Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

salomee
29. bře 2012

Mě dneska napadlo (to víte, nudím se😀) najít, kolik se ročně prodá těhotenských testů... ale bohužel to nikde asi není. To musí být slušné číslo.
@snazilka1983 Jestli jsi ten druhý test dělala po obědě a první ráno...tak to může být tím. A nebo jiná značka..? Ale uvidíš z krve... ať to vyjde!

kristusee
6. dub 2012

Chci se zeptat zkušenějších mám zpoždění od 8.3. měla jsem jen jeden den špinění, ted jsem dostala zase jednodenní špinění a opět žadné MS bazální teplotu mám 37,3 a to jsem očekávala MS už v neděli a dostala jsem špinění až dnes a žádná krev jen tak dvě kapky a konec. Myslíte ,že mohu být v tom testy jsou negativní ale mám stale tlaky v podbřišku a křeče tak dva týdny a citlivé prsa. Poradte děkuju moc. 🙂

duckisek
4. kvě 2012

Ahojky, chtěla jsem se taky zeptat. Mám zpoždění už skoro 3 týden a testy jak krevní tak těhotenské jsou negativní. Na ultrazvuku taky nebylo nic vidět. Tak nevím co to je...Stalo se Vám něco podobného? Příznaky jako u těhotenství mám, mám i pravidelné MS a ted prostě nic a těhotná prý nejsem. Tak už vážně nevím ☹ 😒

kacule22
6. kvě 2012

Bohužel z osobní zkušenosti ... 4 těhotenské testy negativní, dokonce v začátcích dva ultrazvuky při prohlídce nic.. a při třetím jsem zjistila že jsem ve třetím měsíci.

moischaaa
10. kvě 2012

Baby mne meska cca 10 dni test negativny a zacina mi byt zle ... Na vracanie a citim vsetko na 100 km 🙂 uz so zufala k doktorke idem zajtra ... Len mam zmiesane pocity z tohto vsetkeho a neviem co cakat

maximaty
11. kvě 2012

Zdravim všechny, tak také tak... Několik dni spozdena Mr, zvláštní pocity na tele i duši, ale negativni testy (3 v průběhu 6ti dni). Me první těhotenství bylo hned po vynechání jasné potvrzené, po peti letech uz jsem asi zapomněla jake to tenkrát bylo ☹. Pondělí rano gynda tak snad .. Držím pěsti všem snazilkam..

ziraffkaa
11. kvě 2012

Ahojky ve spolek 🙂 tak jsem taky zmatená, mám už týden zpoždění a dnešní test negativní.. Mens mám pravidelnou, tak 25-28 den.. Tohle se mi stalo poprvé.. Asi je brzo na to plašit, ale jsem netrpělivá.. Až se bojím že jsem to nedostala jen z důvodu jak moc bych chtěla mimi 😒 Mám bolesti v podbříšku a né ani tak citlivá prsa jako spíš bradavky 😅 Moc se modlím aby už mens nepřišla... 😒 🙂

zazulka
11. kvě 2012

Já měla tři negativní testy a přitom jsem byla ve 4.týdnu 😵 Negativní výsledek je skoro roční Maxim 😵

katarinajurikova
11. kvě 2012

Aj ja som mala 3 neg,testy a uz som bola v 4 tt.... 😉

maximaty
11. kvě 2012

Zazulka: krasne jméno Maxim :D mám doma pětiletého :D

zvaskova
12. kvě 2012

Ahojky holky, dneska ráno jsem byla fakt smutná, ale koukám, že ještě nemusim házet flintu do žita... Dneska běla příjít mrcha. cyklus mám pravidelný na hodinu po 28 DC, po 8 měsících snažení jsem za poslední 3 dny měla divné pocity, bolesti né u vaječníků ale mezi nima, trošku nevolnost a už 4 den strašná chuť na med který jsem předtim moc nemusela ale samozřejmě test negativní... Kdy si myslíte že bych měla ještě testnout když mrcha nedorazí???

kixi
12. kvě 2012

@zvaskova pokud nedorazila mrcha, testovala bych dal 🙂

mi_chelle
12. kvě 2012

Ahoj holky, dnešek začal pěknou depkou, další negativní test. Ale po tom, co jsem si přečetla tuto diskuzi koukám, že ještě není vše ztraceno. Mám 10. den zpoždění, ale testy jsou stále negativní. Dělala jsem si mamatesty, slyšela jsem, že jsou dost spolehlivé, ale zde jsem se dočetla, že spoustě holek vycházel mamatest negatviní a jiné testy pozitivní. Máte nějaký vyzkoušený, který byste mi mohly doporučit? A ještě jedna věc - před tím, než jsem začala brát antikoncepci (tedy někdy v 15), jsem měla cyklus dlouhý, silný a nepravidelný. Teď, několik měsíců po vysazení HA jsem ho měla pravidelný a v klidu. Myslíte si, že je možné, aby se mi cyklus pouze vracel do původních kolejí, tedy natahoval?? Moc bych si přála slyšet, že ne, ale víte jak...
Miminko si moc přejeme, ale raději bych to už dostala, než zažívat takovouto nejistotu.

diviska
12. kvě 2012

já jsem si špatně vypočítala, resp. překoukla v kalendáři, kdy má přijít menstruace a všimla jsem si toho až po víc jak týdnu, že už měla přijít. Udělala jsem test a byl negativní. Pozitivní byl až za další dny a to víc jak 14 dní po menstruaci

mi_chelle
12. kvě 2012

@diviska Tak to je krásný překvápko 🙂

zvaskova
12. kvě 2012

@mi_chelle Ahoj tak jak to popisuješ tak jsme na tom stejně, já taky měla před anti nepravidelnou, dlouhou a silnou MS a po vysazení antikoncepce s přesností 28 dní s tím že dva dny předtím vždy lehce špinim... No a dneska měla přijít už MS a nebylo předtim ani špinění ani dnes a těhu test negativní... Půl dne je mi špatně a bolí podbřišek a půl dne jsem úplně ok až na to že mě bolí bradavky což je asi normální tak nevim ☹ Jinak jsem taky dělala mamatest, slyšela jsem na něj vždy jen pozitiva

mi_chelle
12. kvě 2012

@zvaskova Tak to jsem ráda, že mám spřízněnou duši, i když ta nejistota je děsivá, viď? Já právě nevím, jestli jsem těhu, nebo se mi cyklus vrací do "normálu", který byl před HA. Tak uvidíme. Nicméně v době, kdy jsem to měla dostat, mě trošku bolelo v podbřišku, ale nic se z toho nevyklubalo. Občas mám v břiše tlaky, ale jiný příznaky, ať už těhu nebo menstruace nepociťuju. Ale nechci si nic vsugerovávat. Je teda pravda, že včera ráno se mi otočil žaludek, že jsem málem letěla na wc, ale to se stane občas každému. Tak nevím... Budu ráda, když dáš vědět, jak jsi dopadla! 😉

mi_chelle
12. kvě 2012

@zvaskova Jinak na mamatest jsem taky slyšela samá pozitiva, ale tady hodně holek píše, že byl nega a přitom jiné testy říkaly něco jiného. No asi ještě počkám a koupím si jinej. A když to nedostanu do konce příštího týdne, cinknu na gyndu, tam mi poradí.

zvaskova
12. kvě 2012

@mi_chelle Ta nejistota je fakt hrozná, to je snad lepší to dostat a začít další snažení... takhle nevim nic... chtěla jsem jít konečně cvičit ale zase se po dlouhé době nechci moc namázhat kdyby náhodou to vyšlo atd... No a taky jsme se s přítelem už odhodlali že když to tento víkend zase dostanu tak nás objednávám na spermiogram no a ejhle takhle si moje tělo s náma hraje.
Ale se znám, dlouho to nevydržim takže v pondělí zaběhnu do lékárny pro dva druhy těhu testů a když furt nic tak ten další týden si skočim na gyndu, za to nic nedám...
Jinak ti moc držim palečky ať najdeš brzo // a můžem v lednu rodit společně 😀

mi_chelle
12. kvě 2012

@zvaskova Kéž by, bylo by to moc fajn 🙂 Vám také přeji hodně úspěchu! 😉 A jak dlouho se snažíte? A přesně - lepší to raději dostat a snažit se dál, než tohle. Mám zpoždění 10 dní, počkám ještě do konce příštího týdne, a když nic, frčím na gyndu. A v týdnu koupím nějakej ten testík, ale mamatest už ne. A přemýšleli jste o jménech, kdyby se zadařilo?

zvaskova
12. kvě 2012

@mi_chelle No teď máme 8 měsíc snažení tak už by bylo fajn kdyby se to povedlo.
O jménech jsme už mluvili, holčičky jsou v pohodě to by byla buď Elen, Nela, Amalka nebo Natalka 😉 ale kluk je průšvih. Na ničem se shodnout nemůžeme a přítel se usmyslel že chce Kvída, tak se toho fakt děsim a modlim se v holčičku tu bysme si stejně oba přáli víc...

mi_chelle
12. kvě 2012

To už by bylo fajn. Ale tělo se musí vyčistit od tý špíny z HA, tak to asi trvá, nemůžeme čekat zázraky hned, i když by se nám to líbilo 🙂 Teď mi psala kamarádka, že těhu z testů vůbec nezjistila. Až ve třetím měsíci. Takže neházet flintu do žita🙂
My bychom chtěli holčičku Elišku a u kluka si taky nejsme jistí. Asi Jakub. Přítel mě teda straší, že to bude Hugo, ale to on jen tak provokuje. Doufám.... 😒

sambuca
13. kvě 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Už Vás tu nějakou dobu pročítám... jsem na tom uplně stejně, jako vy všechny. MS mešká 6 dní, testy negativní a příznaky až na zvýšenou teplotu a bolest v podbřišku žádné! Tak mě chvilkama píchalo v podbřišku, že jsem mazala na WC, že mrcha už je konečně tady a ono pořád nic! BT mám 37 - 37,1 každé ráno měřeno v 7:00 H.
Tak já fakt nevim, jsme už objednaná k mudr na příští pondělí, sestřička mi řekla po telefonu ať jsem trpělivá a udělám test po týdnu ještě jednou, což bude ve středu... ale nějak už mě to nebaví, rezignovala jsem.

mi_chelle
13. kvě 2012

@sambuca Taky mívám po ránu zvýšenou teplotu. Ale stále čekám, mrcha nikde. Takže jdeš k doktorovi zítra?? Já ještě počkám, koncem týdne si udělám ještě jeden test a uvidíme. Držím pěsti! 😉

klouiee83
14. kvě 2012

Holky, tak jsem na tom stějně jako vy ... MS jsem měla dostat ve čtvrtek, MS mám pravidlenou 28 dní, jen teď je skluz 4 dny. Minule když se nám zadařilo, tak byl pozitivní test po týdnu. Teď jsem testovala dvakrát, včera a dnes ráno a test je nagativní ☹ Asi je ještě brzy ☹ a nebo prostě těhotná nejsem no ☹

sambuca
14. kvě 2012

@mi_chelle nene až příští pondělí jdu k mudr.
I když dnes jsem byla taky, ale neplánovaně, pořád tak pokašlávám a dnes mi obvoďačka řekla, že mám oboustanný zápal plic. Takže mi dala antibiotikas ohledem na možné těhu a RTG bude až za týden, kdy bude jasno!

mi_chelle
14. kvě 2012

@sambuca jezis,to je nemile. tak se drz a davej na sebe pozor! Ja jdu k doktorce zitra,psychicky jsem selhala a zavolala tam.Tak mam zitra naklusat🙂

mirka80802
15. kvě 2012

Ahojte,
ja mám podobný problém. Mrcha mi prišla v sobotu čo bolo 10 dní po termíne čo je u mňa normálne🙂 avšak bola prví deň taká hnedkastá na druhý deň tak 2 kvapky krvi za celý deň svetlej farby a na 3 deň to isté a dosť. Test som si robila a negatívny. Tak neviem nemám ani žiadne príznaky nič. Tak vás prosím ktorá má takéto skúsenosti dajte vedieť ako sa to u vás prebiehalo. D🙂

sambuca
15. kvě 2012

@mi_chelle tak jsem napnutá s čím přijdeš od mudr. určitě mi sem napiš.. 😉

mirka80802
15. kvě 2012

Baby halo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru