Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lienka82
26. pro 2012

@m_atil_ka no tak ako u teba este nic?? u mna nic a mam pocit ze sa mi nalievaju prsia. pred tym som ich mala vacsie ale v poslednych dnoch myslim 25 a 26 .12 sa mi ako keby zvacsili a citim ich vzdy. nebolia ma ale citim ze sa zvacsuju...ale mrcha este nedosla.bud zajdem ku doktorovi nech mi zoberie krv alebo pockam na moju ktora ordinuje az 2.1. a ty co??

m_atil_ka
26. pro 2012

@lienka82 no moja tak ja nic,v pondelok som mala dostat mrchu a nic,len ma zacali boliet prsia a dnes uz su podstatne vacsie 🙂 zajtra rano urobim asi test a volam doktorovi. Cikat chodim castejsie,podbrusko tlaci ale inak nic extra. Akurat som ale zacala kaslat :(

lienka82
26. pro 2012

@m_atil_ka no tak to je fajn,nie? drzim palce aby bol // 🙂 napis ako si dopadla..

m_atil_ka
26. pro 2012

@lienka82 ja sa ale tak bojim,ze tam nic nebude... :(

strawberry17
26. pro 2012

@nikaniko najlepsi je podla mna mamatest

enigma7
26. pro 2012

meska mi ms 2dni... striedavo ma bolel mechur a je to uz 11dni co ma neberiem antibiotika... myslite ze tie atb mohli spospvit to ze sa mi oddialila ms. ? kedy treba zajst gyndovi aby mi dal inekciu na spustenie menzesu? nemam ani priznakh ms. ziadne bolenie bruska ani prsnikov. test som si robila 3,dni pred ocakavanou mrchou a bol negativny

m_atil_ka
26. pro 2012

@strawberry17 naozaj je najspolahlivejsi? Aj kedykolvek v priebehu dna?

lienka82
26. pro 2012

@m_atil_ka neboj...aj ked bude nag mozes byt tehu...vela krat sato stalo...drzim silno päste aby vyslo nadherne // 🙂

lienka82
26. pro 2012

@m_atil_ka myslim na teba...budem v robote ale budem pozerat na stranku ak by si tam nieco napisala 🙂)))) drzim silno palce..

m_atil_ka
26. pro 2012

@lienka82 jeeej moja aka si zlata 🙂 dakujem velmi. Skusim test a aj ked by bol negativny tak volam doktorovi a urcite ti dam vediet. A ty si ako na tom?

lienka82
26. pro 2012

@m_atil_ka ja o nic lepsie, len sa citim strasne plna...neviem ci z vianoc alebo co...ale tie prsia ako som ti pisala ale nie moc...v podbrusku ked sedim tak citim..ked jazdim autom tak nesmiem mat uzske nohavice lebo puknem...a v robote musim nosit rozopnuty gombik lebo ma tlaci..neviem co si mam mysliet ozaj..ja asi si urobim v piatok test a uvidim..a ked tak volam doktorke v stredu co mam robit...lebo som uz s toho nervna...

m_atil_ka
26. pro 2012

@lienka82 fuuuha tak to mas teda "vesele". A neskusala si pohladat nejakeho doktora na zajtra popripade piatok? Alebo sup na pohotovost a vymysli si ze mas bolesti v podbrusku nech ti to pozru 🙂

lienka82
26. pro 2012

@m_atil_ka tiez som na to myslela aj svagrina mi povedala ze mam ist k doktorovi ( je cech) a povedat mu co a ako a ci mi urobi krvne testy..a budem vediet viac ale neviem..mne je to take blbe ist tam a povedat aj tym sestrickam ( su divne) ze chcem si dat urobit krvne testy...alebo im poviem ze sa mi kruti v hlave ( co aj je ), ze mi je niekedy mdlo, ( co mi je) nech ma vysetria...a uvidim co mi povie...urcite sa ma opyta ci som tehotna...urcite lebo ma uz pozna dost dlho..je to rodinny lekar,, no myslim vseobecny..mozno to urobim tak..

m_atil_ka
26. pro 2012

@lienka82 moja divne nedivne sestricky,im nic vysvetlovat nemusis a ked je dr znamy uz dlhsie isto s tym ziadny problem mat nebude. Urcite chod a nevahaj 🙂 ved sme vsetky tu uz nedockave 🙂))

lienka82
26. pro 2012

@m_atil_ka ok zajtra ked pojdem z roboty domov tak sa stavim ..a uvidim co mi povie...ale najprv cakam na tvoje // kolajnicky.. 🙂 som zvedava,,velmi..aj ja dam vediet co a ako...ok??? 🙂 citim sa ako male dieta ktore sa nevie dockat kedy otvori darcek.. 🙂 ale myslim to vseobecne 🙂

strawberry17
26. pro 2012

@m_atil_ka ak ti mozem poradit ako je najlepsie si dat tehu test, vecer uz po 20hod nepi, cez noc nechod na WC, aby rano bol moc co najkoncentrovanejsi a neriedeny pitim, a daj si ho rano, drzim palce

strawberry17
26. pro 2012

@lienka82 joj ale ste netrpezlive to poznam 🙂 mna gyn nechcel zobrat skor ako ked budem v 10tt, teda vlastne sestricka, ked som tam voalala, nakoniec sa mi ju podarilo presvedcit a natlacit sa tam skor 🙂

lienka82
26. pro 2012

@strawberry17 ale tie nase su strsne hlupe...ozaj ale zajtra tam zajdem a uvidim co mi pocie..ci ma zoberie alebo nie...ale dakujem 🙂

m_atil_ka
27. pro 2012

@lienka82 je to taaaaam 🙂)))))

m_atil_ka
27. pro 2012

@trish31 je to taaaam 🙂 na dalsej stranke je foto 🙂

daniaz
27. pro 2012

@m_atil_ka po kolkych dnoch meskania ti test ukazal //? Ja som si dnes rano robila, po 7 dni meskania a bola tam zase jedna ☹ A tebe zo srdiecka gratulujem a prajem krasne tehulkovanie.

m_atil_ka
27. pro 2012

@daniaz dakujem velmi pekne 🙂 velmi sa tesim hlavne ked viem ze to bolo na prvy krat 🙂 v pondelok som mala dostat a tento je prvy taky pekny,pred tyzdnom necelym mi dva vysli negativ. Ked sedem dni meska mala by si ist doktorovi pre istotu

daniaz
27. pro 2012

ako tak kukam na ten moj testik zda sa mi ze je tam taky slaby duch, ale mozno to bol taky test 😀

grenka
27. pro 2012

@daniaz skus odfotit a hod sem ja zajtra idem testovat 😉 a uz ti meskali ked si testovala

gabikaoliver
27. pro 2012

ja som zistila v 3 mesiaci že som tehotna 🙂 nakolko som sa cítila dobre a testy mi ukazali že tehotna niesom tak som si myslela že mam cistu alebo neaky problem až na ultrazvuku mi doktorka povedala že končím 3 mesiac 🙂 robila som si 5 testov a ani jeden to neukazal

lienka82
27. pro 2012

@m_atil_ka jeeeeeej ak ti mám povedať až som pustila slzicku..🙂 lebo som veľmi rada že ti o vyšlo ... Ozaj... Tak v peknom a dobrom zavidim... Držím ti palceky aby si sa cítila. VElmi dobre a aby si mala tehulkovanie len dobre 🙂))))

m_atil_ka
27. pro 2012

@lienka82 dakujem ti naozaj velmi pekne 🙂 ja drzim palceky tebe aby ti to doktor potvrdil 🙂 pojdes dnes po praci?

lienka82
27. pro 2012

@m_atil_ka neviem lebo som ešte neskoncila a tak skoro ani asi neskoncim. Vydržím a pockam si na ňu až 2.1. Zavolam a uvidim... Ešte si zajtra urobím test a uvidim ako dopadne... Modlim sa., ☹ 🙂

m_atil_ka
27. pro 2012

@lienka82 ja sa budem modlit na dialku s tebou 🙂 dufam ze moj dr tam zajtra daco uvidi aj ked je to len piaty den po predpokladanej mrche

lienka82
27. pro 2012

@m_atil_ka dakujem velmi pekne... 🙂doktor ti tam nieco uvidi ale mozno len malu malicku spendlikovu hlavicku 🙂 drzim palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru