Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

flamenga
18. únor 2010

julinkaz môže to byť cysta 😖

julinkaz
18. únor 2010

tak toho sa bojím asi najviac, dúfam, že to nebude znamenať neplodnosť. začínam sa báť, lebo na nete sa toho toľko píše. Ďakujem ti flamenga. musím teraz už len čakať na pondelok. pekný dník.

neelaa
19. únor 2010

ahojky holky ja sem to mela dostat 11,12,13.2. tak jsem si delala testy a vysly me negativni,sla jsem na gyndu dostala jsem vyvolavacku a brali mi krev,ta vysla take negativni,ale MS stale jeste nikde. Tak jsem z toho docela nervozni,protoze tu ctu velice zajimave clanky. Nevim zda muzu te krvi verit,protoze mi ji brali brzo. Myslite,ze i pres tu negativni krev bych mohla bxt tehu??priznaky na MS zatim nemam a priznaky na tehu take ne. holky mejte se,vsem maminkam a tehulkam gratuluji. 😉

terde
20. únor 2010

ahojí neelaa: jsem na tom podobně - měla jsem MS dostat 14. 2., nepřišla, tak jsem si říkala, dávám tomu 2-4 dny zpoždění, to je normální - ale zítra to je týden a pořád nic..a protože jsme s přítelem tak trošku (několikrát) "zariskovali", tak jsem se rozhodla udělat si testik, dělala jsem si je obden, ale nic, dneska ráno jsem to zkoušela znovu (po 3.) a vyšel absolutně a čistokrevně negativní..příznaky, krom bolestí bříška jako před MS a občasné nevolnosti (ale bez zvracení) a časté pití a chození na malou, nemám...tak jsem mírně nervozní, nejhorší je pro mě ta nejistota ...podle ostatních holčin je možné, že bychom byly těhu, ale radši se do toho moc nevžívám, abych pak nebyla zklamaná..jinak držím palečky! 🙂

neelaa
20. únor 2010

ahojky terde: přesně tak,říkala sem si,že tomu dám tak 2-3 dny a že to určitě dostanu,ale dnes jsem už 3 dny po injekci na vyvolání MS a stále nic,tak už je mi to pěkně divné. Počkám ještě tak týden a pak si udělám test. Je mi ale divné, že mi z krve řekli,že těhotná nejsem. Ale už sem tu četla články, že i přesto,že krev byla negativní,tak někdo byl těhotný.Taky se bojim, že budu zklamaná. Ale musíme to vydržet a čas ukáže. Taky ti držím palečky aby to bylo těhu🙂zatím se měj 🙂

neelaa
20. únor 2010

Ahojky snažilky a maminky...chtěla jsem se zeptat, zda máte nebo jste nějaká z vás měla podobný problém jako já: už je to týden od očekávané MS, ve středu jsem byla na krvi a ta vyšla negativní. Tak jsem dostala injekci na vyvolání MS ale ještě nedorazila a žádné příznaky na MS nemám. Chodím častěji na malou,občas se mi motá hlava a píchá mě v podbříšku, ale jinak žádné příznaky na těhu nemám. Myslíte, že i přčes negativní krev bych mohla být těhu??Známá mi říkala, že je to klidně možné a že hcg v krvi nemám ještě tak silné a že jí je divné, že po vyvolávačce stále ještě nic. Doktorka mi také říkala, že mám zvětšenou sliznici. Říkám si, že kdybych to tak do týdne nedostala, tak půjdu na krev znova, ale už jsem z toho zmatená...děkuji za každou odpověď 🙂

amorcilla
20. únor 2010

ahoj neelaa.. já jsem byla na vyvolávačce v pondělí a MS doteď taky nedorazila, tak nevím.. 😒 ale mě doktor říkal, že může dorazit až za 14 dnů.. ☹

bubu12345
20. únor 2010

Ahojte kocky! Vie mi tu niekto poradit?
Predminuly pondelok, t.j. dnes je to 13 den, som bola na umelom oplodneni, rozmrazovali mi tri embrya a od ich vlozenia mam zvysene teploty, bolesti hlavy, hned prvy vecer po vlozeni ma pichalo v podbrusku a od minuleho pondelka kazdy den vraciam. Vzdy jeden, dva razy za den. Som citliva na vone, kym jedlo nevyvratim, vobec nanho nemam chut, ked ho vyvratim, zjedla by som aj klince. Pred chvilou som mala strasnu chut na jednohubky s klobasou a olivami, ked som teraz zacitila tu vonu, hned ma naplo. Dost casto "grgam". Mrchu som mala dostat vo stvrtok, ale nic, az vcera sa mi zvacsili prsia a brucho, oboje, prsia, aj brucho bolia, ale zatial nic - od stvrtka som si robila kazdy den testy a vsetky negativne...V pondelok idem na krv. Myslite, ze mozem byt tehu? Pri prvom umelom oplodneni s cerstvymi embryami som otehotnela a pozitivny test som mala uz 9. den od oplodnenia...Ale mala som uplne ine priznaky ako teraz - tocila sa mi hlava, spala som v jednom kuse a sem tam mi prislo trosku na zvracanie. Inak nic....

lessty
20. únor 2010

ja jsem to mela spis naopak. testy byly pozitivni - a ze jsem si jich udelala pozehnane 😀 ale na prvnim prohlidce mi doktor rekl ze tehotna nejsem, na druhe jsem se dozvedela, ze je to mimodelozni tehotenstvi. docela me to vzalo. par dnu po prohlidce mi zaclo byt silene spatne, tak jsem sla k doktorovi znovu. jeste si pamatuju, ze jsem manzelovi rikala, ze by se mohl stat zazrak a ten zarodek by mohl docestovat tam kde ma a ja bych byla tehotna. samozrejme vim, ze to nejde. no a teda na treti prohlidce jsem se dozvedela, ze se sice jedna o mimodelozni tehotenstvi ale jsou to dvojcata a to jedno je mimo ale druhe je na svem miste a tudiz cekame mimi 🙂 byla jsem z toho vseho dost zmatena abyc rekla pravdu 😀 a svoji radost snad ani nemusim popisovat 😀

neelaa
21. únor 2010

lessty:tak to moc gratuluju 🙂 já jsem ještě miminko neměla takže bych byla moc ráda,MS stále nikde,ale nejhorší je to čekání.... 😒 snad mi to vyjde.mějte se hezky 🙂

neelaa
21. únor 2010

ahojky terde: tak právě před chvílí jsem tu hnusnou mrchu dostala....tzn. ze sem to dostala 4 dny po vyvolávačce..nojo..co se dá dělat..musíme se snažit dál..ale už jsem z toho celá divná, miminko bych si hrozně moc přála a furt nic ☹

terde
21. únor 2010

ahojíí neelaa: moc mě to mrzí:(, snad Vám to vyjde příště, kdo ví, čím to bylo, že mrcha nepřišla tak dlouho..budu držet palečky pro příště🙂..já pořád čekám, jestli přijde nebo ne..jak jsi taky psala, nejhorší je to čekání..moc Ti přeju, aby jsi byla těhulka co nejdřív🙂, měj se krásně

neelaa
22. únor 2010

ahojky terde: to víš, že jsme smutní, ale já si říkám, že je to osud..snad mě to co nejdříve vyjde,a moc ti děkuju🙂taky ti držím palečky ať ta mrcha nedorazí a jsi těhulka🙂a jinak mě doktorka říkala, že se mě prostě posunul cyklus...ale doufám, že se mi to už nestane, protože ta nejistota, jestli jsem nebo ne, je nejhorší. Tak mi sem zase určitě písni, jak jsi dopadla. měj se krásně 🙂

latravia
22. únor 2010

zdravím, měli jsme s přítelem před třemi týdny nechráněný styk ( šlo o přerušovanou soulož ) Vůbec by mě nenapadlo, že bych mohla otěhotnět, praktikovali jsme to spolu takto již několikrát a vše v pořádku. Později jsem však začala více jíst a hlavně pokaždé když se najím, dostanu téměř okamžitě hlad. Ztmavly mi bradavky a občas mě trochu píchá v břiše. Moji známí se mě ptali jestli nejsem těhotná a od té doby se nad tím zamýšlím. Ms jsem dostala asi s jednodenním spožděním - ale dočetla jsem se, že je známa spousta případů, kdy ženy menstruovaly třeba až do 3 měsíce těhotenství... Dnes jsem si koupila test a vyšel negativní. Přesto mám pocit, že je se mnou něco v nepořádku. Doma mám ještě druhý testík, tak ho zkusím později a uvidíme. Sakfra to jsou nervy, asi se z toho zblázním 🙂 😝

terde
22. únor 2010

ahojí neelaa: snad už žádné "posouvání" nebude a každá nejistota se promění v krásnou jistotu 🙂 dneska jsem si dělala testík, negativní, ale pak jsem si jela koupit jinou značku a tam jsem zahlédla nějakého "neviditelného" ducha..ale říkám si, že to bude nejspíš moje fantazie, že si to vsugerovávám.., nu, zkusím zítra ještě jednu značku (je citlivější) a uvidíme..ale moc šancí bych tomu nedávala..ale určitě dám vědět 😉 snad už nás taková nejistota nepotká 🙂 ..držím palečky pro "co nejdřívější" těhulkování, měj se krásně 🙂

kleeer
22. únor 2010

ahoj som tu nová ale chcem radu nakoľko som ešte túto tému nečítala...ale chystám sa
tak teda po poriadku, asi cca mesiac je mi zle taký divný pocit od žalúdka, nezvraciam ale nadúva ma na vracanie, robila som test ale dostala som mns , tak som zistila že som neni tehotná ,mns prvý den silný, ostatné tri dni slabší výtok....teraz som dva týždne po menzese...a stále mi je zle, stále som smädná, troška ma prehnalo, ja neviem a ten divný pocit stále trvá, zle mi je akoby ma niekto vysadil z kolotoča....v piatok som robila test, kazetka sa zafarbila na ružovo avšak hned na to sa mala vybieliť a zobraziť sa na nej čiarky, čiarka sa mi zjavila jedna, ale plocha kazety bola stále ružová a tam kde sa mala objaviť druhá čiarka, bola biela plocha, taký pásik, bola som z toho vyjavená, lebo som myslela že test je chybny, test som si nechala v kabelke, avšak na druhý den som tam objavila slabučku čiarku a plocha už bola biela, tak som si myslela že asi som tehotná...dneska som robila test poobede, a čiarka tam už nebola...možete mi niektorá poradiť? prosím.budem rada.....

latravia
22. únor 2010

Tak to jsme na tom podobně. určitě dej vědět jak se situace vyvíjí, jsem napnutá jako struna 🙂

terde
23. únor 2010

ahojky neelaa: tak ta mrcha dneska ráno dorazila ☹ i když by to byl hoodně neplánovaný mimísek, tak jsem se na něj strašně těšila ☹ snad nám to oběma vyjde příště..měj se krásně a kdyby se Vám mimísek podařil, tak se určitě ozvi 😉

neelaa
23. únor 2010

ahojky terde: to me moc mrzí:(je to hroznej pocit když doufáš,že bys mohla být těhulka a pak ta mrcha dorazí viď:(ale neboj určitě se vám to brzy podaří,my se budeme také dál snažit,bylo by fajn kdyby se nám to povedlo stejně viď ,abychom si mohly o všem psát🙂určitě mě napísej,zatim se měj moc hezky,papa🙂

latravia
24. únor 2010

Tak jsem si dnes dělala druhý test Fory You ( první vyšel negativní ) a dnes se tam rýsovala úplně slaboulinká čárečka - spíše její fatamorgána, vypadá jako duch, ale je tam. Test má citlivost 20 mlU/ml. Myslíte, že mohu být skutečně těhu ? Předem děkuji za odpověď.

kleeer
24. únor 2010

takže prvý test v piatok slabá čiarka ale až po niekoľkých hodinách, dneska streda a opakovane som robila test v pondelok - ten bol negatívny, takže asi som tehotná neni...ale mám z toho zvláštny pocit..............kedy môže byť ešte test slabo pozitívny???? 😕 😕 😕

anelka23
28. únor 2010

jsem moc ráda, že jsem našla tuhle diskusi, vidím že v tom nejsem sama. dneska mám týden zpoždění, jindy mám cyklus pravidelný +/- jeden dva dny maximálně. jsem unavená, břicho mě bolí už víc než týden jako před ms, v noci nemůžu spát a přes den bych nedělala nic jinýho. testy jsou negativní. teda na jednom ze včera je "cosi", ducháček 🙂 ve čtvrtek jsem toho už měla dost, chtěla jsem si být jistá a už mi přišlo že to čekání nevydržím, tak jsem šla na krev. v pátek volám pro výsledky a prý se jim rozbil přístroj a mám si zavolat v pondělí.. to jsem si teda pomohla. takže čekám. kolikátý jsem DPO nemám tušení, miminko jsem neplánovala, takže si tyhle věci nijak nesleduju. teoreticky je možný že jsem případně otěhotněla 7-15.2. i když, úplně teoreticky to mohlo být i třeba 21., když tady tak čtu jak kdo otěhotněl tak je asi vážně možný všechno 🙂 snad se ani neptám jestli je možný že jsem těhotná, po tom, co jsem si tu přečetla věřím, že to možný je.. jen jsem na to nechtěla být sama s tím negativním testem. 😒

anelka23
28. únor 2010

latravia: ahoj, jak to pokračuje? duch sílí? nebo máš pevný nervy a od tý doby jsi nezkoušela? 🙂 držím palce.

kleeer: asi bude nejlepší to zkusit po pár dnech znova a když ti nebude dobře pořád, zajít k doktoru ať máš jistotu. z krve bude víc jasno.

zuzu4444
28. únor 2010

Ahojte baby.....mozem sa pridat?

anelka23
28. únor 2010

ahoj zuzu, taky jsi na tom stejně?

zuzu4444
28. únor 2010

anelka23.....ano.....meska mi to tyzden a test negativny

anelka23
1. bře 2010

tak já už jsem asi ze hry, dneska se dostavila.. vám ostatním držím palce ať to klapne 😉

veruska007
17. bře 2010

Holky, pridavam se do klubu.

Merila jsem BT, tak vim, ze ovulka byla pred 3 tydny. BT je stale nad 37, rano je mi spatne, porad beham na malou, vino mi nechutna, unavena jsem, ms nikde, prsa a podbrisek me boli... a tri mamatesty a vsechny negativni. Toz nevim, co si o tom myslet... 😠

shaarka
17. bře 2010

veruska, mas graf, ktory sa da vidiet?

prcekpet
17. bře 2010

veruska - tak ja mela taky mamatesty a taky negativni 😀 a to jsem podle dr. byla 7tt, asi jsme si koupily "vadnou verzi tehu testu" 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru