Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

winterska
31. říj 2012

@ebi52 aha, tak to jo 😀 a jak to s tebou vypadá, testla jsi dneska?

já ano, a na testu bílo, celý večer i noc jsem měla bolesti v kříži i v břiše.. ms se blíží... asi bude dost bolestivá..

ebi52
31. říj 2012

@winterska netestla, sice som bola v lekarni ale nemali mamatest 🙂 takze to beriem ako znamenie, pockam a zajtra by mala dorazit M, tak uvidime 🙂

hannyy
31. říj 2012

@andrejkasi nepovidej ze dorazila, jezis no to je teda svine ruda ☹ nemela jsi ji pustit dovnitr ☹ ale treba se hned zastavi a jeste neni vse uplne ztracene kocko 😉

hannyy
31. říj 2012

holky u me zatim stale ms nikde no tak snad uz ani nedorazi, at se jde uz teda jako bodnout, ze 😀 😀 😀

andrejkasi
31. říj 2012

@hannyy taky bych ji nejradši řekla, ať se jde bodnout 😀 No nevím, zatím je taková nijaká, tak uvidím, zda se rozjede. Na tu gyndu si zajdu ale tak jako tak

martinaj23
1. lis 2012

Ahoj, netalo se už některé z vás, že ano dr neviděl začátek těhu (tedy nebyla ani hladina HCG v krvi) a přesto mohlo být rané těhu? Kontrola byla 12 DPO http://www.womenzone.cz/uzivatelka/martinaj23/g...

hannyy
1. lis 2012

@andrejkasi tak treba kocko to nic nebude a bude to jen lehke spineni a dr.zjisti ze i presto tehu jsi 😉 😉 😉 😉 😉 😉

andrejkasi
1. lis 2012

@hannyy děkuju, ale to asi fakt ne. Sice je slabá, ale je tam 😠 Už aby zas odešla a my mohli pokračovat ve snažení 😀 Co ty, pořád nic?

andrejkasi
1. lis 2012

@akcccina ahojky, tak jakpak to s tebou vypadá?

hannyy
1. lis 2012

@andrejkasi drzim moc palecky at je to rychle za vami a kdete do dalsiho snazenicka.........u me stale nic...... 😉

akcccina
1. lis 2012

@andrejkasi
Ahojíky. No včera jsem to už nějak nevydržela a zavolala jsem na gyndu.k mé smůle má doktorka dovolenou takže jsem soe objednala až na 15.11 ☹ což je docela za dlouho. Ale dříve to nešlo. Jak jsi na tom ty? Jinak nic nového 😔

andrejkasi
1. lis 2012

@hannyy děkuju 🙂 A co testík, nezkoušela jsi?

akcccina
1. lis 2012

@andrejkasi no, naposledy v úterý a nic tam nebylo. Zejtra si asi nějakej koupím. A ty teda začíš od nova příští měsíc?

andrejkasi
1. lis 2012

@akcccina a nezastupuje jí někdo, že bys mohla jít jinam? Já jsem to včera dostala, takže u mě je jasno 😠

andrejkasi
1. lis 2012

@akcccina já si na tu gyndu dojdu v úterý tak jako tak a hned jak ms skončí, tak se budeme snažit dál 😉

akcccina
1. lis 2012

@andrejkasi takže držím palečky do dalšího měsíce a u mě se uvidí, ne nikdo tam nezaskakuje takže musím být trpělivá

beybusko
1. lis 2012

ahoj dievcata.tak mne meskala menstrucia asi tri dni a test mi vysiel ze som neni,kedze neprisla ani o dalsich 5 dni spravila som si este jeden a ten mi vysiel pozitivne 🙂 na druhy den som utekala doktorke a ta tam nic nevidela tak mi kazala prist a tyzden a az potom ho bolo vidiet 🙂 a to iste sami opakovalo pri druhom tehotenstve 🙂

akcccina
1. lis 2012

@beybusko ahojík. Díky, že jsi písla zkušenost. Já uvidím jak dopadnou. Třeba se stane zázrak a nebo začneme nanovo....

beybusko
1. lis 2012

@akcccina drzim ti palceky,viem co prezivas ale neboj ono to raz pride 🙂

akcccina
1. lis 2012

@beybusko
Děkuju nechává mě to na přírodě

hannyy
1. lis 2012

@andrejkasi nene cekame s manzelem do soboty 😉

andrejkasi
2. lis 2012

@akcccina děkuju 🙂 Taky ti držím pěstičky, určitě to tentokrát vyjde 😉

andrejkasi
2. lis 2012

@hannyy tak to dej zítra hned vědět, budu na tebe myslet 🙂

hannyy
2. lis 2012

@andrejkasi dekuji urcite se ozvu, jsem teda pekne nervozni 😀 😀

akcccina
2. lis 2012

@andrejkasi Tak se přidávám k Tobě. Myslím,že to tento měsíc nebude. Začínám špinit a mám mírné bolest ☹(( achjo. Já se z toho čekání zase zbláznim. Jak se odreagovat holky?
Jsem si řikala,že to zvládám,ale to moje podvědomí je nějaké toužebné a bolavé... ☹

andrejkasi
2. lis 2012

@akcccina třeba to bude jen mírné špinění. Ještě neztrácej naději. Co test, koupila jsi?

akcccina
2. lis 2012

@andrejkasi No, myslim,že ne ☹ test jsem nekoupila. Uvidim jak zejtra jestli se mrcha rozjede...

winterska
2. lis 2012

ahoj, hlásím, že jsem 5 den po vynechání ms, stále nepřichází, ale naposledy jsem testla v úterý a od té doby nic.. ráda bych tu mrchu dostala.. už mi to nebaví..

winterska
2. lis 2012

tak začínám špinit.. zázrak se nekoná...

lucyda
3. lis 2012

Holky,minule jsem tu psala ,ze jsem to dostala 39 DC ....dneska jsem 44 DC a stale nic ,ale pritom jsem se moc tento mesic nesnazila ,tak asi zase zpozdeni :-/// Test jsem si nekoupila ,pochybuji ,ze by byl pozitivni....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru