Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

frajkn
18. črc 2016

Tak jsem se dnes do volala, ale maji tak plno, ze musím počkat na muj termín kontroly , tj. 26.7....ach joooo ☹
Hodně štěstí holky u doktora...

valentovasasa
19. črc 2016

Tak zpravy od nas. Na uzv nic videt nebylo a dostala jsem vyvolavacku a do 10 dni to mam dostat. Kdyby nic pak mam zavolat a objednat se znovu

frajkn
19. črc 2016

@valentovasasa asi budeme mít splašené hormony ☹

valentovasasa
19. črc 2016

@frajkn asi jo. Uvidimr. Ale pokud bych byla tehu tak bych byla teprv 3-4 tyden takze to nemuselo byt videt. Coz potvrdila doktorka (dle terminu oplodneni.

zuzizuzi0000
19. črc 2016

@valentovasasa Drzim moc palce aby to vyšlo!!!! Jeste je pořad naděje 😊
U me stále nic nového.. Ms nikde, tak jsem dnes opět po týdnu nevydržela a testla, ale opět nic 😔 Objevila se tam tenká linka po limitu, což si myslim, ze je klasicky falešný duch.. Ale bolí me podbrisek.. Tak proste jinak než je u me typické pred ms.. Mam dost obavu, ze je semnou něco spatne 😒😒😒 K doktorce jdu ve ctvrtek, tak jsem zvedava co mi řekne 😔

kristynabayer
19. črc 2016

@valentovasasa
@frajkn Mam ted uplne stejny problem. V cervnu vysazena HA, prvni ms zhruba od 8.6., v terminu ocekavane ovulace sex denne popr. obden, zpozdeni ms a 2 negativni testy :/... Takze me to zacina stvat a presne jak pisete holky- stve me to, protoze nevim na cem jsem. Chci vedet, jestli mam nejaky problem nebo o co to sakra jde :(. Zitra jdu k doktorce, tak uvidime. Jinak mam bolesti podbrisku, bricho mam furt divne nafoukly, po ranu se mi na bliti a behem dopoledne se to ztrati- to nikdy nemivam. Pribrala jsem na vaze, ikdyz jim furt stejne. To me vazne stve :D

kamikaczi
19. črc 2016

dobry den chtela bych se zeptat s pritelem jsem se omylem vyspala ve stredne plodny den a bojim se že budu tehotna poradte mi c mam delat je mi 16 let

zuzizuzi0000
19. črc 2016

@kristynabayer Ahoj! Drzim palce, aby to dopadlo tak jak si přeješ/te 😊
Každopádně bych zatím nestresovala, kdyby to nebylo těhotenství.. Ja mela po vysazeni prášku taky dlouhé zpoždění a pak se vše upravilo a fungovalo v pohode.. Až do nedávna 😒 Ale to je jiná story..

Každopádně držím palce! 😊

vercanika
19. črc 2016

@kamikaczi kdy to bylo ?? Jsou tabletky po sexu co zabiji spermie a nedojde k oplozeni ale musi se vzit do 24 hodin od sexu .... Jestli chces byt klidna....

kamikaczi
19. črc 2016

15.7. A v kvetnu sem vysadila antikoncepci

veritanas
19. črc 2016

Ahoj holky, mám k vám dotaz...jsem už 9 měsíců po porodu(nekojím), a minulý měsíc mi došla první ms..9.6. a potom nic...12.6. jsme spolu s manželem měli přerušovaný styk, jindy se normálka chráníme..dělala jsem 3 TT 8.7, digi ClearBlue a pak 11. a 14.7. z lékárny a všechny jasně negativní..Myslíte, že můžu být zas v tom? Ono teď beru i nějaké léky..Tak bych nerada něco podcenila...žádné příznaky nemám, ale to jsem neměla ani minule...

vercanika
19. črc 2016

@kamikaczi tak to uz je na tabletu pozde ... Tehu byt nemusis nektery to trva dloouho nez holky zapadnou ... I kdyz jsou pripady kdy holciny otehotni hned ... Je to teprve par dnu zatim bud v klidu ... Ted uz nic nevyresis ... Krev ani test ti odpoved neda .. Ted uz jen cekat ... No a priste bacha :D

veritanas
19. črc 2016

@kamikaczi Bohužel tě nepotěším...Ty tabletky se musí vzít do 72hodin..je pozdě..a jsem jedna z těch, co vysadily a myslely si, že to chvilku potrvá než se zadaří a ono pic kozu do vazu na první dobrou..teď už něuděláš nic...jen musíš čekat...

vercanika
19. črc 2016

@veritanas v tom ti moc neporadim ale pro klid duse jdi k doktorovi ... Opozdenou ms ti muze zpusobit i cysta ...

veritanas
19. črc 2016

@vercanika právě má 3 týdny dovolenou..:-/

vercanika
19. črc 2016

@veritanas tak fic rano na pohotovost .. Ja bych to pro klid duse asi prubla ...

veritanas
19. črc 2016

@vercanika já zas nechci vypadat jak nějaká hysterka..:-/ budou zas ně ma koukat, jak na idiota...navíc i s malým na pohotovost je kmplikované, ale nějak to asi udělám...

vercanika
19. črc 2016

@veritanas ono je i mozne te ti tu ms drzi ty leky ... Koukni na pribalovy letak .. Me tak taky drzeli mrchu leky ... Plasila jsem a pak jsem precetla pribalovy letak a bylo jasno .

kamikaczi
19. črc 2016

Ani nepomuže kdyz si udelam test za 14 dni ?

vercanika
19. črc 2016

@kamikaczi to jo to prubni urcite 🙂

kamikaczi
19. črc 2016

Tak ja to zkusim a potom napisu dekuji moc

vercanika
19. črc 2016

@kamikaczi nemas zac 🙂

kamikaczi
19. črc 2016

ja vim

kristynabayer
20. črc 2016

@zuzizuzi0000 ja to tak nejak cekala :D Je mi jasny, ze kdyz si slavnostne usmyslim, ze vysadim, tak cyklus nenabehne jak hodinky, brala jsem je taky koneckoncu docela dlouho... Ale malinka cast, moje naivni dusicka, si rikala, ze proc bychom zrovna my nemohli uspet "na prvni dobrou"? :D Po negativnim testu jsem byla trochu zklamana...a uz je to v pohode ;). No, uvidime co mi za chvili rekne doktorka :D

valentovasasa
21. črc 2016

Tak nevim. Vyvolavacka v utery a zatim nic... jinak uz netestuju...

kristynabayer
21. črc 2016

Tak ja 2.DC, aspon mam zachytny bod pro testovani ;)

janikas85
22. črc 2016

@valentovasasa Já taky nevím. Vyvolávačka píchnutá 13.7. MS nikde a testy negativní ☹

zuzizuzi0000
24. črc 2016

@valentovasasa Holky, u me taky nic nového.. 😔😔😔 Ve ctvrtek jsem mela jit k doktorce, ale ráno mi zavolala, ze zkratka musím počkat a ze nemam chodit.. Takže jsem se totálně nervla a rovnou se objednala k jinému doktorovi.. Lituji, ze jsem s ni vůbec strávila tolik casu😒 Takže zase čekání.. Mel volno až na zacatku srpna.. 😔 Děsné proste.. Podbrisek poboliva, prsa nalite, břicho nafouklé.. Ale ms nikde a test negativní 😔😔😔😔😔

bee20
25. črc 2016

ahoj holky, prosím o váš názor a přikládám graf, minulý týden jsem měla křeče jako při MS, ale do teď jsem to nedostala a prsa také pobolívají. Test je ale pořád negativní a to mám desítkový Dr. Max. ...

cv3
25. črc 2016

@monikus ahoj tak jak jsi dopadla? Ja stale nic ☹ tet rozjizdime dalsi kolo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru