Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

alexxx87
5. lis 2012

ten náš zázrak má už 3 měsíce za týden 🙂 a dělala jsi si test?

ursulienka1
5. lis 2012

Moj test bol celych 7 dni negativny a ja som bola tehotna 🙂

katka_mis
5. lis 2012

@alexxx87 úžasné, blahoželám! 🙂 Test som si robila asi pred týždňom a negatívny, tak z toho zrejme nič nebude.

katka_mis
5. lis 2012

@ursulienka1 Ahoj, test si mala negatívny 7 dni po meškaní MS? 🙂

alexxx87
5. lis 2012

děkuji 🙂tak uvidíš...přeji hodně stěstí 🙂

katka_mis
5. lis 2012

@alexxx87 ďakujem! 🙂

ursulienka1
5. lis 2012

@katka_mis ano, stale som dostala o 2-3 dni skor ale na 28 dni test bol na 7 dni pozitivny.
kazdy den som si robila test a stale nic
nechapala som

katka_mis
5. lis 2012

@ursulienka1 A mala si aj nejaké príznaky? 🙂

leika259
5. lis 2012

@zaneta08 Ja tak isto som to až potom zistila, že to neskôr ukáže ja som to tiež cítíla nejako a preto som si šla kúpiť potom už test v deň keď mala prísť MS a nečakala som ...podľa mňa to žena cíti 🙂 aspoň ja som

leika259
5. lis 2012

@anjelicek26 mne ani po tom druhom týždni neukázalo a napr mám kamarátky, ktorým neukázalo aj tri mesiace , takže je to rôznorodé a jednej ukázalo týždeň po milovaní

ursulienka1
5. lis 2012

@katka_mis strasne ma boleli prsia, boli tazke...
ale inak nie
az pozdejsie

3cacorky
6. lis 2012

@hannyy -tak to ti moc držím palce 🙂 ať to dobře dopadne 😉

hannyy
6. lis 2012

holky tak jsem byla u dr. dal mi hormony na vyvolani ms , tehu nejsem a az dojde mrcha uvidi se dal , takze me dr nijak nepotesil, ale taky nic zavazneho nenasel 😉

lucyda
8. lis 2012

@andrejkasi promin ,ze pisi az ted ,ale nevsimla jsems i upozorneni ...nene u doktora jsem jeste nebyla ,nemam na to moc casu dcera je porad nemocna ☹ kazdopadne dneska jsem 49 DC a stale nic :-/

lucyda
8. lis 2012

Holky tak nic jsem tehotna 🙂 Prave jsme si udelala 2 testy a jsou pozitivni ...Ouuuu 🙂)

snazilkapulroku
8. lis 2012

Ahoj holky...muzu se vas zeptat...je mozne abych byla tehu i pres negativni testy ??? Dnes jsem 34 den cyklu.. Ta mrcha uz ma 4 dny spozdeni..nikdy jsem nemela zadne problemy ani zadne spozdeni muj cykl mel vzdy maximalne 30 dni..tak nevim co si myslet test jsem delala o vikendu a v utery a oba negativni.. tehu proznaky jsem mela jeste o vikendu mi bylo vzdy na zvraceni a ted uz nic jen se mi asi zvetsila prsa a poboliva me podbrisek...
Uz jsem z toho hotova nevim co si myslet... ;(

andrejkasi
8. lis 2012

@lucyda jeeee, to je super, moc moc gratuluju!!!! 🙂 🙂 😉

lucyda
9. lis 2012

@andrejkasi dekuji 🙂

peta_31
10. lis 2012

Zdravím všechny: Tak já mám k tomuto tématu docela zajímavou zkušenost.
Před třemi dny jsme byla u svého gynekologa (primář!), který mi po roce a půl snažení na základě sona oznámil, že jsem těhotná, cca v 4.- 5. týdnu. Na obrazovce jsem viděla klasický obraz,kterej znám z prvních fotek mých těhotných kamarádek... černý puntík... Celou dobu se mnou jednal , jako že to je hotová věc a jak to bude dál...Že mi gratuluje a proč se hned neraduju jak šílenec...Nakonec mi vzali krev. Druhý den mi přišli výsledky a byli negativní! Po depresivním zbytku dne jsem si řekla, že třeba udělali chybu v laborce. Ale dnes jsem si koupila mamates a je taky negativní. K doktorovi jdu až za 3 dny a hlava mi to prostě nebere. Má někdo podobnou zkušenost?

hannyy
12. lis 2012

@peta_31 pokud ani tehu dr. nepozna tak kdo to pak ma poznat , no treba tehu jsi, to ze to test nezaznamenal jeste nic neznamena, drzim pesticky at tomu tak je a mimisek tam je 😉

katka_mis
12. lis 2012

Kočky, ja tomu nerozumiem, minulý mesiac mi došla MS (také 4-5-dňové špinenie) o týždeň skôr, teraz mi 4. deň mešká, je mi dnes celý deň nejako blbo od žalúdka, inak nejaké extra príznaky žiadne. Testy negatívne. Je vôbec možné, žeby som bola tehu? S manželom sa snažíme už pol roka. ☹

akcccina
13. lis 2012

@lucyda Gratuluju a drž se.

akcccina
13. lis 2012

@andrejkasi Ahojík tak jak? Najedeme na nové snaženíčko ať máme hezkej dáreček k Vánocům ne?? 😕

zuzkazivcak
13. lis 2012

@katka_mis Ahoj mne sa stalo to iste...s manzelom sa snazime uz asi rok a stale nic...testy negativne...MS bola 2 dnova ale to len take spinenie, prsia bolia stale a dost...nechapem to....:(

lienka82
13. lis 2012

@peta_31 nepoznam nikoho kto by take nieco zazil,ale ja na tvojom mieste to asi nevydrzim..a velmi drzim palce aby to vyslo..
@zuzkazivcak a nezajdes k doktorovy?moja doktorka pov edala ze pri druhom sa caka asi jeden rok a ked do roka nic tak si sa robia nejake vysetrenia.
Inak my sa snazime tiez ale testy negativ a uz ma to nebavi pozerat na stale negativne testy..je to smutne ked nieco niekto tak velmi chce a stale nic :(

zuzkazivcak
14. lis 2012

@lienka82 no s tym suhlasim, ze je to smutne...mna to uz tiez nebavi....no chystam sa teraz niekedy tak uvidime co mi povie.....

trojmamka
14. lis 2012

@peta_31 ja mám niečo veľmi podobné za sebou.Krv, testy UZV všetko negatívne a cez to všetko som bola tehuľa cca.4 týždne.Dnes ten malý negatívik má 8,5 a stále sa na tom bavíme.Držím palce nech to u Teba dopadne podobne.

lienka82
14. lis 2012

@zuzkazivcak tak ti drzim palce aby to dopadlo s dvoma ciarockami 🙂

@trojmamka a to si nic necitila? myslim ziadne priznaky alebo len bolesti prsnikov alebo vypary co ti nerobili dobre?
Akop si to potom zistila?

jaja24682
14. lis 2012

Ahojte mam podobny pripad ms mi meška už druhy tižden testy mam negativne doktor mi zistil že mam 15 mm sliznicu zvetšenu a neviem čo to može znamenat v podbrušku mam boelsti ako keby mam dostat ms som strašne unavena a nechcem si namyslat aby som potom nebola sklamana poradite mi??

foxmilka
14. lis 2012

@jaja24682 Já jsem dnes 36. den a stále nic, test negativní. Ale MS mám celkově nepravidelnou... dnes jsem volala doktorce a prý mám ještě do konce týdne počkat... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru