebo testy, tedy nejlépe kombinace obojího je ideální, aby si věděla, že tělo funguje. Stačí jeden dva cykly, i doktory to dost zajímá... A nebo pak ještě u dr udělat hormonální profil, zda je vše ok. A jak dlouho "ti to blbne" ?

sssimi
24. led 2012

Mne pri prvej týždeň po MS vychádzali negatívne testy. Boli 3 v priebehu druhého týždňa meškajúceho menzesu. Potom som to vzdala a urobila som si 4tý až na naliehanie manžela po mesiaci a to už tam bola diaľnica ešte som to len namočila. 3 dni na to som bola u doky a už aj srdiečko bilo.

salomee
24. led 2012

@dyrberg Ono to asi fakt úplně poznat nejde...ale nemusíš se bát, že by vyvolávačka ublížila těhotenství, to i já jsem byla ujišťována, že v případě těhotenství ho spíš ještě podpoří.
Ale když nenašli cystu nebo tak něco a ta dutinka znamená buď začínající MS a nebo těhotenství, tak už snad ani k vyvolávačce důvod není.

domi1988
24. led 2012

@blondynka400 no ja som ovu testy robila ale stale to bolo take nijake ciarak zoosilnoval ale stale nebola silna ako kontrolna.. vzdala som to.. no snazime sa 4 mesiac a hned prvy cysta, bolievalo ma brucho, dostala som vyvovalacku lebo ms nedorazila.. potom normalna ms a teraz zase starosti :( no pracujem v laboratoriu tak som si hp vysetrila sama ale bolo to 3. DC a bolo vsetko ok ale neviem ci sa to nema vysetrovat viac krat za ccyklus. gynekoloicka mi nechala vysetrit len testosteron..

blondynka400
24. led 2012

@salomee jojo, to máš pravdu, vyvolávačka (je to vlastně megadávka progesteronu, které v těhu v prvním trimu produkuje žluté tělísko) spostu vznikajících těhu akorát podpoří a bez toho by se třeba ani nazadařilo (embryjko by se dobře neuhnízdilo). Takže se jí netřeba bát, spíš naopak 🙂

@domi1988 tak ono hladina LH může mít u někoho plošší křivku a tím pádem je těkžké vzestup testy zachytit, ale taky to může znamenat, že hladina není dostatečná a k ovulaci tedy nedochází. Být tebou bych fakt zkusila testy v kombianci s BT aby jsi viděla. Hlavní hormonální profil se dělá takhla na začátku cyklu během MS, to jsi udělala správně, pro úplné výsledky je ale potřeba udělat rozbor ještě zhruba vpůlce cyklu nebo v dboě očekávané ovu (hlavně LH hormon) a pak ke konci cyklus, zhruba 4 dny před koncem cyklu.

lamine
25. led 2012

Ahoj holky, vím že se to povídá pořád dokola a snažím se i číst, ale raděj bych nějaké osobní reakce na mě. Jsem tak 42 DC takže jsem trošku nervózní co se děje. Men. jsem měla vždy pravidelnou max. 1 den navíc. Už 2 roky neberu HA. Prášky mám jedině jedny ale už je beru roky, žádné nové nemám. Někdo říká, že možná stres, ale to se mi taky nezdá, mívám při zkouškovém stres vždy ale tohle se mi nikdy nestalo, mít 2 týdny zpoždění. TT jsem si dělala asi 3x a vždy negativní. Občas je mi nevolno a bolí mě už asi 3 dny břicho jako kdyby to mělo už přijít, jenže až dnes rano se objevila trochu krev. Myslíte,že už můžu být v klidu? Vím, že bych měla zajít k doktorce, ale zajímali by mě vaše názory a zkušenosti. Kdyby to nebylo těhotenství, co myslíte že by mohlo být příčinou, nemůže to být nějaká nemoc nebo tak? Docela se bojím, protože tolik dnů je u mě fakt poprvé.

jenny_m
25. led 2012

@lamine
Ahoj, ta krv moze byt aj uhniezdovanie malinkeho. Ak nechces ist k doktorke skus testovat znovu za par dni. Ja tiez cakam, mam u tak ako ty 3 dni krce ako keby kazdu chvilku malo zacat a stale nic. Normalne mavam 32 dni cyklus, teraz je 45 den, test negativny.....ak do konca tyzdna nic nezacne dam si zistit z krvi....

anlady
26. led 2012

Baby mali ste niečo podobné : Som 43 DC, mám nepravidelný cyklus, priemerný 35 DC. Teraz som 11 D od vyvolávačky. Testy som si robila už asi 4 a boli negatívny.
Posledné tri dni mi je nazvracanie, točí sa mi hlava. Bolia ma prsia a podbruško ako pred mrchou. Nikdy predtým keď som vyvolávačku dostala,nebolo mi zle. A pred tými 11 dňami mi lekár povedal,že mám vysoko sliznicu.
Prosím je tu taká čo to má dosť podobné mne? Ďakujem za každé info

lamine
26. led 2012

@jenny_m děkuji za odpověď 🙂 tak jeste pockam a zkusim test, jen jsem se trochu vydesila, jestli to nemuze znacit neco horsiho, tak snad ne.

freeshop
26. led 2012

.

jenny_m
26. led 2012

Ahoj baby, tak mne test neklamal, dnes prisiel na 46ty den menzes po 12 dnovom meskani. Test bol negativny. Priznam sa, ze sa tomu tesim, aspon sa nebudem vydavat s bruskom a vojdem sa do objednanych siat 😅

fliacik
26. led 2012

@anlady Ahoj, mne sa pred pár mesiacmi stalo niečo podobné. MS nie a nie prísť, tak som šla na sono, doktorka povedala, že tehotná určite nie som a pichla mi vyvolávačku. MS neprišla ani po 14 dňoch, tak som šla na ďalšiu injkeciu...a na sone už bol gestačný vačok. Počas tých 14 dní som netestovala, keďže podľa Dr. bolo tehotenstvo vylúčené...ale v deň, keď našla ten vačok, som si kúpila test a bol už silne pozitívny, HCG vyše 7 tisíc... Žiaľ, o malinké sme prišli...

anlady
26. led 2012

@fliacik to mi je lúto. A v koľko tt si bola ked ti to lekárka zistila?

fliacik
26. led 2012

@anlady No, sranda bola, že som presne vedela, kedy sa nám drobec podaril, pretože s manželom sme spolu iba cez víkendy, aj to nie vždy. Podľa dátumu počatia som mala byť na konci 6TT, ale podľa sona to bol iba 5TT. Ale poznám babu, ktorá nedostala MS, šla na vyvolávačku a tesne po jej podaní otehotnela...ale každopádne Ti držím palčeky. Inak, injekcia by mala zabrať do 14 dní, ak nezaberie, je veľká pravdepodobnosť, že dôvod sa ukáže o 9 mesiacov 🙂

anlady
26. led 2012

@fliacik juj bodaj by to bola pravda.len ja som dne 44 DC a test mám negatívny. A teda 11 dní od vyvolávačky, tak čakám do pondelka.....
a prečo ste prišli o drobčeka?

fliacik
26. led 2012

@anlady Do 8TT sme mali iba gestačný vak, diagnóza anembryomola ☹ A tak sme sa tešili, že sa stal zázrak a vyšlo to aj nám ☹

anlady
26. led 2012

@fliacik a to čo je ?

katarinkam
26. led 2012

Ahojte baby kedy je podla vas vhodne si spravit test? Cyklus mam 30 dni a ovulku cca 17 Dc. No ak som dobre pocitala take mi meska 2 dni. Viem ze to nie je Vela ale cyklus mam presny vzdy. 🙂 Dik

fliacik
26. led 2012

@anlady To je tzv. bezplodová gravidita, kedy tam, kde má byť v plodovom vaku bábätko, nič nie je. Cítiš sa ako tehotná, priberáš, máš nevoľnosti, ale rastie Ti len prázdna maternica...☹

lamine
26. led 2012

Tak dnes 43 DC a prisel menses, mam docela krece v brise. 2 dny spineni, dnes docela vodova krev obcas z kousky srazene krve, holky myslite ze to je normalni menzes a nic se tedy nedeje, nebo to muze byt i neco jineho??

jenny_m
27. led 2012

@katarinkam
kludne si sprav test ale este ti vobec nemusi ukazat pravdivo. na vysledok by som sa spolahla az tak po 10 dnoch meskajuceho menzesu....

jenny_m
27. led 2012

@lamine
Podla mna normalny menzes, aj mne zacal vcera

salomee
27. led 2012

@lamine Taky mi to přijde normální, po zpoždění to může být jiné, než když to přijde včas. I podle popisu..takhle to u mě probíhá normálně...a pak, když už čtvrtý den to slábne, tak se mi to pak rozjede drsně, velké kusy a bolest a hodně krve a pak už to ustane definitivně.

karollinka
27. led 2012

@pavlinka_zetko moji sestre se stalo to same 😀 stim ze mela mesicky po dobu 5mesicu uplne normalne.... No ted je zni mlada maminka,a male natalce je 10mesicu 😀 Test si delala prvni podle me moc brzo,druhy a treti byl kdyz byla cca v 2mesici? a az 4 ukazal pozitivni ale to uz byla skoro v 5 🙂)Nejdriv se mi to zdalo divne,ze to nepoznala,ale videt to na ni fakt nebylo,a blbe ji nebylo,a mesicky mela🙂 Ja jsem ted v puli 5.mesice a nikdo by na me nic take nepoznal.))) ja to nijak extra taky nepocituji...jen teda nemam mesicky,a cele 4 mesice mi bylo pekelne zle 😀

miney777
27. led 2012

@suki no, tak já jsem asi "divná" 😀 já si dělala test 3 dny před plánovanou MS a byly tam II jako dálnice 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru