Negativní testy, menstruace se stále nedostavila

marky8822
26. čer 2014

Ahoj děvčata... Od května se s manželem snažíme o miminko... 2.6.2014 jsem měla dostat menstruaci... Hned jsem si zkusila test a byl negativní... Mrška se stále nedostavila, ale testy jsou také pořád negativní... Neměla jste to třeba taky některá?? Vůbec nevím jestli tam mimí je nebo ne a tak ani radši nechci třeba brát prášky, co mám na bolest hlavy atd... Doktorka mě objednala na 2.7. a já to už asi nevydržim ☹

maarika
26. čer 2014

A jak dlouhé máš cykly?Máš MS pravidelnou?Jinak,já si myslím,že už by na testu asi bylo něco vidět,kdyby tam to mimi bylo....ale nevím,no....ono záleží na tom,kdy byla ovulka 😉

lencak80
26. čer 2014

Přesně tak jak píše Maarika, záleží, kdy jsi měla ovulaci.
Pokud byla třeba až hooodně koncem cyklu, tak se ti těhu testy ještě ukázat nemusí.
Je to hodně individuální... takže stejně je nejlepší si zajít k Dr a tam se dozvíš více.
Ale myslím, že holky tady hodně psaly, že jim testy vyšly negativní a těhu přesto byly.... i to se může stát, nejlepší je zeptat se Dr. tady ti asi nikdo lépe neporadí.... vše jsou jen dohady.

lucina90
3. črc 2014

@marky8822 jak to dopadlo?

makula18
4. srp 2014

Jakpak ti to dopadlo. Mám stejný problém, tak by mě to docela zajímalo. 🙂

snezenka123
4. srp 2014

no tak já mám něco podobného,ms mešká už skoro 10 dní,dneska mi brali krev, negativní...takže mi budou píchat injekci na vyvolání,taky se snažíme

makronka1986
5. srp 2014

ahoj, mám to stejně, 7dní zatím....a testy bílé, jinak MS jak hodinky 32dní, ovu byla dle testů 18DC. A BT se drží 37,3....kdy jste volali dr. že máte zpoždění ale testy bílé? já nechci plašit...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru