Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

martinka2000
28. kvě 2009

ja byt tebou tak testnu at mas klidecek muze to byt cysta nervy cokoliv je toho sposta nebyla jsi treba nemocna?zanet mocoveho mechyre, moc.cest ,nastydla na spodek to muze byt opravdu vsechno mozne

lucinka1104
28. kvě 2009

martinak vy chcete ostačť pri 2 alebo chcete viac detí?

martinka2000
28. kvě 2009

lucinka1104 manzel chce jeste jedno tak se uz rok snazime ale nejak to nejde
😠

lucinka1104
28. kvě 2009

aha som nevedela nemáš v pase snž 😅
my chceme tiež 3 dvepo sebe a tertie tak o 4 roky 😉

martinka2000
28. kvě 2009

ja mam prave holky dost od sebe takze kdyz uz tak bych chtela aby byli s malou nejak k sobe ale bohuzel nejak to nejde a jak dlouho se snazite???tak ja ten pasik opravim 😉 a chces holcicku nebo zase chlapecka??

martinka2000
28. kvě 2009

tak uz opraveno 😀

misana
20. črc 2009

Holky,potřebuju poradit!!! Mám týden zpožděnou MS,jinak ji mívám jako hodinky. Ale testy mám negativní. ☹ Máte s tím některá zkušenost?

sonicc
20. črc 2009

Ahojte. Ja som 25DC a test negat. Mam taky zltkasty vytok boli ma dost podbrusko ako pred mrchou lenze to ma boli uz vyse tyzdna a teplotu mam stale 37-uz 13 den. Na wc chodim asi sto krat denne...
Ale ten negat. test vcera ma zmiatol. Mozno je este skoro.
A este jedna otazka: ake ste mavali nalady na zaciatku teho? Boli ste podrazdene alebo v poho? Dik za odpovede

perla200
20. črc 2009

to je strašne skoro sonicc.... to ešte nemôže ani test ukázať a príznaky už vôbec nemôžes mať.... podla mna.... musís čakať.... až ked ti bude meskat si urob test

sonicc
20. črc 2009

Mala som OVU 11DC takze som 14 DPO. Som tu niekde citala ze uz aj 11 DPO mali poz. test. Ale to je individualne... Tak asi len cakat co?

perla200
20. črc 2009

tak ked je negatívny 14DPO tak potom asi aj taký zostane.... neviem, ale asi nie ☹

mitinka
20. črc 2009

mne bolo zvlaštne mala som zvlaštne pocity že mi je zle,stále som chodila na WC a hovorila som,že určite som tehu a testy negat.volala som dr.že test negat a je mi zvlaštne,objednal ma zobral krv a negat. o dva tyždne som bola už mrzutá a nejaka nevladna.kupila som znovu testy a už boli pozitivne 😉 aj krv už bola pozitívna,takže da sa povedat,že až po troch-štyroch tyždnoch som na to došla 😒 a teraz je to už isté 😀 😀 😀

joa.n
21. črc 2009

ahojky, u me ani Dr. nevedel, ze jsem tehotna. Po vysazeni jsem nedostala MS, takze test asi tyden po terminu MS, byl negativni. Tak za tyden k dr. dle UTZ tam nic nevidel, takze pry tehotna nejsem. Blizily se Vanoce, tak jsme to nechali s dr. byt, ze mam prijit po novem roce na vyvolavacku. Udelala jsem si pred vyvolavackou testy a opet negativni, takze 1 injekce Agulotinu, za 14 dni, druha a opet MS nikde... tak Dr. ze budeme hledat problem a on se nasel - byla jsem ve 13tt!!! Sok, ale hrozna radost... no a za chvili se nam to ma narodit 😀

sonicc
21. črc 2009

mitinka a joa.n ste ma velmi potesili 😀
Tak dufam ze takto dopadnem aj ja.... Mam pocit ze som tehu ale testy stale negat. Musim cakat a cakat.... 🙄
Som 26 DC

trinitka
22. črc 2009

Babenky,
čo si o tom myslíte?- poslednú MS som mala 14.6. , podla tehu kalkulacky by som mala byt v 5tt a 3dni....dnes je to uz 10ty den co mi meska MS (julova) a aj napriek tomu mi dnes rano vysiel negativny tehu test (robila som si AXIOM comfort)...uz druhy tyzden ma kazdy den strasne boli hlava, mam pocity nevolnosti a navyse BZ teplota mi neklesa pod 37,2....tak ja vazne neviem ci mam pockat a este raz to testnut..... 😕 dakujem za odpovede 🙂

miroslava89
22. črc 2009

trinitka pockaj paru dni a testni znova alebo bez rovno za dr. 😉

kosta123
23. črc 2009

Môžem byť tehotná ak mi dnes mešká mrcha 15.deň???????? ak ked som si robila 2 krát test tak nič,,,iba 1.čiarka ???? Včera aj predvčerom ma bolel žalúdok......

flyangel
23. črc 2009

Kosta ahoj...ak ti uz 2.tyzden meska mrcha a testy su negativne myslim ze tehotna nie si...ak by si bola tehu tak testy by ti aspon slaby tienik ukazali...a inac sa ti to nikdy nestalo ze ti meskala mrcha?ak nie zajdi za gyn.

kveta
23. črc 2009

Kosta123, to môže byť aj vážny zdravotný problém. Choď k lekárovi.

kosta123
23. črc 2009

flyangel - raz mi tak meskala cca 3roky dozadu (17 dni),ale asi skor preto že som vysadila antiku a prisla som pracovat do anglicka,takže klíma,stres,.......

kosta123
23. črc 2009

a 4.deň mám divný výtok,fujj

kveta
23. črc 2009

Kosta123, choď k lekárovi. Fakt to nie je sranda.

mitinka
23. črc 2009

sonicc:dufam,že len v dobrom 😀 😀 veru čakaj a uvidíš 😉

trinitka:skus ešte tyžden počkat a ked nie tak určite utekaj dr. na tvojom mieste by som išla hned zajtra a zobere ti krv a ešte v ten den maš poobede vysledky ak budeš mat č1 a povedia ti že negatívne tak to neber ako negativne!o tyžden si daj tehu test a tehu budeš 😉 mne dr. povedal že mam č1 a že negat no o tyžden som bola 100% tehu 😀 a pozerala som to v papieri a je tam nejaka čiasta pokial niesi zda sa mi že 0.5 ale neviem či sa to za 2 mesiace nezmenilo lebo hodnoty sa menia stale 😉

kostka:ked maš divny vytok nemyslim že si tehu 😒 ,samozrejme tomu nerozumiem ale radšej chod a daj si tiež zobrat krv ako som písala trinitke 😉

kosta123
24. črc 2009

No divný výtok už nemám trval len 4 dni ale dnes je to 17.den čo meškaju a nič,ani prsia nebolia ani nič,len sem tam ma pichene pri vaječníku 😒

kosta123
24. črc 2009

Plnú dávku 😀 dal ešte 6.6. 2009 ale nato 10.6.2009 som dostala normálnu mrchu,či som náhodou už vtedy neotehotnela???? ale divné ked testy ukazujú že nie 😒

kosta123
26. črc 2009

No dnes 19 den mrcha nikde asi si idem spraviť další test 😉

trinitka
27. črc 2009

No mne dnes 14ty den MS meska a test negativny....aj ked nebol robeny hned z prveho ranneho, ale aj tak.....skor to bude nejaky problem... 😖 ☹

lucinka83
27. črc 2009

ahojte, ja sa pridavam🙂 mam podobny problem, meska mi tak 9 dni, ale vcerajsi test bol negativny ☹ zajtra sa chystam k lekarovi, ci to nebude nejaky iny problem.
Kosta, tiez ,mam vytok 😒 a tiez ma pobolieva vajecnik, tak dufam, ze to nebude nic vazne. Baby tu pisete vselico, ze meskali dlho a testy boli negativne, ale mali ste priznaky alebo ste sa citili tehotne, aj ked boli testy negativne?
Ja som prekonala v januari MA, tak teraz je vsetko take ine

kosta123
27. črc 2009

No dnes som bola u doktora,ale na sone nič nevidel ☹ takže nič,pichol vyvolávačku......zajtra na krv 😒 Brucho mám veľké ako v 3 mesiaci, a stále ma bolí tak neviem 😢

trinitka
27. črc 2009

Babeny mna ide z toho roztrhnut...nikdy som ziadnu HA nebrala ani ine lieky ci hormony a cyklus mam presny ako hodinky 31dnovy...a teraz si zrazu mrcha nepride, 2tyzdne meska a este aj testy su negativne...keby mi bolo aspon ok, ale hlavu mi ide roztrhnut a tak som unavena, ze ani zaspat nemozem + kopec dalsich veci...to je prvy krat taky stav, ze si pomaly zelam, byt muzom 😀 😀 😀

Stalo sa niektorej tu z vas, ze bola tehulka a tehu test jej aj tak vobec nevysiel pozitivny? Lebo ja uz vobec neviem co si mysliet i ked viem, ze najistejsi je lekar...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru