Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

syrael
1. kvě 2008

jansinka, dik, uz zacinam trochu nervoznet, testy jsou porad negativni, takze se zacinam obavat, ze by mohlo jit zase o zamlkle tejotenstvi. Uz jsem to parkrat zazila...

jansinka
1. kvě 2008

Syrael...O tom jsem slyšela jen tolik, že to existuje. Však-co to vlastně znamená zamlklé těhotenství???
Popravdě,trochu jsi mě znejistěla... 😒
Každopádně nepanikař,víš jak je to s těmi věrohodnými těhotenskými testy!!!!!!!!!!!!!Možná by bylo lepší, abys do příštího týden už netestovala, co ty na to????Zbytečně nestresuj.Beztak to nijak neovlivníme. 😉

jansinka
1. kvě 2008

A Syrael,to že jsi už takovéto těhotenství prodělala neznamená, že ho proděláš zase!!!!!!!!!!!! 😉

ronie
1. kvě 2008

ahojky -výborný testy jsou For you Comfort , Rapid, DAY 7, všechny jsou hodně citlivý a měli by ukázat těhu 7 dní po oplození.

Syrael-držim palečky 😉 Sem úplně nervozní za tebe 😔

syrael
1. kvě 2008

Holky, moc vam děkuju za podporu!!!Jasinka: zamlkle tehotenstvi je v podstate vymizeni tehotenstvi z delohy bez zjevne priciny. Zkratka jsi teotna a najednou je po vsem...Jedna se hlavne o zarodky, ktery nejsou zivotaschopny, takze je telo zkratka eliminuje. Testy uz rozhodne delat nebudu. K tomu poslednimu jsem se odholala jenom kvuli tomu, ze mam prsa priserne citliva a rikala jsem si, ze uz to musi byt znat i na testu...Papa a budeme si navzajem drzet pesti!!!

enell
1. kvě 2008

ahojky, jak to tak pročítám, nedá mi to, abych nepřispěla. Minulý měsíc jsem se testovala třikrát, všechny nega. MS jsem dostala s mírným zpožděním, ale byla nějaká slabší než obvykle. V úterý jsem byla u doktorky na ultrazvuku a ona že vidí počínající těhotenství.............

jansinka
1. kvě 2008

Jo ták,díky Syrael,ted je mi to už jasný.No jo,je to učiněný zázrak,aby žena porodila dítě.ale myslím,že je to hlavně o psychice.Takže klídek,snaž se na to myslet co nejméně a když už tak pozitivně!!!!Držim palce,všecky co mám,určo ti to vyjde!!!!!! 😉
ps:nějak ztrácím naději,i náladu,je mi z toho do breku.Myslím si,že nejsu těhu,jen mi prostě šílí hormony nebo co.Kéž bych se tam dovnitř mohla podívat a zjistit co se děje a esi tam třeba nějaká fazolka je... ☹
Připadám si jako schisofrenní,mám skoro všechny příznaky,ale nijaxe nestupňují a proto jsem stále tolik tolik na vážkách,jednu chvíli vím že jsem a paxe to zase otočí.A navíc,jen s vámi to mohu sdílet,páč nechci manžílka stresovat a zbytečně ho natěšit a taky mu vštípit podezření,esi náhodou nejse nemocná...ach jo,mám nějaký splýn,omlouvám se.Třeba vymyslí časem nějaký domácí UV,aby se tam žena mohla juknout sama kdy se jí zachce a zjistit co potřebuje 🙂
Enell, tak gratuluji,to je skvělé!!!! 😉

petra2505
1. kvě 2008

moze byt priznakom tehu bolest v podbrusku?Od plodnych dni ma boli a neviem co to znamena...

vikulik
1. kvě 2008

ahoj Petra,bolest v podbrusku som mavala pravidelne az do 12tt. 🙂

lavazzza
1. kvě 2008

vikulik takovou píchavou?

vikulik
1. kvě 2008

ano presne taku,taka som bola nestastna,ale dr.mi povedala,ze to nevadi,asi to tak ma byt... 🙂

petra2505
1. kvě 2008

ja to mam taku ako keby som mala dostat menzes, nieco take podobne...

vikulik
1. kvě 2008

no presne tak ako by to malo kazdu chvilu prist.. 😅

petra2505
1. kvě 2008

no tak teda som zvedava co to bude a ci menzes pride🙂 a ked sa mozem spytat odkedy si tu bolest cca citila?lebo teraz som v pomykove ci je to tehotenstvo alebo co .......?

vikulik
1. kvě 2008

no v podstate som mala dostat menzes 22.12 a asi od 15.som to pocitovala,lenze som tomu nevenovala najprv az taku pozornost,lebo som si myslela ze mi uz ide menzes...Ale meskalo,pichanie ostavalo.prsia som mala take,ze som si nemohla dat ani podprsenku,tak ma boleli.No az potom ked som dostala take slabe krvacanie,ktore trvalo 10 dni potom uz len vytoky,som isla ku dr.vzala mi krv,poslala na usg a tam mi zistila ze som tehu.

petra2505
1. kvě 2008

ja to tak intenzivne uplne az tk, ze to vnimam citim od 26.aprila, do menzesu mi zostava ste tyzden tak uvidim a budem cakat....ine priznaky nemam, vobec ziadne takze tehotenstvo az tak necakam 🙂 ale uvidime, mozno sa uz aj na nas usmialo stastie🙂

zabza9
1. kvě 2008

Ahoj holky, já jsem dnes 40DC, test jsem si dělala 38DC a byl negativní. Beru Femigard a s ním jsem měla cykly 30-31dní. Ovu vůbec nevím, tenhle cyklus jsem neměřila, bo jsem se stěhovala, ale bývala 17-22DC. K Dr. jdu až v pondělí, dřív neměl volno. Nevím, co si mám myslet, až na občasnou bolest břicha a natahování na zvracení mi nic není 😒 Jo a test mám Galmed Gold, jiný v lékárně neměli, leda Best a ten jsem nechtěla...

jansinka
1. kvě 2008

Holky a ta bolest v podbříšku.BYla neustálá anebo jen občas.Bolí mě,ale více večer,přes den jen občas maĺounko píchne.Díky

vikulik
1. kvě 2008

no petra,nechaj tomu volny priebeh,mozno budes milo prekvapena,len prosim ta nemysli na to...Uvidis,pockaj este... 🙂 Drzim palce a daj vediet...

petra2505
1. kvě 2008

nemyslim lebo vcera sa mi vratila sestricka z Irska tak nemam cas sa nicomu inemu venovat 🙂 dakujem vikulik a samozrejme, ze dam vediet.....

vikulik
1. kvě 2008

jansinka,ja som to mala ako som uz piala do 12tt.Kazdy den,nie v kuse ale kazdy dn...V noci som s budila ako ma pichne,no ale bolo mi blbo aj od zaludka...

zabza9
1. kvě 2008

Jo...před pěti lety jsem měla MA ve 12tt, těhu jsem defacto poznala tak, že mě nesnesitelně bolely prsa, jinak nic. No a ty mě nebolí teď vůbec...asi si budu muset počkat na to pondělí, pokud se teda mrcha neumoudří 😀

syrael
1. kvě 2008

jansika, uplne ten tvuj splin chapu...Taky mam pocit, ze je vsechno na levacku. Na druhou stranu i tyhle naladicky mi pri minulem tehotenstvi napovedely, ze jsem v tom 😉 Moj drahous se me dneska pro zmenu zeptal, nad cim tak uvazuju a co resim, pry to nechape...Malem jsem ho vzala panvi po hlave 😉

jansinka
2. kvě 2008

😀 Díky za útěchu,Syrael!No jo,chlapi to berou úplně jinak.Ten můj je doktor a přesto nechápe co řeším 🙂
když jsem se jen zmínila o příznacích,taxe mi skoro vysmál....ikdyž včera se už pozastavil nad mým poprsím...Prý je to mnohdy psychická záležitost-prostě když si mimčo buď hodně moc přeješ anebo naopak.A testy?Tak testy z moči jsou prý jen velmi velmi orientační.Věřil by jen testům z krve.
Takže jsem moc ráda,že sem můžu napsat a dočkat se porozumění!
Díky a myslim na tebe!!!! 😉

jansinka
2. kvě 2008

Ale na druhou stranu,jak si tak uvědomuji,mají pravdu!Zbytečně se stresujeme.Ale kéž by to šlo-neřešit to,nemyslet na to....

syrael
2. kvě 2008

jansinka, my to zmaknem a kdyz budes mit splin, pisni mi, at to v sobe nedusis...Mas pravdu, ze chlapi to berou jinak, na druhou stranu by jim ale trocha ty empatie neuskodila 😉 Moje draha polovice uz se trochu zacina snazit, asi pomohla ta panev 🙂

jansinka
3. kvě 2008

No jestli byla teflonová,tak ho plně chápu 😀
Máme tu na víkend návštěvu-švagr,švagrová a jejich dvouapůlletá Eliška....Myslela jsem,že přijde splín,jako vždy,když je člověk v přítomnosti citlivého tématu,což jsou u mě momentálně děti,jak jinak,ale je to gut!Což jsem ráda,nerada bych přenášela nějaký negativní emoce. 😠
Sice opět přišly na řadu běžné otázky typu-A co vy a děti?A jak pokračujete?A kontaktujete nějaké to centrum asistované reprodukce apod.a taky Doporučení a tipy na plození dětí 😀 Ale už to tak neřeším jako dřív.Nějaxem si už zvykla 😉
Musím působit strašně pesimisticky, ale ono to zase tak pesimistický není!Dyť mám to štěstí,že mám s kým se o ty děti vůbec pokooušet!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉
Díky Syrael,snad máte také sluníčko!Myslim na tebe a zmáken to URČITĚ!!!!! 😉

chuchu86
4. kvě 2008

ahojte baby, chcem sa opýtať, už štvrtý deň mi meškaju, v prsiach mám také malé hrčky, sem - tam citlivé,
cítim unavu, a mám chuťky - sladkokyslé.

test som robila včera a dnes ráno - a negatívne,

môžem byť tehu ?

vikulik
4. kvě 2008

chuchu ahoj,moj test bol neg.az do 10tt.Sranda ze?Najspolahlivejsi je rozbor krvi...

zabza9
4. kvě 2008

Ahoj holky, dnes jsem si dělala další test, jsem už 43DC...zase negativní, jsem už z toho nešťastná ☹ Meškám už min.10 dní...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru