Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

maajka83
25. čer 2013

Ano, mne sa to stalo dva krat. a pritom som bola tehu.

hviezdicka111
25. čer 2013

@jenyska4 a kolko si mala hcg v krvi? ak to bolo negativne tak len skusat zasa 🙂 ale budem drzat palce nech sa cim skor objavia //

jenyska4
25. čer 2013

@hviezdicka111 no nevím jaké bylo☹ řekli mě, že těhotenství to není, volala jsem si tam na výsledek, ovu jsem měla 14 tak to by tam už v krvi bylo něco znát co? Já bych i tomu věřila, že nejsem páč jak píšu měli jsme tulení bez ochrany jen jednou a ještě k tomu 10 ovulka byla až za čtyři dny 😒

hviezdicka111
25. čer 2013

@jenyska4 no ak ti povedali ze nie je, zrejme to bolo ozaj nizucke cislo 🙂 takze len skusat dalej ono to pride 🙂

nadej13
25. čer 2013

@jenyska4 tak ja za tie dva roky čo to riešime na klinike už mám preplnenú hlavu rád, ale keď si spomeniem na ten úspešný pokus s // čiarkami tak viem že vnútorná pohoda a dôvera v úspech je tá najlepšia medicína. Ale to by človek nemohol makať v práci a pritom si pichať injekcie a podobne, ale to debata o inom. Ak to tentoraz nevyjde, nevadí, mám z toho dobrý pocit, možno už len z toho že cítim ako sa mi čistí telo od tej chémie a neviem prečo ale začala som veriť že možno je naozaj šanca aj na prirodzené počatie. To by bolo to najkrajšie, ale v podstate je jedno či to bude tak alebo s pomocou lekárov, dôležité je aby sme sa z toho tešili a nedeptali sa neúspechom. Inak baby písali že pri úspešnom pokuse jedli mrkvu s jablkom, tak neviem, niektoré si dávali červené víno, iné chodili na jógu. Ale stále si myslím že je to všetko placebo efekt, ale spravidla býva ten najúčinejší. Takže je jedno čo budeš jesť alebo piť, hlavne tomu musíš veriť že to je to pravé. Aspoň ja sa tak už snažím robiť a hlavne aj keď je to ťažké sa nestresovať v práci.

fila82
26. čer 2013

@hviezdicka111 ahojky, takze nic z toho, testik biely jak lalia ☹ ☹ ☹ kaslem uz na to 🙄

sofi88
26. čer 2013

@fila82 ktory DPO si??

fila82
26. čer 2013

@sofi88 praveze neviem, tento mesiac som si nesledovala ovu, nechala som to na nahodu, ja sa len domnievam, ze niekedy okolo 20 dc mozno neskor 21 dc....namiesto mrchy mi doslo len 3dnove spinenie a odvtedy ma v kuse boleli prsia, co nemavam a teraz su este stale citlive hlavne bradavky, tak neviem......co si o tom mysliet

nadej13
27. čer 2013

@jenyska4 ahoj, včera som sa sem nedostala, ale včera som mala ráno trochu krvi a odvtedy nič, akurát potom čo som utekala na autobus som mala trochu špinenie. Tak ja neviem, ale bojím sa robiť si test aby som nemala pokazenú náladu. Zato moja kolegyňa mala včera na teste // čiarky, takže teda bocian lieta, len furt k niekomu inému,teším sa s ňou, aj keď mi je občas chvíľu do plaču, ale to prejde a bude len radosť keď jej potvrdia srdiečko. Ja sa snažím nemyslieť čo a ako aj keď mi je jasné že v pondelok na tej kontrole mi bude asi veľmi byť srdce a tam mi asi dôjde to sklamanie a možno bude aj nejaká slza, ale veď sme baby tak je to asi normálne.

jenyska4
28. čer 2013

@nadej13 ahoj tak já pořád nic🙂v krvi jsem HCG neměla tak to je určo opožděné nebo to nechápu....neboj budeme těhotné...taky jdu na kontrolu po neděli...já myslím, že jsi těhotná už ted a udělej si test alespon si zajdeš k doktorce a začneme noové snaženíčko...kup si ji. Noemi taky měla strach , udělala si jej a čeká miminko...ted mě píše jak jí hezky stoupá HCG tak šup , utíkej pro něj, budu na Tebe myslet a čekat jak jsi dopadla, kozenko opravdu než být v nejistotě, ted by ti to určo ukázal🙂

tesorina
28. čer 2013

@jenyska4 Ahoj jenyska, jsem na tom podobně jak ty. Snažili jsme 4 dny před ovu a zřejmě je to dlouhá doba 😖 nevydržela jsem to a udělala si těhotenský test dneska ráno, žádné příznaky nemám a vím, že je brzo testovat, ale nevydržela jsem to a samozřejmě test (Mamatest 10mIU) byl negativní ☹ příští týden bych měla dostat MS tak uvidíme. Naděje umírá poslední, že? 😉

jenyska4
28. čer 2013

@tesorina 🙂))jj my taky čtyři dny páč by jsme moc chtěli holčičku, ale jsem kozena, čtyři dny je asi moc brzy 😉 Tento měsíc to posuneme o den...zkusíme tři dny, samo, že to malou nezaručí, ale alespon si řeknu, že jsem to zkusila🙂 a začali jste se snažit až tento měsíc ju?

jenyska4
28. čer 2013

@hviezdicka111 pořád nic nechápu, že by porucha? 😀

blaznivka3842
29. čer 2013

Ahoj holky,
možná už tady takkový problém byl, a tak se omlouvám za opakování. Ale chci se zeptat, nemáte některá zkušenost? včera dopoledne (tedy ne z ranní moči) jsem si dělala tt mamatest ale ten co se dává do proudu.. Do limitu se mi tam objevila slabá druhá čárka ale viditelná (která se ještě po limitu zviditelnila ). Byla jsem 29DC (cyklus mam dlouhy 26dni ale jiz druhy mesic beru utrogestan do 25DC- ale první měsíc přišla ms ještě před dobráním, tento nic, tím pádem bych měla mít 4 dny zpoždění), dnes 30DC jsem si dělala mamatest – ponořovací proužek z ranní moči a druhá čárka tam nebyla. resp byla videl ji i přitel ale byl to opravdu jen malilinkej stinecek a rekla bych ze i az po limitu…
Stalo se to někomu z vás a byly jste těhotné..?Myslela sem si, že postupem času by měl proužek sílit a ne slábnout.. Podotýkám že ms stále nepřišla.
Děkuji za odpověď 🙂

terezka1947
29. čer 2013

@blaznivka3842 ja som mala testy negativne prve dva mesiace...a tehu som bola...a testy boli rozne...

tesorina
29. čer 2013

@jenyska4 Jééé tak to máme úplně stějně 😀 my taky 4 dny předem, protože to by měla vyjít ta moje vytoužená holčička, ale bohužel nic z toho nebylo. Tak příště bude pokus 3 dny předem a uvidíme. Dočetla jsem se, že to taky ovlivnuje hodně strava a Ph, snad i to načasování, i když jedná známá počala 5 dní před ovu a byl to chlapeček.

jenyska4
29. čer 2013

@tesorina Téééés strava?Tak písni mě co 😀 tak mě holky mrcha dorazila dnes...takže čtyři dny je moc brzy navíc mám cyklus 31 dní už pul roku za sebou...takže Tééés jdeš do toho tento měsíc znovu ju?

tesorina
29. čer 2013

@jenyska4 Mě by MS měla dorazit příští týden tak uvidíme. Byl to můj první pokus 🙂 to by byla asi velká náhoda pokud by to vyšlo. Ohledně té stravy, mělo by v jídle převládat více vápníku a hořčíku, to je dobré na holčičku. Nejlépe to doplnit tabletkama vápník+hořčík, protože celkově ve stravě je těchto minerálů málo. A nemělo by se solit a jíst moc draslíku. Už jsem si zjistila co které potraviny obsahují tak se toho držím. Je o tom i knížka (Holku nebo kluka?). Asi se zase začnu snažit až v září a co ty zkusíte další měsíc? Aspon mě dáš vědet jak ti to dopadlo 3 dny před. Určitě bych nespěchala a snažila se přibližovat o den 😉

garieny
29. čer 2013

Děvčátka,pročítám si vaše zkušenosti a snažím se najít odpověď.
Mám velmi bolavá a citlivá prsa,pnutí v podbřišku,mírně jsem i špinila,točí se mi hlava a jím,co bych v životě nejedla. Dalo by se říct,že by to eventuelně mohlo být těhotenství,ALE to je přesně to,co u mne jaksi není možné:
Jsem už několik let bez periody,mám polycistické vaječníky,manžel má špatný spermiogram,u lékaře nám 5 let říkají,že jsme neplodní a tak teď nevím,jestli mi nehrabe. Právě,že nejsem ten tip,co se hroutí při pohledu na těhotnou nebo mimino s pocitem neschopnosti přivést na svět vlastní dítě. Těhotenský test jsem si dělala a je negativní. K lékaři sice půjdu,ale moc se mi tam nechce,bude si myslet,že jsem se zbláznila. Nemáte některá nějakou podobně šílenou zkušenost?? Díky

nadej13
30. čer 2013

@jenyska4 peknú nedeľu prajem, no test som si síce kúpila, ale už som nenašla odvahu si ho spraviť, myslím že ten posledný negatívny z pondelka stačil, teraz už len počkám na vyšetrenie. Síce som volala aj na kliniku že či nemám prísť skôr, ale asi je to naozaj tak že ak majú pocit že by ich pacientka otehotnela prirodzene tak javia minimálny záujem o ňu, ale lekárka je dobrá, tak sa už len podriadim osudu,ale je to ťažké držať na uzde 🙂 , myslím tie pocity čo mám, len tým že sa to tak dlho nedarilo a po tom jedinom potvrdenom tehotenstve MA si nechcem robiť ilúzie. Včera sme si spravili výlet na nákupy do Rakúska tak som sa odreagovala a už sa netrápim. Tak všetkým prajem krásne snaženíčko.

pellullinka
30. čer 2013

Hezkou neděli,chtěla jsem se zeptat,zda je možné,aby jeden den byl test negativni a druhy pozitivní?

jenyska4
30. čer 2013

@tesorina Tes proč až v září?Já taky o tom září přemýšlím jelikož máme jet na dovolenou a tam bude dost adrenalinu nechci to nějak podcenit...jsem na vážkách...písnu ti do zpráv 😉

janii
30. čer 2013

@garieny Druheho syna mame kvuli polycystickym vajecnikum jen diky pomoci lekaru. Kdyz jsem byla ted v breznu u dr. rekla mi ze PCO mam porad takze kdyby jsme chteli treti dite museli bychom to zase resit s doktory (MS nemam bez injekce od dr. uz nekolik let)... Treti dite jsme nechteli. A ejhle, koncem dubna // dr rikala ze pri PCO se muze jednou za cas stat ze se vajicka uvolni. Zkusila bych test.

zuzuliatko89
30. čer 2013

dnes len 26DC ale hrozne ma bolia prsia dokonca mi po stlaceni vysla kvapka niecoho bieleho....test ale vyzeral nejak takto 😒 mala niektora z vas nieco podobne? co si o tom myslite?

kveta
30. čer 2013

@zuzuliatko89 Ze by si mala zajtra nabehnut ku gynekologovi. Tie prsia nie su ok

garieny
30. čer 2013

@janii Test jsem si dělala a je negativní. Ani nevím,kdy bych měla začít testovat,když nemám mensky. Měla jsem je vždy jen po injekci a na injekci jsem byla naposledy někdy vloni. Bolest prsou mi začala kolem 17.6. Ještě počkám tak 14 dnů,pak půjdu k lékaři. Ten mi sice bez ostychu řekl,že jsem obézní a proto to nejde,ani mi nic na podporu mých PCO nenapsal. Podařilo se mi letos zhubnout 20kg.třeba se vajíčka umoudřily,uvidíme 🙂

janii
30. čer 2013

@garieny Kvuli vaze to urcite neni ja mam po prvnim synovi porad 25 kg nahore a otehu jsem. Ale jinak gratulace ke zhubnuti, jak se zadarilo?? Ja dala jednobleto dolu 15, pak nastoupila do praceva ze stresu zase vse nabrala

garieny
30. čer 2013

@janii Mám upravený jídelníček - 5x denně jím,samé zdravé věci a hlavně to mám pestré. Trochu pohybu(procházky tak hoďku 2x týdně) a je to. Jenže já měla celkem 40 kg nadváhu,takže z takového těla to jde dobře dolů 🙂 Ale opravdu se hlídám,ať je to max 1kg týdně,stálo mě to už dost úsilí,tak na nějaké jojo efekty opravdu nemám náladu

drzounek_z
1. črc 2013

Holky potrebuju řadu.mam normální 28denni cyklus,Ms měla přijít v sobotu a stále nic,to se mi ještě nestalo.dělala jsem si test a negativní.ráno jsem byla na krvi a prý nic.je možné stále doufat že když není nic na testů ani ještě v krvi že i presto to muze být ranne těhotenství???

blaznivka3842
1. črc 2013

Ahojky 🙂32 DC ms mám vždy po 26 nebo 27 dnech... A tak i já se podělím, dnes jsem byla u dr s tím,že jsem zřejmě těhotná, ale udělala jsem si před tím několik testů. mamatest 10 papírkový slušně řečeno úplně na houby. pak jsem si koupila mamatest do proudu a tam dvě čárky v limitu NE z ranní moči. Za dva dny jsem si koupila clear blue, taky do proudu, ne digitální a taky 2 čárky v limitu a taky NE z ranní moči, dnes ráno, nějaký no name- totálně bílo jaok že negativní... tím pádem totální houpačka... šla jsem k dr. ten mi udělal ultrazvuk, našel tam něco co bylo 1,5mm velký, ale že prý to není ani zatím gestační váček, a že kdo ví jestli je to těhu, že by to mohla být i krevní sraženina. Udělal mi ještě test z moči, a tam nejdřív, že tam je jedna čárka, pak šel na světlo, a druhou tam našel.. tak že se uvidí prý mám dorazit ve čtvrtek.. tak sem si ještě stejně cestou domů koupila clear blue - digitální test.. ze odpolední moči je výsledek + a 2-3 týdny.. Co myslíte, máte někdo zkušenosti s tím, že by vám digitální vyšel takhle a přitom jste těhotné nebyly? díky moc za reakci 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru