Negativní test, menstruace trošku mešká

indien
11. bře 2014

Ahoj,

při sledování nedělního čtyři v tom, ve mě málem hrklo...vzpomněla jsem si, že mi asi trošku mešká menstruace...Nikdy se mi nezpozdila a teď jsem ji měla dostat minulý čtvrtek...S přítelem preferujeme přerušovanou soulož a dává si pozor. ...ale jsem nervózní z toho, že ji ještě nemám..Mám pocit, že už už takové ty stavy před a zase nic..Včera jsem si dělala test a nic. Tak mám strach jestli jsem v pořádku...

janinka186
12. bře 2014

určitě bych si udělala další testy. Menzes může oddálit i běžné nachlazení, popřípadě zvětšená fyzická zátěž i psychické vypětí... Tak testuj a když by pořádn nic, tak bych asi zašla k dr.

nensy16
12. bře 2014

Ahoj .. tiez mam podobny problem par dni meska a stale nic stalo sa mi.to prvy x test nevysiel tak cajam uvidime co z tojo bude...

jana123123
12. bře 2014

Ahoj holky umne jeto samy ja meskam us tyden a jeste sem si test nedelala ale a mam strach ze kdys si ho udelam tak ze zas nic my se snazime o mimi s mandzelem us tri roky a jeste sme nenavstivili dr. Tak mam strach a menstruaci sem mnela presne na datum a nekdy sem tam mne poboliva v podbrisku a mam husty vitoky muzete my poradit dik moc za rady jana 🙂

jana123123
13. bře 2014

Ahoj holky ja meskam naposledy sem to dostatala 18.2 skoncila sem to 23 a ted sem to mnela mit 11.3 a nic tak nevim a cyklus mam 21 dni muzete mi poradit a dnes sem si delala tes a negativni dik moc za rady

indien
autor
13. bře 2014

Tak menses jsem dostala teď ráno...ale včera jsme se po debatě s přítelem shodli, že kdybych byla těhotná tak už do toho praštíme tudíž jsme měli nechráněný styk s žádným omezováním takže...uvidíme...ale koukala jsem sice nevěřím na plodné a neplodné dny...ale teď mám právě neplodné😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru